Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Žraloci Tichá 22 17 1 0 3 1 0 247 : 153 564 : 413 56
2. Gerlich B Fulnek 22 18 0 0 0 4 0 231 : 165 524 : 424 54
3. Tygři Skalice 22 17 1 0 0 4 0 248 : 149 559 : 390 53
4. Kolonie Žilina 22 16 1 0 0 5 0 262 : 135 596 : 361 50
5. Sniper Horní Bečva 22 16 0 0 0 6 0 248 : 148 572 : 393 48
6. Aligators Návsí 22 14 1 0 0 7 0 221 : 176 519 : 443 44
7. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 21 13 2 0 0 6 0 228 : 152 535 : 385 43
8. Dragons Jablunkov 22 12 0 0 2 8 0 212 : 186 503 : 452 38
9. Vikings Matice Kopřivnice 23 12 0 0 2 9 0 216 : 200 513 : 486 38
10. Stings Mosty u Jablunkova 22 7 1 0 1 13 0 196 : 202 486 : 499 24
11. Třinec B D.C. 22 8 0 0 0 14 0 192 : 204 463 : 497 24
12. Robini Palkovice 22 4 2 0 0 16 0 166 : 232 438 : 546 16
13. Sniper B Horní Bečva 22 4 1 0 0 17 0 127 : 270 354 : 602 14
14. Bernard Frýdek-Místek 22 3 1 0 0 18 0 129 : 268 335 : 603 11
15. Bertíci Vojkovice 22 2 0 0 2 18 0 130 : 268 355 : 586 8
16. New Darts Frýdek-Místek 22 2 0 0 1 19 0 126 : 271 362 : 598 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 84,9 85,71 88 63 54 75,50 151 114
2. Mesiarik Josef Dragons Jablunkov 83,1 85,14 88 74 63 75,57 176 133
3. Suszka Daniel Aligators Návsí 78,9 81,93 88 83 68 72,22 198 143
4. Chýlek Ludvík Žraloci Tichá 77,1 78,95 88 57 45 70,50 139 98
5. Doboš René Tygři Skalice 76,6 76,25 88 80 61 69,11 191 132
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
St 4.3.2020 18:00 22. Vikings Matice Kopřivnice 12 : 6 New Darts Frýdek-Místek
Chalupa Jiří 25 : 17 Jonák Lubomír
6.3.2020 18:00 22. Stings Mosty u Jablunkova 5 : 13 Kolonie Žilina
Kotek Pavel 16 : 27 Tydlačka Martin
6.3.2020 18:00 22. Bernard Frýdek-Místek 10 : 9 Dragons Jablunkov
Stuchlík Lukáš 22 : 20 Zeman Ondřej
6.3.2020 18:00 22. Aligators Návsí 11 : 7 Třinec B D.C.
Szkandera Pavel 23 : 21 Uhrinčať Tomáš
6.3.2020 18:30 22. Sniper Horní Bečva 8 : 10 Gerlich B Fulnek
Randa Čestmír 21 : 24 Adamec Radek
Ne 8.3.2020 13:00 22. Fenix Frenštát pod Radhoštěm 15 : 3 Sniper B Horní Bečva
Polášek Dušan 33 : 9 Bulinský Roman
Ne 8.3.2020 13:00 22. Žraloci Tichá 10 : 8 Robini Palkovice
Jozek Martin 25 : 20 Ručka Martin
Ne 8.3.2020 16:00 22. Tygři Skalice 14 : 4 Bertíci Vojkovice
Škrdla Ladislav 28 : 12 Obluk Ladislav
St 11.3.2020 18:00 23. Vikings Matice Kopřivnice 9 : 10 Žraloci Tichá
Chalupa Jiří 23 : 25 Jozek Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
20.3.2020 14:00 23. Kolonie Žilina Tygři Skalice
20.3.2020 15:00 23. Třinec B D.C. Fenix Frenštát pod Radhoštěm
20.3.2020 16:30 23. Bertíci Vojkovice Bernard Frýdek-Místek
20.3.2020 16:30 23. Gerlich B Fulnek Stings Mosty u Jablunkova
20.3.2020 18:00 23. Dragons Jablunkov Aligators Návsí
20.3.2020 18:00 23. New Darts Frýdek-Místek Sniper Horní Bečva
20.3.2020 18:30 23. Sniper B Horní Bečva Robini Palkovice
So 21.3.2020 13:00 24. Žraloci Tichá Sniper B Horní Bečva
So 21.3.2020 13:00 24. Fenix Frenštát pod Radhoštěm Dragons Jablunkov
So 21.3.2020 16:00 24. Tygři Skalice Gerlich B Fulnek
So 21.3.2020 18:00 24. Robini Palkovice Třinec B D.C.
