Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

26.12.2023| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Doležalová Sandra| Dvojic: 36| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Palij Anatolij CZE057516ABukovina
2.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
3.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
4.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
5.Kavan Miloslav CZE030222ADémoni Chotyně
Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
5.Schubert Thomas WRD074762Zittau
Grottke Matthias WRD074763Zittau
5.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa
Třísko Roman CZE055254CAsterix Nový Bor
5.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou
9.Holomucký Tomáš CZE032400CSbH Česká Lípa
Beran Jiří CZE078156CSbH Česká Lípa
10.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
Kalaš Jiří CZE000922BLegendy Richmond Hrádek n/N.
11.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník
Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
12.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
13.Engel Martin CZE055155BLegendy Richmond Hrádek n/N.
Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně
14.Chýlek Daniel CZE039927ANo Stress Česká Lípa
Šubryt Adam CZE078153Nový Bor
15.Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.
Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.
16.Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
17.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
18.Hlaváček Martin CZE059775Hrádek nad Nisou
Brožík Jaroslav ml. CZE027140APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
19.Sommer Lukáš CZE030517DAvanti Frýdlant
Slípka Jan CZE069731CAvanti Frýdlant
20.Topolančin Jiří CZE051748ADémoni Chotyně
Chlum Jan CZE077736Hrádek nad Nisou
21.Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf
Hájek Zdeněk CZE073868DThe Forge Varnsdorf
22.Kindermann René WRD009605Zittau
Štěrba Petr CZE066736DXXX - Jablonec nad Nisou
23.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
24.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
25.Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Zimmer Marcel WRD079177Zittau
26.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
27.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
28.Vrabec Slávek CZE070499ACyclura Jablonec nad Nisou
Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
29.Dlouhý Jiří CZE065324CDémoni Chotyně
Hlubuček Tomáš CZE065626CDémoni Chotyně
30.Zrubec Lukáš CZE068660DBowling club & bar Frýdlant
Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
31.Peuker Jan CZE029603Hrádek n/N.
Zigo Luděk CZE072822Zittau
32.Kozák Petr CZE022197DBowling club & bar Frýdlant
Pešák Michal CZE058503DBowling club & bar Frýdlant
33.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant
Morgensternová Aneta CZE046797ADémoni Chotyně
34.Zbořil Jakub CZE079131Frýdlant v Čechách
Zbořil Milan CZE028491Nové Město pod Smrkem
35.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
Nič Patrik CZE068869CHadi Smržovka
36.Horn Claudia WRD066988Ebersbach
Zadinová Pavlína CZE079188Varnsdorf
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 03:06:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement