Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master Liberecka - DVOJICE

17.5.2014 | Lucky Bar-Liberec | Dvojice smíšené | Dvojic: 34 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
Borski Zbyněk CZE034545 A Oštěpaři Liberec
2. Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
3. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou
Jíra Petr CZE001297 A Tequila Hrádek nad Nisou
4. Másilko Petr CZE000436 A Excalibur Liberec
Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
Reczai Dominik CZE038612 A Jablonec n/N.
5. Valkoun Tomáš CZE045407 B KZP Jablonec n/N.
Hanuš Jiří CZE044758 B KZP Jablonec n/N.
7. Dostál Karel CZE032853 A Šipkový klub Ludvíkov
Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov
7. Nehilla Michal CZE039480 A Las Vegas Jablonec n/N.
Reczai Miroslav CZE001536 A Las Vegas Jablonec n/N.
9. Livora Zdeněk CZE043244 B Garáž Liberec
Pígl Jan CZE043242 A Oštěpaři Liberec
9. Peleška Jiří CZE001351 A Tequila Hrádek nad Nisou
Vytlačil Milan CZE041690 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A Praha 4
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
9. Skrbek Petr CZE046052 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
13. Čermák Vladimír CZE001681 Děčín
Nosek Radek CZE045769 Liberec
13. Kapl Aleš CZE034679 A Klub 44 Liberec
Dostál Jan CZE031626 B Šipkový klub Ludvíkov
13. Nový Petr CZE032183 A Las Vegas Jablonec n/N.
Sekereš Pavel CZE017420 A DEXTEROUS Krásný Les
13. Zemánek Jakub CZE046552 A Křoupci Jablonec
Shipek Sergey CZE033227 A Křoupci Jablonec
17. Doležal Pavel CZE002028 A Tequila Hrádek nad Nisou
Šrajbr Josef CZE007437 A Tequila Hrádek nad Nisou
17. Hellebrand Tomáš CZE034630 B Liberec
Žáček Ondřej CZE034626 B Liberec 1
17. Hnatovský Pavel CZE000766 A Excalibur Liberec
Reisner Martin CZE040050 A Liberec 6
17. Jadrný Tomáš CZE043243 B Liberec 15
Hybner Jan CZE046438 A Oštěpaři Liberec
17. Mojžíšek Lumír CZE006703 A Excalibur Liberec
Hoďáková Štěpánka CZE009868 Liberec
17. Procházka Radek CZE043123 C Špílkaři Liberec
Hanka Pavel CZE016828 C Špílkaři Liberec
17. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
Václavíková Zuzana CZE002931 B Las Vegas Jablonec n/N.
17. Šír Vlastimil CZE044554 A DEXTEROUS Krásný Les
Kohoutek Vít CZE043240 Jablonec n/N.
25. Beneš Jan CZE042513 C KZP Jablonec n/N.
Hladík Rostislav CZE044759 B KZP Jablonec n/N.
25. Blaško Jiří CZE001151 B DEXTEROUS Krásný Les
Bečka Pavel CZE016241 B Kobry z Vraťáku Liberec
25. Kozák Lubor 1953 CZE046253 B Lucky Panthers Liberec
Kozák Lubor 1980 CZE026077 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Mrázek Michal CZE010092 B Liberec 1
Charvát Karel CZE014625 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Němec Jaroslav CZE011114 A Klub 44 Liberec
Volf Jiří CZE026565 A Klub 44 Liberec
25. Svoboda Jan CZE034282 B Chicago 30
Kozáková Eliška CZE048481 Liberec
25. Štefan Martin CZE043472 B Garáž Liberec
Rumlerová Eliška CZE043241 A Oštěpaři Liberec
25. Vasko Petr CZE045408 B Las Vegas Jablonec n/N.
Vasková Silvie CZE045770 B Las Vegas Jablonec n/N.
33. Gyalog Zdeněk CZE016107 A Las Vegas Jablonec n/N.
Seliger Tomáš CZE009567 A U Nás Jablonec
33. Musil Josef 1960 CZE040392 C Snack bar Frýdlant
Musil Josef 1984 CZE040391 C Snack bar Frýdlant
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.7.2019 04:37:47