Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
JC Liberec Klub 44

Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 66 | Turnajů: 24

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 13 13 13 9 150
2. Kundra Lukáš CZE061542 D Klub 44 Liberec 9 9 9 6 650
3. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec 18 18 18 6 300
4. Kainová Michaela CZE053854 Klub 44 Liberec 15 15 15 6 250
5. Svoboda Jan CZE034282 B KZP Jablonec n/N. 9 9 9 6 150
6. Toman Jaromír CZE017317 A Oštěpaři Liberec 7 7 7 5 650
7. Němec Jaroslav CZE011114 A Klub 44 Liberec 10 10 10 4 700
8. Koch Tomáš CZE061675 D Klub 44 Liberec 5 5 5 4 250
9. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 10 10 10 3 800
9. Kočí Radek CZE014645 Gripeni Liberec 8 8 8 3 800
11. Volf Jiří CZE026565 A Klub 44 Liberec 6 6 6 3 500
12. Kain Aleš CZE029605 A Klub 44 Liberec 7 7 7 3 350
13. Vlk Luboš CZE062333 Dragonflies 6 6 6 3 300
14. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 6 6 6 2 700
15. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 2 650
16. Kundra Šimon CZE064675 Klub 44 Liberec 7 7 7 2 550
17. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 4 4 4 2 500
17. Havle Roman CZE026886 A Klub 44 Liberec 6 6 6 2 500
19. Jedinák Jan 1977 CZE057952 B Lucky Panthers Liberec 6 6 6 2 400
20. Rak Petr CZE026566 A Klub 44 Liberec 3 3 3 2 350
21. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies 6 6 6 2 200
22. Samlerová Michaela CZE048405 A Dragonflies 6 6 6 2 100
23. Kounková Romana CZE057953 B Klub 44 Liberec 7 7 7 2 050
24. Kozák Lubor 1980 CZE026077 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 1 950
25. Moravec Jiří CZE017516 A Klub 44 Liberec 3 3 3 1 750
26. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 4 4 4 1 700
27. Polka Martin CZE058505 B Šipkový klub Ludvíkov 3 3 3 1 650
27. Baroň Jan CZE056587 D Gripeni Liberec 3 3 3 1 650
29. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec 2 2 2 1 600
30. Richter Daniel 1998 CZE061482 D Klub 44 Liberec 4 4 4 1 500
31. Tichánek Jiří CZE065826 Rabí 3 3 3 1 450
32. Nasková Dagmar CZE000326 B Klub 44 Liberec 3 3 3 1 350
32. Poner Petr CZE014627 B Klub 44 Liberec 3 3 3 1 350
34. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov 2 2 2 1 300
35. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 2 2 2 1 100
36. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov 2 2 2 1 000
37. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 950
37. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 3 3 3 950
37. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 3 3 3 950
40. Munzar Petr CZE065855 Nová Ves 3 3 3 850
41. Holoubek David 1998 CZE060792 D Klub 44 Liberec 2 2 2 800
41. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 2 2 2 800
43. Krásný Jan CZE051053 A Oštěpaři Liberec 1 1 1 750
43. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec 1 1 1 750
45. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 2 2 2 700
46. Čermák Josef CZE007774 B DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 650
46. Hartman Petr CZE009848 Pandy Liberec 1 1 1 650
46. Samko Robert CZE025166 B Las Vegas Jablonec n/N. 1 1 1 650
46. Mácha Zbyněk CZE065691 České Budějovice 1 1 1 650
50. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2019 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.11.2019 10:34:47