Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

25.3.2023| Jablonec nad Nisou - U Nádraží| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Nový Petr| Dvojic: 22| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
2.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
3.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.
Gerhardt Petr CZE064127APumáci Jablonec n/N.
4.Mečíř Petr CZE070564BKlub 44 Liberec
Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně
5.Krupka Milan CZE067318DRumburská letka
Klautz Jiří CZE067400DRumburská letka
5.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
7.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
Blažek Petr CZE066730AVegas Draks Jablonec nad Nisou
7.Čermáková Iva CZE056121DHadi Smržovka
Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
9.Belák Marek CZE072282DRumburská letka
Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka
9.Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka
Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
9.Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
Stávek Marek CZE066326CLas Vegas Jablonec n/N.
9.Sekereš Pavel CZE017420ABlack Panthers Liberec
ZÁKAZ ČINN. - Zíka Radek CZE026135DHadi Smržovka
13.Hornych Karel CZE065563DRumburská letka
Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
13.Kraus Radek CZE067750BDragon Darts Slaná Železný Brod
Šipošová Eva CZE076112Semily
13.Soukup Tomáš CZE076095DDragon Darts Slaná Železný Brod
Kraus Lukáš CZE076096DDragon Darts Slaná Železný Brod
13.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Čechová Andrea CZE074556DDragon Darts Slaná Železný Brod
Holmanová Vendula CZE076077Jablonec nad Nisou
17.Mihalo Denis CZE074009Železný Brod
Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec
17.Nosek David CZE071452DHadi Smržovka
Nosek Pavel CZE021294Jablonec nad Nisou
17.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
17.Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
Šrejma Radek CZE074479Jablonec nad Nisou
17.Vlček David CZE075969Jablonec nad Nisou
Míková Adéla CZE075970Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 13:15:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement