Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
13:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - Velikonoční
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
17:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - mimořádný
Centrál restaurace
28. října 2745, 470 01 Česká Lípa
17:00 Turnaj na počest Milošovi Horušickému
Sport bar Kolečko
Švermova 352, Liberec 10
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pivnice U Hrdličků Gril
V Podhájí 281, 408 01 Rumburk
Bistro Boston
Cihlářská 1213/1, 408 01 Rumburk
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Asterix bar
Smetanova 384, 473 01 Nový Bor
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Terasa Bar
Jiráskovo Nábřeží 871, Železný Brod
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Hospoda U Lip
Chotyně 36, 463 34 Chotyně
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Sport Bar Honda
Hrnčířská 2576, 470 01 Česká Lípa
19:00 Velikonoční turnaj - páteční zahřívák - započítán jako mimořádný Jackpot!
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Bažiny
Lipová 141, 463 34 Hrádek nad Nisou
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Nádraží JBC
Nádražní 17, 460 01 Jablonec nad Nisou
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Hospoda Jílové
Jílové 87, 468 22 Jílové u Držkova
Bažiny
Lipová 141, 463 34 Hrádek nad Nisou
21.4.2023| Česká Lípa - Sport bar Honda| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Černá Lucie| Hráčů: 18| Žebříčků: 11
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Myška Patrik | CZE071091 | A | Predátoři Heřmanice |
2. | Oreský Patrik | CZE064162 | C | Šipkový klub Dobranov z.s. |
3. | Marcin Jan | CZE061039 | C | SbH Česká Lípa |
4. | Grabowski Jakub | CZE043215 | C | SbH Česká Lípa |
5. | Ulík Aleš | CZE069776 | A | SbH Česká Lípa |
5. | Žiak Martin | CZE075618 | Starý Šachov | |
7. | Skočovský Jan | CZE067308 | D | Bullíci Česká Lípa |
7. | Till Radek | CZE053713 | C | SbH Česká Lípa |
9. | Kodera Kamil | CZE072477 | C | SbH Česká Lípa |
9. | Paříková Eliška | CZE053731 | D | Asterix Nový Bor |
9. | Valenta Josef | CZE074633 | D | Florida Děčín |
9. | Záhorka Petr | CZE072556 | C | SbH Česká Lípa |
13. | Černá Lucie | CZE058494 | D | SbH Česká Lípa |
13. | Fišerová Veronika | CZE043461 | Skalice | |
13. | Holub Jiří | CZE073562 | Česká lípa | |
13. | Tauchman Miroslav | CZE052190 | C | SbH Česká Lípa |
17. | Allermann Petr | CZE069775 | D | SbH Česká Lípa |
17. | Italy | EDU000020 |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.3.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement