Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

29.12.2023| Liberec - Balon| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Novák Jan| Dvojic: 26| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Novák Jan CZE057060CDragonflies Liberec
Adam Marcel CZE048403AEX Liberec
2.Mojžíšek Karel CZE054107BStřelci ze zátiší
Matys Pavel CZE048402BStřelci ze zátiší
3.Šikýř Jaroslav CZE013990CDragonflies Liberec
Hanuš Jiří CZE044758BDragonflies Liberec
4.Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec
Mizera Pavel CZE076261DDragonflies Liberec
5.Diviš Petr CZE068918CLucky Panthers Liberec
Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec
6.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
Paťavová Tereza CZE075682Liberec
7.Kačinetz Tomáš CZE072286BKlub 44 Liberec
Montiel Morales Samuel CZE078550Liberec
8.Vodseďálek Jiří CZE065920CLucky Panthers Liberec
Dvořák Jan CZE051582CLucky Panthers Liberec
9.Brázda Jakub CZE072647DExcalibur Liberec
YYYHost muž XIV
10.Hauer Václav CZE059520DDragonflies Liberec
Hejduk Petr CZE065495DVidláci Minkovice
11.Šanda Filip CZE078362Liberec
Jandoš Martin CZE017061Liberec VII
12.Brand Miroslav CZE014610CDragonflies Liberec
YYYHost muž I
13.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
14.Holštajn Pavel CZE074030CDragonflies Liberec
Holštajnová Alena CZE074045CDragonflies Liberec
15.Cirkl Jiří CZE050262Liberec
Líbal Zdeněk CZE050264Liberec
16.Plhal Pavel CZE075178Liberec
Küfner Vít CZE076671DExcalibur Liberec
17.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
18.Vlas Jiří CZE073572DExcalibur Liberec
Pecina Zdeněk CZE073746DExcalibur Liberec
19.Cverčko Michal CZE077965Ústí nad Labem
Svoboda Jiří CZE061640Havlíčkův Brod
20.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka
21.Kellner Robert CZE064181CLucky Panthers Liberec
Gaubicová Štěpánka CZE068890DOpilý Hroty Liberec
22.Kalenský Ondřej CZE065318DBakaláři Liberec
Horáčková Monika CZE064037DBakaláři Liberec
23.Flanderka Patrik CZE053005Liberec
Kyzurová Alexandra CZE053007Liberec
24.Dvořák Jaroslav CZE071878DOpilý Hroty Liberec
Hrysčenková Marcela CZE075829DOpilý Hroty Liberec
25.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec
Štětinová Anna CZE068507DBakaláři Liberec
26.Zítová Dagmar CZE074998DExcalibur Liberec
Karešová Monika CZE074528DExcalibur Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 09:56:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement