Statistika hráčů
UŠO > Liberecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Šikolová Šárka
Gripeni A Liberec
  0,00 44 5 0 0,00 10 0 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
2. Štefan Martin
Kejdaři Liberec
  0,00 48 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
3. Cihlář Miroslav
R.U.M.áci Liberec
  0,00 52 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
4. Klikar Karel
Chrousti Liberec
  0,00 48 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
5. Kočí Radek
Gripeni A Liberec
  0,00 44 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
6. Peuker Jan
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
  0,00 52 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
7. Baker Daniel
Démoni C Chotyně
  0,00 48 10 0 9,09 22 2 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
8. Zelenka Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
  0,00 48 7 0 12,50 16 2 2 0,13 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
9. Mojžíšek Lumír
Excalibur Liberec
  10,53 48 19 2 14,29 42 6 34 0,81 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
10. Albrechtová Radka
Chrousti Liberec
  4,55 48 22 1 14,29 49 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
11. Chráska Lubomír 1976
Losers Liberec
  0,00 52 6 0 14,29 14 2 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
12. Babukova Michaela
Goldstar B Nové Město p/S.
  0,00 48 3 0 14,29 7 1 7 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Čermáková Iva
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 48 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Kain Roman
Čerti na Ještědu Liberec
  0,00 44 3 0 14,29 7 1 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
15. Kounková Romana
Smajlíci z Liberce B
  0,00 48 3 0 14,29 7 1 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
16. Scholtis David
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  11,11 48 9 1 15,00 20 3 19 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
17. Pígl Jan
Oštěpaři Liberec
  13,64 48 22 3 16,67 48 8 16 0,33 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
18. Mařatka Karel
Žraloci Semily
  9,09 52 11 1 16,67 24 4 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
19. Havle Roman
Smajlici z Liberce A
19,2 12,50 48 24 3 17,31 52 9 28 0,54 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
20. Lachman Jaroslav
Rychlá Rota Liberec
  11,11 52 18 2 17,95 39 7 15 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Červenka Jaromír
Cyclura Jablonec n/N.
  9,09 48 11 1 20,00 25 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
22. Kočí Jaromír
Piráti z Ruprechtic
  9,09 48 11 1 20,00 25 5 6 0,24 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
23. Tesárek Miloš
Pandy Liberec
  0,00 48 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Miller Miloslav
Excalibur Liberec
  8,70 48 23 2 21,82 55 12 40 0,73 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
25. Hnatovský Pavel
Excalibur Liberec
  25,00 48 8 2 22,22 18 4 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
26. Toušek David
Dragonflies Liberec
  12,50 52 8 1 22,22 18 4 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Beneš Jaroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
  13,33 48 15 2 22,86 35 8 16 0,46 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
28. Přibyl Stanislav
Paďouři Liberec
  16,67 52 6 1 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
29. Rulcová Sabina
Gripeni B Liberec
  0,00 52 5 0 23,08 13 3 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
30. Čihák Petr
Kejdaři Liberec
  8,70 48 23 2 23,21 56 13 18 0,32 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
31. Pekárek Jiří 1977
Démoni B Chotyně
  20,00 48 20 4 23,40 47 11 30 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
32. Kellner Robert
Špílkaři Liberec
  10,00 48 20 2 23,40 47 11 12 0,26 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
33. Popelka Pavel
Paďouři Liberec
  11,11 52 9 1 23,81 21 5 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Kozderka Zdeněk
Rychlá Rota Liberec
  14,29 52 14 2 25,00 32 8 12 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
35. Baborák Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
  14,29 48 7 1 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
36. Vacátko Roman
Šneci Frýdlant
  0,00 52 12 0 25,00 32 8 8 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
37. Kouďa Jiří
Black Panthers A Liberec
  0,00 48 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Pacák Jan
Špílkaři Liberec
  0,00 48 3 0 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
39. Čapek Josef
Bc. Jägříci Liberec
20,8 22,50 52 40 9 26,09 92 24 8 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Mašek Michal
Kejdaři Liberec
24,1 25,00 48 28 7 26,56 64 17 18 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
41. Radník Vladimír
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  16,67 44 6 1 26,67 15 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Bouška Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
18,5 14,63 48 41 6 26,73 101 27 8 0,08 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
43. Toman Jaromír ml.
Pandy Liberec
22,1 18,52 48 27 5 26,98 63 17 12 0,19 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
44. Fofoňka Jindřich
R.U.M.áci Liberec
  17,39 52 23 4 27,27 55 15 6 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Bergerová Patricie
Gripeni B Liberec
  15,38 52 13 2 27,27 33 9 13 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
46. Burmeister René
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  14,29 48 14 2 27,27 33 9 27 0,82 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
47. Korbas David
Kejdaři Liberec
  21,05 48 19 4 27,66 47 13 12 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
48. Lupták Milan
Smajlici z Liberce A
  14,29 48 7 1 27,78 18 5 10 0,56 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
49. Doležalová Sandra
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
29,5 20,83 48 24 5 28,07 57 16 42 0,74 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
50. Čermák Vladimír
Pumáci Jablonec n/N.
  33,33 48 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Moskal Milan
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  33,33 48 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
52. Bechný Libor
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  25,00 48 12 3 28,57 28 8 9 0,32 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
53. Václavík Tomáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
  16,67 44 18 3 28,57 42 12 24 0,57 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
54. Mizera Jiří
Goldstar A Nové Město p/S.
  16,67 44 6 1 28,57 14 4 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
55. Schmidtová Jana 1992
Peckaři Kokonín
  21,05 48 19 4 28,89 45 13 9 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
56. Votýpka Martin
Démoni A Chotyně
  11,11 48 9 1 29,17 24 7 23 0,96 5 0,21 0 0,00 0 0 0 0
57. Haas Petr
Piráti z Ruprechtic
  28,57 48 7 2 29,41 17 5 11 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Kain Jakub
Smajlíci z Liberce B
  14,29 48 14 2 29,41 34 10 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
59. Knitl Jaroslav
Šneci Frýdlant
  14,29 52 7 1 29,41 17 5 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Mlateček Tomáš
Démoni C Chotyně
25,3 21,21 48 33 7 29,63 81 24 24 0,30 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
61. Žitný Daniel
Odpadlíci Frýdlant
  25,00 44 20 5 29,79 47 14 39 0,83 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
62. Vydra Vojtěch
Bc. Jägříci Liberec
  20,00 52 20 4 29,79 47 14 5 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Hanuš Jaroslav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  33,33 48 9 3 30,00 20 6 7 0,35 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
64. Jureček Dominik
Bc. Jägříci Liberec
  25,00 52 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Bukáček Petr
Cyclura Jablonec n/N.
  21,74 48 23 5 30,36 56 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Svoboda Marek
Démoni C Chotyně
  28,57 48 14 4 31,25 32 10 12 0,38 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Kobrle Miloslav
DEXTEROUS C Krásný Les
  28,57 48 7 2 31,25 16 5 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
68. Košvanec Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
  28,57 48 7 2 31,25 16 5 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
69. Charvát Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
  25,00 48 20 5 31,25 48 15 26 0,54 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
70. Tomanová Daniela
Pandy Liberec
24,0 24,00 48 25 6 31,58 57 18 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Havlas Milan
Asterix A Nový Bor
22,2 23,33 48 30 7 31,58 76 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Kopencová Monika
Rychlá Rota Liberec
25,5 23,53 52 34 8 31,71 82 26 15 0,18 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
73. Horký Lubor
Goldstar A Nové Město p/S.
  22,22 44 9 2 31,82 22 7 5 0,23 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
74. Diškant Petr
Goldstar A Nové Město p/S.
30,8 22,22 44 27 6 32,81 64 21 32 0,50 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
75. Vaníček František
Asterix A Nový Bor
23,6 24,32 48 37 9 32,95 88 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Bičišťová Marcela
Gripeni B Liberec
29,4 28,57 52 28 8 33,33 63 21 20 0,32 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
77. Kohler Petr
Bc. Jägříci Liberec
27,9 30,00 52 40 12 33,33 96 32 18 0,19 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
78. Polívka Robert
Asterix A Nový Bor
24,9 27,91 48 43 12 33,33 102 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Vargová Zuzana
Chrousti Liberec
  26,67 48 15 4 33,33 36 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Fajtlová Gabriela
Las Vegas B Jablonec n/N.
  26,32 48 19 5 33,33 48 16 23 0,48 5 0,10 1 0,02 0 1 0 0
81. Brožík Jaroslav st.
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  0,00 48 1 0 33,33 3 1 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
82. Doležal Pavel
Tequila Hrádek n/N.
  0,00 48 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Engelová Hana
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 48 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Srna Petr 1973
Peckaři Kokonín
  20,00 48 15 3 34,21 38 13 13 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Valnohová Nikola
Bc. Jägříci Liberec
28,6 28,57 52 35 10 34,48 87 30 27 0,31 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
86. Čermák Josef
DEXTEROUS B Krásný Les
38,4 33,33 48 24 8 34,55 55 19 48 0,87 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
87. Hruška Pavel
Křoupci Jablonec n/N.
  30,00 48 10 3 34,62 26 9 12 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Kotrbatý Milan
Goldstar B Nové Město p/S.
  27,27 48 11 3 34,62 26 9 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
89. Kafka Jindřich
Kejdaři Liberec
28,3 27,03 48 37 10 34,74 95 33 28 0,29 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
90. Matys Pavel
Střelci ze Zátiší Liberec
  35,00 48 20 7 34,78 46 16 24 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
91. Hruška Štěpán
Křoupci Jablonec n/N.
  33,33 48 6 2 35,71 14 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Marek Matěj
Démoni C Chotyně
  27,27 48 11 3 35,71 28 10 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Istenák Milan
DEXTEROUS C Krásný Les
  20,00 48 5 1 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
94. Kabát Radek
Kejdaři Liberec
  20,00 48 5 1 35,71 14 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Martynenko Viktor
Las Vegas B Jablonec n/N.
35,2 30,77 48 26 8 36,07 61 22 39 0,64 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
96. Sokol Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
38,0 28,57 48 28 8 36,23 69 25 59 0,86 11 0,16 0 0,00 0 0 0 0
97. Čihák Jan
Kejdaři Liberec
31,1 22,58 48 31 7 36,25 80 29 43 0,54 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
98. Závůrka Vojtěch
Odpadlíci Frýdlant
37,9 31,25 44 32 10 36,36 77 28 61 0,79 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
99. Hanuš Jiří
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  25,00 48 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Kainová Michaela
Čerti na Ještědu Liberec
  33,33 44 9 3 36,84 19 7 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
101. Cícha Josef
Gripeni A Liberec
  28,57 44 7 2 36,84 19 7 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
102. Vaněk Milan
Losers Liberec
  25,00 52 8 2 36,84 19 7 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
103. Kovář Jiří
HMM Jablonec nad Nisou
  27,78 48 18 5 36,96 46 17 16 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Nasková Dagmar
Smajlíci z Liberce B
32,0 28,57 48 28 8 37,14 70 26 30 0,43 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
105. Černohorský Aleš
Pumáci Jablonec n/N.
  36,36 48 11 4 37,50 24 9 10 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Pekárek Jiří 2002
Démoni C Chotyně
  33,33 48 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Štolba Jiří
Bc. Jägříci Liberec
32,5 34,00 52 50 17 37,60 125 47 36 0,29 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
108. Srnová Barbora
HMM Jablonec nad Nisou
34,7 34,29 48 35 12 37,65 85 32 37 0,44 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
109. Fialka Jan
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  42,86 44 21 9 38,00 50 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Čáslavský Roman
Žraloci Semily
32,5 34,38 52 32 11 38,27 81 31 23 0,28 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
111. Pour Karel
Paďouři Liberec
  32,00 52 25 8 38,33 60 23 15 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
112. Srp Jakub
Pandy Liberec
33,0 34,48 48 29 10 38,57 70 27 20 0,29 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
113. Hanka Pavel
Špílkaři Liberec
35,6 37,50 48 24 9 38,60 57 22 22 0,39 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
114. Šťastný Václav
Mikiho Andílci Nový Bor
31,1 37,50 48 40 15 38,78 98 38 8 0,08 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
115. Bobek Vladimír
Rychlá Rota Liberec
34,2 36,67 52 30 11 38,89 72 28 23 0,32 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
116. Zavadil Lukáš
Odpadlíci Frýdlant
41,3 35,71 44 42 15 39,00 100 39 67 0,67 19 0,19 0 0,00 2 0 0 0
117. Kopecký Miroslav
R.U.M.áci Liberec
  31,25 52 16 5 39,02 41 16 10 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
118. Topolančin Jiří
Démoni B Chotyně
35,9 31,43 48 35 11 39,08 87 34 44 0,51 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
119. Hyneš Jan
Asterix A Nový Bor
29,7 33,33 48 30 10 39,13 69 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Neuman Jiří
Rychlá Rota Liberec
  33,33 52 9 3 39,13 23 9 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
121. Vasko Petr
Cyclura Jablonec n/N.
  33,33 48 9 3 39,13 23 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Rajman Karel
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  31,82 48 22 7 39,29 56 22 36 0,64 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
123. Touš Oldřich
Pandy Liberec
32,5 35,00 48 40 14 39,39 99 39 24 0,24 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
124. Doležalová Monika
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
43,3 33,33 48 42 14 40,00 105 42 111 1,06 18 0,17 0 0,00 0 0 0 0
125. Friedrich Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
39,3 40,00 48 30 12 40,00 70 28 34 0,49 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
126. Bardyn Martin
DEXTEROUS B Krásný Les
38,3 31,03 48 29 9 40,00 75 30 52 0,69 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
127. Ciprián Martin
Losers Liberec
36,1 37,50 52 32 12 40,00 75 30 31 0,41 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
128. Sloboda Radek
Legendy Richmond Hrádek n/N.
29,3 33,33 44 24 8 40,00 60 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Engel Martin
Démoni B Chotyně
  38,46 48 13 5 40,00 30 12 25 0,83 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
130. Tříska Jiří
R.U.M.áci Liberec
  37,50 52 16 6 40,00 40 16 19 0,48 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
131. Dlouhý Jiří
Démoni C Chotyně
34,6 35,00 48 40 14 40,21 97 39 37 0,38 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
132. Bouma Filip
Goldstar A Nové Město p/S.
36,2 35,14 44 37 13 40,22 92 37 45 0,49 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
133. Blažek Tomáš
Špílkaři Liberec
35,9 36,36 48 33 12 40,24 82 33 35 0,43 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
134. Kusebauch Roland
Piráti z Ruprechtic
37,0 33,33 48 27 9 40,30 67 27 42 0,63 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
135. Horáček Lukáš
Peckaři Kokonín
36,6 36,11 48 36 13 40,45 89 36 43 0,48 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
136. Mičík Jan
Gripeni B Liberec
32,8 33,33 52 30 10 40,54 74 30 17 0,23 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
137. Beneš Zdeněk
Odpadlíci Frýdlant
42,7 38,46 44 39 15 40,66 91 37 63 0,69 16 0,18 0 0,00 1 0 0 0
138. Kraus Rostislav
Žraloci Semily
32,4 31,58 52 38 12 40,66 91 37 18 0,20 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
139. Federič Petr
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  31,82 48 22 7 40,74 54 22 46 0,85 14 0,26 0 0,00 2 0 0 0
140. Dostál Václav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
38,4 35,48 48 31 11 40,79 76 31 48 0,63 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
141. Regner Michal
Piráti z Ruprechtic
  37,50 48 16 6 41,03 39 16 19 0,49 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
142. Rebroš Patrik
Black Panthers A Liberec
  42,86 48 7 3 41,18 17 7 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
143. Mlynek Jiří
Pumáci Jablonec n/N.
44,1 34,38 48 32 11 41,25 80 33 76 0,95 16 0,20 1 0,01 0 0 0 0
144. Pour Filip
Paďouři Liberec
37,1 42,22 52 45 19 41,28 109 45 44 0,40 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
145. Kováčik František
Špílkaři Liberec
  35,29 48 17 6 41,46 41 17 23 0,56 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
146. Holoubek David
Smajlíci z Liberce B
39,1 43,24 48 37 16 41,76 91 38 42 0,46 3 0,03 2 0,02 0 0 0 0
147. Martinčík Vladimír
Cyclura Jablonec n/N.
  30,77 48 13 4 41,94 31 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Rydval Jaroslav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
37,4 38,24 52 34 13 42,05 88 37 45 0,51 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
149. Sekereš Pavel
DEXTEROUS B Krásný Les
  35,00 48 20 7 42,31 52 22 31 0,60 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
150. Repčák Vladimír
Chrousti Liberec
33,1 41,67 48 48 20 42,37 118 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Valentko František
Gripeni A Liberec
37,7 41,38 44 29 12 42,47 73 31 28 0,38 1 0,01 2 0,03 0 0 0 0
152. Hardy Tomáš
Paďouři Liberec
40,7 40,74 52 27 11 42,62 61 26 28 0,46 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
153. Kolář Miroslav
Legendy Richmond Hrádek n/N.
32,8 41,46 44 41 17 42,86 105 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Nehilla Michal
Las Vegas A Jablonec n/N.
  44,44 44 9 4 42,86 21 9 16 0,76 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
155. Karala Ernest
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  36,36 48 11 4 42,86 28 12 13 0,46 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
156. Dubcová Lucie
Netovka Deers Semily
  25,00 48 16 4 42,86 42 18 21 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
157. Poner Petr
Čerti na Ještědu Liberec
46,1 41,38 44 29 12 43,06 72 31 56 0,78 17 0,24 1 0,01 0 0 0 0
158. Kavan Miloslav
Démoni A Chotyně
47,4 40,91 48 44 18 43,14 102 44 93 0,91 18 0,18 0 0,00 2 0 0 0
159. Kavan Jakub
Démoni B Chotyně
  44,44 48 18 8 43,18 44 19 30 0,68 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
160. Kain Aleš
Čerti na Ještědu Liberec
43,9 40,74 44 27 11 43,28 67 29 41 0,61 14 0,21 1 0,01 0 0 0 0
161. Procházka Radek
Špílkaři Liberec
  42,86 48 21 9 43,40 53 23 16 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
162. Bareš František
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
41,1 42,11 48 38 16 43,48 92 40 50 0,54 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
163. Chládková Lucie
Smajlíci z Liberce B
38,7 42,11 48 38 16 43,56 101 44 49 0,49 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
164. Kabrhel Jiří
Špílkaři Liberec
38,9 40,63 48 32 13 43,75 80 35 37 0,46 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
165. Škaloudová Lenka
Losers Liberec
  42,86 52 7 3 43,75 16 7 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Valkoun Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
42,2 42,86 48 35 15 43,82 89 39 66 0,74 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
167. Šindler Jan
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
40,1 41,03 48 39 16 44,44 99 44 49 0,49 6 0,06 0 0,00 1 0 0 0
168. Němec Jaroslav
Smajlici z Liberce A
42,6 41,03 48 39 16 44,55 101 45 54 0,53 16 0,16 1 0,01 1 0 0 0
169. Kozák Lubor ml.
DEXTEROUS B Krásný Les
  42,11 48 19 8 44,68 47 21 33 0,70 14 0,30 1 0,02 0 1 0 0
170. Petrus Martin
Raptor's Liberec
41,4 42,86 52 35 15 44,83 87 39 46 0,53 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
171. Volf Jiří
Čerti na Ještědu Liberec
  42,86 44 21 9 44,90 49 22 17 0,35 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
172. Bitman Lukáš
Losers Liberec
  37,50 52 8 3 45,00 20 9 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Havránek Lukáš
Žraloci Semily
41,5 45,45 52 33 15 45,12 82 37 40 0,49 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
174. Blaško Jiří
DEXTEROUS B Krásný Les
  41,67 48 12 5 45,16 31 14 19 0,61 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
175. Šábrt Radek
Křoupci Jablonec n/N.
  43,75 48 16 7 45,24 42 19 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
176. Táborská Martina
Gripeni B Liberec
37,7 40,63 52 32 13 45,45 77 35 18 0,23 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
177. Valenta Radek
Netovka Deers Semily
  50,00 48 4 2 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
178. Hladík Rostislav
Las Vegas A Jablonec n/N.
50,9 44,12 44 34 15 45,57 79 36 71 0,90 13 0,16 4 0,05 0 1 0 0
179. Kolínský Daniel
Démoni A Chotyně
51,0 44,83 48 29 13 45,59 68 31 75 1,10 11 0,16 0 0,00 1 0 0 0
180. Pospíšil Petr
Démoni A Chotyně
47,5 44,00 48 25 11 45,76 59 27 36 0,61 13 0,22 2 0,03 0 0 0 0
181. Vaček Josef
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
41,1 46,51 52 43 20 46,08 102 47 35 0,34 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
182. Žďárský Radim
Cyclura Jablonec n/N.
35,6 45,16 48 31 14 46,15 78 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Stránský Jan
Pandy Liberec
  43,75 48 16 7 46,15 39 18 22 0,56 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
184. Adámek Lukáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
52,0 43,18 44 44 19 46,23 106 49 106 1,00 21 0,20 3 0,03 2 1 0 0
185. Vaníček Petr
Šneci Frýdlant
44,6 48,57 52 35 17 46,34 82 38 51 0,62 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
186. Sedlmajer Libor
Rychlá Rota Liberec
41,9 47,06 52 51 24 46,40 125 58 60 0,48 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
187. Hencl Miroslav
Peckaři Kokonín
42,6 43,90 48 41 18 46,53 101 47 45 0,45 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
188. Kozák Lubor st.
Black Panthers A Liberec
  50,00 48 12 6 46,67 30 14 13 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
189. Táborská Karolína
Gripeni B Liberec
  44,44 52 18 8 46,81 47 22 19 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
190. Mikota Miroslav
Smajlici z Liberce A
49,2 45,65 48 46 21 47,01 117 55 97 0,83 24 0,21 3 0,03 0 0 0 0
191. Fiala Petr
Křoupci Jablonec n/N.
43,2 44,44 48 27 12 47,06 68 32 40 0,59 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
192. Kobrová Vrbová Karolína
Chrousti Liberec
36,4 44,44 48 36 16 47,13 87 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Seidel Lukáš
Oštěpaři Liberec
46,4 45,45 48 44 20 47,22 108 51 71 0,66 14 0,13 1 0,01 1 0 0 0
194. Kuča Jan
Netovka Deers Semily B
42,5 48,28 52 29 14 47,22 72 34 32 0,44 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
195. Vébr Stanislav
DEXTEROUS C Krásný Les
  50,00 48 8 4 47,37 19 9 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
196. Berky Lukáš
Střelci ze Zátiší Liberec
45,6 50,00 48 32 16 47,50 80 38 41 0,51 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
197. Merva Jan
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
45,6 50,00 48 32 16 47,56 82 39 52 0,63 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
198. Bradáč Karel
DEXTEROUS C Krásný Les
  44,44 48 9 4 47,62 21 10 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Brožík Jaroslav ml.
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
49,8 47,06 48 34 16 47,73 88 42 78 0,89 9 0,10 4 0,05 2 0 0 0
200. Klikarová Kateřina
Chrousti Liberec
37,5 48,15 48 27 13 47,76 67 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Vodseďálek Tomáš
Žraloci Semily
41,8 45,65 52 46 21 47,79 113 54 41 0,36 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
202. Paldus Lukáš
Raptor's Liberec
  55,56 52 9 5 47,83 23 11 15 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Davídek Miloš
Špílkaři Liberec
44,2 47,62 48 42 20 48,15 108 52 65 0,60 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
204. Mlejnek Petr
R.U.M.áci Liberec
42,3 51,61 52 31 16 48,15 81 39 30 0,37 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
205. Valentová Věra
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  40,00 48 10 4 48,15 27 13 15 0,56 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
206. Samlerová Michaela
Dragonflies Liberec
43,1 48,08 52 52 25 48,82 127 62 39 0,31 12 0,09 0 0,00 0 0 0 0
207. Trávníček František
Šneci Frýdlant
  50,00 52 20 10 48,89 45 22 31 0,69 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
208. Nový Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
46,5 50,00 48 44 22 49,09 110 54 64 0,58 7 0,06 2 0,02 1 0 0 0
209. Baker Robert
Démoni A Chotyně
51,9 52,27 48 44 23 50,00 106 53 86 0,81 17 0,16 0 0,00 1 0 0 0
210. Indra Petr
Gripeni A Liberec
50,0 53,49 44 43 23 50,00 110 55 95 0,86 8 0,07 1 0,01 0 0 0 0
211. Hassa Tomáš
Křoupci Jablonec n/N.
46,9 56,00 48 25 14 50,00 58 29 25 0,43 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
212. Černohub Josef
Kejdaři Liberec
46,7 51,06 48 47 24 50,00 120 60 54 0,45 17 0,14 0 0,00 1 0 0 0
213. Zajac Jakub
Netovka Deers Semily B
46,0 48,78 52 41 20 50,00 94 47 45 0,48 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
214. Tuhý Vladimír
Šneci Frýdlant
  57,14 52 7 4 50,00 16 8 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Kapl Aleš
Pumáci Jablonec n/N.
  50,00 48 6 3 50,00 14 7 21 1,50 3 0,21 0 0,00 1 0 0 0
216. Hejtmanová Martina
Gripeni B Liberec
  50,00 52 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Míka Lukáš
Tequila Hrádek n/N.
  50,00 48 2 1 50,00 4 2 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
218. Špitál Oldřich
Křoupci Jablonec n/N.
  41,67 48 12 5 50,00 30 15 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
219. Baroň Jan
Gripeni B Liberec
48,3 52,50 52 40 21 50,50 101 51 53 0,52 15 0,15 1 0,01 0 0 0 0
220. Jedinák Jan st.
Black Panthers A Liberec
48,1 51,06 48 47 24 50,88 114 58 72 0,63 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
221. Jirásko Zbyněk
Střelci ze Zátiší Liberec
51,1 52,38 48 42 22 50,98 102 52 77 0,75 15 0,15 0 0,00 0 0 0 0
222. Václavíková Zuzana
Cyclura Jablonec n/N.
38,8 47,22 48 36 17 51,11 90 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Hartman Petr
Pandy Liberec
  52,63 48 19 10 51,11 45 23 21 0,47 5 0,11 0 0,00 0 1 0 0
224. Čermák David
Black Panthers A Liberec
48,5 57,14 48 35 20 51,19 84 43 40 0,48 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
225. Chráska Lubomír 1953
Losers Liberec
  52,63 52 19 10 51,28 39 20 12 0,31 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
226. Rezler Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
48,2 50,00 44 26 13 51,52 66 34 53 0,80 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
227. Borski Zbyněk
Pumáci Jablonec n/N.
55,6 57,69 48 26 15 51,56 64 33 72 1,13 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
228. Schmidt Pavel
Peckaři Kokonín
48,2 48,72 48 39 19 51,58 95 49 62 0,65 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
229. Vovček Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
51,6 48,57 48 35 17 51,69 89 46 80 0,90 15 0,17 0 0,00 0 0 0 0
230. Šindler Jaroslav
Pumáci Jablonec n/N.
56,6 56,00 48 25 14 51,72 58 30 58 1,00 9 0,16 0 0,00 1 0 0 0
231. Pavlík Josef
Pandy Liberec
47,8 55,88 48 34 19 51,81 83 43 32 0,39 7 0,08 1 0,01 0 0 0 0
232. Pokorný Miroslav
Démoni B Chotyně
  47,62 48 21 10 51,85 54 28 33 0,61 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
233. Raiminius Gustav
R.U.M.áci Liberec
47,3 53,66 52 41 22 52,00 100 52 41 0,41 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
234. Sobotka Vojtěch
Netovka Deers Semily
51,3 53,85 48 39 21 52,13 94 49 70 0,74 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
235. Vašek Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
47,0 50,00 48 38 19 52,13 94 49 48 0,51 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
236. Langer Tomáš
Las Vegas B Jablonec n/N.
53,1 52,08 48 48 25 52,25 111 58 91 0,82 15 0,14 1 0,01 0 0 0 0
237. Marek František
Démoni C Chotyně
44,4 50,00 48 34 17 52,38 84 44 28 0,33 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
238. Kundra Lukáš
Čerti na Ještědu Liberec
51,9 51,16 44 43 22 52,78 108 57 83 0,77 19 0,18 0 0,00 0 0 0 0
239. Třísko Roman
Asterix A Nový Bor
41,4 50,00 48 44 22 52,78 108 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
240. Krejčí Jaroslav
Bc. Jägříci Liberec
  52,63 52 19 10 52,83 53 28 26 0,49 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
241. Kubánek Jaroslav
Gripeni A Liberec
48,0 48,84 44 43 21 52,88 104 55 57 0,55 7 0,07 2 0,02 0 0 0 0
242. Moravec Jiří
Smajlici z Liberce A
53,9 56,82 48 44 25 52,94 102 54 81 0,79 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
243. Čapek Jan
Excalibur Liberec
58,3 54,35 48 46 25 53,04 115 61 130 1,13 20 0,17 3 0,03 3 0 0 0
244. Dostál Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
50,7 51,28 44 39 20 53,06 98 52 56 0,57 15 0,15 1 0,01 2 0 0 0
245. Zálešák Milan
Křoupci Jablonec n/N.
47,8 57,58 48 33 19 53,16 79 42 31 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
246. Bičiště Miroslav
Gripeni B Liberec
45,1 52,63 52 38 20 53,26 92 49 26 0,28 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
247. Antal Martin
Odpadlíci Frýdlant
56,1 55,81 44 43 24 53,33 105 56 106 1,01 16 0,15 1 0,01 0 0 0 0
248. Hančar Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
50,2 53,49 48 43 23 53,33 105 56 58 0,55 14 0,13 0 0,00 0 0 0 0
249. Havlík Pavel
Šneci Frýdlant
49,6 52,50 52 40 21 53,54 99 53 63 0,64 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
250. Horák Michal
DEXTEROUS C Krásný Les
48,9 60,98 48 41 25 53,77 106 57 48 0,45 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
251. Reczai Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
56,7 51,61 44 31 16 53,95 76 41 69 0,91 19 0,25 1 0,01 1 0 0 0
252. Mojžíšek Karel
Střelci ze Zátiší Liberec
51,8 52,63 48 38 20 54,17 96 52 79 0,82 5 0,05 0 0,00 2 0 0 0
253. Kundra Šimon
Čerti na Ještědu Liberec
  60,00 44 10 6 54,17 24 13 10 0,42 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
254. Svoboda Dušan
Mikiho Andílci Nový Bor
45,0 60,00 48 40 24 54,29 105 57 13 0,12 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
255. Horáčková Irena
Peckaři Kokonín
47,4 52,00 48 25 13 54,39 57 31 22 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
256. Ziguška Miroslav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
50,3 57,69 52 26 15 54,55 66 36 39 0,59 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
257. Vála Milan
DEXTEROUS A Krásný Les
  64,71 48 17 11 54,55 44 24 36 0,82 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
258. Košťál Martin
Losers Liberec
50,6 57,69 52 26 15 54,69 64 35 29 0,45 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
259. Třísko Martin
Asterix A Nový Bor
  62,50 48 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Zemánek Jakub
Křoupci Jablonec n/N.
53,0 62,96 48 27 17 55,07 69 38 34 0,49 10 0,14 1 0,01 0 0 0 0
261. Suk Daniel
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
57,5 57,50 48 40 23 55,21 96 53 75 0,78 21 0,22 3 0,03 0 0 0 0
262. Pokora Michael
Piráti z Ruprechtic
53,8 56,41 48 39 22 55,21 96 53 78 0,81 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
263. Procházka Hanuš
Gripeni A Liberec
  62,50 44 8 5 55,56 18 10 16 0,89 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
264. Hejduk Petr
Šneci Frýdlant
  56,52 52 23 13 55,56 54 30 34 0,63 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
265. Panovský Vladimír
Losers Liberec
  64,71 52 17 11 55,81 43 24 22 0,51 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
266. Hampl Martin
Chrousti Liberec
45,3 62,79 48 43 27 55,96 109 61 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Reisner Martin
R.U.M.áci Liberec
52,7 54,55 52 33 18 56,00 75 42 50 0,67 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
268. Mauerman Robert
Netovka Deers Semily
55,4 62,22 48 45 28 56,03 116 65 92 0,79 12 0,10 2 0,02 0 0 0 0
269. Saksa Jaroslav
Netovka Deers Semily B
50,9 55,88 52 34 19 56,10 82 46 42 0,51 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
270. Kalaš Jiří
Legendy Richmond Hrádek n/N.
44,5 57,50 44 40 23 56,12 98 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Gaži Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
58,5 60,47 48 43 26 56,19 105 59 98 0,93 16 0,15 1 0,01 1 0 0 0
272. Krásný Jan
Oštěpaři Liberec
57,3 57,14 48 42 24 56,19 105 59 95 0,90 16 0,15 0 0,00 3 0 0 0
273. Klička Bedřich
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
51,2 57,14 52 42 24 56,31 103 58 57 0,55 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
274. Kolník Zdeněk
Peckaři Kokonín
  56,25 48 16 9 56,41 39 22 14 0,36 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
275. Zenková Pavla
Mikiho Andílci Nový Bor
  56,25 48 16 9 56,41 39 22 9 0,23 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
276. Mifka Lukáš
Žraloci Semily
51,3 60,42 52 48 29 56,52 115 65 52 0,45 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
277. Richter Daniel
Smajlíci z Liberce B
54,9 58,62 48 29 17 56,94 72 41 54 0,75 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
278. Rak Petr
Smajlici z Liberce A
60,3 56,25 48 32 18 56,96 79 45 67 0,85 22 0,28 2 0,03 2 0 0 0
279. Shipek Sergey
Křoupci Jablonec n/N.
51,3 58,33 48 36 21 56,98 86 49 35 0,41 4 0,05 2 0,02 0 0 0 0
280. Kaluha Oldřich
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
  60,00 52 10 6 57,14 28 16 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
281. Peleška Jiří
Tequila Hrádek n/N.
  52,63 48 19 10 57,45 47 27 48 1,02 5 0,11 2 0,04 1 0 0 0
282. Dvorský Josef
Smajlíci z Liberce B
53,4 58,14 48 43 25 57,55 106 61 51 0,48 16 0,15 1 0,01 0 0 0 0
283. Novák Pavel
DEXTEROUS C Krásný Les
55,0 64,86 48 37 24 57,61 92 53 48 0,52 8 0,09 3 0,03 0 0 0 0
284. Adam Marcel
Excalibur Liberec
67,3 60,61 48 33 20 57,65 85 49 107 1,26 25 0,29 2 0,02 6 0 0 0
285. Havlan Michal
Piráti z Ruprechtic
58,8 62,22 48 45 28 57,80 109 63 91 0,83 18 0,17 1 0,01 0 0 0 0
286. Moravec Tomáš
Démoni B Chotyně
60,8 63,41 48 41 26 58,10 105 61 109 1,04 15 0,14 0 0,00 3 0 0 0
287. Svoboda Jan
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
59,7 61,36 48 44 27 58,10 105 61 91 0,87 19 0,18 0 0,00 1 0 0 0
288. Gyalog Zdeněk
Cyclura Jablonec n/N.
46,1 60,00 48 30 18 58,11 74 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Richtr Michal
R.U.M.áci Liberec
51,2 59,57 52 47 28 58,41 113 66 36 0,32 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
290. Rotek Jan
Losers Liberec
54,7 60,53 52 38 23 58,43 89 52 52 0,58 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
291. Brandejs Denis
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  64,29 48 14 9 58,82 34 20 16 0,47 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
292. Zamazal Radek
Goldstar B Nové Město p/S.
  57,14 48 7 4 58,82 17 10 13 0,76 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
293. Musil Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
67,5 65,00 44 40 26 58,95 95 56 102 1,07 29 0,31 1 0,01 2 1 0 0
294. Pýcha Jakub
Rychlá Rota Liberec
54,2 61,54 52 52 32 59,23 130 77 77 0,59 9 0,07 0 0,00 0 0 0 0
295. Ledl Miroslav
Démoni C Chotyně
53,2 63,83 48 47 30 59,63 109 65 31 0,28 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
296. Hybner Jan
Oštěpaři Liberec
68,0 65,96 48 47 31 59,82 112 67 143 1,28 28 0,25 1 0,01 2 0 0 0
297. Voznica Vlastimil
Pumáci Jablonec n/N.
63,4 62,86 48 35 22 60,00 85 51 76 0,89 17 0,20 4 0,05 0 1 0 0
298. Přibyl Radim
Raptor's Liberec
  66,67 52 24 16 60,00 60 36 26 0,43 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
299. Plíva Miloš
Netovka Deers Semily
  66,67 48 6 4 60,00 15 9 10 0,67 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
300. Polák Jaroslav
Netovka Deers Semily B
  50,00 52 6 3 60,00 15 9 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Šrajbr Josef
Tequila Hrádek n/N.
  50,00 48 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 1 0,20 0 0 0 0
302. Zárybnický Michal
Pumáci Jablonec n/N.
68,2 64,52 48 31 20 60,81 74 45 88 1,19 22 0,30 0 0,00 2 0 0 0
303. Srna Petr 1994
HMM Jablonec nad Nisou
58,6 60,98 48 41 25 61,05 95 58 72 0,76 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
304. Vlasák Jiří
DEXTEROUS A Krásný Les
68,4 66,67 48 39 26 61,29 93 57 89 0,96 26 0,28 4 0,04 4 0 0 0
305. Novák Jan
Dragonflies Liberec
60,8 68,00 52 50 34 61,67 120 74 86 0,72 15 0,13 2 0,02 0 0 0 0
306. Toman Jaromír st.
Oštěpaři Liberec
66,0 67,57 48 37 25 62,37 93 58 92 0,99 24 0,26 3 0,03 0 0 0 0
307. Jech Filip
Netovka Deers Semily B
58,1 71,05 52 38 27 62,50 96 60 48 0,50 9 0,09 1 0,01 0 0 0 0
308. Vytlačil Milan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
69,6 69,57 48 46 32 62,61 115 72 120 1,04 36 0,31 4 0,03 1 1 0 0
309. Polka Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
64,3 63,04 48 46 29 62,62 107 67 98 0,92 22 0,21 0 0,00 2 0 0 0
310. Másilko Petr
Excalibur Liberec
  66,67 48 21 14 62,75 51 32 50 0,98 8 0,16 4 0,08 1 1 0 0
311. Vebr Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
61,4 73,81 48 42 31 62,96 108 68 67 0,62 18 0,17 1 0,01 0 0 0 0
312. Šlajch Vojtěch
Raptor's Liberec
58,4 65,31 52 49 32 63,11 122 77 79 0,65 11 0,09 1 0,01 0 0 0 0
313. Moravec Petr
Raptor's Liberec
62,5 71,43 52 42 30 63,73 102 65 62 0,61 12 0,12 3 0,03 2 0 0 0
314. Bělina Marek
Raptor's Liberec
61,5 71,11 52 45 32 64,22 109 70 78 0,72 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
315. Rychlovsky Vít
Netovka Deers Semily B
60,9 66,67 52 30 20 64,29 70 45 50 0,71 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
316. Husáková Alžběta
Mikiho Andílci Nový Bor
55,3 68,75 48 48 33 64,29 112 72 20 0,18 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
317. Riedl Roman
Excalibur Liberec
74,7 71,43 48 42 30 64,36 101 65 129 1,28 22 0,22 6 0,06 5 1 0 0
318. Hrnčár Lukáš
Netovka Deers Semily B
60,0 70,00 52 30 21 64,38 73 47 46 0,63 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
319. Samko Robert
Cyclura Jablonec n/N.
51,8 66,67 48 39 26 64,52 93 60 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Leber Václav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
62,0 73,08 52 52 38 64,84 128 83 85 0,66 12 0,09 1 0,01 0 0 0 0
321. Jiroš David
Šneci Frýdlant
64,2 68,57 52 35 24 65,06 83 54 71 0,86 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
322. Dostál Karel
Goldstar A Nové Město p/S.
69,5 71,88 44 32 23 65,33 75 49 68 0,91 20 0,27 1 0,01 1 0 0 0
323. Malý Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
69,6 70,00 48 40 28 65,35 101 66 98 0,97 27 0,27 3 0,03 4 0 0 0
324. Dvořák Jan
Black Panthers A Liberec
63,4 69,77 48 43 30 65,69 102 67 61 0,60 16 0,16 3 0,03 0 0 0 0
325. Jíra Petr
Tequila Hrádek n/N.
73,9 72,73 48 44 32 66,35 104 69 122 1,17 23 0,22 4 0,04 5 0 0 0
326. Bobková Jana
Raptor's Liberec
  75,00 52 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
327. Ráž Marek
Démoni A Chotyně
78,1 75,68 48 37 28 67,05 88 59 131 1,49 27 0,31 1 0,01 2 0 0 0
328. Klindera Ladislav
Dragonflies Liberec
62,9 71,15 52 52 37 67,20 125 84 70 0,56 17 0,14 1 0,01 0 0 0 0
329. Vlk Luboš
Dragonflies Liberec
65,3 73,81 52 42 31 67,33 101 68 60 0,59 17 0,17 3 0,03 0 0 0 0
330. Černý Miroslav
Šneci Frýdlant
68,3 79,31 52 29 23 68,06 72 49 63 0,88 10 0,14 1 0,01 0 0 0 0
331. Bruská Iveta
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  70,00 48 10 7 68,18 22 15 17 0,77 3 0,14 1 0,05 1 0 0 0
332. Škaloud František
Losers Liberec
64,4 74,42 52 43 32 68,22 107 73 67 0,63 15 0,14 1 0,01 0 0 0 0
333. Pecina Vojtěch
Black Panthers A Liberec
71,3 73,33 48 45 33 70,00 100 70 84 0,84 17 0,17 2 0,02 0 1 0 0
334. Nývlt Petr
Legendy Richmond Hrádek n/N.
58,7 77,27 44 44 34 70,30 101 71 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Šlambor Zdeněk
DEXTEROUS B Krásný Les
77,8 80,00 48 40 32 70,41 98 69 121 1,23 21 0,21 2 0,02 6 0 0 0
336. Kalaš Lukáš
Tequila Hrádek n/N.
88,9 76,92 48 39 30 70,45 88 62 116 1,32 43 0,49 4 0,05 8 2 0 0
337. Sýkora Jiří
Pumáci Jablonec n/N.
  73,68 48 19 14 70,45 44 31 55 1,25 17 0,39 1 0,02 2 0 0 0
338. Daňko Jakub
Démoni B Chotyně
77,0 79,55 48 44 35 70,87 103 73 125 1,21 22 0,21 2 0,02 2 0 0 0
339. Pietsch Enrico
Tequila Hrádek n/N.
83,1 80,43 48 46 37 70,91 110 78 147 1,34 27 0,25 4 0,04 8 1 1 0
340. Mašek Martin
Netovka Deers Semily
74,8 82,05 48 39 32 71,28 94 67 104 1,11 14 0,15 4 0,04 0 0 0 0
341. Koch Tomáš
Čerti na Ještědu Liberec
75,4 85,29 44 34 29 72,62 84 61 79 0,94 18 0,21 2 0,02 1 0 0 0
342. Gerhardt Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
76,0 81,40 48 43 35 73,08 104 76 118 1,13 18 0,17 1 0,01 2 0 0 0
343. Chýlek Daniel
Tequila Hrádek n/N.
86,3 85,19 48 27 23 73,44 64 47 64 1,00 20 0,31 4 0,06 4 3 0 0
344. Baroň Roman
Gripeni A Liberec
78,9 82,50 44 40 33 74,23 97 72 94 0,97 26 0,27 4 0,04 2 1 0 0
345. Přibyl Jan
Paďouři Liberec
71,3 80,85 52 47 38 74,31 109 81 76 0,70 15 0,14 0 0,00 0 0 0 0
346. Záveský Pavel
Piráti z Ruprechtic
76,8 82,98 48 47 39 74,77 111 83 111 1,00 25 0,23 1 0,01 0 0 0 0
347. Kraus Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
91,0 86,05 48 43 37 76,24 101 77 118 1,17 40 0,40 7 0,07 14 0 0 0
348. Dubec Jiří
Netovka Deers Semily
74,9 83,72 48 43 36 76,53 98 75 70 0,71 14 0,14 3 0,03 0 0 0 0
349. Riedel Nils
Tequila Hrádek n/N.
  83,33 48 12 10 77,78 27 21 37 1,37 16 0,59 3 0,11 6 1 0 0
350. Přibyl Milan
Paďouři Liberec
78,7 89,80 52 49 44 78,07 114 89 96 0,84 21 0,18 2 0,02 0 0 0 0
351. Cerman Aleš
HMM Jablonec nad Nisou
80,5 92,31 48 26 24 79,03 62 49 54 0,87 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
352. Stehlík Libor
HMM Jablonec nad Nisou
90,8 90,32 48 31 28 80,56 72 58 89 1,24 35 0,49 3 0,04 0 0 0 0
353. Vondrák Petr
Goldstar B Nové Město p/S.
89,1 92,50 48 40 37 81,52 92 75 114 1,24 25 0,27 2 0,02 4 0 0 0
354. Cerman Jaroslav
Las Vegas B Jablonec n/N.
  100,00 48 5 5 83,33 12 10 6 0,50 2 0,17 1 0,08 0 0 0 0
355. Popelka Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
  92,86 48 14 13 83,87 31 26 42 1,35 14 0,45 5 0,16 2 1 0 0
356. Babuka Lukáš
Goldstar B Nové Město p/S.
99,0 92,86 48 42 39 85,11 94 80 134 1,43 30 0,32 8 0,09 8 1 0 0
357. Šantín Stanislav
HMM Jablonec nad Nisou
95,1 92,68 48 41 38 89,66 87 78 101 1,16 32 0,37 2 0,02 0 0 0 0
358. Schmidtová Jana 1971
Peckaři Kokonín
  100,00 48 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.12.2019 03:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 9.12.2019 03:45:05