|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Netovka Deers A Semily | 8 | : | 10 | Tequila Hrádek nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
14:00 | Mašek Martin | 20 | : | 24 | Doležal Pavel |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | | | | Netovka Deers A Semily | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
15:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | | | | Netovka Deers A Semily | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 11 | : | 5 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Hnatovský Pavel | 22 | : | 19 | Šindler Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | | | | Excalibur 1997 Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | | | | Excalibur 1997 Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 2 | : | 10 | Black Lucky Panthers B Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 9 | : | 21 | Charvát Karel |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | | | | DEXTEROUS C Krásný Les | U Martina, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | | | | DEXTEROUS C Krásný Les | U Martina, Liberec | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Gripeni A Liberec | 10 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 22 | : | 24 | Havle Roman |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | | | | Gripeni A Liberec | Klub 44, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | | | | Gripeni A Liberec | Klub 44, Liberec | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Démoni C Chotyně | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Pekárek Tadeáš | 19 | : | 24 | Paldus Lukáš |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | | | | Démoni C Chotyně | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | | | | Démoni C Chotyně | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Střelci Liberec | 5 | : | 13 | Hadi A Smržovka | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vašek Tomáš | 16 | : | 27 | Chlum Lukáš |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Hadi A Smržovka | | | | Střelci Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Hadi A Smržovka | | | | Střelci Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Hadi B Smržovka | 7 | : | 11 | The Forge Varnsdorf | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Suchá Kateřina | 17 | : | 24 | Hájek Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | The Forge Varnsdorf | | | | Hadi B Smržovka | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | The Forge Varnsdorf | | | | Hadi B Smržovka | Kovárna, Varnsdorf | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Pohodáři Liberec | 7 | : | 11 | Rumburská Letka Rumburk | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Bartůněk Pavel | 18 | : | 25 | Krupka Milan |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Rumburská Letka Rumburk | | | | Pohodáři Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Rumburská Letka Rumburk | | | | Pohodáři Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Dragonflies B Liberec | 8 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Mizerová Veronika | 21 | : | 25 | Svoboda Miroslav |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | | | | Dragonflies B Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | | | | Dragonflies B Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | ABS Semily | 10 | : | 7 | XXX - Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 25 | : | 20 | Musil Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | | | | ABS Semily | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 21.4.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | | | | ABS Semily | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Netovka Deers A Semily | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
17:00 | Polka Martin | 18 | : | 24 | Mašek Martin |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Netovka Deers A Semily | 10 | : | 9 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Mašek Martin | 24 | : | 24 | Polka Martin |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Netovka Deers A Semily | 0 | : | 18 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Netovka bar, Semily | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 6 | : | 12 | Excalibur 1997 Liberec | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Kain Aleš | 17 | : | 27 | Hnatovský Pavel |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 11 | : | 1 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 22 | : | 6 | Kain Aleš |
Zadal: | Másilko Petr | 7.4.2024 20:44 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 0 | : | 18 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Klub 44, Liberec | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 4 | : | 14 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 14 | : | 30 | Šindler Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 27 | : | 17 | Doležalová Monika |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 0 | : | 18 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 3 | : | 11 | Tequila Hrádek nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 11 | : | 24 | Doležal Pavel |
Zadal: | Doležal Pavel | 17.3.2024 18:49 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 10 | : | 4 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 24 | : | 15 | Závůrka Vojtěch |
Zadal: | Doležal Pavel | 7.4.2024 18:57 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 0 | : | 18 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Oštěpaři Liberec | 8 | : | 10 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 10 | : | 8 | Démoni A Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | | 21 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Démoni A Chotyně | 9 | : | 9 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Démoni A Chotyně | 9 | : | 9 | Oštěpaři Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Oštěpaři Liberec | 15 | : | 3 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | | 32 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Oštěpaři Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Démoni A Chotyně | 10 | : | 8 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Démoni A Chotyně | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Oštěpaři Liberec | 11 | : | 7 | Démoni A Chotyně | Horizont, Liberec | |
16:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Oštěpaři Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Démoni A Chotyně | 7 | : | 11 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Topolančin Jiří | 17 | : | 25 | Reczai Miroslav |
|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Oštěpaři Liberec | 13 | : | 5 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 29 | : | 15 | Korec Jiří |
|
| 2. | So | 6.4.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Korec Jiří | 19 | : | 25 | Reczai Miroslav |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Oštěpaři Liberec | 18 | : | 0 | Démoni A Chotyně | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 36 | : | 0 | Kavan Jakub |
Zadal: | Krásný Jan | 8.4.2024 07:53 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Démoni A Chotyně | 6 | : | 12 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Kavan Jakub | 18 | : | 25 | Korec Jiří |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 10 | : | 8 | Oštěpaři Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 21 | : | 20 | Krásný Jan |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | | | | Oštěpaři Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | | | | Démoni A Chotyně | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | | | | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Démoni A Chotyně | | | | Oštěpaři Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | | | | Démoni A Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Oštěpaři Liberec | | | | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 11 | : | 1 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 23 | : | 9 | Hyneš Jan |
Zadal: | Novák Pavel | 17.3.2024 18:46 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 9 | : | 10 | DEXTEROUS C Krásný Les | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Hyneš Jan | 20 | : | 22 | Žitný Daniel |
Zadal: | Novák Pavel | 7.4.2024 21:16 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 0 | : | 18 | DEXTEROUS C Krásný Les | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 10 | : | 9 | Gripeni A Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 23 | : | 22 | Cícha Josef |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Gripeni A Liberec | 10 | : | 8 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Cícha Josef | 24 | : | 20 | Nývlt Petr |
Zadal: | Kříž Matěj | 7.4.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Gripeni A Liberec | 10 | : | 5 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
18:00 | Cícha Josef | 25 | : | 13 | Nývlt Petr |
Zadal: | Kříž Matěj | 7.4.2024 18:19 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Špílkaři Frýdlant | 3 | : | 10 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 9 | : | 22 | Kain Roman |
Zadal: | Davídek Miloš | 17.3.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 11 | : | 6 | Špílkaři Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Havle Roman | 25 | : | 15 | Davídek Miloš |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 0 | : | 18 | Špílkaři Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
15:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Piráti z Ruprechtic | 4 | : | 10 | Black Lucky Panthers B Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Albrechtová Radka | 10 | : | 22 | Charvát Karel |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 3 | : | 10 | Piráti z Ruprechtic | U Martina, Liberec | |
17:00 | Charvát Karel | 13 | : | 21 | Novák Milan |
Zadal: | Charvát Karel | 7.4.2024 23:46 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 10 | : | 6 | Piráti z Ruprechtic | U Martina, Liberec | |
19:00 | Charvát Karel | 23 | : | 18 | Novák Milan |
Zadal: | Charvát Karel | 7.4.2024 23:58 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 12 | : | 6 | Horizont Losers Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Horizont Losers Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 9 | : | 9 | Horizont Losers Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 11 | : | 7 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 3 | : | 15 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | | 13 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Horizont Losers Liberec | 9 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Horizont Losers Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | | 23 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 18.2.2024 | Horizont Losers Liberec | 11 | : | 7 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 6 | : | 12 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 9 | : | 9 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 12 | : | 6 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 9 | : | 9 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
13:00 | Dostál Jan | 20 | : | 23 | Bechný Libor |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Horizont Losers Liberec | 13 | : | 5 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 29 | : | 17 | Kain Jakub |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 5 | : | 13 | Horizont Losers Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 19 | : | 27 | Chráska Lubomír |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 20 | : | 24 | Kain Jakub |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Horizont Losers Liberec | 9 | : | 9 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 23 | : | 23 | Šindler Jan |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 13 | : | 5 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 29 | : | 15 | Dostál Jan |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | | | | Horizont Losers Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | | | | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Horizont Losers Liberec | | | | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | | | | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | | | | Horizont Losers Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | | | | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Démoni C Chotyně | 6 | : | 12 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Pekárek Tadeáš | 17 | : | 27 | Nový Petr |
|
| 2. | Ne | 24.3.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 6 | : | 10 | Démoni C Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Fajtlová Gabriela | 17 | : | 24 | Pekárek Tadeáš |
|
| 2. | Ne | 24.3.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 0 | : | 10 | Démoni C Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
18:00 | Fajtlová Gabriela | 1 | : | 20 | Pekárek Tadeáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Liberec | 10 | : | 8 | Pandy Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
17:00 | Vašek Tomáš | 22 | : | 19 | Touš Oldřich |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Pandy Liberec | 8 | : | 10 | Střelci Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
17:00 | Toman Jaromír ml. | 21 | : | 25 | Vašek Tomáš |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Pandy Liberec | 0 | : | 18 | Střelci Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Dragonflies A Liberec | 7 | : | 11 | Hadi A Smržovka | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Novák Jan | 17 | : | 25 | Vágner Jan |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Hadi A Smržovka | 10 | : | 9 | Dragonflies A Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 24 | : | 21 | Novák Jan |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Hadi A Smržovka | 0 | : | 18 | Dragonflies A Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jan | 19 | : | 26 | Paldus Lukáš |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 10 | : | 8 | Black Lucky Panthers A Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 22 | : | 19 | Jedinák Jan st. |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 0 | : | 18 | Black Lucky Panthers A Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Peckaři A Kokonín | 8 | : | 10 | Cyclura Jablonec n/N. | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Netovka Deers B Semily | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | Netovka bar, Semily | |
13:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 14 | : | 4 | Démoni B Chotyně | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Peckaři A Kokonín | 6 | : | 12 | Netovka Deers B Semily | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Netovka Deers B Semily | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | Netovka bar, Semily | |
13:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Peckaři A Kokonín | 3 | : | 15 | Démoni B Chotyně | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 11 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 11 | : | 7 | Peckaři A Kokonín | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 14 | : | 4 | Netovka Deers B Semily | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | 30 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Démoni B Chotyně | 9 | : | 9 | Cyclura Jablonec n/N. | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Netovka Deers B Semily | 8 | : | 10 | Peckaři A Kokonín | Netovka bar, Semily | |
13:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Démoni B Chotyně | 11 | : | 7 | Netovka Deers B Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 18.2.2024 | Démoni B Chotyně | 11 | : | 7 | Peckaři A Kokonín | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | | 27 | : | 21 | |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Netovka Deers B Semily | 13 | : | 5 | Peckaři A Kokonín | Netovka bar, Semily | |
16:00 | Pánek Jindřich | 29 | : | 16 | Schmidt Pavel |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 22 | : | 21 | Marková Jana |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Netovka Deers B Semily | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Pánek Jindřich | 28 | : | 19 | Žďárský Radim |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Peckaři A Kokonín | 11 | : | 7 | Démoni B Chotyně | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 24 | : | 20 | Marková Jana |
Zadal: | Schmidt Pavel | 8.4.2024 05:44 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 3. | So | 13.4.2024 | Démoni B Chotyně | 9 | : | 9 | Netovka Deers B Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
14:00 | Marková Jana | 23 | : | 21 | Pánek Jindřich |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 12 | : | 6 | Peckaři A Kokonín | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Žďárský Radim | 27 | : | 18 | Schmidt Pavel |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Peckaři A Kokonín | | | | Netovka Deers B Semily | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Démoni B Chotyně | | | | Cyclura Jablonec n/N. | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Démoni B Chotyně | | | | Peckaři A Kokonín | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | | | | Netovka Deers B Semily | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Peckaři A Kokonín | | | | Cyclura Jablonec n/N. | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Netovka Deers B Semily | | | | Démoni B Chotyně | Netovka bar, Semily | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Hadi B Smržovka | 11 | : | 7 | Vidláci Minkovice | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Suchá Kateřina | 26 | : | 18 | Hejduk Petr |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Vidláci Minkovice | 8 | : | 10 | Hadi B Smržovka | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
16:00 | Hejduk Petr | 19 | : | 22 | Suchá Kateřina |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Vidláci Minkovice | 0 | : | 18 | Hadi B Smržovka | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Pohodáři Liberec | 8 | : | 10 | Rejnoci Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 20 | : | 23 | Karel Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Rejnoci Liberec | 9 | : | 10 | Pohodáři Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 24 | : | 23 | Baláž Petr |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Rejnoci Liberec | 1 | : | 11 | Pohodáři Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
15:00 | Karel Zdeněk | 5 | : | 23 | Baláž Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 7 | : | 11 | Rumburská Letka Rumburk | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 19 | : | 25 | Krupka Milan |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 13 | : | 5 | Avanti Šneci Frýdlant | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 26 | : | 14 | Vaníček Petr |
Zadal: | Krupka Milan | 7.4.2024 16:42 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 0 | : | 18 | Avanti Šneci Frýdlant | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Horáčková Monika | 13 | : | 31 | Skramužská Jana |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | The Forge Varnsdorf | 14 | : | 4 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 29 | : | 12 | Lachman Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | The Forge Varnsdorf | 0 | : | 18 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
15:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Gripeni C Liberec | 6 | : | 12 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Gripeni B Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni C Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Křoupci Jablonec nad Nisou | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | 27 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Gripeni B Liberec | 12 | : | 6 | Gripeni C Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Gripeni B Liberec | 13 | : | 5 | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Gripeni C Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Gripeni C Liberec | 10 | : | 8 | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Excalibur EXGURU Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Gripeni B Liberec | 9 | : | 9 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Gripeni C Liberec | 10 | : | 8 | Gripeni B Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni B Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 10 | : | 8 | Křoupci Jablonec nad Nisou | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 25 | : | 19 | Hassa Tomáš |
|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Gripeni B Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni C Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Horáček Jan | 27 | : | 20 | Vundererová Martina |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Gripeni B Liberec | 7 | : | 11 | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 22 | : | 25 | Mlejnek Petr |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Gripeni C Liberec | 8 | : | 10 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vundererová Martina | 18 | : | 24 | Hassa Tomáš |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 14 | : | 4 | Gripeni C Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 30 | : | 12 | Vundererová Eliška |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Gripeni B Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Hassa Tomáš | 22 | : | 23 | Horáček Jan |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Gripeni C Liberec | | | | Gripeni B Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | | | | Excalibur EXGURU Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | | | | Gripeni B Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | | | | Gripeni C Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Gripeni C Liberec | | | | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Gripeni B Liberec | | | | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Opilý Hroty Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Excalibur Guma Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Excalibur Guma Liberec | 6 | : | 12 | Opilý Hroty Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 9 | : | 9 | Opilý Hroty Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 14 | : | 4 | Excalibur Guma Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | | 30 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Opilý Hroty Liberec | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Excalibur Guma Liberec | 4 | : | 14 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
16:00 | Jakubů Marek | 14 | : | 31 | Nekvindová Veronika |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Opilý Hroty Liberec | 11 | : | 7 | Excalibur Guma Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | Hrysčenková Marcela | 24 | : | 19 | Jakubů Marek |
|
| 3. | Ne | 14.4.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 14 | : | 4 | Opilý Hroty Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Nekvindová Veronika | 30 | : | 16 | Dvořák Miloš |
|
| 4. | Ne | 21.4.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | | | | Excalibur Guma Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Excalibur Guma Liberec | | | | Opilý Hroty Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 12.5.2024 | Opilý Hroty Liberec | | | | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U Martina, Liberec | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 7 | : | 11 | Dragonflies B Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 17 | : | 26 | Mizerová Veronika |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Dragonflies B Liberec | 10 | : | 9 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Mizerová Veronika | 25 | : | 21 | Kraus Radek |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Dragonflies B Liberec | 0 | : | 18 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Sport bar Balon, Liberec | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 8 | : | 10 | ABS Semily | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 21 | : | 25 | Hošek Jan |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | ABS Semily | 12 | : | 6 | Varnsdorfský Sedláci | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Hošek Jan | 27 | : | 12 | Jirásková Jaroslava |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | ABS Semily | 0 | : | 18 | Varnsdorfský Sedláci | Netovka bar, Semily | |
15:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.3.2024 | Hadi C Smržovka | 4 | : | 14 | XXX - Jablonec nad Nisou | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 15 | : | 31 | Adámková Veronika |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Hadi C Smržovka | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 30 | : | 15 | Presová Zdeňka |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 0 | : | 18 | Hadi C Smržovka | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Kopüta Liberec | 2 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | U Točky, Liberec | |
16:00 | Pour Karel | 7 | : | 22 | Svoboda Miroslav |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 11 | : | 7 | Kopüta Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Svoboda Miroslav | 26 | : | 20 | Voleník Bohuslav |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 0 | : | 18 | Kopüta Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 10.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Netovka Deers A Semily | 12 | : | 6 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 27 | : | 17 | Kain Aleš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 11 | : | 7 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Beneš Zdeněk | 25 | : | 21 | Korec Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Oštěpaři Liberec | 6 | : | 12 | Tequila Hrádek nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 17 | : | 26 | Doležal Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 13 | : | 5 | Démoni A Chotyně | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 29 | : | 15 | Kavan Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 18 | : | 23 | Šindler Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 12 | : | 6 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 25 | : | 14 | Zemánek Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Pumáci Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 13 | : | 29 | Gerhardt Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 9 | : | 9 | Oštěpaři Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Beneš Zdeněk | 23 | : | 21 | Krásný Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 7 | : | 11 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 20 | : | 25 | Doležalová Monika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 10 | : | 8 | Netovka Deers A Semily | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 27 | : | 19 | Mašek Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Démoni A Chotyně | 3 | : | 15 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 13 | : | 30 | Polka Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 6 | : | 12 | Excalibur 1997 Liberec | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 18 | : | 29 | Hnatovský Pavel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Netovka Deers A Semily | 11 | : | 7 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 24 | : | 20 | Beneš Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Oštěpaři Liberec | 8 | : | 10 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 20 | : | 23 | Korec Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 8 | : | 10 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 19 | : | 21 | Kain Aleš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 10 | : | 8 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 25 | : | 21 | Reczai Miroslav |
Zadal: | Polka Martin | 24.9.2023 20:52 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 14 | : | 4 | Démoni A Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 30 | : | 12 | Kavan Jakub |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 6 | : | 12 | Tequila Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 13 | : | 28 | Doležal Pavel |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 12 | : | 6 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 29 | : | 16 | Doležalová Monika |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 10 | : | 8 | Démoni A Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 21 | : | 17 | Kavan Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 8 | : | 10 | Excalibur 1997 Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 22 | : | 24 | Hnatovský Pavel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Oštěpaři Liberec | 7 | : | 11 | Netovka Deers A Semily | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 19 | : | 27 | Mašek Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 4 | : | 14 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Bikár Ladislav | 14 | : | 32 | Gerhardt Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 11 | : | 7 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 27 | : | 18 | Polka Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Netovka Deers A Semily | 14 | : | 4 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 30 | : | 16 | Korec Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 11 | : | 7 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 26 | : | 19 | Závůrka Vojtěch |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Zárybnický Michal | 27 | : | 16 | Kain Aleš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 14 | : | 4 | Oštěpaři Liberec | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 28 | : | 10 | Baroň Roman |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 7 | : | 11 | Tequila Hrádek nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
17:00 | Suk Daniel | 19 | : | 26 | Doležal Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Démoni A Chotyně | 9 | : | 9 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 20 | : | 22 | Reczai Miroslav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Netovka Deers A Semily | 6 | : | 12 | Excalibur 1997 Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 20 | : | 26 | Másilko Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 27 | : | 19 | Reczai Miroslav |
Zadal: | Korec Jiří | 15.10.2023 16:33 | Změnil: | Korec Jiří | 15.10.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 8 | : | 10 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 22 | : | 22 | Polka Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Oštěpaři Liberec | 7 | : | 11 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 23 | : | 25 | Doležalová Monika |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 9 | : | 9 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 21 | : | 21 | Šindler Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 13 | : | 5 | Démoni A Chotyně | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 29 | : | 15 | Kavan Jakub |
Zadal: | Kain Aleš | 15.10.2023 19:23 | Změnil: | Kavan Jakub | 17.10.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 4 | : | 14 | Netovka Deers A Semily | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 13 | : | 30 | Mašek Martin |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 11 | : | 7 | Oštěpaři Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 27 | : | 18 | Krásný Jan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Zárybnický Michal | 25 | : | 16 | Beneš Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 16 | : | 27 | Kain Aleš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 11 | : | 7 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 26 | : | 18 | Korec Jiří |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Démoni A Chotyně | 4 | : | 14 | Tequila Hrádek nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 14 | : | 29 | Doležal Pavel |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Netovka Deers A Semily | 11 | : | 7 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 25 | : | 20 | Polka Martin |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Oštěpaři Liberec | 8 | : | 10 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 20 | : | 24 | Šindler Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 18 | : | 0 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 36 | : | 2 | Bikár Ladislav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Korec Jiří | 14 | : | 28 | Kain Aleš |
Zadal: | Kain Aleš | 12.11.2023 19:50 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 14 | : | 4 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Másilko Petr | 29 | : | 14 | Doležalová Monika |
Zadal: | Másilko Petr | 12.11.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Čt | 16.11.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 12 | : | 6 | Démoni A Chotyně | Bowling club & bar, Frýdlant | |
18:00 | Beneš Zdeněk | 26 | : | 17 | Kavan Jakub |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 11 | : | 7 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 24 | : | 20 | Korec Jiří |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 7 | : | 11 | Excalibur 1997 Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Suk Daniel | 20 | : | 24 | Hnatovský Pavel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Netovka Deers A Semily | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 24 | : | 16 | Mašek Martin |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 17 | : | 27 | Beneš Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Démoni A Chotyně | 9 | : | 9 | Oštěpaři Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 22 | : | 25 | Krásný Jan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 1 | : | 17 | Tequila Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 10 | : | 34 | Doležal Pavel |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Netovka Deers A Semily | 15 | : | 3 | Démoni A Chotyně | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 33 | : | 12 | Kavan Jakub |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 0 | : | 18 | Tequila Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Hladík Rostislav | 4 | : | 36 | Doležal Pavel |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 8 | : | 10 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Beneš Zdeněk | 20 | : | 23 | Kain Aleš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Oštěpaři Liberec | 15 | : | 3 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 32 | : | 12 | Zemánek Jakub |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 8 | : | 10 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 18 | : | 25 | Polka Martin |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 9 | : | 9 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 26 | : | 23 | Šindler Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 22 | : | 21 | Doležalová Monika |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 2 | : | 16 | Netovka Deers A Semily | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Zemánek Jakub | 12 | : | 33 | Mašek Martin |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 13 | : | 5 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 30 | : | 12 | Beneš Zdeněk |
Zadal: | Doležal Pavel | 3.12.2023 18:40 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Démoni A Chotyně | 7 | : | 11 | Excalibur 1997 Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 19 | : | 26 | Másilko Petr |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 13 | : | 5 | Oštěpaři Liberec | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 30 | : | 17 | Krásný Jan |
Zadal: | Kain Aleš | 3.12.2023 20:03 | Změnil: | Krásný Jan | 3.12.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 9.12.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 10 | : | 8 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 26 | : | 19 | Korec Jiří |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 4 | : | 14 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 14 | : | 30 | Beneš Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Tequila Hrádek nad Nisou | 13 | : | 5 | Oštěpaři Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 29 | : | 13 | Krásný Jan |
Zadal: | Doležal Pavel | 10.12.2023 18:34 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 7 | : | 11 | Excalibur 1997 Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Zemánek Jakub | 18 | : | 25 | Hnatovský Pavel |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 8 | : | 10 | Netovka Deers A Semily | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 20 | : | 24 | Mašek Martin |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Démoni A Chotyně | 9 | : | 9 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 24 | : | 24 | Doležalová Monika |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Zárybnický Michal | 26 | : | 23 | Polka Martin |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Netovka Deers A Semily | 3 | : | 15 | Tequila Hrádek nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 13 | : | 32 | Doležal Pavel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Šindler Jaroslav | 27 | : | 15 | Korec Jiří |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Oštěpaři Liberec | 9 | : | 9 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 23 | : | 20 | Beneš Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Démoni A Chotyně | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 20 | : | 24 | Kavan Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 8 | : | 10 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 21 | : | 23 | Zemánek Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 10 | : | 8 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 26 | : | 21 | Kain Aleš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Oštěpaři Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 21 | : | 26 | Krásný Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 8 | : | 10 | Netovka Deers A Semily | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Beneš Zdeněk | 19 | : | 22 | Mašek Martin |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 10 | : | 8 | Excalibur 1997 Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 23 | : | 18 | Hnatovský Pavel |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Zemánek Jakub | 15 | : | 29 | Polka Martin |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 12 | : | 6 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 28 | : | 15 | Doležalová Monika |
Zadal: | Kain Aleš | 7.1.2024 19:35 | Změnil: | Kain Aleš | 8.1.2024 04:21 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Démoni A Chotyně | 6 | : | 12 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 14 | : | 28 | Šindler Jaroslav |
|
| 15. | So | 13.1.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 2 | : | 16 | Tequila Hrádek nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
19:00 | Doležalová Monika | 11 | : | 33 | Doležal Pavel |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Netovka Deers A Semily | 10 | : | 8 | Oštěpaři Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 23 | : | 24 | Krásný Jan |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 18 | : | 0 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 36 | : | 2 | Reczai Miroslav |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 12 | : | 6 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 27 | : | 20 | Kain Aleš |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 13 | : | 5 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 27 | : | 16 | Závůrka Vojtěch |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Démoni A Chotyně | 10 | : | 8 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Moravec Tomáš | 24 | : | 22 | Korec Jiří |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Netovka Deers A Semily | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 15 | : | 28 | Mašek Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Oštěpaři Liberec | 8 | : | 10 | Excalibur 1997 Liberec | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 21 | : | 24 | Hnatovský Pavel |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 12 | : | 6 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 25 | : | 18 | Doležalová Monika |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 16 | : | 2 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 32 | : | 11 | Polka Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Démoni A Chotyně | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Miroslav | 25 | : | 19 | Kavan Jakub |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 6 | : | 12 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 17 | : | 27 | Zárybnický Michal |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 11 | : | 7 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 24 | : | 20 | Závůrka Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 11 | : | 7 | Oštěpaři Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 25 | : | 19 | Krásný Jan |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 3 | : | 15 | Tequila Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 10 | : | 31 | Doležal Pavel |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 28 | : | 15 | Korec Jiří |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 9 | : | 9 | Netovka Deers A Semily | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Másilko Petr | 23 | : | 23 | Mauerman Robert |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Démoni A Chotyně | 11 | : | 7 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 25 | : | 19 | Kain Aleš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 4 | : | 14 | Excalibur 1997 Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 9 | : | 30 | Hnatovský Pavel |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Netovka Deers A Semily | 15 | : | 3 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 32 | : | 12 | Doležalová Monika |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Oštěpaři Liberec | 10 | : | 8 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 25 | : | 23 | Polka Martin |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 2 | : | 16 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 10 | : | 32 | Gerhardt Petr |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 15 | : | 3 | Démoni A Chotyně | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 33 | : | 11 | Kavan Jakub |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 10 | : | 8 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 22 | : | 20 | Musil Miroslav |
Zadal: | Kain Aleš | 4.2.2024 19:35 | Změnil: | Kain Aleš | 5.2.2024 09:47 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Oštěpaři Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Šindler Jaroslav | 23 | : | 23 | Krásný Jan |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 18 | : | 0 | Netovka Deers A Semily | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 36 | : | 0 | Mašek Martin |
Zadal: | Polka Martin | 18.2.2024 19:23 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 3 | : | 15 | Excalibur 1997 Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 12 | : | 30 | Hnatovský Pavel |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Tequila Hrádek nad Nisou | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 12 | : | 29 | Doležal Pavel |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Démoni A Chotyně | 11 | : | 7 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 27 | : | 19 | Závůrka Vojtěch |
Zadal: | Kavan Jakub | 18.2.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 14 | : | 4 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 32 | : | 11 | Korec Jiří |
Zadal: | Kain Aleš | 18.2.2024 19:09 | Změnil: | Korec Jiří | 19.2.2024 06:07 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 7 | : | 11 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 15 | : | 28 | Doležalová Monika |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Netovka Deers A Semily | 12 | : | 6 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 28 | : | 19 | Šindler Jaroslav |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Oštěpaři Liberec | 11 | : | 7 | Démoni A Chotyně | Horizont, Liberec | |
16:00 | Baroň Roman | 24 | : | 20 | Moravec Tomáš |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 14 | : | 4 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 30 | : | 14 | Reczai Miroslav |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 12 | : | 6 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 24 | : | 19 | Ptáček Radek |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 12 | : | 6 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 27 | : | 16 | Suk Daniel |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Oštěpaři Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Reczai Miroslav | 24 | : | 22 | Krásný Jan |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Pumáci Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Excalibur 1997 Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Gerhardt Petr | 27 | : | 15 | Hnatovský Pavel |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 13 | : | 5 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 28 | : | 15 | Doležalová Monika |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Tequila Hrádek nad Nisou | 14 | : | 4 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležal Pavel | 32 | : | 14 | Korec Jiří |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 10 | : | 8 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Kain Aleš | 26 | : | 20 | Závůrka Vojtěch |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Démoni A Chotyně | 2 | : | 16 | Netovka Deers A Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Kavan Jakub | 13 | : | 33 | Mašek Martin |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Korec Jiří | 14 | : | 27 | Polka Martin |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Netovka Deers A Semily | 16 | : | 2 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 32 | : | 12 | Reczai Miroslav |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 7 | : | 11 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 17 | : | 27 | Šindler Jaroslav |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Oštěpaři Liberec | 6 | : | 12 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 19 | : | 28 | Kain Aleš |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 7 | : | 11 | Tequila Hrádek nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 18 | : | 25 | Doležal Pavel |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 14 | : | 4 | Démoni A Chotyně | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 30 | : | 12 | Kavan Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 14 | : | 4 | Horizont Losers Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 31 | : | 15 | Škaloud František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 11 | : | 7 | Black Lucky Panthers B Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 26 | : | 21 | Charvát Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 26 | : | 20 | Šindler Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 7 | : | 11 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 21 | : | 27 | Dostál Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Špílkaři Frýdlant | 12 | : | 6 | DEXTEROUS C Krásný Les | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 26 | : | 19 | Žitný Daniel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Piráti z Ruprechtic | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 24 | : | 21 | Kain Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 12 | : | 6 | DEXTEROUS C Krásný Les | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 25 | : | 17 | Vebr Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 5 | : | 13 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 15 | : | 30 | Kačinetz Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 15 | : | 3 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | U Martina, Liberec | |
13:00 | Charvát Karel | 33 | : | 13 | Polívka Robert |
Zadal: | Charvát Karel | 17.9.2023 17:58 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Horizont Losers Liberec | 6 | : | 12 | Špílkaři Frýdlant | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 17 | : | 26 | Davídek Miloš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 7 | : | 11 | Piráti z Ruprechtic | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Šindler Jan | 20 | : | 24 | Novák Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 13 | : | 5 | Gripeni A Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 28 | : | 15 | Kříž Matěj |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 25 | : | 19 | Kain Jakub |
Zadal: | Hyneš Jan | 24.9.2023 16:13 | Změnil: | Kain Jakub | 24.9.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 16 | : | 2 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 34 | : | 11 | Šindler Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Gripeni A Liberec | 6 | : | 12 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Kříž Matěj | 19 | : | 27 | Nývlt Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 14 | : | 4 | Horizont Losers Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Novák Pavel | 31 | : | 12 | Ciprián Martin |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Špílkaři Frýdlant | 6 | : | 12 | Black Lucky Panthers B Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 17 | : | 27 | Charvát Karel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Piráti z Ruprechtic | 7 | : | 11 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 20 | : | 25 | Dostál Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 11 | : | 7 | Horizont Losers Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 26 | : | 19 | Škaloud František |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 8 | : | 10 | Špílkaři Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 19 | : | 23 | Davídek Lukáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Šindler Jan | 21 | : | 25 | Polívka Robert |
Zadal: | Šindler Jan | 2.10.2023 15:38 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 7 | : | 11 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 19 | : | 25 | Havle Roman |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 9 | : | 9 | DEXTEROUS C Krásný Les | U Martina, Liberec | |
17:00 | Charvát Karel | 22 | : | 20 | Vebr Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Horizont Losers Liberec | 7 | : | 11 | Black Lucky Panthers B Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 18 | : | 26 | Charvát Karel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 10 | : | 8 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 25 | : | 22 | Dostál Jan |
Zadal: | Hyneš Jan | 8.10.2023 16:15 | Změnil: | Dostál Jan | 8.10.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 10 | : | 8 | Gripeni A Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 25 | : | 21 | Kříž Matěj |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 12 | : | 6 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Žitný Daniel | 27 | : | 17 | Kain Jakub |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Špílkaři Frýdlant | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 24 | : | 20 | Šindler Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Piráti z Ruprechtic | 9 | : | 9 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 24 | : | 24 | Nývlt Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 5 | : | 13 | Black Lucky Panthers B Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 16 | : | 27 | Charvát Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 12 | : | 6 | Horizont Losers Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 29 | : | 17 | Škaloud František |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Kříž Matěj | 26 | : | 18 | Polívka Robert |
Zadal: | Kříž Matěj | 16.10.2023 02:18 | Změnil: | Hyneš Jan | 17.10.2023 18:50 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 6 | : | 12 | DEXTEROUS C Krásný Les | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Šindler Jan | 18 | : | 27 | Vebr Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Piráti z Ruprechtic | 9 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 25 | : | 22 | Volf Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Špílkaři Frýdlant | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 20 | : | 26 | Davídek Miloš |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Gripeni A Liberec | 9 | : | 9 | Piráti z Ruprechtic | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 18 | : | 23 | Novák Milan |
Zadal: | Kříž Matěj | 22.10.2023 15:58 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Horizont Losers Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 26 | : | 21 | Bechný Libor |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 7 | : | 11 | Piráti z Ruprechtic | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Polívka Robert | 17 | : | 24 | Kusebauchová Veronika |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 15 | : | 3 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 31 | : | 15 | Engel Martin |
Zadal: | Kain Roman | 29.10.2023 17:25 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 15 | : | 3 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 31 | : | 13 | Kain Jakub |
Zadal: | Charvát Karel | 29.10.2023 21:51 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 13 | : | 5 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 28 | : | 18 | Dostál Jan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Špílkaři Frýdlant | 11 | : | 7 | Gripeni A Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 26 | : | 15 | Cícha Josef |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 13 | : | 5 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 30 | : | 13 | Kain Jakub |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 10 | : | 8 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 27 | : | 23 | Hyneš Jan |
Zadal: | Kain Roman | 12.11.2023 18:51 | Změnil: | Hyneš Jan | 13.11.2023 11:43 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | DEXTEROUS C Krásný Les | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 25 | : | 19 | Žitný Daniel |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 3 | : | 15 | Black Lucky Panthers B Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 10 | : | 32 | Charvát Karel |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Piráti z Ruprechtic | 12 | : | 6 | Špílkaři Frýdlant | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 26 | : | 18 | Davídek Miloš |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 9 | : | 9 | Horizont Losers Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 20 | : | 24 | Škaloud František |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 28 | : | 19 | Bechný Libor |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Horizont Losers Liberec | 7 | : | 11 | Gripeni A Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Rotek Jan | 16 | : | 26 | Kříž Matěj |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 8 | : | 10 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Polívka Robert | 20 | : | 24 | Nývlt Petr |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 8 | : | 10 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 19 | : | 23 | Dostál Jan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 14 | : | 4 | Piráti z Ruprechtic | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Žitný Daniel | 29 | : | 12 | Novák Milan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Špílkaři Frýdlant | 9 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 20 | : | 23 | Kain Roman |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 12 | : | 6 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 26 | : | 16 | Bechný Libor |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 10 | : | 8 | Špílkaři Frýdlant | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 26 | : | 20 | Davídek Miloš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 14 | : | 4 | DEXTEROUS C Krásný Les | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Havle Roman | 30 | : | 15 | Vebr Jiří |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Gripeni A Liberec | 6 | : | 12 | Black Lucky Panthers B Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 18 | : | 29 | Charvát Karel |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Piráti z Ruprechtic | 11 | : | 7 | Horizont Losers Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 25 | : | 18 | Škaloud František |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 11 | : | 7 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 24 | : | 17 | Kain Jakub |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 7 | : | 11 | Gripeni A Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 17 | : | 25 | Cícha Josef |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Horizont Losers Liberec | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 21 | : | 23 | Havle Roman |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 3 | : | 15 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 13 | : | 33 | Dostál Jan |
Zadal: | Bechný Libor | 3.12.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 12 | : | 6 | Piráti z Ruprechtic | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 27 | : | 18 | Novák Milan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 8 | : | 10 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Žitný Daniel | 20 | : | 24 | Hyneš Jan |
Zadal: | Novák Pavel | 3.12.2023 19:09 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Špílkaři Frýdlant | 12 | : | 6 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 27 | : | 19 | Engel Martin |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Horizont Losers Liberec | 13 | : | 5 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 28 | : | 18 | Hyneš Jan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 9 | : | 9 | Piráti z Ruprechtic | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 20 | : | 24 | Kusebauchová Veronika |
Zadal: | Kain Jakub | 10.12.2023 15:27 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 7 | : | 11 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
13:00 | Dostál Jan | 20 | : | 23 | Nývlt Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 13 | : | 5 | Špílkaři Frýdlant | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 28 | : | 15 | Davídek Miloš |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Black Lucky Panthers B Liberec | 9 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 23 | : | 22 | Havle Roman |
Zadal: | Charvát Karel | 10.12.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 5 | : | 13 | Gripeni A Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 15 | : | 27 | Cícha Josef |
Zadal: | Bechný Libor | 10.12.2023 19:23 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Havle Roman | 23 | : | 23 | Kain Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 4 | : | 14 | Black Lucky Panthers B Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kulasová Zuzana | 13 | : | 29 | Charvát Karel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Gripeni A Liberec | 13 | : | 5 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 28 | : | 17 | Dostál Jan |
Zadal: | Kříž Matěj | 17.12.2023 16:07 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | DEXTEROUS C Krásný Les | 11 | : | 7 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 26 | : | 17 | Nývlt Petr |
Zadal: | Novák Pavel | 17.12.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Piráti z Ruprechtic | 16 | : | 2 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 33 | : | 12 | Šindler Jan |
Zadal: | Pecina Vojtěch | 17.12.2023 18:42 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Špílkaři Frýdlant | 10 | : | 8 | Horizont Losers Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 24 | : | 22 | Chráska Lubomír |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Horizont Losers Liberec | 5 | : | 13 | DEXTEROUS C Krásný Les | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 17 | : | 29 | Žitný Daniel |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 13 | : | 5 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 28 | : | 18 | Hyneš Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 7 | : | 11 | Gripeni A Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 17 | : | 23 | Cícha Josef |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 14 | : | 4 | Špílkaři Frýdlant | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 32 | : | 16 | Davídek Miloš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 20 | : | 27 | Kačinetz Tomáš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Piráti z Ruprechtic | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 19 | : | 23 | Novák Milan |
Zadal: | Dostál Jan | 7.1.2024 18:40 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Horizont Losers Liberec | 6 | : | 12 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Horizont, Liberec | |
13:00 | Ciprián Martin | 16 | : | 26 | Nývlt Petr |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 8 | : | 10 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 21 | : | 24 | Bechný Libor |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 13 | : | 5 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 29 | : | 16 | Dostál Jan |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Špílkaři Frýdlant | 13 | : | 5 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 28 | : | 14 | Kain Jakub |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Piráti z Ruprechtic | 11 | : | 7 | Gripeni A Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Kusebauchová Veronika | 25 | : | 20 | Cícha Josef |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 6 | : | 12 | DEXTEROUS C Krásný Les | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 17 | : | 27 | Žitný Daniel |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 25 | : | 18 | Havle Roman |
Zadal: | Kříž Matěj | 21.1.2024 15:37 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 9 | : | 9 | Piráti z Ruprechtic | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 23 | : | 24 | Novák Milan |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Špílkaři Frýdlant | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 19 | : | 27 | Davídek Miloš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 12 | : | 6 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 30 | : | 22 | Polívka Robert |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 14 | : | 4 | Horizont Losers Liberec | U Martina, Liberec | |
17:00 | Charvát Karel | 30 | : | 15 | Škaloud František |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Horizont Losers Liberec | 9 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 23 | : | 22 | Kain Jakub |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 11 | : | 7 | Piráti z Ruprechtic | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Havle Roman | 24 | : | 15 | Albrechtová Radka |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 11 | : | 7 | Gripeni A Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 25 | : | 17 | Cícha Josef |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 12 | : | 6 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 29 | : | 18 | Nývlt Petr |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 14 | : | 4 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 30 | : | 16 | Bechný Libor |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Špílkaři Frýdlant | 5 | : | 13 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 17 | : | 31 | Dostál Jan |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 10 | : | 8 | Black Lucky Panthers B Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 24 | : | 19 | Charvát Karel |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | Špílkaři Frýdlant | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 25 | : | 20 | Davídek Miloš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 12 | : | 6 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 26 | : | 15 | Kain Roman |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Horizont Losers Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 23 | : | 25 | Škaloud František |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 13 | : | 5 | DEXTEROUS C Krásný Les | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 29 | : | 15 | Vebr Jiří |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Piráti z Ruprechtic | 6 | : | 12 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 13 | : | 27 | Hyneš Jan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 11 | : | 7 | Black Lucky Panthers B Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 25 | : | 21 | Charvát Karel |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 10 | : | 8 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 26 | : | 21 | Nývlt Petr |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Polívka Robert | 22 | : | 25 | Kain Roman |
Zadal: | Hyneš Jan | 19.2.2024 12:25 | Změnil: | Hyneš Jan | 19.2.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Horizont Losers Liberec | 11 | : | 7 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 26 | : | 19 | Dostál Jan |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 14 | : | 4 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 29 | : | 11 | Bechný Libor |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Špílkaři Frýdlant | 8 | : | 10 | Piráti z Ruprechtic | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 21 | : | 24 | Novák Milan |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 9 | : | 9 | Gripeni A Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 22 | : | 22 | Cícha Josef |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Gripeni A Liberec | 12 | : | 6 | Horizont Losers Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 26 | : | 18 | Ciprián Martin |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 8 | : | 10 | Špílkaři Frýdlant | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 17 | : | 25 | Davídek Miloš |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 7 | : | 11 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 20 | : | 25 | Hyneš Jan |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 6 | : | 12 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 18 | : | 25 | Kain Jakub |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 6 | : | 12 | Black Lucky Panthers B Liberec | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 15 | : | 28 | Charvát Karel |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Piráti z Ruprechtic | 9 | : | 9 | DEXTEROUS C Krásný Les | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 24 | : | 24 | Žitný Daniel |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Horizont Losers Liberec | 13 | : | 5 | Piráti z Ruprechtic | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 28 | : | 14 | Kusebauchová Veronika |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | 9 | : | 9 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Jakub | 24 | : | 22 | Dostál Jan |
Zadal: | Kain Jakub | 3.3.2024 17:59 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | 6 | : | 12 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
16:00 | Bechný Libor | 15 | : | 27 | Nývlt Petr |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Špílkaři Frýdlant | 7 | : | 11 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 22 | : | 26 | Hyneš Jan |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 8 | : | 10 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Žitný Daniel | 17 | : | 22 | Havle Roman |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Black Lucky Panthers B Liberec | 13 | : | 5 | Gripeni A Liberec | U Martina, Liberec | |
16:00 | Charvát Karel | 31 | : | 15 | Cícha Josef |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Gripeni A Liberec | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 23 | : | 20 | Kain Jakub |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 8 | : | 10 | Horizont Losers Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Horáček Petr | 19 | : | 24 | Chráska Lubomír |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 12 | : | 6 | DEXTEROUS C Krásný Les | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 25 | : | 16 | Novák Pavel |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 14 | : | 4 | Špílkaři Frýdlant | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 30 | : | 13 | Hanka Pavel |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 12 | : | 6 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Dostál Jan | 28 | : | 18 | Bechný Libor |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Piráti z Ruprechtic | 5 | : | 13 | Black Lucky Panthers B Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 15 | : | 29 | Charvát Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Peckaři A Kokonín | 4 | : | 14 | Dragonflies A Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 12 | : | 29 | Novák Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Démoni C Chotyně | 9 | : | 9 | Netovka Deers B Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 23 | : | 22 | Plíva Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 11 | : | 7 | Střelci Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 26 | : | 18 | Matys Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Hadi A Smržovka | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 20 | : | 25 | Vágner Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 11 | : | 7 | Démoni B Chotyně | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 23 | : | 20 | Marek František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pandy Liberec | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | Formanka LBC, Liberec | |
17:00 | Touš Oldřich | 26 | : | 16 | Žďárský Radim |
Zadal: | Srp Jakub | 10.9.2023 20:00 | Změnil: | Srp Jakub | 11.9.2023 09:58 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Dragonflies A Liberec | 7 | : | 11 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Klindera Ladislav | 16 | : | 26 | Nový Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Střelci Liberec | 7 | : | 11 | Pandy Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 18 | : | 25 | Toman Jaromír ml. |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Netovka Deers B Semily | 8 | : | 10 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 20 | : | 26 | Paldus Lukáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Démoni B Chotyně | 9 | : | 9 | Démoni C Chotyně | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 20 | : | 22 | Dlouhý Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Peckaři A Kokonín | 8 | : | 10 | Cyclura Jablonec n/N. | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 20 | : | 24 | Žďárský Radim |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hadi A Smržovka | 14 | : | 4 | Black Lucky Panthers A Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Vágner Jan | 28 | : | 16 | Jedinák Jan st. |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Peckaři A Kokonín | 8 | : | 10 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 19 | : | 25 | Fajtlová Gabriela |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Démoni C Chotyně | 4 | : | 14 | Hadi A Smržovka | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 13 | : | 29 | Vágner Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 25 | : | 22 | Marková Jana |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pandy Liberec | 12 | : | 6 | Netovka Deers B Semily | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 28 | : | 14 | Plíva Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 8 | : | 10 | Střelci Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Červenka Jaromír | 18 | : | 25 | Vašek Tomáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 8 | : | 10 | Dragonflies A Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 21 | : | 22 | Novák Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Dragonflies A Liberec | 8 | : | 10 | Démoni C Chotyně | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 19 | : | 25 | Pekárek Tadeáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Netovka Deers B Semily | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 26 | : | 17 | Červenka Jaromír |
Zadal: | Plíva Petr | 2.10.2023 07:17 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Démoni B Chotyně | 4 | : | 14 | Pandy Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Marková Jana | 13 | : | 32 | Srp Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Hadi A Smržovka | 8 | : | 10 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 23 | : | 24 | Paldus Lukáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Peckaři A Kokonín | 2 | : | 16 | Střelci Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 8 | : | 33 | Vašek Tomáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Black Lucky Panthers A Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 26 | : | 16 | Dvořák Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Démoni C Chotyně | 8 | : | 10 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Dlouhý Jiří | 19 | : | 23 | Fajtlová Gabriela |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Liberec | 5 | : | 13 | Netovka Deers B Semily | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 17 | : | 27 | Zajac Jakub |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 13 | : | 5 | Peckaři A Kokonín | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Jedinák Jan st. | 27 | : | 15 | Schmidt Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 13 | : | 5 | Dragonflies A Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 27 | : | 16 | Novák Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pandy Liberec | 10 | : | 8 | Hadi A Smržovka | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 24 | : | 19 | Vágner Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 14 | : | 4 | Démoni B Chotyně | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 29 | : | 15 | Marková Jana |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Dragonflies A Liberec | 9 | : | 9 | Pandy Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Klindera Ladislav | 22 | : | 26 | Toman Jaromír ml. |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Démoni B Chotyně | 5 | : | 13 | Střelci Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Marková Jana | 15 | : | 29 | Vašek Tomáš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hadi A Smržovka | 13 | : | 5 | Cyclura Jablonec n/N. | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 29 | : | 15 | Žďárský Radim |
Zadal: | Vágner Jan | 15.10.2023 19:33 | Změnil: | Vágner Jan | 16.10.2023 07:31 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Peckaři A Kokonín | 6 | : | 12 | Netovka Deers B Semily | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 19 | : | 26 | Plíva Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Bakaláři Raptor´s Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Nový Petr | 16 | : | 28 | Šlajch Vojtěch |
Zadal: | Paldus Lukáš | 16.10.2023 07:47 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 8 | : | 10 | Démoni C Chotyně | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Dvořák Jan | 20 | : | 24 | Dlouhý Jiří |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Démoni C Chotyně | 12 | : | 6 | Peckaři A Kokonín | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Dlouhý Jiří | 28 | : | 16 | Schmidt Pavel |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Střelci Liberec | 4 | : | 14 | Hadi A Smržovka | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 15 | : | 30 | Vágner Jan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Netovka Deers B Semily | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 24 | : | 20 | Marková Jana |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 13 | : | 5 | Black Lucky Panthers A Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Šlajch Vojtěch | 27 | : | 20 | Jedinák Jan st. |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pandy Liberec | 14 | : | 4 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 31 | : | 14 | Nový Petr |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 6 | : | 12 | Dragonflies A Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 16 | : | 27 | Novák Jan |
|
| 8. | Ne | 5.11.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 23 | : | 19 | Žďárský Radim |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Dragonflies A Liberec | 9 | : | 9 | Střelci Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 22 | : | 22 | Vašek Tomáš |
Zadal: | Vašek Tomáš | 13.11.2023 02:31 | Změnil: | Novák Jan | 13.11.2023 09:03 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 5 | : | 13 | Pandy Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Dvořák Jan | 16 | : | 28 | Toman Jaromír ml. |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Démoni C Chotyně | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 18 | : | 25 | Paldus Lukáš |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Hadi A Smržovka | 14 | : | 4 | Netovka Deers B Semily | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 32 | : | 13 | Plíva Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Peckaři A Kokonín | 3 | : | 15 | Démoni B Chotyně | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 11 | : | 32 | Marková Jana |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Střelci Liberec | 6 | : | 12 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 21 | : | 27 | Fajtlová Gabriela |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Netovka Deers B Semily | 10 | : | 8 | Dragonflies A Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 26 | : | 22 | Novák Jan |
Zadal: | Plíva Petr | 19.11.2023 17:11 | Změnil: | Plíva Petr | 20.11.2023 13:38 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Démoni B Chotyně | 3 | : | 15 | Hadi A Smržovka | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 13 | : | 33 | Vágner Jan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 13 | : | 5 | Peckaři A Kokonín | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 28 | : | 16 | Schmidt Pavel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pandy Liberec | 12 | : | 6 | Démoni C Chotyně | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 27 | : | 21 | Pekárek Tadeáš |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 7 | : | 11 | Black Lucky Panthers A Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 19 | : | 25 | Jedinák Jan st. |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Dragonflies A Liberec | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 24 | : | 22 | Marková Jana |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Démoni C Chotyně | 16 | : | 2 | Cyclura Jablonec n/N. | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 33 | : | 11 | Žďárský Radim |
Zadal: | Dlouhý Jiří | 26.11.2023 19:25 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 10 | : | 8 | Pandy Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 25 | : | 23 | Toman Jaromír ml. |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Peckaři A Kokonín | 3 | : | 15 | Hadi A Smržovka | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 10 | : | 32 | Vágner Jan |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Netovka Deers B Semily | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 22 | : | 24 | Plíva Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 10 | : | 8 | Střelci Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Dvořák Jan | 23 | : | 23 | Vašek Tomáš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Střelci Liberec | 8 | : | 10 | Démoni C Chotyně | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 19 | : | 23 | Pekárek Tadeáš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Netovka Deers B Semily | 5 | : | 13 | Black Lucky Panthers A Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 12 | : | 29 | Dvořák Jan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Démoni B Chotyně | 5 | : | 13 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 14 | : | 28 | Langer Tomáš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Pandy Liberec | 9 | : | 9 | Peckaři A Kokonín | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Touš Oldřich | 23 | : | 22 | Schmidt Pavel |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 17 | : | 23 | Paldus Lukáš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Hadi A Smržovka | 14 | : | 4 | Dragonflies A Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Vágner Jan | 30 | : | 13 | Klindera Ladislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Démoni B Chotyně | 6 | : | 12 | Black Lucky Panthers A Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 17 | : | 27 | Dvořák Jan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Netovka Deers B Semily | 6 | : | 12 | Démoni C Chotyně | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 17 | : | 27 | Dlouhý Jiří |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Střelci Liberec | 5 | : | 13 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 15 | : | 30 | Šlajch Vojtěch |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 5 | : | 13 | Pandy Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
13:00 | Žďárský Radim | 16 | : | 28 | Toman Jaromír ml. |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Dragonflies A Liberec | 13 | : | 5 | Peckaři A Kokonín | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Novák Jan | 29 | : | 16 | Schmidt Pavel |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Hadi A Smržovka | 12 | : | 6 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Vágner Jan | 29 | : | 14 | Nový Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pandy Liberec | 8 | : | 10 | Střelci Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 18 | : | 26 | Vašek Tomáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 12 | : | 6 | Netovka Deers B Semily | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 26 | : | 18 | Plíva Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Démoni C Chotyně | 12 | : | 6 | Démoni B Chotyně | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 28 | : | 14 | Marková Jana |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Cyclura Jablonec n/N. | 11 | : | 7 | Peckaři A Kokonín | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 25 | : | 20 | Schmidt Pavel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Dragonflies A Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Nový Petr | 27 | : | 18 | Novák Jan |
Zadal: | Novák Jan | 18.12.2023 00:22 | Změnil: | Nový Petr | 18.12.2023 12:28 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 3 | : | 15 | Hadi A Smržovka | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 8 | : | 32 | Vágner Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Dragonflies A Liberec | 9 | : | 9 | Black Lucky Panthers A Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Klindera Ladislav | 24 | : | 23 | Dvořák Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Démoni B Chotyně | 3 | : | 15 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 8 | : | 31 | Paldus Lukáš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Netovka Deers B Semily | 8 | : | 10 | Pandy Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 22 | : | 26 | Srp Jakub |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Střelci Liberec | 13 | : | 5 | Cyclura Jablonec n/N. | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 30 | : | 17 | Žďárský Radim |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Hadi A Smržovka | 11 | : | 7 | Démoni C Chotyně | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 25 | : | 20 | Dlouhý Jiří |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 11 | : | 7 | Peckaři A Kokonín | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Nový Petr | 25 | : | 18 | Schmidt Pavel |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Démoni C Chotyně | 9 | : | 9 | Dragonflies A Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Pekárek Tadeáš | 23 | : | 23 | Novák Jan |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Střelci Liberec | 10 | : | 8 | Peckaři A Kokonín | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 26 | : | 21 | Schmidt Pavel |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 14 | : | 4 | Netovka Deers B Semily | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 30 | : | 13 | Dubcová Lucie |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Pandy Liberec | 4 | : | 14 | Démoni B Chotyně | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Touš Oldřich | 12 | : | 29 | Marková Jana |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 9 | : | 9 | Hadi A Smržovka | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 25 | : | 20 | Vágner Jan |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 9 | : | 9 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 20 | : | 22 | Nový Petr |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Dragonflies A Liberec | 8 | : | 10 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 21 | : | 23 | Paldus Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Peckaři A Kokonín | 9 | : | 9 | Black Lucky Panthers A Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 24 | : | 24 | Dvořák Jan |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Hadi A Smržovka | 12 | : | 6 | Pandy Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Chlum Lukáš | 30 | : | 16 | Touš Oldřich |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Démoni B Chotyně | 9 | : | 9 | Cyclura Jablonec n/N. | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Marková Jana | 23 | : | 23 | Žďárský Radim |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 7 | : | 11 | Démoni C Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 19 | : | 25 | Dlouhý Jiří |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Démoni C Chotyně | 14 | : | 4 | Black Lucky Panthers A Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Pekárek Tadeáš | 29 | : | 13 | Jedinák Jan st. |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Střelci Liberec | 11 | : | 7 | Démoni B Chotyně | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 25 | : | 20 | Marková Jana |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Netovka Deers B Semily | 8 | : | 10 | Peckaři A Kokonín | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 21 | : | 23 | Schmidt Pavel |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Pandy Liberec | 7 | : | 11 | Dragonflies A Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 20 | : | 27 | Novák Jan |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 15 | : | 3 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 31 | : | 10 | Nový Petr |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 1 | : | 17 | Hadi A Smržovka | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 10 | : | 34 | Vágner Jan |
|
| 16. | So | 3.2.2024 | Netovka Deers B Semily | 6 | : | 12 | Střelci Liberec | Netovka bar, Semily | |
16:00 | Plíva Petr | 16 | : | 27 | Vašek Tomáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Dragonflies A Liberec | 13 | : | 5 | Cyclura Jablonec n/N. | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 29 | : | 16 | Žďárský Radim |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Peckaři A Kokonín | 6 | : | 12 | Démoni C Chotyně | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 17 | : | 27 | Dlouhý Jiří |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Hadi A Smržovka | 14 | : | 4 | Střelci Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 30 | : | 15 | Vašek Tomáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Démoni B Chotyně | 11 | : | 7 | Netovka Deers B Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Marková Jana | 23 | : | 18 | Pánek Jindřich |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 3 | : | 15 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Dvořák Jan | 10 | : | 31 | Paldus Lukáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Pandy Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 17 | : | 28 | Touš Oldřich |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Střelci Liberec | 13 | : | 5 | Dragonflies A Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 28 | : | 16 | Novák Jan |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Netovka Deers B Semily | 2 | : | 16 | Hadi A Smržovka | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 10 | : | 33 | Vágner Jan |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Démoni B Chotyně | 11 | : | 7 | Peckaři A Kokonín | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 27 | : | 21 | Schmidt Pavel |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 4 | : | 14 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Křelina Radek | 17 | : | 31 | Fajtlová Gabriela |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Pandy Liberec | 12 | : | 6 | Black Lucky Panthers A Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Touš Oldřich | 26 | : | 18 | Dvořák Jan |
Zadal: | Touš Oldřich | 18.2.2024 20:33 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 14 | : | 4 | Démoni C Chotyně | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Šlajch Vojtěch | 29 | : | 14 | Pekárek Tadeáš |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Dragonflies A Liberec | 9 | : | 9 | Netovka Deers B Semily | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Novák Jan | 25 | : | 22 | Pánek Jindřich |
Zadal: | Novák Jan | 25.2.2024 22:32 | Změnil: | Plíva Petr | 26.2.2024 05:56 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Peckaři A Kokonín | 4 | : | 14 | Bakaláři Raptor´s Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 14 | : | 30 | Paldus Lukáš |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Démoni C Chotyně | 8 | : | 10 | Pandy Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Pekárek Tadeáš | 20 | : | 22 | Srp Jakub |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Hadi A Smržovka | 15 | : | 3 | Démoni B Chotyně | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Vágner Jan | 32 | : | 13 | Marková Jana |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 12 | : | 6 | Cyclura Jablonec n/N. | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 29 | : | 16 | Žďárský Radim |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Střelci Liberec | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Nový Petr | 27 | : | 16 | Vašek Tomáš |
Zadal: | Nový Petr | 25.2.2024 19:58 | Změnil: | Nový Petr | 26.2.2024 19:41 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Démoni B Chotyně | 9 | : | 9 | Dragonflies A Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Marková Jana | 24 | : | 24 | Hanuš Jiří |
Zadal: | Marková Jana | 3.3.2024 16:00 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Netovka Deers B Semily | 5 | : | 13 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Plíva Petr | 16 | : | 29 | Fajtlová Gabriela |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Liberec | 8 | : | 10 | Black Lucky Panthers A Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vašek Tomáš | 21 | : | 24 | Dvořák Jan |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 6 | : | 12 | Démoni C Chotyně | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 14 | : | 25 | Pekárek Tadeáš |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Pandy Liberec | 5 | : | 13 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
16:00 | Toman Jaromír ml. | 13 | : | 29 | Paldus Lukáš |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Hadi A Smržovka | 15 | : | 3 | Peckaři A Kokonín | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Vágner Jan | 32 | : | 10 | Schmidt Pavel |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Dragonflies A Liberec | 8 | : | 10 | Hadi A Smržovka | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Klindera Ladislav | 16 | : | 21 | Chlum Lukáš |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Peckaři A Kokonín | 5 | : | 13 | Pandy Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 13 | : | 29 | Toman Jaromír st. |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 7 | : | 11 | Cyclura Jablonec n/N. | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 19 | : | 24 | Žďárský Radim |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Démoni C Chotyně | 10 | : | 8 | Střelci Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Pekárek Tadeáš | 25 | : | 20 | Vašek Tomáš |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 7 | : | 11 | Netovka Deers B Semily | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 17 | : | 24 | Pánek Jindřich |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Démoni B Chotyně | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 28 | : | 16 | Marková Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rejnoci Liberec | 10 | : | 8 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Košata Krystian | 24 | : | 19 | Hassa Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 7 | : | 11 | Avanti Šneci Frýdlant | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 16 | : | 25 | Vaníček Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gripeni C Liberec | 8 | : | 10 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 19 | : | 23 | Horáčková Monika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pohodáři Liberec | 2 | : | 16 | The Forge Varnsdorf | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 10 | : | 33 | Jelínková Leona |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hadi B Smržovka | 8 | : | 10 | Gripeni B Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Tarčinský Jan | 22 | : | 23 | Horáček Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 11 | : | 7 | Vidláci Minkovice | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 27 | : | 17 | Hejduk Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rejnoci Liberec | 12 | : | 6 | Gripeni C Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 25 | : | 13 | Vundererová Martina |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Gripeni B Liberec | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 20 | : | 29 | Krupka Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | The Forge Varnsdorf | 15 | : | 3 | Excalibur EXGURU Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Jelínková Leona | 30 | : | 9 | Mlejnek Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 8 | : | 10 | Hadi B Smržovka | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 20 | : | 23 | Tarčinský Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 5 | : | 13 | Pohodáři Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 13 | : | 27 | Baláž Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 26 | : | 17 | Horáčková Monika |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Vidláci Minkovice | 11 | : | 7 | Gripeni B Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 24 | : | 19 | Horáček Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Gripeni C Liberec | 6 | : | 12 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 15 | : | 27 | Hassa Tomáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pohodáři Liberec | 11 | : | 7 | Rejnoci Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 24 | : | 19 | Karel Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hadi B Smržovka | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Tarčinský Jan | 13 | : | 31 | Jelínková Leona |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 10 | : | 8 | Avanti Šneci Frýdlant | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 25 | : | 20 | Vaníček Petr |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Vidláci Minkovice | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
18:00 | Hruška Štěpán | 17 | : | 29 | Hejduk Petr |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | The Forge Varnsdorf | 14 | : | 4 | Rumburská Letka Rumburk | Kovárna, Varnsdorf | |
14:00 | Jelínková Leona | 31 | : | 11 | Krupka Milan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rejnoci Liberec | 13 | : | 5 | Excalibur EXGURU Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 29 | : | 15 | Mlejnek Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 8 | : | 10 | Vidláci Minkovice | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 17 | : | 25 | Hejduk Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 2 | : | 16 | Hadi B Smržovka | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Lachman Jaroslav | 12 | : | 32 | Tarčinský Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Gripeni B Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Krušková Kateřina | 22 | : | 23 | Horáček Jan |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Gripeni C Liberec | 4 | : | 14 | Pohodáři Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
18:00 | Vundererová Martina | 11 | : | 29 | Baláž Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni C Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 26 | : | 18 | Vundererová Eliška |
Zadal: | Mlejnek Petr | 8.10.2023 17:28 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Gripeni B Liberec | 3 | : | 15 | Avanti Šneci Frýdlant | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 14 | : | 31 | Vaníček Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Vidláci Minkovice | 1 | : | 17 | The Forge Varnsdorf | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 5 | : | 35 | Fedurco Tomáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pohodáři Liberec | 14 | : | 4 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 31 | : | 15 | Hassa Tomáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 15 | : | 3 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 31 | : | 11 | Lachman Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hadi B Smržovka | 9 | : | 9 | Rejnoci Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Tarčinský Jan | 19 | : | 19 | Karel Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rejnoci Liberec | 8 | : | 10 | Rumburská Letka Rumburk | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 21 | : | 25 | Krupka Milan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | The Forge Varnsdorf | 17 | : | 1 | Gripeni B Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Jelínková Leona | 35 | : | 5 | Horáček Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Gripeni C Liberec | 8 | : | 10 | Hadi B Smržovka | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 19 | : | 21 | Čermáková Iva |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Pohodáři Liberec | 10 | : | 8 | Excalibur EXGURU Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Rejchrt Michal | 24 | : | 21 | Mlejnek Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 5 | : | 13 | Vidláci Minkovice | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Horáčková Monika | 16 | : | 27 | Hejduk Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Avanti Šneci Frýdlant | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 28 | : | 13 | Vaníček Petr |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Křoupci Jablonec nad Nisou | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 27 | : | 21 | Hassa Tomáš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Gripeni B Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 26 | : | 17 | Lachman Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Vidláci Minkovice | 9 | : | 9 | Rejnoci Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 21 | : | 22 | Karel Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 14 | : | 4 | Gripeni C Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 32 | : | 13 | Vundererová Martina |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 0 | : | 18 | The Forge Varnsdorf | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 8 | : | 36 | Hájek Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Hadi B Smržovka | 11 | : | 7 | Pohodáři Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Tarčinský Jan | 25 | : | 22 | Baláž Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Rejnoci Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni B Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 25 | : | 19 | Horáček Jan |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Hadi B Smržovka | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 23 | : | 22 | Suchá Kateřina |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Gripeni C Liberec | 10 | : | 8 | Vidláci Minkovice | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 22 | : | 19 | Hejduk Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Pohodáři Liberec | 4 | : | 14 | Rumburská Letka Rumburk | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 13 | : | 30 | Krupka Milan |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 10 | : | 8 | Avanti Šneci Frýdlant | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 25 | : | 22 | Vaníček Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 4 | : | 14 | The Forge Varnsdorf | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 13 | : | 30 | Jelínková Leona |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Gripeni B Liberec | 12 | : | 6 | Gripeni C Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 26 | : | 17 | Vundererová Martina |
Zadal: | Horáček Jan | 19.11.2023 15:16 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | The Forge Varnsdorf | 16 | : | 2 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Jelínková Leona | 32 | : | 9 | Horáčková Monika |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Vidláci Minkovice | 10 | : | 8 | Pohodáři Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 23 | : | 22 | Baláž Petr |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 11 | : | 7 | Excalibur EXGURU Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 25 | : | 18 | Mlejnek Petr |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 8 | : | 10 | Rejnoci Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Trávníček František | 24 | : | 24 | Karel Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Hadi B Smržovka | 11 | : | 7 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Čermáková Iva | 25 | : | 20 | Hassa Tomáš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Rejnoci Liberec | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Kulík Milan | 13 | : | 33 | Jelínková Leona |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 9 | : | 9 | Vidláci Minkovice | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 20 | : | 23 | Hejduk Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Gripeni C Liberec | 6 | : | 12 | Avanti Šneci Frýdlant | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 16 | : | 27 | Vaníček Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Pohodáři Liberec | 12 | : | 6 | Gripeni B Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 28 | : | 20 | Horáček Jan |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Hadi B Smržovka | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Tarčinský Jan | 16 | : | 26 | Krupka Milan |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 14 | : | 27 | Horáčková Monika |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Gripeni B Liberec | 13 | : | 5 | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 28 | : | 15 | Mlejnek Petr |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | The Forge Varnsdorf | 17 | : | 1 | Gripeni C Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 34 | : | 7 | Vundererová Martina |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Vidláci Minkovice | 9 | : | 9 | Hadi B Smržovka | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 20 | : | 22 | Tarčinský Jan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 14 | : | 4 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 31 | : | 13 | Hruška Štěpán |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 10 | : | 8 | Pohodáři Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 24 | : | 21 | Bartůněk Pavel |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 5 | : | 13 | Rejnoci Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Lachman Jaroslav | 18 | : | 30 | Karel Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | The Forge Varnsdorf | 16 | : | 2 | Pohodáři Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Volavka Radim | 32 | : | 10 | Bartůněk Pavel |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Gripeni B Liberec | 10 | : | 8 | Hadi B Smržovka | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 22 | : | 21 | Tarčinský Jan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Vidláci Minkovice | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 16 | : | 28 | Krupka Milan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Avanti Šneci Frýdlant | 11 | : | 7 | Excalibur EXGURU Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 26 | : | 19 | Mlejnek Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 10 | : | 8 | Rejnoci Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 23 | : | 18 | Karel Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni C Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 23 | : | 20 | Vundererová Martina |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 10 | : | 31 | Jelínková Leona |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Vidláci Minkovice | 13 | : | 5 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 27 | : | 13 | Hassa Tomáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Gripeni C Liberec | 8 | : | 10 | Rejnoci Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 17 | : | 24 | Karel Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 13 | : | 5 | Gripeni B Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 29 | : | 16 | Horáček Jan |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Hadi B Smržovka | 2 | : | 16 | Avanti Šneci Frýdlant | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Tarčinský Jan | 11 | : | 33 | Vaníček Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pohodáři Liberec | 8 | : | 10 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 22 | : | 24 | Horáčková Monika |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Rejnoci Liberec | 10 | : | 8 | Pohodáři Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 23 | : | 24 | Baláž Petr |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | The Forge Varnsdorf | 18 | : | 0 | Hadi B Smržovka | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 36 | : | 6 | Tarčinský Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Gripeni B Liberec | 9 | : | 9 | Vidláci Minkovice | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 22 | : | 21 | Hejduk Petr |
Zadal: | Horáček Jan | 7.1.2024 15:43 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Gripeni C Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 22 | : | 21 | Vundererová Martina |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 10 | : | 8 | Excalibur EXGURU Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 25 | : | 20 | Mlejnek Petr |
|
| 15. | So | 13.1.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 6 | : | 12 | The Forge Varnsdorf | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
15:00 | Krupka Milan | 17 | : | 26 | Fedurco Tomáš |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 9 | : | 9 | Rejnoci Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 20 | : | 23 | Karel Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Vidláci Minkovice | 12 | : | 6 | Avanti Šneci Frýdlant | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 27 | : | 19 | Vaníček Petr |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Pohodáři Liberec | 10 | : | 8 | Gripeni C Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 24 | : | 21 | Vundererová Eliška |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Hadi B Smržovka | 8 | : | 10 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Tarčinský Jan | 22 | : | 26 | Horáčková Monika |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Rejnoci Liberec | 9 | : | 9 | Hadi B Smržovka | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 24 | : | 22 | Suchá Kateřina |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | The Forge Varnsdorf | 16 | : | 2 | Vidláci Minkovice | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 32 | : | 8 | Hejduk Petr |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Gripeni C Liberec | 10 | : | 8 | Excalibur EXGURU Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 23 | : | 20 | Mlejnek Petr |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 8 | : | 10 | Gripeni B Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 20 | : | 24 | Horáček Jan |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 10 | : | 8 | Pohodáři Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 23 | : | 22 | Baláž Petr |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 19 | : | 26 | Krupka Milan |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 7 | : | 11 | Pohodáři Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 16 | : | 24 | Bartůněk Pavel |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Gripeni B Liberec | 5 | : | 13 | The Forge Varnsdorf | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 12 | : | 26 | Jelínková Leona |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Vidláci Minkovice | 10 | : | 8 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 21 | : | 21 | Horáčková Monika |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 13 | : | 5 | Rejnoci Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 30 | : | 20 | Karel Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 14 | : | 4 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 31 | : | 12 | Hassa Tomáš |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Hadi B Smržovka | 14 | : | 4 | Gripeni C Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Verner Jakub | 31 | : | 14 | Vundererová Martina |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Rejnoci Liberec | 7 | : | 11 | Vidláci Minkovice | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 18 | : | 23 | Hejduk Petr |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | The Forge Varnsdorf | 15 | : | 3 | Avanti Šneci Frýdlant | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 32 | : | 10 | Vaníček Petr |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Pohodáři Liberec | 5 | : | 13 | Hadi B Smržovka | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 15 | : | 28 | Suchá Kateřina |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Gripeni C Liberec | 9 | : | 9 | Rumburská Letka Rumburk | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 22 | : | 24 | Krupka Milan |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Excalibur EXGURU Liberec | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 21 | : | 21 | Mlejnek Petr |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 12 | : | 6 | Gripeni B Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 28 | : | 18 | Horáček Jan |
|
| 21. | So | 10.2.2024 | Vidláci Minkovice | 10 | : | 8 | Excalibur EXGURU Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 22 | : | 21 | Mlejnek Petr |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 9 | : | 9 | Rumburská Letka Rumburk | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 23 | : | 21 | Krupka Milan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Gripeni B Liberec | 9 | : | 9 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 21 | : | 21 | Hassa Tomáš |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Gripeni B Liberec | 3 | : | 15 | Rejnoci Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Horáček Jan | 11 | : | 31 | Karel Zdeněk |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | The Forge Varnsdorf | 16 | : | 2 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Volavka Radim | 32 | : | 9 | Hruška Štěpán |
Zadal: | Fedurco Tomáš | 18.2.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Vidláci Minkovice | 8 | : | 10 | Gripeni C Liberec | Hostinec u Vohnoutů, Višňová | |
15:00 | Hejduk Petr | 21 | : | 23 | Vundererová Martina |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 11 | : | 7 | Pohodáři Liberec | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 25 | : | 18 | Baláž Petr |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 10 | : | 8 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 25 | : | 20 | Lachman Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Hadi B Smržovka | 12 | : | 6 | Excalibur EXGURU Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Bukáček Petr | 27 | : | 17 | Mlejnek Petr |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 17 | : | 27 | Michelová Tereza |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Rejnoci Liberec | 13 | : | 5 | Avanti Šneci Frýdlant | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 29 | : | 17 | Vaníček Petr |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Pohodáři Liberec | 9 | : | 9 | Vidláci Minkovice | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Bartůněk Pavel | 24 | : | 21 | Hejduk Petr |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Gripeni C Liberec | 10 | : | 8 | Gripeni B Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 22 | : | 20 | Horáček Jan |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 5 | : | 13 | Hadi B Smržovka | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 18 | : | 27 | Suchá Kateřina |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 11 | : | 30 | Fedurco Tomáš |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | The Forge Varnsdorf | 17 | : | 1 | Rejnoci Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Fedurco Tomáš | 35 | : | 8 | Karel Zdeněk |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Gripeni B Liberec | 7 | : | 11 | Pohodáři Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Hýča Lukáš | 20 | : | 22 | Baláž Petr |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 8 | : | 10 | Gripeni C Liberec | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Trávníček František | 21 | : | 21 | Vundererová Martina |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Rumburská Letka Rumburk | 10 | : | 8 | Hadi B Smržovka | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 24 | : | 19 | Suchá Kateřina |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 9 | : | 9 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
17:00 | Horáčková Monika | 23 | : | 22 | Hassa Tomáš |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni B Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 25 | : | 19 | Horáček Jan |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Rejnoci Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Karel Zdeněk | 26 | : | 18 | Horáčková Monika |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Hadi B Smržovka | 12 | : | 6 | Vidláci Minkovice | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Mlynek Jiří | 27 | : | 19 | Hejduk Petr |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Pohodáři Liberec | 10 | : | 8 | Avanti Šneci Frýdlant | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 24 | : | 21 | Vaníček Petr |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Gripeni C Liberec | 2 | : | 16 | The Forge Varnsdorf | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 4 | : | 34 | Fedurco Tomáš |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Křoupci Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Rumburská Letka Rumburk | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Hassa Tomáš | 17 | : | 26 | Krupka Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Opilý Hroty Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jaroslav | 23 | : | 18 | Nekvindová Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 10 | : | 8 | Kopüta Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 24 | : | 20 | Pour Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Excalibur Guma Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 28 | : | 14 | Jakubů Marek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ABS Semily | 13 | : | 5 | Hadi C Smržovka | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 28 | : | 17 | Presová Zdeňka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dragonflies B Liberec | 12 | : | 6 | Varnsdorfský Sedláci | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 27 | : | 14 | Jirásková Jaroslava |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 7 | : | 11 | XXX - Jablonec nad Nisou | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 19 | : | 26 | Adámková Veronika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Excalibur Guma Liberec | 14 | : | 4 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 30 | : | 15 | Kraus Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kopüta Liberec | 10 | : | 8 | ABS Semily | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 26 | : | 21 | Hošek Jan |
Zadal: | Pour Karel | 17.9.2023 17:45 | Změnil: | Hošek Jan | 17.9.2023 20:09 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hadi C Smržovka | 8 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Vittek Petr | 19 | : | 22 | Kozák Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Opilý Hroty Liberec | 5 | : | 13 | Dragonflies B Liberec | U Martina, Liberec | |
17:00 | Hradecká Jana | 13 | : | 27 | Mizerová Veronika |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 14 | : | 4 | Kopüta Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Kozák Petr | 30 | : | 13 | Pour Karel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Opilý Hroty Liberec | 11 | : | 7 | Varnsdorfský Sedláci | U Martina, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jaroslav | 25 | : | 23 | Jirásková Jaroslava |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 12 | : | 6 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 28 | : | 14 | Nekvindová Veronika |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Dragonflies B Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 21 | : | 20 | Mizerová Veronika |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | ABS Semily | 10 | : | 8 | Excalibur Guma Liberec | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 27 | : | 19 | Jakubů Marek |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 7 | : | 11 | ABS Semily | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 18 | : | 24 | Hošek Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Excalibur Guma Liberec | 7 | : | 11 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 22 | : | 25 | Kozák Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Opilý Hroty Liberec | 6 | : | 12 | XXX - Jablonec nad Nisou | U Martina, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jaroslav | 16 | : | 27 | Adámková Veronika |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Varnsdorfský Sedláci | 9 | : | 9 | Hadi C Smržovka | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 21 | : | 23 | Vittek Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Dragonflies B Liberec | 8 | : | 10 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 20 | : | 23 | Kraus Radek |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hadi C Smržovka | 12 | : | 6 | Kopüta Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 28 | : | 19 | Pour Karel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 13 | : | 5 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 28 | : | 15 | Nekvindová Veronika |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 9 | : | 9 | Opilý Hroty Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 22 | : | 24 | Dvořák Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Varnsdorfský Sedláci | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 28 | : | 13 | Jirásková Jaroslava |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | ABS Semily | 12 | : | 6 | Dragonflies B Liberec | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 26 | : | 17 | Mizerová Veronika |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Excalibur Guma Liberec | 6 | : | 12 | Hadi C Smržovka | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 20 | : | 25 | Presová Zdeňka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Opilý Hroty Liberec | 7 | : | 11 | ABS Semily | U Martina, Liberec | |
13:00 | Dvořák Miloš | 19 | : | 24 | Hošek Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Varnsdorfský Sedláci | 9 | : | 9 | Kopüta Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 21 | : | 24 | Pour Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Adámková Veronika | 29 | : | 15 | Kraus Radek |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Dragonflies B Liberec | 8 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 20 | : | 24 | Kozák Petr |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Kopüta Liberec | 6 | : | 12 | Excalibur Guma Liberec | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 19 | : | 27 | Jakubů Marek |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Hadi C Smržovka | 9 | : | 9 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 23 | : | 21 | Nekvindová Veronika |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 13 | : | 5 | Opilý Hroty Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 28 | : | 16 | Dvořák Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 11 | : | 7 | Varnsdorfský Sedláci | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 27 | : | 20 | Jirásková Jaroslava |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | ABS Semily | 7 | : | 11 | XXX - Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 19 | : | 25 | Musil Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 5 | : | 13 | Kopüta Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 16 | : | 27 | Plecháčová Zuzana |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Varnsdorfský Sedláci | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 26 | : | 16 | Küfner Vít |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 10 | : | 8 | ABS Semily | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 23 | : | 22 | Hošek Jan |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 23 | : | 20 | Kozák Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Dragonflies B Liberec | 10 | : | 8 | Hadi C Smržovka | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 24 | : | 19 | Presová Zdeňka |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Excalibur Guma Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 26 | : | 21 | Nekvindová Veronika |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Kopüta Liberec | 5 | : | 13 | Dragonflies B Liberec | U Točky, Liberec | |
13:00 | Voleník Bohuslav | 17 | : | 28 | Mizerová Veronika |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Hadi C Smržovka | 11 | : | 7 | Opilý Hroty Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 28 | : | 20 | Hrysčenková Marcela |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 12 | : | 6 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 27 | : | 19 | Kraus Radek |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | ABS Semily | 14 | : | 4 | Varnsdorfský Sedláci | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 30 | : | 12 | Jirásková Jaroslava |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Opilý Hroty Liberec | 9 | : | 9 | Kopüta Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | Hradecká Jana | 18 | : | 22 | Pour Karel |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Hadi C Smržovka | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 28 | : | 18 | Presová Zdeňka |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | ABS Semily | 8 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 19 | : | 22 | Svoboda Miroslav |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Dragonflies B Liberec | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 27 | : | 19 | Jakubů Marek |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 3 | : | 15 | Dragonflies B Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 11 | : | 32 | Hauer Václav |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Excalibur Guma Liberec | 6 | : | 12 | Opilý Hroty Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 17 | : | 26 | Dvořák Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Kopüta Liberec | 10 | : | 8 | XXX - Jablonec nad Nisou | U Točky, Liberec | |
13:00 | Plecháčová Zuzana | 22 | : | 20 | Musil Zdeněk |
Zadal: | Pour Karel | 3.12.2023 19:03 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Hadi C Smržovka | 9 | : | 9 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 23 | : | 22 | Kraus Radek |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 10 | : | 8 | Varnsdorfský Sedláci | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 22 | : | 20 | Jirásková Jaroslava |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Varnsdorfský Sedláci | 12 | : | 6 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
13:00 | Jirásková Jaroslava | 27 | : | 16 | Nekvindová Veronika |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Hadi C Smržovka | 8 | : | 10 | ABS Semily | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 21 | : | 24 | Hošek Jan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kopüta Liberec | 7 | : | 11 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | U Točky, Liberec | |
13:00 | Plecháčová Zuzana | 19 | : | 26 | Kraus Radek |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Excalibur Guma Liberec | 6 | : | 12 | XXX - Jablonec nad Nisou | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 16 | : | 29 | Musil Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 9 | : | 9 | Opilý Hroty Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 21 | : | 23 | Iwanejko Vojtěch |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Varnsdorfský Sedláci | 8 | : | 10 | Dragonflies B Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 22 | : | 24 | Mizerová Veronika |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 11 | : | 7 | Hadi C Smržovka | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 26 | : | 21 | Presová Zdeňka |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 27 | : | 18 | Jakubů Marek |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | ABS Semily | 16 | : | 2 | Kopüta Liberec | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 32 | : | 12 | Voleník Bohuslav |
Zadal: | Hošek Jan | 17.12.2023 20:40 | Změnil: | Pour Karel | 17.12.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Dragonflies B Liberec | 12 | : | 6 | Opilý Hroty Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 27 | : | 16 | Hrysčenková Marcela |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 28 | : | 14 | Nekvindová Veronika |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Kopüta Liberec | 7 | : | 11 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 22 | : | 26 | Svoboda Miroslav |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Excalibur Guma Liberec | 6 | : | 12 | ABS Semily | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 16 | : | 29 | Hošek Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 9 | : | 9 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 24 | : | 23 | Kraus Radek |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 14 | : | 4 | Opilý Hroty Liberec | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 29 | : | 12 | Dvořák Miloš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Dragonflies B Liberec | 11 | : | 7 | XXX - Jablonec nad Nisou | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 23 | : | 18 | Musil Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Hadi C Smržovka | 8 | : | 10 | Varnsdorfský Sedláci | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 20 | : | 25 | Jirásková Jaroslava |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 26 | : | 15 | Jakubů Marek |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 15 | : | 3 | Opilý Hroty Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 31 | : | 12 | Dvořák Miloš |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 8 | : | 10 | Dragonflies B Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 19 | : | 22 | Mizerová Veronika |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | ABS Semily | 14 | : | 4 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 29 | : | 13 | Nekvindová Veronika |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Kopüta Liberec | 5 | : | 13 | Hadi C Smržovka | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 15 | : | 29 | Presová Zdeňka |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 5 | : | 13 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 14 | : | 29 | Svoboda Miroslav |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Opilý Hroty Liberec | 8 | : | 10 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | U Martina, Liberec | |
13:00 | Hradecká Jana | 18 | : | 27 | Kraus Rostislav |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 7 | : | 11 | XXX - Jablonec nad Nisou | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 19 | : | 24 | Musil Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Dragonflies B Liberec | 9 | : | 9 | ABS Semily | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 21 | : | 21 | Hošek Jan |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Kopüta Liberec | 6 | : | 12 | Varnsdorfský Sedláci | U Točky, Liberec | |
13:00 | Plecháčová Zuzana | 19 | : | 28 | Jirásková Jaroslava |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Hadi C Smržovka | 13 | : | 5 | Excalibur Guma Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 30 | : | 16 | Jakubů Marek |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 11 | : | 7 | Dragonflies B Liberec | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 27 | : | 19 | Mizerová Veronika |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 6 | : | 12 | XXX - Jablonec nad Nisou | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 18 | : | 27 | Musil Zdeněk |
Zadal: | Kraus Radek | 28.1.2024 20:29 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | ABS Semily | 12 | : | 6 | Opilý Hroty Liberec | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 29 | : | 16 | Hrysčenková Marcela |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Excalibur Guma Liberec | 11 | : | 7 | Kopüta Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 23 | : | 17 | Pour Karel |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 5 | : | 13 | Hadi C Smržovka | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 18 | : | 30 | Presová Zdeňka |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Opilý Hroty Liberec | 5 | : | 13 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | U Martina, Liberec | |
13:00 | Iwanejko Vojtěch | 16 | : | 27 | Svoboda Miroslav |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 9 | : | 9 | ABS Semily | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 24 | : | 22 | Hošek Jan |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 10 | : | 8 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Kovárna, Varnsdorf | |
17:00 | Jirásková Jaroslava | 24 | : | 17 | Kraus Radek |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Excalibur Guma Liberec | 5 | : | 13 | Varnsdorfský Sedláci | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 14 | : | 28 | Balážová Adéla |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Kopüta Liberec | 12 | : | 6 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 29 | : | 13 | Nekvindová Veronika |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 9 | : | 9 | XXX - Jablonec nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 23 | : | 22 | Musil Zdeněk |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | Hadi C Smržovka | 11 | : | 7 | Dragonflies B Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Vittek Petr | 28 | : | 23 | Mizerová Veronika |
|
| 19. | Ne | 18.2.2024 | ABS Semily | 10 | : | 8 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 21 | : | 24 | Kraus Radek |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 14 | : | 4 | Excalibur Guma Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 30 | : | 15 | Jakubů Marek |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Opilý Hroty Liberec | 6 | : | 12 | Hadi C Smržovka | U Martina, Liberec | |
13:00 | Hrysčenková Marcela | 17 | : | 27 | Presová Zdeňka |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 5 | : | 13 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 15 | : | 29 | Svoboda Miroslav |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 9 | : | 9 | ABS Semily | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 22 | : | 21 | Hošek Jan |
|
| 20. | Ne | 25.2.2024 | Dragonflies B Liberec | 16 | : | 2 | Kopüta Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Holštajn Pavel | 33 | : | 11 | Pour Karel |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | 7 | : | 11 | Varnsdorfský Sedláci | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Nekvindová Veronika | 19 | : | 26 | Jirásková Jaroslava |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | 9 | : | 9 | ABS Semily | Bowling club & bar, Frýdlant | |
13:00 | Svoboda Miroslav | 22 | : | 24 | Hošek Jan |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Hadi C Smržovka | 5 | : | 13 | XXX - Jablonec nad Nisou | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 14 | : | 27 | Musil Zdeněk |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Kopüta Liberec | 10 | : | 8 | Opilý Hroty Liberec | U Točky, Liberec | |
13:00 | Pour Karel | 26 | : | 19 | Hrysčenková Marcela |
|
| 21. | Ne | 3.3.2024 | Excalibur Guma Liberec | 13 | : | 5 | Dragonflies B Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Jakubů Marek | 26 | : | 16 | Mizerová Veronika |
Zadal: | Jakubů Marek | 3.3.2024 18:34 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Opilý Hroty Liberec | 12 | : | 6 | Excalibur Guma Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | Hrysčenková Marcela | 26 | : | 17 | Jakubů Marek |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | XXX - Jablonec nad Nisou | 12 | : | 6 | Kopüta Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 27 | : | 14 | Voleník Bohuslav |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 10 | : | 8 | Hadi C Smržovka | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 23 | : | 19 | Presová Zdeňka |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 7 | : | 11 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 17 | : | 25 | Svoboda Miroslav |
|
| 22. | Ne | 10.3.2024 | Dragonflies B Liberec | 9 | : | 9 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Holštajn Pavel | 23 | : | 23 | Nekvindová Veronika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 7.10.2023 | Asterix Nový Bor ŽL | 3 | : | 8 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 11 | : | 17 | Doležalová Monika |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Valkýry Dobranov ŽL | 7 | : | 4 | Lvice Mimoň ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 15 | : | 10 | |
Zadal: | Minařík Jiří | 9.10.2023 10:56 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 8 | : | 3 | Valkýry Dobranov ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Doležalová Monika | 16 | : | 9 | Bergerová Irena |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Lvice Mimoň ŽL | 3 | : | 8 | Asterix Nový Bor ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Pekařová Jana | 9 | : | 17 | Kurková Jiřina |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 10 | : | 1 | Čertice Liberec ŽL | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Doležalová Monika | 20 | : | 9 | Jedináková Romana |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 5 | : | 6 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Vundererová Martina | 15 | : | 15 | Hlavatá Eliška |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Čertice Liberec ŽL | 8 | : | 3 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Jedináková Romana | 16 | : | 8 | Vundererová Martina |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 1 | : | 10 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Hlavatá Eliška | 4 | : | 20 | Doležalová Monika |
|
| 3. | So | 11.11.2023 | Čertice Liberec ŽL | 8 | : | 3 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Jedináková Romana | 17 | : | 9 | Hlavatá Eliška |
|
| 3. | So | 11.11.2023 | Asterix Nový Bor ŽL | 8 | : | 3 | Valkýry Dobranov ŽL | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kurková Jiřina | 18 | : | 8 | Bergerová Irena |
|
| 3. | So | 11.11.2023 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 4 | : | 7 | Asterix Nový Bor ŽL | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | Hlavatá Eliška | 10 | : | 14 | Kurková Jiřina |
|
| 3. | So | 11.11.2023 | Valkýry Dobranov ŽL | 5 | : | 6 | Čertice Liberec ŽL | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | Bergerová Irena | 11 | : | 17 | Jedináková Romana |
|
| 4. | So | 25.11.2023 | Čertice Liberec ŽL | 11 | : | 0 | Lvice Mimoň ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Škaloudová Lenka | 22 | : | 5 | Šotková Monika |
|
| 4. | So | 25.11.2023 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 4 | : | 7 | Asterix Nový Bor ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Vundererová Martina | 12 | : | 15 | Kurková Jiřina |
|
| 4. | So | 25.11.2023 | Lvice Mimoň ŽL | 2 | : | 9 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Šotková Monika | 6 | : | 19 | Vundererová Martina |
|
| 4. | So | 25.11.2023 | Asterix Nový Bor ŽL | 4 | : | 7 | Čertice Liberec ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Kurková Jiřina | 11 | : | 15 | Škaloudová Lenka |
|
| 5. | So | 13.1.2024 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 2 | : | 9 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
10:00 | Vundererová Martina | 5 | : | 19 | Doležalová Monika |
|
| 5. | So | 13.1.2024 | Valkýry Dobranov ŽL | 2 | : | 9 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Bergerová Irena | 9 | : | 19 | Vundererová Martina |
|
| 5. | So | 13.1.2024 | Lvice Mimoň ŽL | 4 | : | 7 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Pekařová Jana | 12 | : | 17 | Hlavatá Eliška |
|
| 5. | So | 13.1.2024 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 9 | : | 2 | Lvice Mimoň ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 19 | : | 5 | Pekařová Jana |
|
| 5. | So | 13.1.2024 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 6 | : | 5 | Valkýry Dobranov ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Hlavatá Eliška | 14 | : | 11 | Bergerová Irena |
|
| 6. | So | 3.2.2024 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 10 | : | 1 | Asterix Nový Bor ŽL | Český Lev, Mimoň | |
13:00 | Doležalová Monika | 21 | : | 5 | Kulasová Zuzana |
|
| 6. | So | 3.2.2024 | Lvice Mimoň ŽL | 10 | : | 1 | Valkýry Dobranov ŽL | Český Lev, Mimoň | |
13:00 | Pekařová Jana | 20 | : | 4 | Bergerová Irena |
|
| 6. | So | 3.2.2024 | Valkýry Dobranov ŽL | 1 | : | 10 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bergerová Irena | 3 | : | 20 | Doležalová Monika |
|
| 6. | So | 3.2.2024 | Asterix Nový Bor ŽL | 9 | : | 2 | Lvice Mimoň ŽL | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Kulasová Zuzana | 18 | : | 7 | Pekařová Jana |
|
| 7. | So | 17.2.2024 | Čertice Liberec ŽL | 4 | : | 7 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Chládková Lucie | 12 | : | 18 | Doležalová Monika |
|
| 7. | So | 17.2.2024 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 8 | : | 3 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Hlavatá Eliška | 18 | : | 9 | Vundererová Martina |
|
| 7. | So | 17.2.2024 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 3 | : | 8 | Čertice Liberec ŽL | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Vundererová Martina | 8 | : | 17 | Chládková Lucie |
|
| 7. | So | 17.2.2024 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 8 | : | 3 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Doležalová Monika | 17 | : | 9 | Hlavatá Eliška |
|
| 8. | So | 2.3.2024 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 3 | : | 8 | Čertice Liberec ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Hlavatá Eliška | 8 | : | 17 | Chládková Lucie |
|
| 8. | So | 2.3.2024 | Valkýry Dobranov ŽL | 7 | : | 4 | Asterix Nový Bor ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Bergerová Irena | 14 | : | 12 | Kurková Jiřina |
|
| 8. | So | 2.3.2024 | Asterix Nový Bor ŽL | 5 | : | 6 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Kurková Jiřina | 12 | : | 14 | Hlavatá Eliška |
|
| 8. | So | 2.3.2024 | Čertice Liberec ŽL | 8 | : | 3 | Valkýry Dobranov ŽL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Chládková Lucie | 17 | : | 10 | Bergerová Irena |
|
| 9. | So | 16.3.2024 | Lvice Mimoň ŽL | 0 | : | 11 | Čertice Liberec ŽL | Český Lev, Mimoň | |
13:00 | Pekařová Jana | 4 | : | 22 | Chládková Lucie |
|
| 9. | So | 16.3.2024 | Asterix Nový Bor ŽL | 7 | : | 4 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Český Lev, Mimoň | |
13:00 | Kurková Jiřina | 16 | : | 10 | Vundererová Martina |
|
| 9. | So | 16.3.2024 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 9 | : | 2 | Lvice Mimoň ŽL | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Vundererová Martina | 19 | : | 9 | Pekařová Jana |
|
| 9. | So | 16.3.2024 | Čertice Liberec ŽL | 7 | : | 4 | Asterix Nový Bor ŽL | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Chládková Lucie | 15 | : | 11 | Kurková Jiřina |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 8 | : | 3 | Modrý Kočky Liberec ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
10:00 | Doležalová Sandra | 18 | : | 8 | Vundererová Martina |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Lvice Mimoň ŽL | 2 | : | 9 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Pekařová Jana | 9 | : | 19 | Doležalová Sandra |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Valkýry Dobranov ŽL | 5 | : | 6 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Bergerová Irena | 11 | : | 15 | Hlavatá Eliška |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Modrý Kočky Liberec ŽL | 3 | : | 8 | Valkýry Dobranov ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 9 | : | 18 | Bergerová Irena |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽL | 4 | : | 7 | Lvice Mimoň ŽL | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Hlavatá Eliška | 11 | : | 15 | Pekařová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | 9 | : | 13 | Netovka Deers Semily LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
13:00 | Šindler Jan | 9 | : | 13 | Mauerman Robert |
Zadal: | Bechný Libor | 2.7.2023 14:39 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Netovka Deers Semily LL | 6 | : | 16 | Tequila Hrádek LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
15:00 | Mauerman Robert | 6 | : | 16 | Doležal Pavel |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Tequila Hrádek LL | 19 | : | 3 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
17:00 | Doležal Pavel | 19 | : | 3 | Šindler Jan |
Zadal: | Šindler Jan | 2.7.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Tequila Hrádek LL | 12 | : | 11 | Netovka Deers Semily LL | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Doležal Pavel | 12 | : | 11 | Mauerman Robert |
Zadal: | Doležal Pavel | 23.7.2023 14:47 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | 5 | : | 17 | Tequila Hrádek LL | Netovka bar, Semily | |
15:00 | Šindler Jan | 5 | : | 17 | Doležal Pavel |
Zadal: | Doležal Pavel | 23.7.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Netovka Deers Semily LL | 7 | : | 15 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Mauerman Robert | 7 | : | 15 | Šindler Jan |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Tequila Hrádek LL | 17 | : | 5 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Doležal Pavel | 17 | : | 5 | Šindler Jan |
Zadal: | Doležal Pavel | 6.8.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | 5 | : | 17 | Netovka Deers Semily LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
15:00 | Šindler Jan | 5 | : | 17 | Mauerman Robert |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Netovka Deers Semily LL | 13 | : | 9 | Tequila Hrádek LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
17:00 | Mauerman Robert | 13 | : | 9 | Doležal Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | 10 | : | 12 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Doležalová Monika | 10 | : | 12 | Gáži Martin |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | 7 | : | 15 | Smržováci LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
15:00 | Gáži Martin | 7 | : | 15 | Zárybnický Michal |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Smržováci LL | 13 | : | 9 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
17:00 | Zárybnický Michal | 13 | : | 9 | Doležalová Monika |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Smržováci LL | 13 | : | 9 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
13:00 | Brandejs Denis | 13 | : | 9 | Gáži Martin |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | 10 | : | 12 | Smržováci LL | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
15:00 | Doležalová Monika | 10 | : | 12 | Brandejs Denis |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | 9 | : | 13 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
17:00 | Gáži Martin | 9 | : | 13 | Doležalová Monika |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Smržováci LL | 11 | : | 12 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Zárybnický Michal | 11 | : | 12 | Doležalová Monika |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | 14 | : | 8 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | Hospůdka Kino, Smržovka | |
15:00 | Doležalová Monika | 14 | : | 8 | Gáži Martin |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | 12 | : | 10 | Smržováci LL | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Gáži Martin | 12 | : | 10 | Zárybnický Michal |
Zadal: | Gáži Martin | 6.8.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|