Statistika hráčů
UŠO > Liberecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Šantín Stanislav
HMM Jablonec nad Nisou
106,0 100,00 20 15 15 100,00 30 30 36 1,20 12 0,40 1 0,03 0 0 0 0
2. Chýlek Daniel
Tequila Hrádek n/N.
99,3 94,74 20 19 18 83,72 43 36 41 0,95 16 0,37 4 0,09 3 3 0 0
3. Kraus Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
98,4 85,00 20 20 17 81,82 44 36 50 1,14 22 0,50 4 0,09 7 0 0 0
4. Babuka Lukáš
Goldstar B Nové Město p/S.
94,8 88,89 20 18 16 82,50 40 33 61 1,53 10 0,25 3 0,08 3 0 0 0
5. Pecina Vojtěch
Black Panthers A Liberec
86,2 88,24 20 17 15 83,78 37 31 38 1,03 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
6. Kalaš Lukáš
Tequila Hrádek n/N.
85,7 68,75 20 16 11 62,16 37 23 54 1,46 17 0,46 3 0,08 5 1 0 0
7. Voznica Vlastimil
Pumáci Jablonec n/N.
85,4 93,33 20 15 14 82,86 35 29 29 0,83 5 0,14 3 0,09 0 1 0 0
8. Vondrák Petr
Goldstar B Nové Město p/S.
85,2 88,89 20 18 16 78,57 42 33 50 1,19 10 0,24 1 0,02 2 0 0 0
9. Gerhardt Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
84,5 88,89 20 18 16 82,50 40 33 49 1,23 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
10. Riedl Roman
Excalibur Liberec
83,0 89,47 20 19 17 74,47 47 35 63 1,34 8 0,17 3 0,06 2 0 0 0
11. Baroň Roman
Gripeni A Liberec
81,6 81,25 20 16 13 76,32 38 29 41 1,08 11 0,29 1 0,03 2 0 0 0
12. Cerman Aleš
HMM Jablonec nad Nisou
81,5 93,75 20 16 15 79,49 39 31 39 1,00 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
13. Mašek Martin
Netovka Deers Semily
81,3 93,75 20 16 15 77,50 40 31 52 1,30 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
14. Přibyl Milan
Paďouři Liberec
77,1 89,47 20 19 17 75,56 45 34 37 0,82 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
15. Šlambor Zdeněk
DEXTEROUS B Krásný Les
75,6 81,25 20 16 13 71,79 39 28 42 1,08 7 0,18 0 0,00 2 0 0 0
16. Koch Tomáš
Čerti na Ještědu Liberec
75,3 87,50 20 16 14 73,68 38 28 28 0,74 7 0,18 2 0,05 0 0 0 0
17. Záveský Pavel
Piráti z Ruprechtic
73,8 78,95 20 19 15 73,33 45 33 44 0,98 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
18. Dvořák Jan
Black Panthers A Liberec
73,6 78,95 20 19 15 75,00 44 33 34 0,77 7 0,16 2 0,05 0 0 0 0
19. Pietsch Enrico
Tequila Hrádek n/N.
73,6 61,11 20 18 11 57,78 45 26 64 1,42 11 0,24 2 0,04 3 1 1 0
20. Dubec Jiří
Netovka Deers Semily
72,9 87,50 20 16 14 73,68 38 28 30 0,79 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
21. Daňko Jakub
Démoni B Chotyně
72,1 77,78 20 18 14 67,44 43 29 42 0,98 11 0,26 1 0,02 0 0 0 0
22. Vytlačil Milan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
72,1 75,00 20 20 15 65,38 52 34 53 1,02 18 0,35 1 0,02 0 1 0 0
23. Másilko Petr
Excalibur Liberec
71,9 76,92 20 13 10 70,97 31 22 27 0,87 5 0,16 2 0,06 0 0 0 0
24. Moravec Petr
Raptor's Liberec
70,7 83,33 20 18 15 73,81 42 31 27 0,64 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
25. Jiroš David
Šneci Frýdlant
70,6 78,26 24 23 18 70,37 54 38 53 0,98 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
26. Samko Robert
Cyclura Jablonec n/N.
70,3 100,00 20 12 12 82,76 29 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Přibyl Jan
Paďouři Liberec
70,3 81,25 20 16 13 73,68 38 28 20 0,53 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
28. Polka Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
70,2 72,22 20 18 13 67,44 43 29 40 0,93 9 0,21 0 0,00 2 0 0 0
29. Jíra Petr
Tequila Hrádek n/N.
70,2 70,00 20 20 14 59,57 47 28 57 1,21 10 0,21 1 0,02 3 0 0 0
30. Leber Václav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
70,0 83,33 24 24 20 71,93 57 41 39 0,68 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
31. Brandejs Denis
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
68,8 81,82 20 11 9 69,23 26 18 16 0,62 2 0,08 2 0,08 0 0 0 0
32. Ráž Marek
Démoni A Chotyně
68,8 65,00 20 20 13 60,42 48 29 62 1,29 12 0,25 0 0,00 2 0 0 0
33. Vebr Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
68,6 88,24 20 17 15 72,73 44 32 20 0,45 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
34. Toman Jaromír 1974
Oštěpaři Liberec
66,6 72,73 20 11 8 65,52 29 19 31 1,07 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
35. Klindera Ladislav
Dragonflies Liberec
66,3 70,83 24 24 17 67,86 56 38 39 0,70 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
36. Škaloud František
Losers Liberec
66,2 80,00 24 20 16 70,00 50 35 30 0,60 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
37. Hybner Jan
Oštěpaři Liberec
66,2 65,00 20 20 13 57,45 47 27 57 1,21 12 0,26 0 0,00 1 0 0 0
38. Bělina Marek
Raptor's Liberec
66,0 73,33 20 15 11 68,57 35 24 26 0,74 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
39. Srna Petr 1994
HMM Jablonec nad Nisou
65,6 70,00 20 20 14 68,89 45 31 30 0,67 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
40. Novák Pavel
DEXTEROUS C Krásný Les
64,9 83,33 20 18 15 70,21 47 33 22 0,47 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
41. Hrnčár Lukáš
Netovka Deers Semily B
64,6 75,00 20 12 9 67,86 28 19 19 0,68 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
42. Novák Jan
Dragonflies Liberec
64,4 72,73 24 22 16 63,46 52 33 41 0,79 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
43. Antal Martin
Odpadlíci Frýdlant
64,2 68,42 20 19 13 62,22 45 28 44 0,98 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
44. Malý Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
63,6 65,00 20 20 13 62,26 53 33 55 1,04 11 0,21 0 0,00 1 0 0 0
45. Rychlovsky Vít
Netovka Deers Semily B
63,5 70,00 20 10 7 69,57 23 16 12 0,52 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
46. Svoboda Jan
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
63,3 70,00 20 20 14 63,27 49 31 39 0,80 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
47. Vlasák Jiří
DEXTEROUS A Krásný Les
63,3 58,33 20 12 7 55,56 27 15 23 0,85 10 0,37 0 0,00 1 0 0 0
48. Vlk Luboš
Dragonflies Liberec
62,5 70,83 24 24 17 66,07 56 37 27 0,48 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
49. Krásný Jan
Oštěpaři Liberec
62,0 62,50 20 16 10 60,98 41 25 37 0,90 7 0,17 0 0,00 2 0 0 0
50. Sobotka Vojtěch
Netovka Deers Semily
61,5 68,75 20 16 11 62,50 40 25 30 0,75 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
51. Havlan Michal
Piráti z Ruprechtic
61,5 68,42 20 19 13 60,42 48 29 45 0,94 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
52. Adam Marcel
Excalibur Liberec
60,8 53,33 20 15 8 53,85 39 21 47 1,21 9 0,23 1 0,03 2 0 0 0
53. Baker Robert
Démoni A Chotyně
60,5 68,75 20 16 11 60,00 40 24 27 0,68 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
54. Musil Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
60,4 60,00 20 20 12 54,17 48 26 51 1,06 11 0,23 1 0,02 0 0 0 0
55. Čapek Jan
Excalibur Liberec
59,8 55,56 20 18 10 54,55 44 24 55 1,25 4 0,09 2 0,05 1 0 0 0
56. Jedinák Jan
Black Panthers A Liberec
58,8 68,42 20 19 13 62,50 48 30 29 0,60 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
57. Dostál Karel
Goldstar A Nové Město p/S.
58,6 56,25 20 16 9 54,05 37 20 38 1,03 6 0,16 0 0,00 1 0 0 0
58. Gaži Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
58,1 58,82 20 17 10 57,14 42 24 41 0,98 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
59. Zárybnický Michal
Pumáci Jablonec n/N.
57,8 50,00 20 16 8 52,50 40 21 46 1,15 10 0,25 0 0,00 1 0 0 0
60. Brožík Jaroslav 1975
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
56,9 61,54 20 13 8 56,25 32 18 23 0,72 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
61. Mlynek Jiří
Pumáci Jablonec n/N.
56,9 53,33 20 15 8 53,85 39 21 45 1,15 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
62. Seidel Lukáš
Oštěpaři Liberec
56,6 60,00 20 20 12 57,45 47 27 32 0,68 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
63. Jirásko Zbyněk
Střelci ze Zátiší Liberec
56,4 63,16 20 19 12 55,32 47 26 33 0,70 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
64. Klička Bedřich
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
56,3 68,42 24 19 13 62,50 48 30 23 0,48 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
65. Indra Petr
Gripeni A Liberec
56,2 63,16 20 19 12 55,32 47 26 43 0,91 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
66. Reisner Martin
R.U.M.áci Liberec
55,8 58,82 20 17 10 60,53 38 23 25 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
67. Baroň Jan
Gripeni B Liberec
55,3 62,50 24 16 10 60,00 40 24 16 0,40 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
68. Langer Tomáš
Las Vegas B Jablonec n/N.
54,8 50,00 20 20 10 52,27 44 23 42 0,95 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
69. Adámek Lukáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
54,5 50,00 20 20 10 51,02 49 25 45 0,92 8 0,16 1 0,02 0 1 0 0
70. Šlajch Vojtěch
Raptor's Liberec
54,4 55,56 20 18 10 60,00 45 27 32 0,71 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
71. Mifka Lukáš
Žraloci Semily
54,0 65,00 20 20 13 60,42 48 29 19 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
72. Federič Petr
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
53,8 41,67 20 12 5 48,28 29 14 25 0,86 9 0,31 0 0,00 2 0 0 0
73. Táborská Martina
Gripeni B Liberec
53,6 63,16 24 19 12 62,22 45 28 11 0,24 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
74. Pokora Michael
Piráti z Ruprechtic
53,6 53,33 20 15 8 55,56 36 20 26 0,72 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
75. Čermák David
Black Panthers A Liberec
53,3 62,50 20 16 10 55,00 40 22 25 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
76. Vaníček Petr
Šneci Frýdlant
53,3 61,54 24 13 8 56,67 30 17 17 0,57 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
77. Hančar Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
53,0 57,89 20 19 11 55,32 47 26 24 0,51 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
78. Dvorský Josef
Smajlíci z Liberce B
53,0 53,33 20 15 8 56,76 37 21 22 0,59 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
79. Raiminius Gustav
R.U.M.áci Liberec
52,7 60,00 20 15 9 54,05 37 20 20 0,54 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
80. Jech Filip
Netovka Deers Semily B
52,5 64,29 20 14 9 58,33 36 21 17 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
81. Vovček Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
51,9 46,15 20 13 6 50,00 32 16 32 1,00 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
82. Kalaš Jiří
Legendy Richmond Hrádek n/N.
51,7 70,00 20 20 14 62,50 48 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Pýcha Jakub
Rychlá Rota Liberec
51,2 58,33 24 24 14 56,67 60 34 31 0,52 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
84. Mojžíšek Karel
Střelci ze Zátiší Liberec
51,1 53,33 20 15 8 54,05 37 20 29 0,78 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
85. Vodseďálek Tomáš
Žraloci Semily
50,8 63,16 20 19 12 56,25 48 27 19 0,40 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
86. Bičiště Miroslav
Gripeni B Liberec
50,7 55,56 24 18 10 59,52 42 25 14 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
87. Pokorný Miroslav
Démoni B Chotyně
50,7 54,55 20 11 6 55,56 27 15 18 0,67 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
88. Moravec Tomáš
Démoni B Chotyně
50,6 46,15 20 13 6 48,48 33 16 33 1,00 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
89. Horák Michal
DEXTEROUS C Krásný Les
50,5 62,50 20 16 10 54,76 42 23 25 0,60 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
90. Ledl Miroslav
Démoni C Chotyně
50,2 63,16 20 19 12 55,56 45 25 13 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
91. Černohub Josef
Kejdaři Liberec
50,2 52,63 20 19 10 52,94 51 27 29 0,57 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
92. Mauerman Robert
Netovka Deers Semily
50,2 47,37 20 19 9 50,00 46 23 37 0,80 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
93. Kubánek Jaroslav
Gripeni A Liberec
49,6 50,00 20 20 10 56,00 50 28 31 0,62 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
94. Shipek Sergey
Křoupci Jablonec n/N.
49,5 55,56 20 18 10 56,10 41 23 13 0,32 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
95. Kavan Miloslav
Démoni A Chotyně
49,5 44,44 20 18 8 41,46 41 17 42 1,02 8 0,20 0 0,00 1 0 0 0
96. Poner Petr
Čerti na Ještědu Liberec
49,3 50,00 20 16 8 48,78 41 20 21 0,51 11 0,27 1 0,02 0 0 0 0
97. Havránek Lukáš
Žraloci Semily
49,2 64,29 20 14 9 55,26 38 21 17 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
98. Zemánek Jakub
Křoupci Jablonec n/N.
48,8 54,55 20 11 6 50,00 26 13 11 0,42 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
99. Hampl Martin
Chrousti Liberec
48,7 63,16 20 19 12 61,70 47 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Nový Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
48,4 50,00 20 18 9 51,11 45 23 28 0,62 3 0,07 2 0,04 0 0 0 0
101. Berky Lukáš
Střelci ze Zátiší Liberec
48,2 54,55 20 11 6 50,00 28 14 15 0,54 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
102. Richter Daniel
Smajlíci z Liberce B
48,1 50,00 20 12 6 51,61 31 16 20 0,65 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
103. Suk Daniel
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
47,9 50,00 20 12 6 46,43 28 13 14 0,50 5 0,18 1 0,04 0 0 0 0
104. Dostál Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
47,4 46,67 20 15 7 48,72 39 19 29 0,74 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
105. Vašek Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
47,3 47,06 20 17 8 53,66 41 22 24 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
106. Rotek Jan
Losers Liberec
47,2 50,00 24 16 8 50,00 36 18 18 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
107. Kundra Lukáš
Čerti na Ještědu Liberec
47,1 52,63 20 19 10 52,08 48 25 23 0,48 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
108. Třísko Roman
Asterix A Nový Bor
46,8 55,00 20 20 11 57,45 47 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
109. Nývlt Petr
Legendy Richmond Hrádek n/N.
46,6 60,00 20 20 12 57,45 47 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Kraus Rostislav
Žraloci Semily
46,5 50,00 20 10 5 56,52 23 13 5 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
111. Kuča Jan
Netovka Deers Semily B
46,1 50,00 20 14 7 51,52 33 17 16 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
112. Doležalová Monika
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
45,7 35,00 20 20 7 40,43 47 19 53 1,13 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
113. Pavlík Josef
Pandy Liberec
45,6 55,00 20 20 11 52,00 50 26 12 0,24 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
114. Merva Jan
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
45,6 50,00 20 12 6 43,75 32 14 25 0,78 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
115. Vaček Josef
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
45,3 47,62 24 21 10 50,98 51 26 25 0,49 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
116. Holoubek David
Smajlíci z Liberce B
45,2 58,33 20 12 7 48,39 31 15 8 0,26 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
117. Hladík Rostislav
Las Vegas A Jablonec n/N.
45,2 40,00 20 15 6 42,42 33 14 31 0,94 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
118. Kozák Lubor 1980
DEXTEROUS B Krásný Les
44,9 31,25 20 16 5 38,46 39 15 28 0,72 13 0,33 1 0,03 0 1 0 0
119. Husáková Alžběta
Mikiho Andílci Nový Bor
44,7 50,00 20 20 10 51,11 45 23 10 0,22 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
120. Reczai Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
44,0 33,33 20 12 4 43,33 30 13 22 0,73 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
121. Chráska Lubomír 1953
Losers Liberec
43,8 46,15 24 13 6 46,15 26 12 8 0,31 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
122. Zajac Jakub
Netovka Deers Semily B
43,8 44,44 20 18 8 47,50 40 19 20 0,50 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
123. Mičík Jan
Gripeni B Liberec
43,5 53,85 24 13 7 51,61 31 16 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
124. Gyalog Zdeněk
Cyclura Jablonec n/N.
43,4 58,33 20 12 7 56,25 32 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Žďárský Radim
Cyclura Jablonec n/N.
43,1 60,00 20 10 6 53,85 26 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
126. Zálešák Milan
Křoupci Jablonec n/N.
43,1 50,00 20 14 7 46,88 32 15 14 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Valentová Věra
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
43,0 40,00 20 10 4 48,15 27 13 15 0,56 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
128. Pour Filip
Paďouři Liberec
42,9 53,33 20 15 8 45,71 35 16 14 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Samlerová Michaela
Dragonflies Liberec
42,6 45,83 24 24 11 46,55 58 27 17 0,29 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
130. Petrus Martin
Raptor's Liberec
42,6 42,86 20 14 6 47,06 34 16 17 0,50 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
131. Pospíšil Petr
Démoni A Chotyně
42,5 40,00 20 10 4 41,67 24 10 12 0,50 6 0,25 0 0,00 0 0 0 0
132. Kobrová Vrbová Karolína
Chrousti Liberec
42,2 50,00 20 18 9 53,66 41 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Svoboda Dušan
Mikiho Andílci Nový Bor
41,7 50,00 20 16 8 48,78 41 20 9 0,22 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
134. Bareš František
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
41,4 43,75 20 16 7 41,67 36 15 19 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
135. Němec Jaroslav
Smajlici z Liberce A
41,3 40,00 20 15 6 47,50 40 19 14 0,35 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
136. Mikota Miroslav
Smajlici z Liberce A
41,0 36,84 20 19 7 40,82 49 20 33 0,67 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
137. Šindler Jan
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
40,8 42,11 20 19 8 45,83 48 22 22 0,46 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
138. Havlík Pavel
Šneci Frýdlant
40,7 38,89 24 18 7 44,44 45 20 30 0,67 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
139. Valentko František
Gripeni A Liberec
40,6 50,00 20 12 6 46,88 32 15 8 0,25 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
140. Moravec Jiří
Smajlici z Liberce A
40,4 40,00 20 20 8 39,13 46 18 36 0,78 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
141. Kabrhel Jiří
Špílkaři Liberec
40,0 40,00 20 15 6 44,44 36 16 18 0,50 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
142. Schmidt Pavel
Peckaři Kokonín
40,0 38,89 20 18 7 42,22 45 19 26 0,58 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
143. Valkoun Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
40,0 36,84 20 19 7 40,00 45 18 37 0,82 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
144. Kolínský Daniel
Démoni A Chotyně
39,7 28,57 20 14 4 34,38 32 11 32 1,00 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
145. Pour Karel
Paďouři Liberec
39,3 46,15 20 13 6 44,83 29 13 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
146. Kafka Jindřich
Kejdaři Liberec
39,3 43,75 20 16 7 45,24 42 19 17 0,40 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
147. Žitný Daniel
Odpadlíci Frýdlant
39,2 40,00 20 10 4 40,00 25 10 16 0,64 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
148. Bouma Filip
Goldstar A Nové Město p/S.
39,0 38,89 20 18 7 42,86 42 18 19 0,45 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
149. Richtr Michal
R.U.M.áci Liberec
38,9 40,00 20 15 6 48,65 37 18 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
150. Zavadil Lukáš
Odpadlíci Frýdlant
38,7 35,00 20 20 7 37,78 45 17 30 0,67 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
151. Sedlmajer Libor
Rychlá Rota Liberec
38,6 43,48 24 23 10 41,38 58 24 30 0,52 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
152. Chládková Lucie
Smajlíci z Liberce B
38,5 38,89 20 18 7 44,68 47 21 25 0,53 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
153. Fiala Petr
Křoupci Jablonec n/N.
37,9 30,00 20 10 3 37,50 24 9 19 0,79 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
154. Václavíková Zuzana
Cyclura Jablonec n/N.
37,7 47,06 20 17 8 50,00 44 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Beneš Zdeněk
Odpadlíci Frýdlant
37,4 41,18 20 17 7 38,46 39 15 16 0,41 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
156. Blažek Tomáš
Špílkaři Liberec
37,3 41,67 20 12 5 40,00 30 12 15 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
157. Hencl Miroslav
Peckaři Kokonín
37,2 40,00 20 15 6 41,03 39 16 17 0,44 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
158. Procházka Radek
Špílkaři Liberec
37,1 46,15 20 13 6 41,94 31 13 8 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Fialka Jan
Legendy Richmond Hrádek n/N.
36,9 50,00 20 12 6 44,83 29 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Štolba Jiří
Bc. Jägříci Liberec
36,3 41,67 24 24 10 40,68 59 24 18 0,31 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
161. Martynenko Viktor
Las Vegas B Jablonec n/N.
35,5 33,33 20 12 4 37,93 29 11 18 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
162. Hardy Tomáš
Paďouři Liberec
35,4 36,36 20 11 4 38,46 26 10 10 0,38 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
163. Kusebauch Roland
Piráti z Ruprechtic
34,8 33,33 20 12 4 37,93 29 11 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
164. Davídek Miloš
Špílkaři Liberec
34,0 29,41 20 17 5 37,21 43 16 25 0,58 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
165. Nasková Dagmar
Smajlíci z Liberce B
33,9 26,67 20 15 4 39,47 38 15 22 0,58 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
166. Repčák Vladimír
Chrousti Liberec
33,5 40,00 20 20 8 43,75 48 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Srnová Barbora
HMM Jablonec nad Nisou
33,3 33,33 20 15 5 36,11 36 13 16 0,44 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
168. Šťastný Václav
Mikiho Andílci Nový Bor
33,1 40,00 20 15 6 38,89 36 14 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
169. Čáslavský Roman
Žraloci Semily
32,7 37,50 20 16 6 36,59 41 15 15 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
170. Čihák Jan
Kejdaři Liberec
32,7 25,00 20 16 4 41,46 41 17 19 0,46 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
171. Srp Jakub
Pandy Liberec
32,3 35,29 20 17 6 38,46 39 15 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
172. Friedrich Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
32,3 30,77 20 13 4 32,26 31 10 16 0,52 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
173. Rydval Jaroslav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
32,2 26,67 24 15 4 35,14 37 13 20 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
174. Závůrka Vojtěch
Odpadlíci Frýdlant
30,3 21,43 20 14 3 29,41 34 10 26 0,76 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
175. Touš Oldřich
Pandy Liberec
30,0 30,00 20 20 6 39,62 53 21 7 0,13 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
176. Vaníček František
Asterix A Nový Bor
28,9 33,33 20 12 4 37,04 27 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Doležalová Sandra
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
28,8 20,00 20 10 2 29,17 24 7 18 0,75 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
178. Horáček Lukáš
Peckaři Kokonín
27,9 25,00 20 16 4 30,77 39 12 13 0,33 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
179. Havlas Milan
Asterix A Nový Bor
27,7 33,33 20 12 4 36,67 30 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Bardyn Martin
DEXTEROUS B Krásný Les
27,5 15,38 20 13 2 28,13 32 9 17 0,53 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
181. Ciprián Martin
Losers Liberec
27,4 25,00 24 16 4 31,43 35 11 11 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
182. Topolančin Jiří
Démoni B Chotyně
27,4 20,00 20 15 3 34,21 38 13 16 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
183. Kavan Jakub
Démoni B Chotyně
27,4 20,00 20 10 2 26,09 23 6 11 0,48 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
184. Mlateček Tomáš
Démoni C Chotyně
25,3 20,00 20 20 4 28,57 49 14 16 0,33 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
185. Schmidtová Jana
Peckaři Kokonín
25,2 25,00 20 12 3 29,63 27 8 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Polívka Robert
Asterix A Nový Bor
25,1 25,00 20 16 4 35,90 39 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Kohler Petr
Bc. Jägříci Liberec
24,9 22,22 24 18 4 30,23 43 13 10 0,23 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
188. Tomanová Daniela
Pandy Liberec
24,6 25,00 20 12 3 32,14 28 9 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Kolář Miroslav
Legendy Richmond Hrádek n/N.
24,5 26,32 20 19 5 34,69 49 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Pígl Jan
Oštěpaři Liberec
24,3 23,08 20 13 3 26,67 30 8 9 0,30 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
191. Kopencová Monika
Rychlá Rota Liberec
23,8 18,75 24 16 3 28,21 39 11 9 0,23 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
192. Bouška Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
23,5 21,05 20 19 4 31,25 48 15 8 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
193. Bukáček Petr
Cyclura Jablonec n/N.
22,9 25,00 20 12 3 32,26 31 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Diškant Petr
Goldstar A Nové Město p/S.
22,7 13,33 20 15 2 21,21 33 7 14 0,42 3 0,09 2 0,06 0 0 0 0
195. Dlouhý Jiří
Démoni C Chotyně
22,5 18,75 20 16 3 27,78 36 10 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Fofoňka Jindřich
R.U.M.áci Liberec
21,1 18,75 20 16 3 28,95 38 11 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Pekárek Jiří 1977
Démoni B Chotyně
20,8 18,18 20 11 2 20,00 25 5 13 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Hyneš Jan
Asterix A Nový Bor
20,0 18,75 20 16 3 28,95 38 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Lachman Jaroslav
Rychlá Rota Liberec
19,6 16,67 24 12 2 20,00 25 5 10 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Valnohová Nikola
Bc. Jägříci Liberec
19,6 14,29 24 21 3 25,49 51 13 12 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
201. Čapek Josef
Bc. Jägříci Liberec
19,1 20,00 24 20 4 24,44 45 11 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Volf Jiří
Čerti na Ještědu Liberec
18,3 18,18 20 11 2 25,00 24 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Čihák Petr
Kejdaři Liberec
15,6 7,14 20 14 1 18,75 32 6 9 0,28 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
204. Kellner Robert
Špílkaři Liberec
12,4 10,00 20 10 1 14,29 21 3 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Havle Roman
Smajlici z Liberce A
7,1 0,00 20 11 0 8,33 24 2 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Baker Daniel
Démoni C Chotyně
5,9 0,00 20 10 0 9,09 22 2 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Stehlík Libor
HMM Jablonec nad Nisou
  100,00 20 6 6 85,71 14 12 19 1,36 9 0,64 0 0,00 0 0 0 0
208. Cerman Jaroslav
Las Vegas B Jablonec n/N.
  100,00 20 3 3 85,71 7 6 6 0,86 2 0,29 1 0,14 0 0 0 0
209. Zamazal Radek
Goldstar B Nové Město p/S.
  100,00 20 3 3 85,71 7 6 7 1,00 1 0,14 0 0,00 1 0 0 0
210. Tuhý Vladimír
Šneci Frýdlant
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Šindler Jaroslav
Pumáci Jablonec n/N.
  88,89 20 9 8 72,73 22 16 21 0,95 5 0,23 0 0,00 1 0 0 0
212. Popelka Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
  85,71 20 7 6 85,71 14 12 14 1,00 4 0,29 2 0,14 0 0 0 0
213. Kundra Šimon
Čerti na Ještědu Liberec
  83,33 20 6 5 71,43 14 10 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
214. Přibyl Radim
Raptor's Liberec
  75,00 20 8 6 68,42 19 13 4 0,21 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
215. Ziguška Miroslav
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
  70,00 24 10 7 64,00 25 16 15 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Rezler Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
  66,67 20 6 4 61,54 13 8 6 0,46 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
217. Kozák Lubor 1953
Black Panthers A Liberec
  66,67 20 6 4 56,25 16 9 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
218. Bobková Jana
Raptor's Liberec
  66,67 20 3 2 66,67 6 4 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
219. Škaloudová Lenka
Losers Liberec
  66,67 24 3 2 66,67 6 4 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Kobrle Miloslav
DEXTEROUS C Krásný Les
  66,67 20 3 2 57,14 7 4 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Vébr Stanislav
DEXTEROUS C Krásný Les
  66,67 20 3 2 57,14 7 4 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Černý Miroslav
Šneci Frýdlant
  63,64 24 11 7 60,71 28 17 21 0,75 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
223. Rak Petr
Smajlici z Liberce A
  62,50 20 8 5 65,00 20 13 15 0,75 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
224. Procházka Hanuš
Gripeni A Liberec
  62,50 20 8 5 55,56 18 10 16 0,89 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
225. Panovský Vladimír
Losers Liberec
  62,50 24 8 5 55,00 20 11 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Vála Milan
DEXTEROUS A Krásný Les
  62,50 20 8 5 52,63 19 10 17 0,89 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
227. Peleška Jiří
Tequila Hrádek n/N.
  60,00 20 5 3 58,33 12 7 11 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
228. Regner Michal
Piráti z Ruprechtic
  60,00 20 5 3 58,33 12 7 6 0,50 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
229. Sloboda Radek
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  60,00 20 5 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Dostál Václav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  57,14 20 7 4 61,11 18 11 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
231. Tříska Jiří
R.U.M.áci Liberec
  57,14 20 7 4 52,94 17 9 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
232. Krejčí Jaroslav
Bc. Jägříci Liberec
  55,56 24 9 5 56,00 25 14 16 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Trávníček František
Šneci Frýdlant
  55,56 24 9 5 52,63 19 10 16 0,84 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Matys Pavel
Střelci ze Zátiší Liberec
  55,56 20 9 5 47,83 23 11 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
235. Hejduk Petr
Šneci Frýdlant
  50,00 24 10 5 50,00 24 12 15 0,63 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
236. Černohorský Aleš
Pumáci Jablonec n/N.
  50,00 20 8 4 50,00 18 9 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Hanka Pavel
Špílkaři Liberec
  50,00 20 8 4 47,37 19 9 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
238. Hassa Tomáš
Křoupci Jablonec n/N.
  50,00 20 8 4 42,11 19 8 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
239. Kapl Aleš
Pumáci Jablonec n/N.
  50,00 20 6 3 50,00 14 7 21 1,50 3 0,21 0 0,00 1 0 0 0
240. Polák Jaroslav
Netovka Deers Semily B
  50,00 20 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Paldus Lukáš
Raptor's Liberec
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Hejtmanová Martina
Gripeni B Liberec
  50,00 24 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Valenta Radek
Netovka Deers Semily
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
244. Hruška Štěpán
Křoupci Jablonec n/N.
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Zenková Pavla
Mikiho Andílci Nový Bor
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Korbas David
Kejdaři Liberec
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 3 0,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
247. Pekárek Jiří 2002
Démoni C Chotyně
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Mlejnek Petr
R.U.M.áci Liberec
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Košťál Martin
Losers Liberec
  45,45 24 11 5 46,43 28 13 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Táborská Karolína
Gripeni B Liberec
  44,44 24 9 4 45,83 24 11 8 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Vargová Zuzana
Chrousti Liberec
  44,44 20 9 4 45,45 22 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Kaluha Oldřich
Stará Garda z Esa Hrádek nad Nisou
  42,86 24 7 3 50,00 20 10 4 0,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
253. Šábrt Radek
Křoupci Jablonec n/N.
  42,86 20 7 3 45,00 20 9 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
254. Borski Zbyněk
Pumáci Jablonec n/N.
  42,86 20 7 3 41,18 17 7 16 0,94 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
255. Srna Petr 1973
Peckaři Kokonín
  40,00 20 5 2 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Klikarová Kateřina
Chrousti Liberec
  40,00 20 5 2 42,86 14 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Neuman Jiří
Rychlá Rota Liberec
  40,00 24 5 2 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Vasko Petr
Cyclura Jablonec n/N.
  40,00 20 5 2 38,46 13 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Hanuš Jaroslav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  40,00 20 5 2 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Svoboda Marek
Démoni C Chotyně
  40,00 20 5 2 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Kolník Zdeněk
Peckaři Kokonín
  37,50 20 8 3 45,00 20 9 4 0,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
262. Saksa Jaroslav
Netovka Deers Semily B
  37,50 20 8 3 42,86 21 9 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Bičišťová Marcela
Gripeni B Liberec
  37,50 24 8 3 41,18 17 7 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Nehilla Michal
Las Vegas A Jablonec n/N.
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 14 0,78 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
265. Sokol Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
266. Sekereš Pavel
DEXTEROUS B Krásný Les
  33,33 20 9 3 40,91 22 9 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
267. Kain Jakub
Smajlíci z Liberce B
  33,33 20 6 2 42,86 14 6 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
268. Bechný Libor
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  33,33 20 6 2 37,50 16 6 2 0,13 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
269. Horáčková Irena
Peckaři Kokonín
  33,33 20 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Haas Petr
Piráti z Ruprechtic
  33,33 20 6 2 33,33 15 5 10 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Bradáč Karel
DEXTEROUS C Krásný Les
  33,33 20 3 1 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Kotrbatý Milan
Goldstar B Nové Město p/S.
  33,33 20 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Bitman Lukáš
Losers Liberec
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Plíva Miloš
Netovka Deers Semily
  33,33 20 3 1 37,50 8 3 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
275. Marek František
Démoni C Chotyně
  28,57 20 7 2 42,11 19 8 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Beneš Jaroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
277. Kopecký Miroslav
R.U.M.áci Liberec
  28,57 20 7 2 33,33 18 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Mašek Michal
Kejdaři Liberec
  28,57 20 7 2 33,33 18 6 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Horký Lubor
Goldstar A Nové Město p/S.
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 4 0,20 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
280. Popelka Pavel
Paďouři Liberec
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Blaško Jiří
DEXTEROUS B Krásný Les
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
282. Radník Vladimír
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Špitál Oldřich
Křoupci Jablonec n/N.
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
284. Třísko Martin
Asterix A Nový Bor
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Hruška Pavel
Křoupci Jablonec n/N.
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Jureček Dominik
Bc. Jägříci Liberec
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Scholtis David
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 11 1,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Bobek Vladimír
Rychlá Rota Liberec
  20,00 24 10 2 29,17 24 7 8 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Kabát Radek
Kejdaři Liberec
  20,00 20 5 1 35,71 14 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Fajtlová Gabriela
Las Vegas B Jablonec n/N.
  20,00 20 5 1 30,77 13 4 5 0,38 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
291. Karala Ernest
Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem
  20,00 20 5 1 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Kainová Michaela
Čerti na Ještědu Liberec
  20,00 20 5 1 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Červenka Jaromír
Cyclura Jablonec n/N.
  20,00 20 5 1 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Václavík Tomáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
  20,00 20 5 1 20,00 10 2 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Dubcová Lucie
Netovka Deers Semily
  16,67 20 6 1 37,50 16 6 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Kozderka Zdeněk
Rychlá Rota Liberec
  16,67 24 6 1 33,33 15 5 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Baborák Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
  16,67 20 6 1 28,57 14 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Bergerová Patricie
Gripeni B Liberec
  16,67 24 6 1 26,67 15 4 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
299. Charvát Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
  16,67 20 6 1 26,67 15 4 7 0,47 4 0,27 1 0,07 0 0 0 0
300. Kain Aleš
Čerti na Ještědu Liberec
  14,29 20 7 1 27,78 18 5 6 0,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
301. Lupták Milan
Smajlici z Liberce A
  14,29 20 7 1 27,78 18 5 10 0,56 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
302. Martinčík Vladimír
Cyclura Jablonec n/N.
  14,29 20 7 1 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Kovář Jiří
HMM Jablonec nad Nisou
  12,50 20 8 1 30,00 20 6 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Albrechtová Radka
Chrousti Liberec
  12,50 20 8 1 17,65 17 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Toman Jaromír 1996
Pandy Liberec
  0,00 20 9 0 14,29 21 3 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Čermák Josef
DEXTEROUS B Krásný Les
  0,00 20 8 0 5,88 17 1 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
307. Miller Miloslav
Excalibur Liberec
  0,00 20 7 0 17,65 17 3 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Vacátko Roman
Šneci Frýdlant
  0,00 24 7 0 17,65 17 3 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Mojžíšek Lumír
Excalibur Liberec
  0,00 20 6 0 14,29 14 2 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Šikolová Šárka
Gripeni A Liberec
  0,00 20 5 0 0,00 10 0 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Rajman Karel
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  0,00 20 4 0 27,27 11 3 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
312. Kočí Jaromír
Piráti z Ruprechtic
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Knitl Jaroslav
Šneci Frýdlant
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Zelenka Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Kouďa Jiří
Black Panthers A Liberec
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Pacák Jan
Špílkaři Liberec
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Rulcová Sabina
Gripeni B Liberec
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Vaněk Milan
Losers Liberec
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
319. Babukova Michaela
Goldstar B Nové Město p/S.
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 7 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Chráska Lubomír 1976
Losers Liberec
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Čermáková Iva
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Kounková Romana
Smajlíci z Liberce B
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
323. Kováčik František
Špílkaři Liberec
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 5 1,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
324. Tesárek Miloš
Pandy Liberec
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Engel Martin
Démoni B Chotyně
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 6 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Hnatovský Pavel
Excalibur Liberec
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Košvanec Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Mizera Jiří
Goldstar A Nové Město p/S.
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Přibyl Stanislav
Paďouři Liberec
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Toušek David
Dragonflies Liberec
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Votýpka Martin
Démoni A Chotyně
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Brožík Jaroslav 1954
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
333. Doležal Pavel
Tequila Hrádek n/N.
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Engelová Hana
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Istenák Milan
DEXTEROUS C Krásný Les
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Šrajbr Josef
Tequila Hrádek n/N.
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Cihlář Miroslav
R.U.M.áci Liberec
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Čermák Vladimír
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Klikar Karel
Chrousti Liberec
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Mařatka Karel
Žraloci Semily
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Marek Matěj
Démoni C Chotyně
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Moskal Milan
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Štefan Martin
Kejdaři Liberec
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 18:48:15