Rozpis ligových utkání
UŠO > Liberecký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga finále
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Excalibur 1997 Liberec6:10Tequila Hrádek nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel19:23Doležal Pavel
2.Ne12.5.2024Tequila Hrádek nad Nisou10:8Excalibur 1997 LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel24:21Hnatovský Pavel
2.Ne12.5.2024Tequila Hrádek nad Nisou0:18Excalibur 1997 LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
18:000:36

Extraliga o 3. místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Netovka Deers A Semily9:10Pumáci Jablonec nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin22:23Šindler Jaroslav
2.Ne12.5.2024Pumáci Jablonec nad Nisou8:10Netovka Deers A SemilyU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
17:00Šindler Jaroslav21:23Mašek Martin
2.Ne12.5.2024Pumáci Jablonec nad Nisou4:10Netovka Deers A SemilyU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
19:00Šindler Jaroslav16:21Mašek Martin

1. liga finále
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Klub 44 Smajlíci A Liberec8:10Black Lucky Panthers B LiberecKlub 44, Liberec 
16:00Havle Roman23:22Charvát Karel
2.Ne12.5.2024Black Lucky Panthers B Liberec10:8Klub 44 Smajlíci A LiberecU Martina, Liberec 
16:00Charvát Karel24:18Havle Roman
2.Ne12.5.2024Black Lucky Panthers B Liberec0:18Klub 44 Smajlíci A LiberecU Martina, Liberec 
18:000:36

1. liga o 3. místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024DEXTEROUS C Krásný Les10:4Gripeni A LiberecU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Vlasák Jiří21:11Cícha Josef
2.Ne12.5.2024Gripeni A Liberec5:11DEXTEROUS C Krásný LesSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:00Cícha Josef15:24Žitný Daniel
2.Ne12.5.2024Gripeni A Liberec4:11DEXTEROUS C Krásný LesSport bar Kolečko, Liberec 10 
18:00Cícha Josef13:23Žitný Daniel

2. liga finále
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Hadi A Smržovka13:5Bakaláři Raptor´s LiberecHospůdka Kino, Smržovka 
16:00Vágner Jan29:13Šlajch Vojtěch
2.Ne12.5.2024Bakaláři Raptor´s Liberec10:8Hadi A SmržovkaBakalářská hospůdka, Liberec 
16:00Šlajch Vojtěch23:24Vágner Jan
2.Ne12.5.2024Bakaláři Raptor´s Liberec8:10Hadi A SmržovkaBakalářská hospůdka, Liberec 
18:00Bobková Jana19:24Vágner Jan

2. liga o 3. místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Střelci Liberec7:11Démoni C ChotyněSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Vašek Tomáš18:28Pekárek Tadeáš
2.Ne12.5.2024Démoni C Chotyně12:6Střelci LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
16:00Pekárek Tadeáš28:16Matys Pavel
2.Ne12.5.2024Démoni C Chotyně0:18Střelci LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
18:000:36

3. liga finále
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Rumburská Letka Rumburk4:14The Forge VarnsdorfPivnice U Hrdličků Gril, Rumburk 
16:00Krupka Milan14:30Fedurco Tomáš
2.Ne12.5.2024The Forge Varnsdorf13:5Rumburská Letka RumburkKovárna, Varnsdorf 
13:00Fedurco Tomáš29:15Krupka Milan
2.Ne12.5.2024The Forge Varnsdorf0:18Rumburská Letka RumburkKovárna, Varnsdorf 
18:000:36

3. liga o 3. místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Pohodáři Liberec9:10Hadi B SmržovkaPohoda LBC, Liberec 
16:00Bartůněk Pavel20:22Mlynek Jiří
2.Ne12.5.2024Hadi B Smržovka10:8Pohodáři LiberecRestaurace Sportovní Chata, Smržovka 
16:00Suchá Kateřina22:20Baláž Petr
2.Ne12.5.2024Hadi B Smržovka10:8Pohodáři LiberecRestaurace Sportovní Chata, Smržovka 
18:00Suchá Kateřina22:20Baláž Petr

Divize finále
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024ABS Semily9:10Bowling Odpadlíci B FrýdlantNetovka bar, Semily 
17:00Hošek Jan21:22Svoboda Miroslav
2.Ne12.5.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant10:9ABS SemilyBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Svoboda Miroslav22:21Hošek Jan
2.Ne12.5.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant0:18ABS SemilyBowling club & bar, Frýdlant 
18:000:36

Divize o 3. místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.4.2024Dragonflies B Liberec6:10XXX - Jablonec nad NisouSport bar Balon, Liberec 
16:00Mizerová Veronika16:24Musil Zdeněk
2.Ne12.5.2024XXX - Jablonec nad Nisou7:10Dragonflies B LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Musil Zdeněk18:23Mizerová Veronika
2.Ne12.5.2024XXX - Jablonec nad Nisou10:4Dragonflies B LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
18:00Musil Zdeněk23:14Mizerová Veronika

Extraliga semifinále:1-8x4-5
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Netovka Deers A Semily8:10Tequila Hrádek nad NisouNetovka bar, Semily 
14:00Mašek Martin20:24Doležal Pavel
2.Ne21.4.2024Tequila Hrádek nad Nisou11:3Netovka Deers A SemilyBažiny, Hrádek nad Nisou 
15:00Doležal Pavel23:13Mašek Martin
2.Ne21.4.2024Tequila Hrádek nad Nisou0:18Netovka Deers A SemilyBažiny, Hrádek nad Nisou 
18:000:36

Extraliga semifinále:2-7x3-6
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Excalibur 1997 Liberec11:5Pumáci Jablonec nad NisouSport bar Balon, Liberec 
16:00Hnatovský Pavel22:19Šindler Jaroslav
2.Ne21.4.2024Pumáci Jablonec nad Nisou10:7Excalibur 1997 LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
17:00Šindler Jaroslav24:16Hnatovský Pavel
2.Ne21.4.2024Pumáci Jablonec nad Nisou6:11Excalibur 1997 LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
18:00Šindler Jaroslav19:24Hnatovský Pavel

1. liga semifinále:1-8x4-5
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024DEXTEROUS C Krásný Les2:10Black Lucky Panthers B LiberecU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Vebr Jiří9:21Charvát Karel
2.Ne21.4.2024Black Lucky Panthers B Liberec0:18DEXTEROUS C Krásný LesU Martina, Liberec 
16:000:36
2.Ne21.4.2024Black Lucky Panthers B Liberec10:8DEXTEROUS C Krásný LesU Martina, Liberec 
18:00Charvát Karel23:20Vebr Jiří

1. liga semifinále:2-7x3-6
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Gripeni A Liberec10:9Klub 44 Smajlíci A LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:00Cícha Josef22:24Havle Roman
2.Ne21.4.2024Klub 44 Smajlíci A Liberec11:3Gripeni A LiberecKlub 44, Liberec 
16:00Havle Roman24:10Cícha Josef
2.Ne21.4.2024Klub 44 Smajlíci A Liberec11:6Gripeni A LiberecKlub 44, Liberec 
18:00Havle Roman24:19Cícha Josef

2. liga semifinále:1-8x4-5
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Démoni C Chotyně7:11Bakaláři Raptor´s LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
16:00Pekárek Tadeáš19:24Paldus Lukáš
2.Ne21.4.2024Bakaláři Raptor´s Liberec10:8Démoni C ChotyněBakalářská hospůdka, Liberec 
16:00Paldus Lukáš27:19Pekárek Tadeáš
2.Ne21.4.2024Bakaláři Raptor´s Liberec0:18Démoni C ChotyněBakalářská hospůdka, Liberec 
18:000:36

2. liga semifinále:2-7x3-6
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Střelci Liberec5:13Hadi A SmržovkaSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Vašek Tomáš16:27Chlum Lukáš
2.Ne21.4.2024Hadi A Smržovka12:6Střelci LiberecHospůdka Kino, Smržovka 
16:00Vágner Jan26:15Vašek Tomáš
2.Ne21.4.2024Hadi A Smržovka0:18Střelci LiberecHospůdka Kino, Smržovka 
18:000:36

3. liga semifinále:1-8x4-5
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Hadi B Smržovka7:11The Forge VarnsdorfRestaurace Sportovní Chata, Smržovka 
16:00Suchá Kateřina17:24Hájek Zdeněk
2.Ne21.4.2024The Forge Varnsdorf14:4Hadi B SmržovkaKovárna, Varnsdorf 
13:00Fedurco Tomáš31:13Mlynek Jiří
2.Ne21.4.2024The Forge Varnsdorf0:18Hadi B SmržovkaKovárna, Varnsdorf 
18:000:36

3. liga semifinále:2-7x3-6
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Pohodáři Liberec7:11Rumburská Letka RumburkPohoda LBC, Liberec 
16:00Bartůněk Pavel18:25Krupka Milan
2.Ne21.4.2024Rumburská Letka Rumburk13:5Pohodáři LiberecPivnice U Hrdličků Gril, Rumburk 
16:00Krupka Milan27:14Baláž Petr
2.Ne21.4.2024Rumburská Letka Rumburk0:18Pohodáři LiberecPivnice U Hrdličků Gril, Rumburk 
18:000:36

Divize semifinále:1-8x4-5
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024Dragonflies B Liberec8:10Bowling Odpadlíci B FrýdlantSport bar Balon, Liberec 
16:00Mizerová Veronika21:25Svoboda Miroslav
2.Ne21.4.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant10:9Dragonflies B LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Svoboda Miroslav24:23Mizerová Veronika
2.Ne21.4.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant0:18Dragonflies B LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
18:000:36

Divize semifinále:2-7x3-6
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne14.4.2024ABS Semily10:7XXX - Jablonec nad NisouNetovka bar, Semily 
17:00Hošek Jan25:20Musil Zdeněk
2.Ne21.4.2024XXX - Jablonec nad Nisou10:7ABS SemilyHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Musil Zdeněk23:18Hošek Jan
2.Ne21.4.2024XXX - Jablonec nad Nisou8:10ABS SemilyHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
18:00Musil Zdeněk23:25Hošek Jan

Extraliga čtvrtfinále:5-4
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Goldstar B Nové Město pod Smrkem8:10Netovka Deers A SemilyKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
17:00Polka Martin18:24Mašek Martin
2.Ne7.4.2024Netovka Deers A Semily10:9Goldstar B Nové Město pod SmrkemNetovka bar, Semily 
17:00Mašek Martin24:24Polka Martin
2.Ne7.4.2024Netovka Deers A Semily0:18Goldstar B Nové Město pod SmrkemNetovka bar, Semily 
19:000:36

Extraliga čtvrtfinále:6-3
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec6:12Excalibur 1997 LiberecKlub 44, Liberec 
16:00Kain Aleš17:27Hnatovský Pavel
2.Ne7.4.2024Excalibur 1997 Liberec11:1Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel22:6Kain Aleš
2.Ne7.4.2024Excalibur 1997 Liberec0:18Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecSport bar Balon, Liberec 
19:000:36

Extraliga čtvrtfinále:7-2
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou4:14Pumáci Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika14:30Šindler Jaroslav
2.Ne7.4.2024Pumáci Jablonec nad Nisou12:6Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav27:17Doležalová Monika
2.Ne7.4.2024Pumáci Jablonec nad Nisou0:18Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
19:000:36

Extraliga čtvrtfinále:8-1
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant3:11Tequila Hrádek nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch11:24Doležal Pavel
2.Ne7.4.2024Tequila Hrádek nad Nisou10:4Bowling Odpadlíci A FrýdlantBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel24:15Závůrka Vojtěch
2.Ne7.4.2024Tequila Hrádek nad Nisou0:18Bowling Odpadlíci A FrýdlantBažiny, Hrádek nad Nisou 
18:000:36

Extraliga play out
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne24.9.2023Oštěpaři Liberec8:10Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:0020:23
0.Ne1.10.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou10:8Démoni A ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:0021:17
0.Ne8.10.2023Démoni A Chotyně9:9Vegas Draks Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:0020:22
0.Ne15.10.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou12:6Vegas Draks Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:0027:19
0.Ne19.11.2023Démoni A Chotyně9:9Oštěpaři LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
17:0022:25
0.Ne26.11.2023Oštěpaři Liberec15:3Vegas Draks Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:0032:12
0.Ne7.1.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou8:10Oštěpaři LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:0021:26
0.Ne14.1.2024Démoni A Chotyně10:8Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:0024:22
0.Ne21.1.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou11:7Démoni A ChotyněHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:0025:19
0.Ne28.1.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou12:6Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:0028:15
0.Ne25.2.2024Oštěpaři Liberec11:7Démoni A ChotyněHorizont, Liberec 
16:0024:20
0.Ne3.3.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou8:10Oštěpaři LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:0024:22
1.Ne17.3.2024Démoni A Chotyně7:11Vegas Draks Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
13:00Topolančin Jiří17:25Reczai Miroslav
1.Ne24.3.2024Oštěpaři Liberec13:5Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan29:15Korec Jiří
2.So6.4.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou8:10Vegas Draks Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Korec Jiří19:25Reczai Miroslav
2.Ne7.4.2024Oštěpaři Liberec18:0Démoni A ChotyněHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan36:0Kavan Jakub
3.Ne14.4.2024Démoni A Chotyně6:12Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
13:00Kavan Jakub18:25Korec Jiří
3.Ne14.4.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou10:8Oštěpaři LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav21:20Krásný Jan
4.Ne21.4.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou9:9Oštěpaři LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří25:22Baroň Roman
4.Ne21.4.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou6:12Démoni A ChotyněHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav18:25Kavan Jakub
5.Ne28.4.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou5:13Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav14:27Korec Jiří
5.Ne28.4.2024Démoni A Chotyně10:8Oštěpaři LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Topolančin Jiří23:20Kobrová Vrbová Karolína
6.Ne5.5.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou12:6Démoni A ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří27:12Kavan Jakub
6.Ne12.5.2024Oštěpaři Liberec12:6Vegas Draks Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan26:17Reczai Miroslav

1. Liga čtvrtfinále:5-4
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024DEXTEROUS C Krásný Les11:1Asterix Mikiho Andílci Nový BorU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Vebr Jiří23:9Hyneš Jan
2.Ne7.4.2024Asterix Mikiho Andílci Nový Bor9:10DEXTEROUS C Krásný LesNádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor 
16:00Hyneš Jan20:22Žitný Daniel
2.Ne7.4.2024Asterix Mikiho Andílci Nový Bor0:18DEXTEROUS C Krásný LesNádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor 
18:000:36

1. Liga čtvrtfinále:6-3
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne24.3.2024Legendy Richmond Hrádek nad Nisou10:9Gripeni A LiberecKlub Chotyně, Chotyně 
13:00Nývlt Petr23:22Cícha Josef
2.Ne7.4.2024Gripeni A Liberec10:8Legendy Richmond Hrádek nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Cícha Josef24:20Nývlt Petr
2.Ne7.4.2024Gripeni A Liberec10:5Legendy Richmond Hrádek nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
18:00Cícha Josef25:13Nývlt Petr

1. Liga čtvrtfinále:7-2
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Špílkaři Frýdlant3:10Klub 44 Smajlíci A LiberecPivovar Albrecht, Frýdlant 
16:00Davídek Miloš9:22Kain Roman
2.Ne7.4.2024Klub 44 Smajlíci A Liberec11:6Špílkaři FrýdlantKlub 44, Liberec 
13:00Havle Roman25:15Davídek Miloš
2.Ne7.4.2024Klub 44 Smajlíci A Liberec0:18Špílkaři FrýdlantKlub 44, Liberec 
15:000:36

1. Liga čtvrtfinále:8-1
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Piráti z Ruprechtic4:10Black Lucky Panthers B LiberecClub Pirát, Liberec 
16:00Albrechtová Radka10:22Charvát Karel
2.Ne7.4.2024Black Lucky Panthers B Liberec3:10Piráti z RuprechticU Martina, Liberec 
17:00Charvát Karel13:21Novák Milan
2.Ne7.4.2024Black Lucky Panthers B Liberec10:6Piráti z RuprechticU Martina, Liberec 
19:00Charvát Karel23:18Novák Milan

1. liga play out
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne15.10.2023Klub 44 Smajlíci B Liberec12:6Horizont Losers LiberecKlub 44, Liberec 
13:0029:17
0.Ne29.10.2023Horizont Losers Liberec11:7Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemHorizont, Liberec 
13:0026:21
0.Ne12.11.2023Goldstar A Nové Město pod Smrkem9:9Horizont Losers LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:0020:24
0.Ne19.11.2023Klub 44 Smajlíci B Liberec11:7Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemKlub 44, Liberec 
13:0028:19
0.Ne26.11.2023Goldstar A Nové Město pod Smrkem11:7Klub 44 Smajlíci B LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:0024:17
0.Ne3.12.2023Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem3:15Goldstar A Nové Město pod SmrkemEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:0013:33
0.Ne28.1.2024Horizont Losers Liberec9:9Klub 44 Smajlíci B LiberecHorizont, Liberec 
13:0023:22
0.Ne4.2.2024Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem8:10Horizont Losers LiberecEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:0023:25
0.Ne18.2.2024Horizont Losers Liberec11:7Goldstar A Nové Město pod SmrkemHorizont, Liberec 
13:0026:19
0.Ne25.2.2024Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem6:12Klub 44 Smajlíci B LiberecEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:0018:25
0.Ne3.3.2024Klub 44 Smajlíci B Liberec9:9Goldstar A Nové Město pod SmrkemKlub 44, Liberec 
13:0024:22
0.Ne10.3.2024Goldstar A Nové Město pod Smrkem12:6Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:0028:18
1.Ne17.3.2024Goldstar A Nové Město pod Smrkem9:9Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
13:00Dostál Jan20:23Bechný Libor
1.Ne17.3.2024Horizont Losers Liberec13:5Klub 44 Smajlíci B LiberecHorizont, Liberec 
13:00Škaloud František29:17Kain Jakub
2.Ne7.4.2024Goldstar A Nové Město pod Smrkem5:13Horizont Losers LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Dostál Jan19:27Chráska Lubomír
2.Ne7.4.2024Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem8:10Klub 44 Smajlíci B LiberecEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:00Bechný Libor20:24Kain Jakub
3.Ne14.4.2024Horizont Losers Liberec9:9Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemHorizont, Liberec 
13:00Škaloud František23:23Šindler Jan
3.Ne14.4.2024Klub 44 Smajlíci B Liberec13:5Goldstar A Nové Město pod SmrkemKlub 44, Liberec 
13:00Kain Jakub29:15Dostál Jan
4.Ne21.4.2024Klub 44 Smajlíci B Liberec9:9Horizont Losers LiberecKlub 44, Liberec 
13:00Kain Jakub24:24Škaloud František
4.Ne21.4.2024Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem9:9Goldstar A Nové Město pod SmrkemEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:00Bechný Libor24:21Dostál Jan
5.Ne28.4.2024Horizont Losers Liberec12:6Goldstar A Nové Město pod SmrkemHorizont, Liberec 
13:00Škaloud František30:15Dostál Jan
5.Ne28.4.2024Klub 44 Smajlíci B Liberec13:5Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemKlub 44, Liberec 
13:00Kain Jakub31:16Bechný Libor
6.Ne12.5.2024Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem8:10Horizont Losers LiberecEspresso Bar, Nové Město pod Smrkem 
16:00Bechný Libor19:23Škaloud František
6.Ne12.5.2024Goldstar A Nové Město pod Smrkem7:11Klub 44 Smajlíci B LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Dostál Jan18:25Kain Jakub

