Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

8.4.2023| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Doležalová Sandra| Dvojic: 22| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
3.Hájek Zdeněk CZE073868DThe Forge Varnsdorf
Jech Tomáš CZE068719DThe Forge Varnsdorf
4.Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf
Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf
5.Beneš Zdeněk CZE048468ABowling club & bar Frýdlant
Šrajbr Josef CZE007437ATequila Hrádek nad Nisou
5.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
7.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
Jíra Petr CZE001297ATequila Hrádek nad Nisou
7.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Dostál Jan CZE031626BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Kozák Jiří CZE074812Nové Město pod Smrkem
9.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou
Strehle Silvio WRD021933Zittau
9.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
13.Bechný Libor CZE008304AEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Poživil Roman CZE013563Merklín (Karlovy Var
13.Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
13.Chýlek Daniel CZE039927ANo Stress Skalice
Doležal Pavel CZE002028ATequila Hrádek nad Nisou
13.Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
Závůrka Vojtěch CZE050960ABowling club & bar Frýdlant
17.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
17.Bryknerová Alžběta CZE076296DBowling club & bar Frýdlant
Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant
17.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
17.Picmaus Josef CZE065484BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Kindermann René WRD009605Zittau
17.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
Stejskal Maritn CZE058698Bílý Kostel
17.Verba Robert WRD065564Rumburk
Pohl Martin CZE005021BHorizont Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:36:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement