Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/68)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Liberecka (s TOP) - muži

24.2.2024| Vratislavice n.N. - Pivovar Konrád| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Kalaš Lukáš| Hráčů: 68| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
2.Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf
3.Kačinetz Tomáš CZE072286BKlub 44 Liberec
4.Kundra Lukáš CZE061542ABakaláři Liberec
5.Engel Martin CZE055155BLegendy Richmond Hrádek n/N.
5.Procházka Martin CZE062642AKlub 44 Liberec
7.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
7.Valečka Daniel CZE079447DHadi Smržovka
9.Diviš Petr CZE068918CLucky Panthers Liberec
9.Stávek Marek CZE066326CLas Vegas Jablonec n/N.
9.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
9.Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec
13.Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
13.Marek Adam CZE066213ADémoni Chotyně
13.Pohl Martin CZE005021BHorizont Liberec
13.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
17.Brand Miroslav CZE014610CDragonflies Liberec
17.Dvořák Jan CZE051582CLucky Panthers Liberec
17.Just Michal CZE073096DFP Darts Česká Lípa
17.Klautz Jiří CZE067400DRumburská letka
17.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně
17.Rulík Jan CZE078519CSbH Česká Lípa
17.Souček Vladimír CZE032777CBakaláři Liberec
17.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
25.Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa
25.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
25.Hájek Zdeněk CZE073868DThe Forge Varnsdorf
25.Klindera Ladislav CZE033021CDragonflies Liberec
25.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
25.Nehilla Michal CZE039480AVegas Draks Jablonec nad Nisou
25.Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
25.Zbořil Milan CZE028491Nové Město pod Smrkem
33.Appel Jakub CZE076912DBowling club & bar Frýdlant
33.Beran Jiří CZE078156CSbH Česká Lípa
33.Cirkl Jiří CZE050262Liberec
33.Červinka Pavel CZE011988Železný Brod
33.Dvořák Jaroslav CZE071878DOpilý Hroty Liberec
33.Falcman Otakar CZE048100DHadi Smržovka
33.Flanderka Patrik CZE053005Liberec
33.Grubhoffer Ladislav CZE074907CDragonflies Liberec
33.Hegr Josef CZE067281DRejnoci Liberec
33.Holštajn Pavel CZE074030CDragonflies Liberec
33.Krupka Milan CZE067318DRumburská letka
33.Michel Adam CZE075965DRumburská letka
33.Moravec Petr CZE021513CBakaláři Liberec
33.Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
33.Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
33.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
49.Charvát Karel CZE014625ALucky Panthers Liberec
49.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 13:31:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement