Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Liberecka (s TOP) - muži

13.4.2024| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Kalaš Lukáš| Hráčů: 50| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
2.Appel Jakub CZE076912DBowling club & bar Frýdlant
3.Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
4.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
5.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
5.Rulík Jan CZE078519CSbH Česká Lípa
7.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
7.Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf
9.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
9.Hladík Rostislav CZE044759ALas Vegas Jablonec n/N.
9.Klindera Ladislav CZE033021CDragonflies Liberec
9.Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
13.Gladiš Peter CZE074308BČeští lvi Mimoň
13.Jureček Dominik CZE061614AGripeni Liberec
13.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
13.Valečka Daniel CZE079447DHadi Smržovka
17.Hájek Zdeněk CZE073868DThe Forge Varnsdorf
17.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
17.Kinčl Zdeněk CZE077205DVarnsdorfský Sedláci
17.Pohl Martin CZE005021BHorizont Liberec
17.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
17.Souček Michal CZE051825BČeští lvi Mimoň
17.Šrajbr Josef CZE007437ATequila Hrádek nad Nisou
17.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
25.Belák Marek CZE072282DRumburská letka
25.Brand Miroslav CZE014610CDragonflies Liberec
25.Brožík Jaroslav st. CZE001474APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Hauer Václav CZE059520DDragonflies Liberec
25.Kozák Petr CZE022197DBowling club & bar Frýdlant
25.Michel Adam CZE075965DRumburská letka
25.Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
25.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
33.Adamec Michal CZE077275DVarnsdorfský Sedláci
33.Beran Jiří CZE078156CSbH Česká Lípa
33.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Cverčko Michal CZE077965Ústí nad Labem
33.Červa Radek CZE076807DBowling club & bar Frýdlant
33.Janda David CZE079152DDragonflies Liberec
33.Kabeláč Jarmil CZE065467DBakaláři Liberec
33.Kresničer Petr CZE080862Liberec
33.Slavík Petr CZE072839DExcalibur Liberec
33.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
33.Svoboda Jiří CZE061640Havlíčkův Brod
33.Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
33.Švimberský Jiří CZE059411BČeští lvi Mimoň
33.Vařejčko Marek CZE070512DStřelci Vrbatův Kostelec
33.Vrběcký Daniel CZE080211Jablonec nad Nisou
33.Zbořil Milan CZE028491Nové Město pod Smrkem
49.Lachman Jaroslav CZE063249DBakaláři Liberec
49.Vajc Jiří CZE071768BGripeni Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 14:34:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement