Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-32/32)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)

18.9.2021| Liberec - U martina 1| Dvojice muži| Rozhodčí: Kalaš Lukáš| Dvojic: 32| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně
2.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
3.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
4.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Hladík Rostislav CZE044759ALas Vegas Jablonec n/N.
5.Adam Marcel CZE048403AEX Liberec
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
6.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou
7.Pecina Vojtěch CZE051824BPiráti z Ruprechtic
XXXČermák Vladimír
8.Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
9.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
10.Minařík Jiří CZE017519APijonýři Litvínov
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
11.Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
12.Kozák Lubor ml. CZE026077ALucky Panthers Liberec
Flejberk David CZE053004AEX Liberec
13.Dubec Jiří CZE012079ANetovka Deers Semily
Mauerman Robert CZE061478ANetovka Deers Semily
14.Koch Tomáš CZE061675AKlub 44 Liberec
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
15.Indra Petr CZE058702AOštěpaři Liberec
Škaloud František CZE061476BHorizont Liberec
16.Jech Filip CZE061540ANetovka Deers Semily
Šipoš Dominik CZE067073Semily
17.Bechný Libor CZE008304AEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Šindler Jan CZE011435AEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
18.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
19.Valkoun Tomáš CZE045407ALas Vegas Jablonec n/N.
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
20.Dlouhý Jiří CZE065324CDémoni Chotyně
Dvořák Josef CZE069516CDémoni Chotyně
21.Procházka Martin CZE062642AKlub 44 Liberec
Ulík Jan CZE024141DMarťánci Hradec Králové
22.Sláma Radek CZE053808BDoubleTrouble Hradec Králové
Vraštil Otakar CZE014381CHrobaři Hradec Králové
23.Baroň Roman CZE056589AOštěpaři Liberec
Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec
24.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Holeček Jan CZE068087DBakaláři Liberec
Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
26.Horký Lubor CZE044008BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Dostál Jan CZE031626BGoldstar Nové Město pod Smrkem
27.Blažek Adam CZE066746CLas Vegas Jablonec n/N.
Hrubeš Tadeáš CZE067327CLas Vegas Jablonec n/N.
28.Jedinák Jan st. CZE057952CLucky Panthers Liberec
Kellner Robert CZE064181CLucky Panthers Liberec
29.Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
30.Charvát Lukáš CZE053309Jablonec n/N.
Flanderka Patrik CZE053005Liberec
31.Mařatka Karel CZE062505CNetovka Deers Semily
Plíva Petr CZE065404CNetovka Deers Semily
32.Pup Pavel CZE065380Semily
Bičiště Miroslav CZE010447BAsterix Nový Bor
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 00:45:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement