Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Severozápadní konference | 10.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
40+ Trutnov (V. Třebešov) • DEXTEROUS Krásný Les • Dream Team Tornádo Jirkov • Kanec Most • Ložisková mafie Pšov • Scorpions OKO Plzeň | |||||
Středovýchodní konference | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
Fanatics Sedlec • Kaspec Libina (Olomouc) • Mustang Brno • Olympia Tábor • Sgt. Pepik's Band Praha • ŠK Vyškov (Ivanovice) |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A. liga - 1.liga | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 13 | 30 | |
Aligators Návsí • Bad Boys Jablunkov • Bo.Co Fifejdy • Brooklyn Bull's Havířov • Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek • Darts Bohumín • Iris Havířov • Jestřábi 99 Ostrava • Ludgeřovice D.C. • Maníci Frýdek-Místek • Řízci z Výškovic • Supi Dolní Benešov • Windson Ostrava | |||||
B. liga - 2.liga skupina A | 11.9.2023 | 14.5.2024 | 16 | 30 | |
B.A.F. !!! Ostrava • Blechy Petřkovice • Boomtym Poruba • Démoni Ostrava • Jelen Semena Ostrava • Jestřábi 66 Ostrava • Jestřábi Ostrava • Mistři Ostrava • Pat.rick Poruba • PreDARTors Ostrava • Rytíři Ostrava • Simpsons Homer Ostrava • Tenisák Hlučín • U Dvoru Ostrava • U Káňů Radvanice • Windson B Ostrava | |||||
B. liga - 2.liga skupina B | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 16 | 30 | |
13-ka Frýdek-Místek • Bernard Frýdek-Místek • Boconi Návsi • Cross Frýdek-Místek • Draci Třinec • Gorols Bukovec • Hrozný střelci Frýdek-Místek • Kolonie Žilina • Létající včely Kozlovice • Matice Kopřivnice • Nagano 98 Nezávislí Václavovice • Pohodáři Frýdek • Slezští rytíři B Frýdek-Místek • Šikmá plocha Nový Jičín • Šrek Český Těšín • Vikings Třinec | |||||
B. liga - 2.liga skupina C | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 16 | 30 | |
Babráci z Ostravy • Brooklyn B Havířov • Degustátoři Kotelna Bohumín • Devils´ Ostrava • Eagles Orlová • Majáček Karviná • Málka Orlová • Michelindarts B Havířov • Michelindarts Havířov • Panthers Poruba • Profin Orlová • Rubín Red Stones Ostrava • Slezští rytíři Karviná • Střelci Orlová • Virus Opava • XPneu Orlová | |||||
C. liga - 3.liga skupina A | 11.9.2023 | 15.5.2024 | 16 | 30 | |
Animals Ostrava • Bulldog Ostrava • Dream team Ostrava • Esa Ostrava • Chobotničky Ostrava • KLD Ostrava • Max Poruba • Mukade Double Ostrava • Mýto Ostrava • Řízci B z Výškovic • SDH Florián Proskovice • Simpsons C Ostrava • Sponzoři Ostrava • Zlobři Velká Polom • Zoltan Ostrava • Žíznivý dromedár Ostrava | |||||
C. liga - 3.liga skupina B | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 13 | 30 | |
Cross B Frýdek-Místek • Fenix Frenštát pod Radhoštěm • Fortuna Frýdek-Místek • Hrozný střelci B Frýdek-Místek • Kolonie B Žilina • Krakeni Frýdek-Místek • Lašská jizba Sedliště • Létající včely B Kozlovice • Lišáci Kovárna Frýdek-Místek • Medúza bar Nový Jičín • Moravia Frýdek-Místek • Ogaři Mořkov • Omegáci Frýdek-Místek | |||||
C. liga - 3.liga skupina C | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 14 | 30 | |
Aligators B Návsí • Bazinga Frýdek-Místek • Bull.íci Těšín • Jokers Třinec • Maníci B Frýdek-Místek • Michelindarts C Havířov • Michelindarts D Havířov • Motor bar Frýdek-Místek • Nevada bar B Frýdek-Místek • Nevada bar Frýdek-Místek • Osada Dukla Komorní Lhotka • Panteři Třinec • Predators Jablunkov • Stings Mosty u Jablunkova | |||||
C. liga - 3.liga skupina D | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 13 | 30 | |
Armageddon Karviná • Banditi z Vagonu Havířov • Elefant Karviná • Iris C Havířov • L.R. Dukan Havířov • Los Muertos Karviná • Majáček B Karviná • Otečkáři Motorest Koukolná • Pracanti Havířov • Slezští rytíři C Karviná • Slezští rytíři D Karviná • Šatlava Havířov • XPneu B Orlová | |||||
C. liga - 3.liga skupina E | 8.9.2023 | 19.5.2024 | 12 | 30 | |
Brooklyn C Draci Havířov • Darts B Bohumín • Freďouši Beéčka Darkovičky • Hornets Bohumín • Iris B Havířov • Kaplička Orlová • Kobra Šenov • Majáček C Karviná • Orli B Orlová • Orli Orlová • Šipkaři Od Dejva Orlová • Václavovice D.C. | |||||
D. liga - 4.liga skupina A | 11.9.2023 | 15.5.2024 | 15 | 30 | |
Flegmati Poruba • Green Svinov • Jelen B Kyjovice • Jelen C Kyjovice • Kojoti B Třebovice • Kojoti Třebovice • Kozel B Klimkovice • Kozel Klimkovice • Luftwaffe Poruba • Lvi Poruba • Maksíci Poruba • Maxi-Mukade Poruba • Panthers B Poruba • Sokolíci Vřesina • Šalanda Assen Ostrava-Poruba | |||||
D. liga - 4.liga skupina B | 11.9.2023 | 14.5.2024 | 15 | 30 | |
666 Ostrava • BBB - Přepni ! Ostrava • Hero Ostrava • Kopyta Velká Polom • Maston jih Ostrava • Mýto B Lemuři Ostrava • Nezažiješ neuvěříš Zábřeh • Rubačí z Kahanu Ostrava • Rytíři B Ostrava • Řízci C z Výškovic • Simpsons C Bart Ostrava • Šipkaři Meteor Vratimov • U Dvoru B Ostrava • Urba Ostrava • WDK Ostrava | |||||
D. liga - 4.liga skupina C | 11.9.2023 | 15.5.2024 | 14 | 30 | |
Bazar no.1 Ostrava • Blechy B Petřkovice • Bratrstvo RŠ Ostrava • Káňata Radvanice • Mimoni Ostrava • Phoenixs Ostrava-Zábřeh • Prajz Hlučín • Rubín B Red Stones Ostrava • Sportdarts B Partay Ostrava • Sportdarts Partay Ostrava • Tenisák B Děhylov • Triangl Hlučín • Ural Kings B Ostrava • Ural Kings Ostrava |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.3.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement