Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/296)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 296 | Turnajů: 724

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 D Gripeni Liberec 2 24 26 124 4 720
2. Novák Jan CZE057060 Smajlíci Liberec 4 24 28 127 4 040
3. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec 1 22 23 110 3 730
4. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 1 19 20 27 3 080
5. Horáček Lukáš CZE037767 Peckaři Kokonín 4 19 23 28 2 790
6. Charvát Martin CZE056344 D DEXTEROUS Krásný Les 4 9 13 16 2 450
7. Tvrdý Jiří CZE032922 D ŠK Nola Vilémov 1 21 22 32 2 420
8. Dubec Jiří CZE012079 Netovka Deers Semily 22 22 29 2 300
9. Petrus Martin CZE053018 D Pandy Liberec 24 24 71 2 240
9. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 18 18 42 2 240
11. Čermák Vladimír CZE052246 Pumáci Jablonec n/N. 1 24 25 86 2 170
12. Pavlík Josef CZE059250 D Pandy Liberec 19 19 30 2 090
13. Kundra Lukáš CZE061542 Smajlíci Liberec 1 12 13 47 2 070
14. Bobek Vladimír CZE020555 D Gripeni Liberec 23 23 51 1 950
15. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 1 15 16 21 1 920
16. Bělina Marek CZE059365 Bakaláři Liberec 21 21 39 1 790
17. Vavera Daniel CZE060032 Liberec 1 17 18 79 1 760
18. Cícha Josef CZE053649 D Gripeni Liberec 21 21 36 1 690
19. Toušek David CZE060357 Liberec 1 15 16 62 1 640
20. Rebroš Patrik CZE058129 Lucky Panthers Liberec 12 12 58 1 540
21. Novák Karel CZE056347 Liberec 23 23 43 1 510
22. Toman Jaromír 1996 CZE058504 D Pandy Liberec 23 23 49 1 490
23. Rosenhahn Peter CZE045657 Zittau 23 23 31 1 470
24. Koch Tomáš 1992 CZE061675 Smajlíci Liberec 8 8 31 1 420
24. Siegl Aleš CZE017414 Liberec VI 16 16 43 1 420
26. Řehák Josef CZE060887 Šipkový klub Ludvíkov 1 16 17 22 1 370
27. Valenta Radek CZE035793 Semily 19 19 39 1 350
28. Jedinák Jan CZE059844 Smajlíci Liberec 1 14 15 47 1 330
29. Touš Oldřich 1992 CZE053434 D Pandy Liberec 18 18 30 1 300
30. Plíva Miloš CZE060890 Netovka Deers Semily 19 19 27 1 290
31. Seidel Lukáš CZE060967 Oštěpaři Liberec 13 13 28 1 270
32. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 14 14 21 1 260
32. Volker Mucke CZE049304 Zittau 20 20 28 1 260
34. Šulc Patrik CZE058704 D Liberec 1 14 15 20 1 230
35. Cirkl Jiří CZE050262 Liberec 18 18 31 1 180
36. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 18 18 35 1 160
36. Kovář Jiří CZE056265 Peckaři Kokonín 1 17 18 27 1 160
38. Bernard Tomáš CZE060886 Asociace Mavist Plus Semily 16 16 29 1 140
39. Havránek Lukáš CZE058683 Asociace Mavist Plus Semily 17 17 20 1 130
40. Černák Ondřej CZE052945 D Asterix Nový Bor 1 11 12 13 1 100
41. Mauerman Robert CZE061478 Netovka Deers Semily 1 8 9 19 1 090
42. Kohler Petr CZE060314 Bakaláři Liberec 19 19 41 1 050
42. Němec Dominik CZE060098 Liberec 17 17 36 1 050
44. Kočí Radek CZE014645 Liberec 8 8 75 1 040
44. Šafra Patrik CZE038303 Liberec 1 13 14 17 1 040
44. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 18 18 43 1 040
47. Vodseďálek Tomáš CZE060899 Asociace Mavist Plus Semily 1 14 15 22 1 010
48. Tomek Pavel CZE017315 Jablonec nad Nisou 13 13 18 990
49. Beneš Petr CZE056264 Jablonec n/N. 1 11 12 12 980
49. Richter Daniel 1994 CZE056277 Liberec 12 12 17 980
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2019 07:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.1.2019 07:04:52