2. Liga čtvrtfinále:5-4
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Démoni C Chotyně6:12Las Vegas Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Pekárek Tadeáš17:27Nový Petr
2.Ne24.3.2024Las Vegas Jablonec nad Nisou6:10Démoni C ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Fajtlová Gabriela17:24Pekárek Tadeáš
2.Ne24.3.2024Las Vegas Jablonec nad Nisou0:10Démoni C ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
18:00Fajtlová Gabriela1:20Pekárek Tadeáš

2. Liga čtvrtfinále:6-3
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Střelci Liberec10:8Pandy LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
17:00Vašek Tomáš22:19Touš Oldřich
2.Ne7.4.2024Pandy Liberec8:10Střelci LiberecFormanka LBC, Liberec 
17:00Toman Jaromír ml.21:25Vašek Tomáš
2.Ne7.4.2024Pandy Liberec0:18Střelci LiberecFormanka LBC, Liberec 
19:000:36

2. Liga čtvrtfinále:7-2
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Dragonflies A Liberec7:11Hadi A SmržovkaSport bar Balon, Liberec 
17:00Novák Jan17:25Vágner Jan
2.Ne7.4.2024Hadi A Smržovka10:9Dragonflies A LiberecHospůdka Kino, Smržovka 
16:00Vágner Jan24:21Novák Jan
2.Ne7.4.2024Hadi A Smržovka0:18Dragonflies A LiberecHospůdka Kino, Smržovka 
18:000:36

2. Liga čtvrtfinále:8-1
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Black Lucky Panthers A Liberec7:11Bakaláři Raptor´s LiberecSport bar Balon, Liberec 
13:00Dvořák Jan19:26Paldus Lukáš
2.Ne7.4.2024Bakaláři Raptor´s Liberec10:8Black Lucky Panthers A LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
16:00Paldus Lukáš22:19Jedinák Jan st.
2.Ne7.4.2024Bakaláři Raptor´s Liberec0:18Black Lucky Panthers A LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
18:000:36

2. liga play out
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne17.9.2023Peckaři A Kokonín8:10Cyclura Jablonec n/N.U Péci, Jablonec nad Nisou 
16:0020:24
0.Ne1.10.2023Netovka Deers B Semily11:7Cyclura Jablonec n/N.Netovka bar, Semily 
13:0026:17
0.Ne8.10.2023Cyclura Jablonec n/N.14:4Démoni B ChotyněU Nás, Jablonec nad Nisou 
16:0029:15
0.Ne15.10.2023Peckaři A Kokonín6:12Netovka Deers B SemilyU Péci, Jablonec nad Nisou 
16:0019:26
0.Ne29.10.2023Netovka Deers B Semily10:8Démoni B ChotyněNetovka bar, Semily 
13:0024:20
0.Ne12.11.2023Peckaři A Kokonín3:15Démoni B ChotyněU Péci, Jablonec nad Nisou 
16:0011:32
0.Ne17.12.2023Cyclura Jablonec n/N.11:7Peckaři A KokonínU Nás, Jablonec nad Nisou 
16:0025:20
0.Ne14.1.2024Cyclura Jablonec n/N.14:4Netovka Deers B SemilyU Nás, Jablonec nad Nisou 
16:0030:13
0.Ne21.1.2024Démoni B Chotyně9:9Cyclura Jablonec n/N.Hospoda U Lip, Chotyně 
16:0023:23
0.Ne28.1.2024Netovka Deers B Semily8:10Peckaři A KokonínNetovka bar, Semily 
13:0021:23
0.Ne4.2.2024Démoni B Chotyně11:7Netovka Deers B SemilyHospoda U Lip, Chotyně 
16:0023:18
0.Ne18.2.2024Démoni B Chotyně11:7Peckaři A KokonínHospoda U Lip, Chotyně 
13:0027:21
1.Ne17.3.2024Netovka Deers B Semily13:5Peckaři A KokonínNetovka bar, Semily 
16:00Pánek Jindřich29:16Schmidt Pavel
1.Ne17.3.2024Cyclura Jablonec n/N.10:8Démoni B ChotyněU Nás, Jablonec nad Nisou 
16:00Žďárský Radim22:21Marková Jana
2.Ne7.4.2024Netovka Deers B Semily11:7Cyclura Jablonec n/N.Netovka bar, Semily 
13:00Pánek Jindřich28:19Žďárský Radim
2.Ne7.4.2024Peckaři A Kokonín11:7Démoni B ChotyněU Péci, Jablonec nad Nisou 
16:00Schmidt Pavel24:20Marková Jana
3.So13.4.2024Démoni B Chotyně9:9Netovka Deers B SemilyHospoda U Lip, Chotyně 
14:00Marková Jana23:21Pánek Jindřich
3.Ne14.4.2024Cyclura Jablonec n/N.12:6Peckaři A KokonínU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:00Žďárský Radim27:18Schmidt Pavel
4.Ne21.4.2024Peckaři A Kokonín8:10Netovka Deers B SemilyU Péci, Jablonec nad Nisou 
16:00Schmidt Pavel21:24Pánek Jindřich
4.Ne21.4.2024Démoni B Chotyně7:11Cyclura Jablonec n/N.Hospoda U Lip, Chotyně 
16:00Marková Jana17:27Červenka Jaromír
5.Ne28.4.2024Démoni B Chotyně13:5Peckaři A KokonínHospoda U Lip, Chotyně 
13:00Marková Jana30:15Schmidt Pavel
5.Ne28.4.2024Cyclura Jablonec n/N.11:7Netovka Deers B SemilyU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:00Křelina Radek23:17Pánek Jindřich
6.Ne12.5.2024Peckaři A Kokonín6:12Cyclura Jablonec n/N.U Péci, Jablonec nad Nisou 
16:00Schmidt Pavel17:27Žďárský Radim
6.Ne12.5.2024Netovka Deers B Semily9:9Démoni B ChotyněNetovka bar, Semily 
16:00Pánek Jindřich24:23Marková Jana

3. Liga čtvrtfinále:5-4
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Hadi B Smržovka11:7Vidláci MinkoviceRestaurace Sportovní Chata, Smržovka 
17:00Suchá Kateřina26:18Hejduk Petr
2.Ne7.4.2024Vidláci Minkovice8:10Hadi B SmržovkaHostinec u Vohnoutů, Višňová 
16:00Hejduk Petr19:22Suchá Kateřina
2.Ne7.4.2024Vidláci Minkovice0:18Hadi B SmržovkaHostinec u Vohnoutů, Višňová 
18:000:36

3. Liga čtvrtfinále:6-3
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Pohodáři Liberec8:10Rejnoci LiberecPohoda LBC, Liberec 
16:00Baláž Petr20:23Karel Zdeněk
2.Ne7.4.2024Rejnoci Liberec9:10Pohodáři LiberecFormanka LBC, Liberec 
13:00Karel Zdeněk24:23Baláž Petr
2.Ne7.4.2024Rejnoci Liberec1:11Pohodáři LiberecFormanka LBC, Liberec 
15:00Karel Zdeněk5:23Baláž Petr

3. Liga čtvrtfinále:7-2
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Avanti Šneci Frýdlant7:11Rumburská Letka RumburkAvanti, Frýdlant 
16:00Vaníček Petr19:25Krupka Milan
2.Ne7.4.2024Rumburská Letka Rumburk13:5Avanti Šneci FrýdlantPivnice U Hrdličků Gril, Rumburk 
16:00Krupka Milan26:14Vaníček Petr
2.Ne7.4.2024Rumburská Letka Rumburk0:18Avanti Šneci FrýdlantPivnice U Hrdličků Gril, Rumburk 
18:000:36

3. Liga čtvrtfinále:8-1
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Bakaláři Rychlá Rota Liberec3:15The Forge VarnsdorfBakalářská hospůdka, Liberec 
13:00Horáčková Monika13:31Skramužská Jana
2.Ne7.4.2024The Forge Varnsdorf14:4Bakaláři Rychlá Rota LiberecKovárna, Varnsdorf 
13:00Fedurco Tomáš29:12Lachman Jaroslav
2.Ne7.4.2024The Forge Varnsdorf0:18Bakaláři Rychlá Rota LiberecKovárna, Varnsdorf 
15:000:36

3. liga play out
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne24.9.2023Gripeni C Liberec6:12Křoupci Jablonec nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:0015:27
0.Ne1.10.2023Křoupci Jablonec nad Nisou9:9Gripeni B LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:0022:23
0.Ne8.10.2023Excalibur EXGURU Liberec11:7Gripeni C LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:0026:18
0.Ne29.10.2023Excalibur EXGURU Liberec11:7Křoupci Jablonec nad NisouU dvou Kačerů, Liberec 
13:0027:21
0.Ne19.11.2023Gripeni B Liberec12:6Gripeni C LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:0026:17
0.Ne3.12.2023Gripeni B Liberec13:5Excalibur EXGURU LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:0028:15
0.Ne7.1.2024Křoupci Jablonec nad Nisou9:9Gripeni C LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:0022:21
0.Ne21.1.2024Gripeni C Liberec10:8Excalibur EXGURU LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:0023:20
0.Ne4.2.2024Křoupci Jablonec nad Nisou9:9Excalibur EXGURU LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:0021:21
0.Ne11.2.2024Gripeni B Liberec9:9Křoupci Jablonec nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:0021:21
0.Ne25.2.2024Gripeni C Liberec10:8Gripeni B LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:0022:20
0.Ne10.3.2024Excalibur EXGURU Liberec11:7Gripeni B LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:0025:19
1.Ne17.3.2024Excalibur EXGURU Liberec10:8Křoupci Jablonec nad NisouU dvou Kačerů, Liberec 
13:00Mlejnek Petr25:19Hassa Tomáš
1.Ne24.3.2024Gripeni B Liberec11:7Gripeni C LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Horáček Jan27:20Vundererová Martina
2.Ne7.4.2024Gripeni B Liberec7:11Excalibur EXGURU LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:00Horáček Jan22:25Mlejnek Petr
2.Ne7.4.2024Gripeni C Liberec8:10Křoupci Jablonec nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:00Vundererová Martina18:24Hassa Tomáš
3.Ne14.4.2024Excalibur EXGURU Liberec14:4Gripeni C LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:00Mlejnek Petr30:12Vundererová Eliška
3.Ne14.4.2024Křoupci Jablonec nad Nisou9:9Gripeni B LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
13:00Hassa Tomáš22:23Horáček Jan
4.Ne21.4.2024Gripeni C Liberec8:10Gripeni B LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Vundererová Martina21:23Horáček Jan
4.Ne21.4.2024Křoupci Jablonec nad Nisou10:8Excalibur EXGURU LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
17:00Hassa Tomáš24:19Mlejnek Petr
5.Ne28.4.2024Excalibur EXGURU Liberec5:13Gripeni B LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:00Mlejnek Petr15:30Horáček Jan
5.Ne28.4.2024Křoupci Jablonec nad Nisou15:3Gripeni C LiberecU Nás, Jablonec nad Nisou 
13:00Hassa Tomáš31:12Vundererová Martina
6.Ne12.5.2024Gripeni C Liberec5:13Excalibur EXGURU LiberecSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Vundererová Martina15:31Mlejnek Petr
6.Ne12.5.2024Gripeni B Liberec9:9Křoupci Jablonec nad NisouSport bar Kolečko, Liberec 10 
16:00Horáček Jan22:23Hassa Tomáš

Divize - play out
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne10.9.2023Opilý Hroty Liberec11:7Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecU Martina, Liberec 
13:0023:18
0.Ne19.11.2023Excalibur Guma Liberec11:7Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:0026:21
0.Ne3.12.2023Excalibur Guma Liberec6:12Opilý Hroty LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
13:0017:26
0.Ne10.12.2023Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec9:9Opilý Hroty LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
13:0021:23
0.Ne25.2.2024Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec14:4Excalibur Guma LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
13:0030:15
0.Ne10.3.2024Opilý Hroty Liberec12:6Excalibur Guma LiberecU Martina, Liberec 
13:0026:17
1.Ne24.3.2024Excalibur Guma Liberec4:14Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
16:00Jakubů Marek14:31Nekvindová Veronika
2.Ne7.4.2024Opilý Hroty Liberec11:7Excalibur Guma LiberecU Martina, Liberec 
13:00Hrysčenková Marcela24:19Jakubů Marek
3.Ne14.4.2024Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec14:4Opilý Hroty LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
16:00Nekvindová Veronika30:16Dvořák Miloš
4.Ne21.4.2024Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec14:4Excalibur Guma LiberecBakalářská hospůdka, Liberec 
16:00Nekvindová Veronika30:13Jakubů Marek
5.Ne28.4.2024Excalibur Guma Liberec8:10Opilý Hroty LiberecU dvou Kačerů, Liberec 
17:00Jakubů Marek19:23Hrysčenková Marcela
6.Ne12.5.2024Opilý Hroty Liberec10:8Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecU Martina, Liberec 
16:00Hrysčenková Marcela21:21Nekvindová Veronika

Divize čtvrtfinále:5-4
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Dragons Darts Slaná Železný Brod7:11Dragonflies B LiberecTerasa Bar, Železný Brod 
16:00Kraus Radek17:26Mizerová Veronika
2.Ne7.4.2024Dragonflies B Liberec10:9Dragons Darts Slaná Železný BrodSport bar Balon, Liberec 
16:00Mizerová Veronika25:21Kraus Radek
2.Ne7.4.2024Dragonflies B Liberec0:18Dragons Darts Slaná Železný BrodSport bar Balon, Liberec 
18:000:36

Divize čtvrtfinále:6-3
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Varnsdorfský Sedláci8:10ABS SemilyKovárna, Varnsdorf 
16:00Jirásková Jaroslava21:25Hošek Jan
2.Ne7.4.2024ABS Semily12:6Varnsdorfský SedláciNetovka bar, Semily 
13:00Hošek Jan27:12Jirásková Jaroslava
2.Ne7.4.2024ABS Semily0:18Varnsdorfský SedláciNetovka bar, Semily 
15:000:36

Divize čtvrtfinále:7-2
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So30.3.2024Hadi C Smržovka4:14XXX - Jablonec nad NisouHospůdka Kino, Smržovka 
13:00Presová Zdeňka15:31Adámková Veronika
2.Ne7.4.2024XXX - Jablonec nad Nisou13:5Hadi C SmržovkaHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Musil Zdeněk30:15Presová Zdeňka
2.Ne7.4.2024XXX - Jablonec nad Nisou0:18Hadi C SmržovkaHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
18:000:36

Divize čtvrtfinále:8-1
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.3.2024Kopüta Liberec2:10Bowling Odpadlíci B FrýdlantU Točky, Liberec 
16:00Pour Karel7:22Svoboda Miroslav
2.Ne7.4.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant11:7Kopüta LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Svoboda Miroslav26:20Voleník Bohuslav
2.Ne7.4.2024Bowling Odpadlíci B Frýdlant0:18Kopüta LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
18:000:36

Extraliga (A)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Netovka Deers A Semily12:6Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin27:17Kain Aleš
1.Ne10.9.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant11:7Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Beneš Zdeněk25:21Korec Jiří
1.Ne10.9.2023Oštěpaři Liberec6:12Tequila Hrádek nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan17:26Doležal Pavel
1.Ne10.9.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou13:5Démoni A ChotyněBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika29:15Kavan Jakub
1.Ne10.9.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem8:10Pumáci Jablonec nad NisouKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin18:23Šindler Jaroslav
1.Ne10.9.2023Excalibur 1997 Liberec12:6Vegas Draks Jablonec nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel25:14Zemánek Jakub
2.Ne17.9.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou5:13Pumáci Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří13:29Gerhardt Petr
2.Ne17.9.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant9:9Oštěpaři LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Beneš Zdeněk23:21Krásný Jan
2.Ne17.9.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou7:11Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav20:25Doležalová Monika
2.Ne17.9.2023Tequila Hrádek nad Nisou10:8Netovka Deers A SemilyBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel27:19Mašek Martin
2.Ne17.9.2023Démoni A Chotyně3:15Goldstar B Nové Město pod SmrkemHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub13:30Polka Martin
2.Ne17.9.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec6:12Excalibur 1997 LiberecKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš18:29Hnatovský Pavel
3.Ne24.9.2023Netovka Deers A Semily11:7Bowling Odpadlíci A FrýdlantNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin24:20Beneš Zdeněk
3.Ne24.9.2023Oštěpaři Liberec8:10Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan20:23Korec Jiří
3.Ne24.9.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou8:10Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika19:21Kain Aleš
3.Ne24.9.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem10:8Vegas Draks Jablonec nad NisouKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin25:21Reczai Miroslav
3.Ne24.9.2023Pumáci Jablonec nad Nisou14:4Démoni A ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav30:12Kavan Jakub
3.Ne24.9.2023Excalibur 1997 Liberec6:12Tequila Hrádek nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel13:28Doležal Pavel
4.So30.9.2023Tequila Hrádek nad Nisou12:6Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel29:16Doležalová Monika
4.Ne1.10.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou10:8Démoni A ChotyněU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří21:17Kavan Jakub
4.Ne1.10.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant8:10Excalibur 1997 LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch22:24Hnatovský Pavel
4.Ne1.10.2023Oštěpaři Liberec7:11Netovka Deers A SemilyHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan19:27Mašek Martin
4.Ne1.10.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou4:14Pumáci Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Bikár Ladislav14:32Gerhardt Petr
4.Ne1.10.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec11:7Goldstar B Nové Město pod SmrkemKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš27:18Polka Martin
5.Ne8.10.2023Netovka Deers A Semily14:4Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin30:16Korec Jiří
5.Ne8.10.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou11:7Bowling Odpadlíci A FrýdlantBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika26:19Závůrka Vojtěch
5.Ne8.10.2023Pumáci Jablonec nad Nisou13:5Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Zárybnický Michal27:16Kain Aleš
5.Ne8.10.2023Excalibur 1997 Liberec14:4Oštěpaři LiberecSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel28:10Baroň Roman
5.Ne8.10.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem7:11Tequila Hrádek nad NisouKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
17:00Suk Daniel19:26Doležal Pavel
5.Ne8.10.2023Démoni A Chotyně9:9Vegas Draks Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub20:22Reczai Miroslav
6.Ne15.10.2023Netovka Deers A Semily6:12Excalibur 1997 LiberecNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin20:26Másilko Petr
6.Ne15.10.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou12:6Vegas Draks Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří27:19Reczai Miroslav
6.Ne15.10.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant8:10Goldstar B Nové Město pod SmrkemBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch22:22Polka Martin
6.Ne15.10.2023Oštěpaři Liberec7:11Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan23:25Doležalová Monika
6.Ne15.10.2023Tequila Hrádek nad Nisou9:9Pumáci Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel21:21Šindler Jaroslav
6.Ne15.10.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec13:5Démoni A ChotyněKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš29:15Kavan Jakub
7.Ne29.10.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou4:14Netovka Deers A SemilyBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika13:30Mašek Martin
7.Ne29.10.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem11:7Oštěpaři LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin27:18Krásný Jan
7.Ne29.10.2023Pumáci Jablonec nad Nisou11:7Bowling Odpadlíci A FrýdlantU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Zárybnický Michal25:16Beneš Zdeněk
7.Ne29.10.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou6:12Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav16:27Kain Aleš
7.Ne29.10.2023Excalibur 1997 Liberec11:7Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel26:18Korec Jiří
7.Ne29.10.2023Démoni A Chotyně4:14Tequila Hrádek nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub14:29Doležal Pavel
8.Ne12.11.2023Netovka Deers A Semily11:7Goldstar B Nové Město pod SmrkemNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin25:20Polka Martin
8.Ne12.11.2023Oštěpaři Liberec8:10Pumáci Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan20:24Šindler Jaroslav
8.Ne12.11.2023Tequila Hrádek nad Nisou18:0Vegas Draks Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel36:2Bikár Ladislav
8.Ne12.11.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou6:12Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Korec Jiří14:28Kain Aleš
8.Ne12.11.2023Excalibur 1997 Liberec14:4Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Másilko Petr29:14Doležalová Monika
8.Čt16.11.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant12:6Démoni A ChotyněBowling club & bar, Frýdlant 
18:00Beneš Zdeněk26:17Kavan Jakub
9.Ne19.11.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou11:7Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika24:20Korec Jiří
9.Ne19.11.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem7:11Excalibur 1997 LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Suk Daniel20:24Hnatovský Pavel
9.Ne19.11.2023Pumáci Jablonec nad Nisou12:6Netovka Deers A SemilyU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav24:16Mašek Martin
9.Ne19.11.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou6:12Bowling Odpadlíci A FrýdlantHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav17:27Beneš Zdeněk
9.Ne19.11.2023Démoni A Chotyně9:9Oštěpaři LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub22:25Krásný Jan
9.Ne19.11.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec1:17Tequila Hrádek nad NisouKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš10:34Doležal Pavel
10.Ne26.11.2023Netovka Deers A Semily15:3Démoni A ChotyněNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin33:12Kavan Jakub
10.Ne26.11.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou0:18Tequila Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Hladík Rostislav4:36Doležal Pavel
10.Ne26.11.2023Bowling Odpadlíci A Frýdlant8:10Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Beneš Zdeněk20:23Kain Aleš
10.Ne26.11.2023Oštěpaři Liberec15:3Vegas Draks Jablonec nad NisouHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan32:12Zemánek Jakub
10.Ne26.11.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou8:10Goldstar B Nové Město pod SmrkemBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika18:25Polka Martin
10.Ne26.11.2023Excalibur 1997 Liberec9:9Pumáci Jablonec nad NisouSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel26:23Šindler Jaroslav
11.Ne3.12.2023Pumáci Jablonec nad Nisou9:9Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav22:21Doležalová Monika
11.Ne3.12.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou2:16Netovka Deers A SemilyHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Zemánek Jakub12:33Mašek Martin
11.Ne3.12.2023Tequila Hrádek nad Nisou13:5Bowling Odpadlíci A FrýdlantBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel30:12Beneš Zdeněk
11.Ne3.12.2023Démoni A Chotyně7:11Excalibur 1997 LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub19:26Másilko Petr
11.Ne3.12.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec13:5Oštěpaři LiberecKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš30:17Krásný Jan
11.So9.12.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem10:8Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin26:19Korec Jiří
12.Ne10.12.2023Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou4:14Bowling Odpadlíci A FrýdlantU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří14:30Beneš Zdeněk
12.Ne10.12.2023Tequila Hrádek nad Nisou13:5Oštěpaři LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel29:13Krásný Jan
12.Ne10.12.2023Vegas Draks Jablonec nad Nisou7:11Excalibur 1997 LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Zemánek Jakub18:25Hnatovský Pavel
12.Ne10.12.2023Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec8:10Netovka Deers A SemilyKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš20:24Mašek Martin
12.Ne10.12.2023Démoni A Chotyně9:9Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub24:24Doležalová Monika
12.Ne10.12.2023Pumáci Jablonec nad Nisou11:7Goldstar B Nové Město pod SmrkemU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
17:00Zárybnický Michal26:23Polka Martin
13.Ne17.12.2023Netovka Deers A Semily3:15Tequila Hrádek nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin13:32Doležal Pavel
13.Ne17.12.2023Pumáci Jablonec nad Nisou11:7Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Šindler Jaroslav27:15Korec Jiří
13.Ne17.12.2023Oštěpaři Liberec9:9Bowling Odpadlíci A FrýdlantHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan23:20Beneš Zdeněk
13.Ne17.12.2023Goldstar B Nové Město pod Smrkem8:10Démoni A ChotyněKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin20:24Kavan Jakub
13.Ne17.12.2023Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou8:10Vegas Draks Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika21:23Zemánek Jakub
13.Ne17.12.2023Excalibur 1997 Liberec10:8Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel26:21Kain Aleš
14.Ne7.1.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou8:10Oštěpaři LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří21:26Krásný Jan
14.Ne7.1.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant8:10Netovka Deers A SemilyBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Beneš Zdeněk19:22Mašek Martin
14.Ne7.1.2024Tequila Hrádek nad Nisou10:8Excalibur 1997 LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel23:18Hnatovský Pavel
14.Ne7.1.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou5:13Goldstar B Nové Město pod SmrkemHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Zemánek Jakub15:29Polka Martin
14.Ne7.1.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec12:6Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš28:15Doležalová Monika
14.Ne7.1.2024Démoni A Chotyně6:12Pumáci Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub14:28Šindler Jaroslav
15.So13.1.2024Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou2:16Tequila Hrádek nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
19:00Doležalová Monika11:33Doležal Pavel
15.Ne14.1.2024Netovka Deers A Semily10:8Oštěpaři LiberecNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin23:24Krásný Jan
15.Ne14.1.2024Pumáci Jablonec nad Nisou18:0Vegas Draks Jablonec nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav36:2Reczai Miroslav
15.Ne14.1.2024Goldstar B Nové Město pod Smrkem12:6Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin27:20Kain Aleš
15.Ne14.1.2024Excalibur 1997 Liberec13:5Bowling Odpadlíci A FrýdlantSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel27:16Závůrka Vojtěch
15.Ne14.1.2024Démoni A Chotyně10:8Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Moravec Tomáš24:22Korec Jiří
16.Ne21.1.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou5:13Netovka Deers A SemilyU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří15:28Mašek Martin
16.Ne21.1.2024Oštěpaři Liberec8:10Excalibur 1997 LiberecHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan21:24Hnatovský Pavel
16.Ne21.1.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant12:6Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch25:18Doležalová Monika
16.Ne21.1.2024Tequila Hrádek nad Nisou16:2Goldstar B Nové Město pod SmrkemBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel32:11Polka Martin
16.Ne21.1.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou11:7Démoni A ChotyněHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Musil Miroslav25:19Kavan Jakub
16.Ne21.1.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec6:12Pumáci Jablonec nad NisouKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš17:27Zárybnický Michal
17.Ne28.1.2024Goldstar B Nové Město pod Smrkem11:7Bowling Odpadlíci A FrýdlantKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin24:20Závůrka Vojtěch
17.Ne28.1.2024Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou11:7Oštěpaři LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika25:19Krásný Jan
17.Ne28.1.2024Pumáci Jablonec nad Nisou3:15Tequila Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav10:31Doležal Pavel
17.Ne28.1.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou12:6Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav28:15Korec Jiří
17.Ne28.1.2024Excalibur 1997 Liberec9:9Netovka Deers A SemilySport bar Balon, Liberec 
17:00Másilko Petr23:23Mauerman Robert
17.Ne28.1.2024Démoni A Chotyně11:7Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub25:19Kain Aleš
18.Ne4.2.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou4:14Excalibur 1997 LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří9:30Hnatovský Pavel
18.Ne4.2.2024Netovka Deers A Semily15:3Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin32:12Doležalová Monika
18.Ne4.2.2024Oštěpaři Liberec10:8Goldstar B Nové Město pod SmrkemHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan25:23Polka Martin
18.Ne4.2.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant2:16Pumáci Jablonec nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch10:32Gerhardt Petr
18.Ne4.2.2024Tequila Hrádek nad Nisou15:3Démoni A ChotyněBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel33:11Kavan Jakub
18.Ne4.2.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec10:8Vegas Draks Jablonec nad NisouKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš22:20Musil Miroslav
19.Ne18.2.2024Pumáci Jablonec nad Nisou11:7Oštěpaři LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Šindler Jaroslav23:23Krásný Jan
19.Ne18.2.2024Goldstar B Nové Město pod Smrkem18:0Netovka Deers A SemilyKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin36:0Mašek Martin
19.Ne18.2.2024Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou3:15Excalibur 1997 LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika12:30Hnatovský Pavel
19.Ne18.2.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou5:13Tequila Hrádek nad NisouHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav12:29Doležal Pavel
19.Ne18.2.2024Démoni A Chotyně11:7Bowling Odpadlíci A FrýdlantHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub27:19Závůrka Vojtěch
19.Ne18.2.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec14:4Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš32:11Korec Jiří
20.Ne25.2.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou7:11Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří15:28Doležalová Monika
20.Ne25.2.2024Netovka Deers A Semily12:6Pumáci Jablonec nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin28:19Šindler Jaroslav
20.Ne25.2.2024Oštěpaři Liberec11:7Démoni A ChotyněHorizont, Liberec 
16:00Baroň Roman24:20Moravec Tomáš
20.Ne25.2.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant14:4Vegas Draks Jablonec nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch30:14Reczai Miroslav
20.Ne25.2.2024Tequila Hrádek nad Nisou12:6Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel24:19Ptáček Radek
20.Ne25.2.2024Excalibur 1997 Liberec12:6Goldstar B Nové Město pod SmrkemSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel27:16Suk Daniel
21.Ne3.3.2024Vegas Draks Jablonec nad Nisou8:10Oštěpaři LiberecHospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou 
16:00Reczai Miroslav24:22Krásný Jan
21.Ne3.3.2024Pumáci Jablonec nad Nisou12:6Excalibur 1997 LiberecU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
16:00Gerhardt Petr27:15Hnatovský Pavel
21.Ne3.3.2024Goldstar B Nové Město pod Smrkem13:5Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem 
16:00Polka Martin28:15Doležalová Monika
21.Ne3.3.2024Tequila Hrádek nad Nisou14:4Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležal Pavel32:14Korec Jiří
21.Ne3.3.2024Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec10:8Bowling Odpadlíci A FrýdlantKlub 44, Liberec 
17:00Kain Aleš26:20Závůrka Vojtěch
21.Ne3.3.2024Démoni A Chotyně2:16Netovka Deers A SemilyHospoda U Lip, Chotyně 
17:00Kavan Jakub13:33Mašek Martin
22.Ne10.3.2024Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou6:12Goldstar B Nové Město pod SmrkemU Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou 
13:00Korec Jiří14:27Polka Martin
22.Ne10.3.2024Netovka Deers A Semily16:2Vegas Draks Jablonec nad NisouNetovka bar, Semily 
13:00Mašek Martin32:12Reczai Miroslav
22.Ne10.3.2024Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou7:11Pumáci Jablonec nad NisouBažiny, Hrádek nad Nisou 
16:00Doležalová Monika17:27Šindler Jaroslav
22.Ne10.3.2024Oštěpaři Liberec6:12Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecHorizont, Liberec 
16:00Krásný Jan19:28Kain Aleš
22.Ne10.3.2024Bowling Odpadlíci A Frýdlant7:11Tequila Hrádek nad NisouBowling club & bar, Frýdlant 
16:00Závůrka Vojtěch18:25Doležal Pavel
22.Ne10.3.2024Excalibur 1997 Liberec14:4Démoni A ChotyněSport bar Balon, Liberec 
17:00Hnatovský Pavel30:12Kavan Jakub

1. liga (B)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Asterix Mikiho Andílci Nový Bor14:4Horizont Losers LiberecNádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor 
13:00Hyneš Jan31:15Škaloud František
1.Ne10.9.2023Klub 44 Smajlíci A Liberec11:7Black Lucky Panthers B LiberecKlub 44, Liberec 
13:00Kain Roman26:21Charvát Karel
1.Ne10.9.2023Gripeni A Liberec11:7Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemSport bar Kolečko, Liberec 10 
13:00Cícha Josef26:20Šindler Jan
1.Ne10.9.2023Legendy Richmond Hrádek nad Nisou7:11Goldstar A Nové Město pod SmrkemKlub Chotyně, Chotyně 
13:00Nývlt Petr21:27Dostál Jan
1.Ne10.9.2023Špílkaři Frýdlant12:6DEXTEROUS C Krásný LesPivovar Albrecht, Frýdlant 
16:00Davídek Miloš26:19Žitný Daniel
1.Ne10.9.2023Piráti z Ruprechtic10:8Klub 44 Smajlíci B LiberecClub Pirát, Liberec 
16:00Novák Milan24:21Kain Jakub
2.Ne17.9.2023Legendy Richmond Hrádek nad Nisou12:6DEXTEROUS C Krásný LesKlub Chotyně, Chotyně 
13:00Nývlt Petr25:17Vebr Jiří
2.Ne17.9.2023Klub 44 Smajlíci B Liberec5:13Klub 44 Smajlíci A LiberecKlub 44, Liberec 
13:00Kain Jakub15:30Kačinetz Tomáš
2.Ne17.9.2023Black Lucky Panthers B Liberec15:3Asterix Mikiho Andílci Nový BorU Martina, Liberec 
13:00Charvát Karel33:13Polívka Robert
2.Ne17.9.2023Horizont Losers Liberec6:12Špílkaři FrýdlantHorizont, Liberec 
13:00Škaloud František17:26Davídek Miloš