Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Liberecký pohár 2021/2022 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 41 | Turnajů: 28

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou55101110 600
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Fajtlová Gabriela CZE032387BLas Vegas Jablonec n/N.54997 200
Václavíková Zuzana CZE002931CCyclura Jablonec nad Nisou
3.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)43776 100
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
4.Husáková Alžběta CZE000428BAsterix Nový Bor52775 500
Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor
5.Kalašová Jana CZE000183The Forge Vanrnsdorf52774 850
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Vanrnsdorf
6.Paříková Eliška CZE053731CAsterix Nový Bor3332 400
Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor
6.Šikolová Šárka CZE055144BGripeni Liberec21332 400
Samlerová Michaela CZE048405CLiberec
8.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec16772 200
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
9.Dubcová Lucie CZE060232BNetovka Deers Semily3332 100
Samlerová Michaela CZE048405CLiberec
10.Nasková Dagmar CZE000326AKlub 44 Liberec6661 600
Nasková Veronika CZE061871Klub 44 Liberec
11.Husáková Alžběta CZE000428BAsterix Nový Bor1111 300
Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor
12.Morales Rosario Elidia CZE069969Klub 44 Liberec1111 100
Šikolová Šárka CZE055144BGripeni Liberec
13.Suchá Kateřina CZE066320BCyclura Jablonec nad Nisou3331 050
Adámková Veronika CZE065211BGrooti Jablonec nad Nisou
14.Škaloudová Lenka CZE062502DHorizont Liberec2221 000
Kounková Romana CZE057953CGripeni Liberec
15.Hanušová Dagmar CZE071341Avanti Frýdlant111950
Morales Rosario Elidia CZE069969Klub 44 Liberec
16.Sedalová Jana CZE072204Jablonec nad Nisou111900
Suchá Kateřina CZE066320BCyclura Jablonec nad Nisou
16.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové111900
Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové
16.Babková Adéla CZE069345Jablonec nad Nisou111900
Koťátková Marie CZE069223Jablonec nad Nisou
19.Fajtlová Gabriela CZE032387BLas Vegas Jablonec n/N.111700
Samlerová Michaela CZE048405CLiberec
19.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec111700
Šikolová Šárka CZE055144BGripeni Liberec
19.Gaubicová Štěpánka CZE068890Opilý Hroty Liberec222700
Kounková Romana CZE057953CGripeni Liberec
22.Tůmová Petra CZE047361BMost111650
Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov
23.Schlenkerová Nikola CZE072733FP Darts Česká Lípa111600
Venclová Lucie CZE048029Asterix Nový Bor
24.Majstrová Andrea CZE067188DAsterix Nový Bor111550
Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor
24.Suchá Kateřina CZE066320BCyclura Jablonec nad Nisou111550
Morgensternová Aneta CZE046797BDémoni Chotyně
26.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec111500
Hradecká Jana CZE066282Opilý Hroty Liberec
26.Horn Claudia WRD066988Ebersbach111500
Švehlová Dana CZE066167CU Péci Jablonec nad Nisou
26.Babková Adéla CZE069345Jablonec nad Nisou111500
Suchá Kateřina CZE066320BCyclura Jablonec nad Nisou
26.Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor111500
Václavíková Milena CZE021706Vsetín
26.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec111500
Valnohová Nikola CZE058499DBakaláři Liberec
31.Čechová Radka CZE052032CŠipkový klub Dobranov z.s.111350
Růžičková Petra CZE050534Nový Bor
31.Švehlová Dana CZE066167CU Péci Jablonec nad Nisou111350
Adámková Veronika CZE065211BGrooti Jablonec nad Nisou
31.Horáčková Jitka CZE068229CU Péci Jablonec nad Nisou111350
Horáčková Irena CZE033864CU Péci Jablonec nad Nisou
31.Babukova Michaela CZE028379AGoldstar Nové Město pod Smrkem111350
Karásková Jitka CZE050519Nové Město p.S.
35.Švihlová Barbora CZE069286Jablonec nad Nisou111250
Podlipná Michaela CZE069285Jablonec nad Nisou
35.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec111250
Schmidtová Jana CZE045443CJablonec nad Nisou
35.Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.111250
Venclová Lucie CZE048029Asterix Nový Bor
35.Venclová Lucie CZE048029Asterix Nový Bor111250
Morgensternová Aneta CZE046797BDémoni Chotyně
35.Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav111250
Hlaváčková Marcela CZE013406Hrádek n/N
35.Kalašová Jana CZE000183The Forge Vanrnsdorf111250
Horn Claudia WRD066988Ebersbach
35.Jirousková Monika CZE072649Gripeni Liberec111250
Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.9.2022 04:25:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement