Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Liberecký pohár - ŽENY kat. D+

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 81 | Turnajů: 345

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 4 20 24 48 5 420
2. Kainová Michaela CZE053854 Klub 44 Liberec 3 17 20 122 2 440
3. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 1 19 20 32 1 960
4. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 24 24 75 1 820
5. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 1 19 20 61 1 540
6. Kučerová Hana CZE017580 Jablonec nad Nisou 17 17 38 1 410
7. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 18 18 58 1 320
8. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 15 16 28 1 200
9. Dubcová Lucie CZE060232 D Netovka Deers Semily 15 15 22 1 190
10. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 17 17 30 1 110
11. Hlaváčková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 19 19 40 990
12. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 1 11 12 93 980
13. Loubková Martina CZE023754 D Asterix Nový Bor 10 10 14 960
14. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 15 15 27 910
15. Čechová Lucie CZE051935 D Nový Bor 2 4 6 6 860
16. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 2 2 780
17. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 5 6 7 760
18. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 12 12 33 740
19. Hůjová Alena CZE061869 Liberec 1 10 11 29 730
20. Babcová Jitka CZE061582 Nové Město pod Smrkem 12 12 19 640
21. Kalašová Jana CZE000183 Htádek nad Nisou 11 11 11 610
21. Bechná Eliška CZE049432 Česká Lípa 17 17 27 610
23. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 12 12 19 600
24. Ouhrábková Renata CZE058964 D Asociace Mavist Plus Semily 12 12 13 500
25. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 7 7 11 430
26. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 6 6 11 420
27. Venclová Lucie CZE048029 D Nový Bor 5 5 6 310
28. Ondrášová Lucie CZE059731 Semily 8 8 8 300
29. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 4 4 4 280
30. Donátová Olina CZE062071 Jablonec nad Nisou 6 6 6 260
30. Táborská Martina CZE061465 D Gripeni Liberec 4 4 20 260
32. Kolínská Veronika CZE054461 Chotyně 5 5 5 250
33. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 4 4 10 240
34. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 4 4 8 220
34. Patzáková Nikol CZE062233 Liberec 4 4 7 220
36. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 5 5 7 190
36. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 3 3 5 190
38. Němcová Jindřiška 1975 CZE026701 Liberec 3 3 3 3 170
38. Dudíková Jitka CZE056028 Liberec 3 3 3 170
38. Rohánková Veronika CZE055700 Liberec 3 3 3 170
41. Armenta Šárka CZE058681 Semily 4 4 4 160
42. Lufinková Šárka CZE054503 Tanvald 3 3 3 150
42. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 150
44. Kropíková Kateřina CZE061741 4 4 4 140
45. Pomeislová Gabriela CZE061470 D Losers Liberec 2 2 2 120
46. Babková Michaela CZE062645 Liberec 2 2 2 100
46. Davidová Tereza CZE061671 Liberec 2 2 2 100
46. Svobodová Barbora CZE030146 Tmaň 2 2 2 100
49. Koníčková Marie CZE032243 Semily 2 2 2 80
49. Čiháková Iveta CZE061598 Liberec 2 2 2 80
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 12:08:06