So 21.3.2020 18:00 24. Aligators Návsí Bertíci Vojkovice
So 21.3.2020 18:00 24. Bernard Frýdek-Místek Kolonie Žilina
So 21.3.2020 18:00 24. Stings Mosty u Jablunkova New Darts Frýdek-Místek
So 21.3.2020 18:30 24. Sniper Horní Bečva Vikings Matice Kopřivnice
Ne 22.3.2020 14:00 25. Kolonie Žilina Aligators Návsí
Ne 22.3.2020 15:00 25. Třinec B D.C. Sniper B Horní Bečva
Ne 22.3.2020 16:30 25. Gerlich B Fulnek Bernard Frýdek-Místek
Ne 22.3.2020 16:30 25. Bertíci Vojkovice Fenix Frenštát pod Radhoštěm
Ne 22.3.2020 18:00 25. Dragons Jablunkov Robini Palkovice
Ne 22.3.2020 18:00 25. Vikings Matice Kopřivnice Stings Mosty u Jablunkova
Ne 22.3.2020 18:00 25. New Darts Frýdek-Místek Tygři Skalice
Ne 22.3.2020 18:30 25. Sniper Horní Bečva Žraloci Tichá
Po 23.3.2020 13:00 26. Žraloci Tichá Třinec B D.C.
Po 23.3.2020 13:00 26. Fenix Frenštát pod Radhoštěm Kolonie Žilina
Po 23.3.2020 16:00 26. Tygři Skalice Vikings Matice Kopřivnice
Po 23.3.2020 18:00 26. Robini Palkovice Bertíci Vojkovice
Po 23.3.2020 18:00 26. Aligators Návsí Gerlich B Fulnek
Po 23.3.2020 18:00 26. Bernard Frýdek-Místek New Darts Frýdek-Místek
Po 23.3.2020 18:00 26. Stings Mosty u Jablunkova Sniper Horní Bečva
Po 23.3.2020 18:30 26. Sniper B Horní Bečva Dragons Jablunkov
Út 24.3.2020 14:00 27. Kolonie Žilina Robini Palkovice
Út 24.3.2020 16:30 27. Gerlich B Fulnek Fenix Frenštát pod Radhoštěm
Út 24.3.2020 16:30 27. Bertíci Vojkovice Sniper B Horní Bečva
Út 24.3.2020 18:00 27. Vikings Matice Kopřivnice Bernard Frýdek-Místek
Út 24.3.2020 18:00 27. New Darts Frýdek-Místek Aligators Návsí
Út 24.3.2020 18:00 27. Dragons Jablunkov Třinec B D.C.
Út 24.3.2020 18:00 27. Stings Mosty u Jablunkova Žraloci Tichá
Út 24.3.2020 18:30 27. Sniper Horní Bečva Tygři Skalice
St 25.3.2020 13:00 28. Žraloci Tichá Dragons Jablunkov
St 25.3.2020 13:00 28. Fenix Frenštát pod Radhoštěm New Darts Frýdek-Místek
St 25.3.2020 15:00 28. Třinec B D.C. Bertíci Vojkovice
St 25.3.2020 16:00 28. Tygři Skalice Stings Mosty u Jablunkova
St 25.3.2020 18:00 28. Robini Palkovice Gerlich B Fulnek
St 25.3.2020 18:00 28. Aligators Návsí Vikings Matice Kopřivnice
St 25.3.2020 18:00 28. Bernard Frýdek-Místek Sniper Horní Bečva
St 25.3.2020 18:30 28. Sniper B Horní Bečva Kolonie Žilina
Čt 26.3.2020 14:00 29. Kolonie Žilina Třinec B D.C.
Čt 26.3.2020 16:00 29. Tygři Skalice Žraloci Tichá
Čt 26.3.2020 16:30 29. Gerlich B Fulnek Sniper B Horní Bečva
Čt 26.3.2020 16:30 29. Bertíci Vojkovice Dragons Jablunkov
Čt 26.3.2020 18:00 29. Stings Mosty u Jablunkova Bernard Frýdek-Místek
Čt 26.3.2020 18:00 29. Vikings Matice Kopřivnice Fenix Frenštát pod Radhoštěm
Čt 26.3.2020 18:00 29. New Darts Frýdek-Místek Robini Palkovice
Čt 26.3.2020 18:30 29. Sniper Horní Bečva Aligators Návsí
27.3.2020 13:00 30. Žraloci Tichá Bertíci Vojkovice
27.3.2020 13:00 30. Fenix Frenštát pod Radhoštěm Sniper Horní Bečva
27.3.2020 15:00 30. Třinec B D.C. Gerlich B Fulnek
27.3.2020 18:00 30. Dragons Jablunkov Kolonie Žilina
27.3.2020 18:00 30. Robini Palkovice Vikings Matice Kopřivnice
27.3.2020 18:00 30. Aligators Návsí Stings Mosty u Jablunkova
27.3.2020 18:00 30. Bernard Frýdek-Místek Tygři Skalice
27.3.2020 18:30 30. Sniper B Horní Bečva New Darts Frýdek-Místek
Út 30.6.2020 15:00 20. Žraloci Tichá Fenix Frenštát pod Radhoštěm
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.7.2020 07:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 13.7.2020 08:33:12