Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Liberecka (s TOP) - muži

23.10.2021| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Kalaš Lukáš| Hráčů: 48| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Hybner Jan CZE046438AOštěpaři Liberec
3.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
4.Polka Martin CZE058505AGoldstar Nové Město pod Smrkem
5.Svoboda Jan CZE034282BGrooti Jablonec nad Nisou
5.Třísko Roman CZE055254AAsterix Nový Bor
7.Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
7.Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
9.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
9.Hach Dominik CZE067396DPitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
9.Ráž Marek CZE054589ADEXTEROUS Krásný Les
13.Malár David CZE045837ASokolové Želenky
13.Stehlík Libor CZE051957BU Péci Jablonec nad Nisou
13.Šťastný Václav CZE029697CAsterix Nový Bor
13.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Adam Marcel CZE048403AExcalibur Liberec
17.Bouška Daniel CZE062258CAsterix Nový Bor
17.Brandejs Denis CZE046807APumáci Jablonec n/N.
17.Gerhardt Petr CZE064127APumáci Jablonec n/N.
17.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
17.Minařík Jiří CZE017519BPijonýři Litvínov
17.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
17.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
25.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Dostál Jan CZE031626BGoldstar Nové Město pod Smrkem
25.Hlubuček Tomáš CZE065626DDémoni Chotyně
25.Jech Filip CZE061540BNetovka Deers Semily
25.Mlynek Jiří CZE045608APumáci Jablonec n/N.
25.Plíva Petr CZE065404DNetovka Deers Semily
25.Regner Michal CZE054233APiráti z Ruprechtic
25.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
33.Arndt Ronny WRD066800Zittau
33.Bičiště Miroslav CZE010447DAsterix Nový Bor
33.Bouška Richard CZE066481Zahrádky u České Lípy
33.Brožík Jaroslav st. CZE001474APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Dlouhý Jiří CZE065324DDémoni Chotyně
33.Dvořák Josef CZE069516DDémoni Chotyně
33.Jáhnig Tony WRD066801Zittau
33.Kain Roman CZE029614AKlub 44 Liberec
33.Klindera Ladislav CZE033021CDragonflies Liberec
33.Marek František CZE064475DDémoni Chotyně
33.Novák Jan CZE057060CDragonflies Liberec
33.Nový Petr CZE032183BLas Vegas Jablonec n/N.
33.Pokora Michael CZE054230APiráti z Ruprechtic
33.Sobek Miroslav CZE043289DAsterix Nový Bor
33.Tichý Petr CZE034669BGoldstar Nové Město pod Smrkem
33.Volavka Radim CZE063911DThe Forge Vanrnsdorf
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:54:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement