Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

26.12.2022| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Doležalová Sandra| Dvojic: 36| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
3.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
5.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
6.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
7.Schubert Thomas WRD074762Zittau
Strehle Silvio WRD021933Zittau
8.Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
Hach Dominik CZE067396APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou
Grossmann Sami GER042568ATequila Hrádek nad Nisou
10.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
11.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Palij Anatolij CZE057516ABukovina
12.Závůrka Vojtěch CZE050960ABowling club & bar Frýdlant
Beneš Zdeněk CZE048468ABowling club & bar Frýdlant
13.Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa
Just Michal CZE073096DFP Darts Česká Lípa
14.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
15.Zavadil Lukáš CZE034680ABowling club & bar Frýdlant
Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
16.Braeuer Matthias WRD068164Zittau
Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
18.Mauer Gabriel WRD074761Zittau
Merkel Rene WRD074760Zittau
19.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
20.Engel Martin CZE055155BLegendy Richmond Hrádek n/N.
Marek Adam CZE066213ADémoni Chotyně
21.Muller Rico WRD066226Zittau
Muller Andre WRD019825Zittau
22.Fiala Jan CZE058821
Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa
23.Pešák Michal CZE058503DBowling club & bar Frýdlant
Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
24.Grottke Matthias WRD074763Zittau
Kuppe Frank WRD074764Zittau
25.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13
Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
26.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
27.Pohl Martin CZE005021BHorizont Liberec
Belák Marek CZE072282DRumburská letka
28.Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka
Nič Patrik CZE068869CHadi Smržovka
29.Dostál Jan CZE031626BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Jáhnig Tony WRD066801Zittau
30.Marek Matěj CZE064476CDémoni Chotyně
Vietze Jan CZE074765CDémoni Chotyně
31.Zatschler Alexander WRD074759Zittau
Kindermann René WRD009605Zittau
32.Pitrmoc Petr CZE051004Mladá Boleslav
Blažejová Jaroslava CZE068641DSŠK Semafor Mladá Boleslav
33.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
34.Zimmer Marcel WRD008640Zittau
Horn Claudia WRD066988Ebersbach
35.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
36.Skoumalová Jaroslava CZE052805CLožisková mafie Pšov
Verba Robert WRD065564Rumburk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 20:58:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement