Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/114)
  Náhled Tisk Nahoru
JC Liberec Klub 44

Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 114 | Turnajů: 62

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 29 29 29 19 050
1. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec 55 55 55 19 050
3. Kain Aleš CZE029605 A Klub 44 Liberec 30 30 30 15 200
4. Kundra Lukáš CZE061542 B Klub 44 Liberec 21 21 21 14 950
5. Kainová Michaela CZE053854 B Klub 44 Liberec 36 36 36 14 300
6. Rak Petr CZE026566 A Klub 44 Liberec 19 19 19 13 550
7. Vlk Luboš CZE062333 D Dragonflies 21 21 21 11 750
8. Svoboda Jan CZE034282 B KZP Jablonec n/N. 16 16 16 10 800
9. Němec Jaroslav CZE011114 A Klub 44 Liberec 20 20 20 10 500
10. Kočí Radek CZE014645 B Dragonflies 25 25 25 10 150
11. Koch Tomáš CZE061675 B Klub 44 Liberec 12 12 12 9 200
12. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 25 25 25 9 150
13. Havle Roman CZE026886 A Klub 44 Liberec 18 18 18 9 100
14. Toman Jaromír st. CZE017317 A Klub 44 Liberec 12 12 12 8 600
15. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 18 18 18 7 800
16. Poner Petr CZE014627 B Klub 44 Liberec 14 14 14 7 400
17. Kounková Romana CZE057953 B Klub 44 Liberec 18 18 18 6 500
18. Kundra Šimon CZE064675 B Klub 44 Liberec 16 16 16 6 200
19. Volf Jiří CZE026565 A Klub 44 Liberec 11 11 11 6 150
20. Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies 13 13 13 5 550
21. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec 12 12 12 5 500
22. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies 11 11 11 4 950
23. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 6 6 6 4 500
24. Vondrák Petr CZE046414 B Šipkový klub Ludvíkov 5 5 5 3 750
25. Moravec Jiří CZE017516 A Klub 44 Liberec 6 6 6 3 500
26. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 11 3 450
26. Berky Lukáš CZE061909 B Střelci ze zátiší 7 7 7 3 450
28. Polka Martin CZE058505 B Šipkový klub Ludvíkov 5 5 5 3 250
28. Jedinák Jan st. CZE057952 B Lucky Panthers Liberec 9 9 9 3 250
30. Vunderer Milan CZE063637 Liberec 7 7 7 3 050
31. Šikýř Jaroslav CZE013990 Liberec VI 8 8 8 3 000
32. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 5 5 5 2 750
32. Barthová Nikola CZE065888 Liberec 9 9 9 2 750
34. Richter Daniel 1998 CZE061482 C Klub 44 Liberec 6 6 6 2 700
34. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 6 6 6 2 700
34. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 4 2 700
37. Kozák Lubor ml. CZE026077 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 2 500
38. Hybner Jan CZE046438 A Oštěpaři Liberec 3 3 3 2 450
39. Vundererová Martina CZE063813 Liberec 6 6 6 2 100
39. Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov 2 2 2 2 100
41. Mašek Martin CZE058394 A Netovka Deers Semily 3 3 3 1 950
42. Baroň Jan CZE056587 D Gripeni Liberec 4 4 4 1 900
43. Vaněk Milan CZE061471 D Losers Liberec 4 4 4 1 800
43. Adam Marcel CZE048403 A Excalibur Liberec 2 2 2 1 800
43. Procházka Martin CZE062642 Liberec 4 4 4 1 800
43. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 2 2 2 1 800
47. Škaloud František CZE061476 D Losers Liberec 3 3 3 1 750
48. Baroň Roman CZE056589 B Gripeni Liberec 2 2 2 1 700
49. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec 2 2 2 1 600
49. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 2 2 2 1 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 22:43:13