Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hrozný střelci Frýdek-Místek 28 27 1 0 0 0 0 354 : 151 781 : 426 83
2. Kolonie Žilina 28 19 3 0 1 5 0 312 : 196 722 : 518 64
3. Tygři Skalice 28 18 2 0 2 6 0 294 : 214 682 : 538 60
4. Sniper Horní Bečva 28 19 1 0 1 7 0 294 : 212 683 : 530 60
5. Žraloci Tichá 28 16 2 0 1 9 0 276 : 231 651 : 571 53
6. Gerlich B Fulnek 28 14 1 0 2 11 0 276 : 231 656 : 586 46
7. Vikings Matice Kopřivnice 28 13 1 0 1 13 0 258 : 248 626 : 600 42
8. Dragons Jablunkov 28 11 1 0 1 15 0 242 : 264 584 : 641 36
9. Robini Palkovice 28 9 3 0 2 14 0 234 : 275 575 : 648 35
10. Aligators Návsí 28 9 2 0 1 16 0 234 : 273 584 : 640 32
11. Danger Prostřední Bečva 28 11 0 0 0 16 1 216 : 288 538 : 674 30
12. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 28 7 2 0 2 17 0 234 : 274 595 : 654 27
13. Mond bar B Třinec 28 7 0 0 3 18 0 228 : 279 559 : 645 24
14. Bertíci Vojkovice 28 5 0 0 4 19 0 177 : 331 481 : 745 19
15. Hroch Český Těšín 28 4 2 0 0 22 0 172 : 334 459 : 760 16
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Koždoň Jan Hrozný střelci Frýdek-Místek 87,5 87,50 116 112 98 78,76 259 204
2. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 85,4 80,20 116 101 81 74,78 230 172
3. Mesiarik Josef Dragons Jablunkov 83,5 86,32 116 95 82 74,34 226 168
4. Rumian Libor Hrozný střelci Frýdek-Místek 81,8 81,19 116 101 82 73,84 237 175
5. Juroška Jan Danger Prostřední Bečva 79,2 83,52 108 91 76 74,30 214 159
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
3.5.2019 18:00 29. Aligators Návsí 10 : 8 Dragons Jablunkov
Szkandera Pavel 22 : 17 Placzek Řehoř
3.5.2019 18:30 29. Sniper Horní Bečva 10 : 9 Robini Palkovice
Maleňák Radek 23 : 21 Ručka Martin
Ne 5.5.2019 13:00 29. Žraloci Tichá 12 : 6 Tygři Skalice
Jozek Martin 26 : 18 Škrdla Ladislav
Ne 5.5.2019 16:30 29. Gerlich B Fulnek 16 : 2 Hroch Český Těšín
Adamec Radek 34 : 11 Popek Karel
10.5.2019 18:00 30. Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Nagano 98 Nezávislí Václavovice
Malina Lukáš 23 : 19 Slíž Jaromír
10.5.2019 18:00 30. Dragons Jablunkov 13 : 5 Gerlich B Fulnek
Placzek Řehoř 31 : 15 Luňák Lukáš
10.5.2019 18:00 30. Robini Palkovice 11 : 7 Aligators Návsí
Ručka Martin 24 : 21 Szkandera Pavel
Ne 12.5.2019 15:00 30. Hroch Český Těšín 14 : 4 Vikings Matice Kopřivnice
Popek Karel 32 : 15 Chalupa Jiří
Ne 12.5.2019 15:00 30. Mond bar B Třinec 10 : 8 Žraloci Tichá
Uhrinčať Tomáš 24 : 20 Chýlek Jiří
Ne 12.5.2019 16:00 30. Tygři Skalice 11 : 7 Sniper Horní Bečva
Škrdla Ladislav 27 : 18 Maleňák Radek
Ne 12.5.2019 16:00 30. Hrozný střelci Frýdek-Místek 15 : 3 Bertíci Vojkovice
Fajkus Radek 31 : 12 Obluk Ladislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 07:13:56