Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hrozný střelci Frýdek-Místek 11 11 0 0 0 0 0 136 : 62 310 : 174 33
2. Sniper Horní Bečva 11 10 0 0 0 1 0 127 : 71 282 : 181 30
3. Tygři Skalice 11 9 0 0 0 2 0 121 : 77 273 : 202 27
4. Žraloci Tichá 13 7 1 0 0 5 0 128 : 107 303 : 268 23
5. Kolonie Žilina 11 7 0 0 0 4 0 111 : 87 269 : 219 21
6. Gerlich B Fulnek 10 6 0 0 1 3 0 99 : 82 232 : 208 19
7. Vikings Matice Kopřivnice 11 5 0 0 2 4 0 107 : 93 250 : 222 17
8. Munroof Brušperk 11 5 1 0 0 5 0 95 : 104 240 : 256 17
9. Mond bar B Třinec 11 5 0 0 0 6 0 104 : 94 244 : 228 15
10. Danger Prostřední Bečva 12 5 0 0 0 7 0 92 : 124 232 : 289 15
11. Hroch Český Těšín 11 3 1 0 0 7 0 85 : 114 215 : 274 11
12. Dragons Jablunkov 11 3 0 0 1 7 0 79 : 120 213 : 289 10
13. Robini Palkovice 11 1 3 0 0 7 0 84 : 117 213 : 273 9
14. Aligators Návsí 11 3 0 0 0 8 0 81 : 117 210 : 279 9
15. Bertíci Vojkovice 11 2 0 0 3 6 0 79 : 122 215 : 273 9
16. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 11 0 1 0 0 10 0 81 : 118 218 : 284 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Koždoň Jan Hrozný střelci Frýdek-Místek 87,8 86,36 44 44 38 78,43 102 80
2. Doboš René Tygři Skalice 83,1 85,37 44 41 35 75,51 98 74
3. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 81,7 75,68 44 37 28 72,62 84 61
4. Rumian Libor Hrozný střelci Frýdek-Místek 81,6 85,00 44 40 34 73,74 99 73
5. Juroška Jan Danger Prostřední Bečva 74,8 79,07 48 43 34 71,29 101 72
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
30.11.2018 18:00 10. Robini Palkovice 10 : 8 Nagano 98 Nezávislí Václavovice
Ručka Martin 26 : 19 Slíž Jaromír
30.11.2018 18:00 10. Aligators Návsí 15 : 3 Bertíci Vojkovice
Szkandera Pavel 30 : 9 Obluk Ladislav
30.11.2018 18:00 10. Dragons Jablunkov 6 : 12 Žraloci Tichá
Placzek Řehoř 17 : 29 Prokopovský Libor
30.11.2018 18:30 10. Sniper Horní Bečva 14 : 4 Munroof Brušperk
Maleňák Radek 30 : 11 Stankov Nikolov Assen
Ne 2.12.2018 15:00 10. Kolonie Žilina 13 : 5 Hroch Český Těšín
Tydlačka Martin 30 : 19 Popek Karel
Ne 2.12.2018 15:00 10. Mond bar B Třinec 6 : 12 Gerlich B Fulnek
Uhrinčať Tomáš 16 : 28 Makový Jiří
Ne 2.12.2018 16:00 10. Tygři Skalice 12 : 6 Vikings Matice Kopřivnice
Škrdla Ladislav 27 : 16 Chalupa Jiří
Ne 2.12.2018 16:00 10. Hrozný střelci Frýdek-Místek 15 : 3 Danger Prostřední Bečva
Fajkus Radek 31 : 10 Malina Lukáš
Ne 2.12.2018 17:00 7. Bertíci Vojkovice 8 : 10 Munroof Brušperk
Obluk Ladislav 21 : 23 Stankov Nikolov Assen
St 5.12.2018 18:00 11. Vikings Matice Kopřivnice 12 : 6 Mond bar B Třinec
Chalupa Jiří 27 : 17 Uhrinčať Tomáš
St 5.12.2018 18:00 11. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 7 : 11 Tygři Skalice
Slíž Jaromír 17 : 24 Škrdla Ladislav
7.12.2018 18:00 11. Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Dragons Jablunkov
Malina Lukáš 26 : 17 Placzek Řehoř
So 8.12.2018 16:00 18. Žraloci Tichá 10 : 8 Danger Prostřední Bečva
Jozek Martin 25 : 20 Malina Lukáš
Ne 9.12.2018 13:00 11. Žraloci Tichá 5 : 13 Sniper Horní Bečva
Jozek Martin 13 : 29 Maleňák Radek
Ne 9.12.2018 14:00 11. Munroof Brušperk 1 : 17 Aligators Návsí
Stankov Nikolov Assen 18 : 35 Szkandera Pavel
Ne 9.12.2018 15:00 11. Hroch Český Těšín 5 : 13 Hrozný střelci Frýdek-Místek
Popek Karel 15 : 31 Fajkus Radek
Ne 9.12.2018 17:00 11. Bertíci Vojkovice 9 : 10 Robini Palkovice
Obluk Ladislav 23 : 23 Ručka Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 9.12.2018 16:30 11. Gerlich B Fulnek Kolonie Žilina
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 03:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 03:52:09