Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hrozný střelci Frýdek-Místek 26 25 1 0 0 0 0 327 : 142 723 : 399 77
2. Kolonie Žilina 27 18 3 0 1 5 0 299 : 191 694 : 502 61
3. Sniper Horní Bečva 24 19 0 0 0 5 0 264 : 168 606 : 432 57
4. Tygři Skalice 26 17 2 0 2 5 0 277 : 195 637 : 494 57
5. Žraloci Tichá 24 14 2 0 1 7 0 234 : 201 554 : 491 47
6. Gerlich B Fulnek 25 12 1 0 2 10 0 241 : 212 577 : 530 40
7. Vikings Matice Kopřivnice 26 12 1 0 1 12 0 241 : 229 582 : 553 39
8. Dragons Jablunkov 25 9 1 0 1 14 0 205 : 247 503 : 595 30
9. Robini Palkovice 25 7 3 0 1 14 0 204 : 250 506 : 582 28
10. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 25 7 2 0 2 14 0 216 : 238 545 : 576 27
11. Aligators Návsí 25 8 1 0 1 15 0 207 : 245 520 : 577 27
12. Danger Prostřední Bečva 25 10 0 0 0 14 1 196 : 254 486 : 596 27
13. Mond bar B Třinec 26 6 0 0 3 17 0 210 : 261 515 : 601 21
14. Bertíci Vojkovice 26 4 0 0 4 18 0 164 : 308 445 : 694 16
15. Hroch Český Těšín 25 3 2 0 0 20 0 154 : 298 407 : 678 13
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Koždoň Jan Hrozný střelci Frýdek-Místek 87,9 87,04 108 108 94 79,03 248 196
2. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 84,9 80,46 100 87 70 74,37 199 148
3. Mesiarik Josef Dragons Jablunkov 81,2 85,54 104 83 71 72,28 202 146
4. Rumian Libor Hrozný střelci Frýdek-Místek 80,4 79,57 108 93 74 72,27 220 159
5. Juroška Jan Danger Prostřední Bečva 80,0 83,91 100 87 73 75,00 204 153
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
12.4.2019 18:30 27. Sniper Horní Bečva 8 : 10 Dragons Jablunkov
Maleňák Radek 23 : 24 Zeman Radomír
Ne 14.4.2019 13:00 27. Žraloci Tichá 10 : 9 Aligators Návsí
Jozek Martin 20 : 22 Rychlík Pavel
Ne 14.4.2019 15:00 27. Hroch Český Těšín 8 : 10 Danger Prostřední Bečva
Popek Karel 19 : 23 Malina Lukáš
Ne 14.4.2019 16:30 27. Gerlich B Fulnek 8 : 10 Hrozný střelci Frýdek-Místek
Bartoň Martin 21 : 22 Fajkus Radek
Ne 14.4.2019 17:00 27. Bertíci Vojkovice 8 : 10 Tygři Skalice
Obluk Ladislav 20 : 25 Škrdla Ladislav
19.4.2019 18:00 28. Hrozný střelci Frýdek-Místek 11 : 7 Vikings Matice Kopřivnice
Fajkus Radek 29 : 15 Chalupa Jiří
Ne 21.4.2019 17:00 29. Bertíci Vojkovice 2 : 16 Kolonie Žilina
Obluk Ladislav 10 : 32 Tydlačka Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.4.2019 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.4.2019 12:58:28