Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

17.4.2022| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Doležalová Sandra| Dvojic: 28| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
2.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou
Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
3.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
4.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
5.Beneš Zdeněk CZE048468ABowling club & bar Frýdlant
Šrajbr Josef CZE007437ATequila Hrádek nad Nisou
6.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Rezek Adam CZE067958BProti proudu Praha
7.Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf
Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf
8.Vosecký Jakub CZE048226AKlub 44 Liberec
Slabý Jiří CZE064036BBakaláři Liberec
9.Dostál Jan CZE031626BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Dostál Karel CZE032853BGoldstar Nové Město pod Smrkem
10.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
11.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
12.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
13.Frank Bohumil CZE068910Chrastava
Zíka Ludvík CZE069705Chrastava
14.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
15.Muller Andre WRD019825Zittau
Jáhnig Tony WRD066801Zittau
16.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně
Rážová Klára CZE058078Chotyně
17.Grossmann Sami GER042568ATequila Hrádek nad Nisou
Doležal Pavel CZE002028ATequila Hrádek nad Nisou
18.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
19.Kalfeřt Jan CZE054440Hrádek n.N.
Stejskal Maritn CZE058698Bílý Kostel
20.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou
21.Kučera Aleš CZE063620Homole
Jurczák Petr CZE042732Chudoslavice
22.Babuková Michaela CZE028379AGoldstar Nové Město pod Smrkem
Karásková Jitka CZE050519Nové Město p.S.
23.Poklop Libor CZE047026Hrádek nad Nisou
Horn Claudia WRD066988Ebersbach
24.Jurczak Martin CZE060457Trávčice
YYYHost žena I HOSTŽENA1
25.Podroužek Jan CZE071819DSbH Česká Lípa
Vosecká Tereza CZE071820DSbH Česká Lípa
26.Hach Dominik CZE067396APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
27.Dusil Vladimír CZE016620Bratříkov
Dusilová Hedvika CZE016534Krásná
28.Pavlík David CZE071822Liberec
Kučera Radim CZE071821Hrádek nad Nisou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 23:49:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement