Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/153)
 NáhledTiskNahoru
Liberecký nom.žebříček - ženy D+

Krajské nominační žebříčky pro Rivality cup | Jednotlivci ženy | Hráček: 153 | Turnajů: 750

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Samlerová Michaela CZE048405Liberec420247016 400
2.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka320235815 500
3.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka2202210415 400
4.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa120216013 900
4.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec320236913 900
6.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka420243412 400
7.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec320238112 300
8.Sláviková Blažena CZE060791Česká Lípa20202312 200
9.Čechová Lucie CZE051935Nový Bor20202911 700
10.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf120216910 700
11.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka120215210 500
12.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec120213710 400
12.Kolářová Jana CZE006422DRyky Česká Lípa20203510 400
14.Jirásková Jaroslava CZE077146DVarnsdorfský Sedláci120212710 300
15.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf319222210 250
16.Kocmanová Lucie CZE068753DAsterix Nový Bor2020419 900
17.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk12021649 800
17.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant32023239 800
19.Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka32023469 200
20.Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor20201239 100
21.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 12021419 000
22.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf2020378 900
23.Podoprigora Simona CZE075677DSbH Česká Lípa2020328 800
23.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň2020618 800
23.Paříková Eliška CZE053731DAsterix Nový Bor2020318 800
26.Šupolová Michaela CZE078797Dragonflies Liberec12021338 700
27.Majstrová Andrea CZE067188DAsterix Nový Bor2020368 500
28.Vildová Radka CZE067751DGripeni Liberec12021588 400
29.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou12021258 200
30.Horn Claudia WRD066988Ebersbach12021418 100
31.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec2020607 800
32.Schneider Monika CZE074148DDragon Darts Slaná Železný Brod2020297 500
32.Havelková Drahuška CZE068881Nový BOR2020317 500
34.Audyová Iva CZE052191DČeští lvi Mimoň2020247 400
35.Fišerová Veronika CZE043461Skalice2020367 300
35.Holečková Adéla CZE077342Varnsdorf2020267 300
37.Tulachová Lenka CZE068017Košťálov1616167 100
38.Mottlová Martina CZE073127Tanvald2020256 900
39.Sedláčková Jitka CZE070650Jablonec nad Nisou2020286 400
39.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci11819196 400
41.Krušková Kateřina CZE012929DKřoupci Jablonec1717176 250
42.Šlemrová Věra CZE033906Frýdlant2020206 200
42.Štětinová Vlasta CZE073378Liberec11819196 200
42.Vágnerová Marie CZE075934Jílové u Držkova 1272020206 200
45.Černá Lucie CZE058494DSbH Česká Lípa2020246 000
46.Badová Věra CZE077614Nový Bor2020205 700
47.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)41555 650
48.Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor1616165 600
49.Papežová Markéta CZE075598Jílové u Držkova 1001717175 150
50.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)41555 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 20:48:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement