Rozpis ligových utkání
UŠO > Liberecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Letní liga SČOŠS A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 12.7.2020 Netovka Semily LL 14 : 8 Norci z Centrálu Česká Lípa LL Netovka bar, Semily
12:00 Mašek Martin 14 : 8 Tauchman Miroslav
1. Ne 12.7.2020 Norci z Centrálu Česká Lípa LL 5 : 17 Tequila Hrádek LL Netovka bar, Semily
14:00 Tauchman Miroslav 5 : 17 Doležal Pavel
1. Ne 12.7.2020 Tequila Hrádek LL 15 : 7 Netovka Semily LL Netovka bar, Semily
16:00 Doležal Pavel 15 : 7 Mašek Martin
2. Ne 26.7.2020 Tequila Hrádek LL 17 : 5 Norci z Centrálu Česká Lípa LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
12:00 Doležal Pavel 17 : 5 Tauchman Miroslav
2. Ne 26.7.2020 Norci z Centrálu Česká Lípa LL 9 : 13 Netovka Semily LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
14:00 Tauchman Miroslav 9 : 13 Mašek Martin
2. Ne 26.7.2020 Netovka Semily LL 10 : 12 Tequila Hrádek LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Mašek Martin 10 : 12 Doležal Pavel
3. Ne 9.8.2020 Netovka Semily LL Norci z Centrálu Česká Lípa LL Centrál restaurace, Česká Lípa
12:00
3. Ne 9.8.2020 Tequila Hrádek LL Netovka Semily LL Centrál restaurace, Česká Lípa
14:00
3. Ne 9.8.2020 Norci z Centrálu Česká Lípa LL Tequila Hrádek LL Centrál restaurace, Česká Lípa
16:00

Letní liga SČOŠS B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 12.7.2020 Pitbull Bažiny Hrádek LL 10 : 12 KZP Jablonec nad Nisou LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
12:00 Doležalová Monika 10 : 12 Hladík Rostislav
1. Ne 12.7.2020 KZP Jablonec nad Nisou LL 6 : 16 Pumáci Jablonec nad Nisou LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
14:00 Hladík Rostislav 6 : 16 Kapl Aleš
1. Ne 12.7.2020 Pumáci Jablonec nad Nisou LL 12 : 11 Pitbull Bažiny Hrádek LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Kapl Aleš 12 : 11 Doležalová Monika
2. Ne 26.7.2020 Pitbull Bažiny Hrádek LL 9 : 13 Pumáci Jablonec nad Nisou LL U Nás, Jablonec nad Nisou
12:00 Doležalová Monika 9 : 13 Zárybnický Michal
2. Ne 26.7.2020 KZP Jablonec nad Nisou LL 13 : 9 Pitbull Bažiny Hrádek LL U Nás, Jablonec nad Nisou
14:00 Hladík Rostislav 13 : 9 Doležalová Monika
2. Ne 26.7.2020 Pumáci Jablonec nad Nisou LL 14 : 8 KZP Jablonec nad Nisou LL U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Zárybnický Michal 14 : 8 Hladík Rostislav
3. Ne 9.8.2020 Pitbull Bažiny Hrádek LL KZP Jablonec nad Nisou LL Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
12:00
3. Ne 9.8.2020 Pumáci Jablonec nad Nisou LL Pitbull Bažiny Hrádek LL Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
14:00
3. Ne 9.8.2020 KZP Jablonec nad Nisou LL Pumáci Jablonec nad Nisou LL Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00

Letní liga SČOŠS C
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 12.7.2020 Sršni Dobranov LL 17 : 5 Démoni Chotyně LL Penzion na konci, Dobranov
12:00 Bergerová Irena 17 : 5 Baker Robert
1. Ne 12.7.2020 Démoni Chotyně LL 10 : 12 Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL Penzion na konci, Dobranov
14:00 Baker Robert 10 : 12 Gaži Martin
1. Ne 12.7.2020 Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL 11 : 12 Sršni Dobranov LL Penzion na konci, Dobranov
16:00 Gaži Martin 11 : 12 Bergerová Irena
2. Ne 26.7.2020 Sršni Dobranov LL 4 : 18 Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
12:00 Bergerová Irena 4 : 18 Gaži Martin
2. Ne 26.7.2020 Démoni Chotyně LL 13 : 9 Sršni Dobranov LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
14:00 Ráž Marek 13 : 9 Bergerová Irena
2. Ne 26.7.2020 Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL 14 : 8 Démoni Chotyně LL Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Gaži Martin 14 : 8 Ráž Marek
3. Ne 9.8.2020 Sršni Dobranov LL Démoni Chotyně LL Hospoda U Lip, Chotyně
12:00
3. Ne 9.8.2020 Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL Sršni Dobranov LL Hospoda U Lip, Chotyně
14:00
3. Ne 9.8.2020 Démoni Chotyně LL Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL Hospoda U Lip, Chotyně
16:00

Letní liga SČOŠS D
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 12.7.2020 Netovka Semily B LL 13 : 9 Démoni Chotyně B LL Hospoda U Lip, Chotyně
12:00 Kuča Jan 13 : 9 Marek František
1. Ne 12.7.2020 Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL 11 : 12 Netovka Semily B LL Hospoda U Lip, Chotyně
14:00 Šindler Jan 11 : 12 Kuča Jan
1. Ne 12.7.2020 Démoni Chotyně B LL 9 : 13 Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Dlouhý Jiří 9 : 13 Šindler Jan
2. Ne 26.7.2020 Netovka Semily B LL 8 : 14 Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL Netovka bar, Semily
12:00 Kuča Jan 8 : 14 Šindler Jan
2. Ne 26.7.2020 Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL 15 : 7 Démoni Chotyně B LL Netovka bar, Semily
14:00 Šindler Jan 15 : 7 Kolář Miroslav
2. Ne 26.7.2020 Démoni Chotyně B LL 7 : 15 Netovka Semily B LL Netovka bar, Semily
16:00 Kolář Miroslav 7 : 15 Kuča Jan
3. Ne 9.8.2020 Démoni Chotyně B LL Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
12:00
3. Ne 9.8.2020 Netovka Semily B LL Démoni Chotyně B LL Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
14:00
3. Ne 9.8.2020 Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL Netovka Semily B LL Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 02:06

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 02:06:35