Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Sniper Horní Bečva 11 9 0 0 0 2 0 127 : 71 294 : 189 27
2. Tygři Skalice 11 9 0 0 0 2 0 121 : 77 280 : 195 27
3. Žraloci Tichá 10 7 0 0 3 0 0 109 : 74 253 : 192 24
4. Dragons Jablunkov 11 7 0 0 1 3 0 107 : 92 254 : 226 22
5. Kolonie Žilina 10 7 0 0 0 3 0 125 : 55 278 : 153 21
6. Gerlich B Fulnek 10 7 0 0 0 3 0 98 : 82 226 : 203 21
7. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 10 6 1 0 0 3 0 113 : 68 260 : 178 20
8. Aligators Návsí 10 6 1 0 0 3 0 96 : 85 228 : 205 20
9. Vikings Matice Kopřivnice 10 6 0 0 0 4 0 97 : 83 226 : 196 18
10. Sniper B Horní Bečva 11 3 1 0 0 7 0 76 : 123 192 : 283 11
11. Třinec B D.C. 10 3 0 0 0 7 0 86 : 94 212 : 233 9
12. Stings Mosty u Jablunkova 10 3 0 0 0 7 0 86 : 94 214 : 235 9
13. Robini Palkovice 10 2 1 0 0 7 0 76 : 105 205 : 249 8
14. Bertíci Vojkovice 10 2 0 0 0 8 0 62 : 118 166 : 260 6
15. Bernard Frýdek-Místek 10 1 0 0 0 9 0 56 : 124 143 : 279 3
16. New Darts Frýdek-Místek 10 0 0 0 0 10 0 45 : 135 139 : 294 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 90,5 93,75 44 32 30 81,58 76 62
2. Doboš René Tygři Skalice 84,5 83,78 44 37 31 75,58 86 65
3. Mesiarik Josef Dragons Jablunkov 83,2 86,05 44 43 37 76,47 102 78
4. Tydlačka Martin Kolonie Žilina 82,0 84,62 40 39 33 76,67 90 69
5. Suszka Daniel Aligators Návsí 78,7 78,95 40 38 30 71,91 89 64
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
29.11.2019 18:00 10. Robini Palkovice 10 : 9 Dragons Jablunkov
Ručka Martin 23 : 24 Zeman Radomír
29.11.2019 18:00 10. Bernard Frýdek-Místek 5 : 13 Gerlich B Fulnek
Stuchlík Lukáš 14 : 28 Adamec Radek
29.11.2019 18:30 10. Sniper B Horní Bečva 10 : 8 Třinec B D.C.
Bulinský Roman 25 : 22 Uhrinčať Tomáš
Ne 1.12.2019 13:00 10. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 12 : 6 Bertíci Vojkovice
Polášek Dušan 26 : 19 Obluk Ladislav
Ne 1.12.2019 13:00 10. Žraloci Tichá 10 : 8 Sniper Horní Bečva
Jozek Martin 26 : 21 Randa Čestmír
Ne 1.12.2019 16:00 10. Tygři Skalice 12 : 6 New Darts Frýdek-Místek
Škrdla Ladislav 27 : 15 Jonák Lubomír
Ne 1.12.2019 18:00 10. Aligators Návsí 6 : 12 Kolonie Žilina
Szkandera Pavel 18 : 27 Tydlačka Martin
St 4.12.2019 18:00 11. Vikings Matice Kopřivnice 8 : 10 Tygři Skalice
Chalupa Jiří 17 : 25 Škrdla Ladislav
6.12.2019 18:00 11. Dragons Jablunkov 12 : 6 Sniper B Horní Bečva
Dobřanský Tomáš 25 : 15 Bulinský Roman
6.12.2019 18:30 11. Sniper Horní Bečva 10 : 8 Stings Mosty u Jablunkova
Randa Čestmír 24 : 19 Kotek Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
6.12.2019 18:00 11. New Darts Frýdek-Místek Bernard Frýdek-Místek
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.12.2019 23:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 7.12.2019 23:37:39