Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Liberecka - muži

21.10.2023| Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Kalaš Lukáš| Hráčů: 44| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
2.Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf
3.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
4.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Souček Michal CZE051825BČeští lvi Mimoň
5.Třísko Roman CZE055254CAsterix Nový Bor
7.Belák Marek CZE072282DRumburská letka
7.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa
9.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
9.Mrkvička Josef CZE070180DThe Forge Varnsdorf
9.Poláček Petr CZE064035DBullíci Česká Lípa
9.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
13.Krpata Matyáš CZE060324BAsterix Nový Bor
13.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice
13.Svoboda Dominik CZE069664DXXX - Jablonec nad Nisou
13.Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
17.Burmeister René WRD063083APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Gladiš Peter CZE074308BČeští lvi Mimoň
17.Horušický Miloš CZE074710DGripeni Liberec
17.Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les
17.Kačinetz Tomáš CZE072286BKlub 44 Liberec
17.Nič Patrik CZE068869CHadi Smržovka
17.Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
17.Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
25.Hyneš Jan CZE026125BAsterix Nový Bor
25.Jech Tomáš CZE068719DThe Forge Varnsdorf
25.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
25.Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec
25.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně
25.Ptáček Radek CZE067736AKlub 44 Liberec
25.Smolej Michal CZE074815DŠipkový klub Dobranov z.s.
33.Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa
33.Hájek Zdeněk 1988CZE073868DThe Forge Varnsdorf
33.Holeček Jan CZE068087DBakaláři Liberec
33.Kabeláč Jarmil CZE065467DBakaláři Liberec
33.Klokočník Petr CZE021255DGripeni Liberec
33.Krupka Milan CZE067318DRumburská letka
33.Lachman Jaroslav CZE063249DBakaláři Liberec
33.Michel Adam CZE075965DRumburská letka
33.Oreský Patrik CZE064162CŠipkový klub Dobranov z.s.
33.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
33.Slabý Jiří CZE064036BBakaláři Liberec
33.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 17:07:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement