Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

A. liga - 1.liga | 19. kolo | Pá 10.2.2017 18:00 | U Supa pivnice Dolní Benešov

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Supi Dolní Benešov 13 : 5 Bad Boys Jablunkov
Gaidečka Petr 28 : 17 Jochymek Henryk
Zadal: Jochymek Henryk 10.2.2017 23:03
Změnil: Jochymek Henryk 12.2.2017 07:47
Autorizoval: Gaidečka Petr 12.2.2017 10:17
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Gaidečka Petr 10 5
D2 Kučera Marek 7 9 1
D3 Stříbný Tomáš 13 5 1
D4 Vinárek René 15 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Dubělčík Lukáš D1 2

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Zwrtek Roman 8 4 1
H2 Jochymek Henryk 15 2
H3 Krop Miroslav 9 2 1
H4 Lysek Martin 7 3 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Sek Milan H3 1 1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Gaidečka Petr H3: Krop Miroslav 2:1 1:0
2 Single D2: Kučera Marek H4: Lysek Martin 2:0 2:0
3 Single D3: Stříbný Tomáš H1: Zwrtek Roman 2:1 3:0
4 Single D4: Vinárek René H2: Jochymek Henryk 2:1 4:0
5 Single D5: Dubělčík Lukáš H4: Lysek Martin 0:2 4:1
6 Single D2: Kučera Marek H3: Krop Miroslav 2:0 5:1
7 Single D3: Stříbný Tomáš H2: Jochymek Henryk 2:1 6:1
8 Single D4: Vinárek René H1: Zwrtek Roman 0:2 6:2
9 Double D3: Stříbný Tomáš
D4: Vinárek René
H2: Jochymek Henryk
H4: Lysek Martin
1:2 6:3
D2: Kučera Marek
D5: Dubělčík Lukáš
H1: Zwrtek Roman
H3: Krop Miroslav
10 Cricket D1: Gaidečka Petr
D4: Vinárek René
H3: Krop Miroslav
H4: Lysek Martin
0:2 6:4
D3: Stříbný Tomáš
D2: Kučera Marek
H1: Zwrtek Roman
H2: Jochymek Henryk
11 Single D1: Gaidečka Petr H2: Jochymek Henryk 2:1 7:4
12 Single D2: Kučera Marek H1: Zwrtek Roman 1:2 7:5
13 Single D3: Stříbný Tomáš H4: Lysek Martin 2:1 8:5
14 Single D4: Vinárek René H3: Krop Miroslav 2:0 9:5
15 Single D1: Gaidečka Petr H1: Zwrtek Roman 2:1 10:5
16 Single D2: Kučera Marek H2: Jochymek Henryk 2:0 11:5
17 Single D3: Stříbný Tomáš H5: Sek Milan 2:0 12:5
18 Single D4: Vinárek René H4: Lysek Martin 2:0 13:5

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2019 13:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.2.2019 13:28:55