Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Sniper Horní Bečva 4 4 0 0 0 0 0 52 : 20 117 : 60 12
2. Tygři Skalice 4 4 0 0 0 0 0 50 : 22 112 : 63 12
3. Gerlich B Fulnek 3 3 0 0 0 0 0 39 : 15 83 : 37 9
4. Vikings Matice Kopřivnice 3 3 0 0 0 0 0 34 : 20 80 : 48 9
5. Aligators Návsí 4 2 1 0 0 1 0 38 : 35 86 : 81 8
6. Žraloci Tichá 3 2 0 0 1 0 0 31 : 24 71 : 60 7
7. Kolonie Žilina 4 2 0 0 0 2 0 50 : 22 111 : 60 6
8. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 4 2 0 0 0 2 0 44 : 28 101 : 72 6
9. Třinec B D.C. 4 2 0 0 0 2 0 38 : 34 92 : 91 6
10. Stings Mosty u Jablunkova 4 1 0 0 0 3 0 34 : 38 86 : 93 3
11. Bertíci Vojkovice 3 1 0 0 0 2 0 21 : 33 50 : 70 3
12. Robini Palkovice 4 1 0 0 0 3 0 27 : 45 77 : 100 3
13. Dragons Jablunkov 4 1 0 0 0 3 0 25 : 47 62 : 107 3
14. Sniper B Horní Bečva 4 1 0 0 0 3 0 23 : 49 57 : 111 3
15. Bernard Frýdek-Místek 4 0 0 0 0 4 0 19 : 53 48 : 115 0
16. New Darts Frýdek-Místek 4 0 0 0 0 4 0 16 : 56 57 : 122 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Mojdl Lukáš Vikings Matice Kopřivnice 93,9 91,67 12 12 11 82,14 28 23
2. Švec David Fenix Frenštát pod Radhoštěm 86,5 87,50 16 16 14 82,35 34 28
3. Tydlačka Martin Kolonie Žilina 86,1 87,50 16 16 14 80,56 36 29
4. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 85,0 90,00 16 10 9 79,17 24 19
5. Doboš René Tygři Skalice 84,4 92,86 16 14 13 79,41 34 27
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
11.10.2019 18:00 3. Aligators Návsí 10 : 9 Žraloci Tichá
Szkandera Pavel 21 : 20 Jozek Martin
11.10.2019 18:00 3. Robini Palkovice 7 : 11 Tygři Skalice
Ručka Martin 21 : 26 Škrdla Ladislav
11.10.2019 18:30 3. Sniper B Horní Bečva 10 : 8 Stings Mosty u Jablunkova
Bulinský Roman 23 : 22 Kotek Pavel
Ne 13.10.2019 13:00 3. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 16 : 2 Bernard Frýdek-Místek
Polášek Dušan 33 : 7 Stuchlík Lukáš
Ne 13.10.2019 14:00 3. Kolonie Žilina 8 : 10 Gerlich B Fulnek
Tydlačka Martin 19 : 24 Adamec Radek
Ne 13.10.2019 15:00 3. Třinec B D.C. 6 : 12 Sniper Horní Bečva
Uhrinčať Tomáš 17 : 28 Randa Čestmír
Ne 13.10.2019 16:30 3. Bertíci Vojkovice 14 : 4 New Darts Frýdek-Místek
Obluk Ladislav 30 : 11 Jonák Lubomír
18.10.2019 18:00 4. Stings Mosty u Jablunkova 7 : 11 Třinec B D.C.
Kotek Pavel 18 : 27 Uhrinčať Tomáš
18.10.2019 18:00 4. Aligators Návsí 11 : 7 Fenix Frenštát pod Radhoštěm
Szkandera Pavel 25 : 19 Polášek Dušan
18.10.2019 18:00 4. Bernard Frýdek-Místek 5 : 13 Robini Palkovice
Stuchlík Lukáš 12 : 27 Ručka Martin
18.10.2019 18:00 4. New Darts Frýdek-Místek 1 : 17 Kolonie Žilina
Jonák Lubomír 9 : 35 Tydlačka Martin
18.10.2019 18:30 4. Sniper Horní Bečva 11 : 7 Dragons Jablunkov
Randa Čestmír 26 : 18 Zeman Radomír
Ne 20.10.2019 16:00 4. Tygři Skalice 15 : 3 Sniper B Horní Bečva
Škrdla Ladislav 32 : 10 Bulinský Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 20.10.2019 13:00 4. Žraloci Tichá Gerlich B Fulnek
Ne 20.10.2019 16:00 4. Vikings Matice Kopřivnice Bertíci Vojkovice
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
25.10.2019 18:00 5. Robini Palkovice Aligators Návsí U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
25.10.2019 18:00 5. Dragons Jablunkov Stings Mosty u Jablunkova Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
25.10.2019 18:30 5. Sniper B Horní Bečva Bernard Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
Ne 27.10.2019 13:00 5. Fenix Frenštát pod Radhoštěm Žraloci Tichá Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
Ne 27.10.2019 14:00 5. Kolonie Žilina Vikings Matice Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
Ne 27.10.2019 15:00 5. Třinec B D.C. Tygři Skalice U Rumcajse Třinec, Třinec
Ne 27.10.2019 16:30 5. Bertíci Vojkovice Sniper Horní Bečva Obecník Dobratice, Dobratice
Ne 27.10.2019 16:30 5. Gerlich B Fulnek New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
St 30.10.2019 18:00 6. Vikings Matice Kopřivnice Gerlich B Fulnek Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
1.11.2019 18:00 6. Bernard Frýdek-Místek Třinec B D.C. Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
1.11.2019 18:00 6. Aligators Návsí Sniper B Horní Bečva U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
1.11.2019 18:00 6. Sniper Horní Bečva Kolonie Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
1.11.2019 18:00 6. Stings Mosty u Jablunkova Bertíci Vojkovice Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
Ne 3.11.2019 13:00 6. Fenix Frenštát pod Radhoštěm Robini Palkovice Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
Ne 3.11.2019 13:00 6. Žraloci Tichá New Darts Frýdek-Místek U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
Ne 3.11.2019 18:00 6. Tygři Skalice Dragons Jablunkov U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 03:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 03:28:40