Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/624)
 NáhledTiskNahoru
BDC Liberecký kraj (85)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 624 | Turnajů: 244

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Belanský Josef CZE050111CAsterix Nový Bor23537375 500
2.Bičiště Miroslav CZE010447DGripeni Liberec24042425 250
3.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec23234344 530
4.Bičišťová Marcela CZE024748DGripeni Liberec13940404 510
5.Morales Rosario Elidia CZE069969Chilapa13334344 070
6.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec22729293 950
7.Sedlmajer Libor CZE054547DBakaláři Liberec3030303 770
8.Rak Petr CZE026566AKlub 44 Liberec2323233 520
9.Čechová Radka CZE052032CŠipkový klub Dobranov z.s.2727273 330
10.Třísko Roman CZE055254AAsterix Nový Bor2121213 310
11.Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor12526263 260
12.Polka Martin CZE058505AGoldstar Nové Město pod Smrkem21921213 220
13.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec12728283 180
14.Kain Roman CZE029614AKlub 44 Liberec2626263 050
15.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.11819193 040
16.Svoboda Jan CZE034282BKZP Jablonec n/N.21719192 910
16.Černák Ondřej CZE052945AŠipkový klub Dobranov z.s.21820202 910
18.Horáček Petr CZE066450Liberec2323232 870
19.Oreský Patrik CZE064162CČeští lvi Mimoň2222222 800
20.Mečíř Petr CZE070564Liberec2222222 750
21.Tichý Petr CZE034669BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem21820202 730
22.Nový Petr CZE032183BLas Vegas Jablonec n/N.22224242 700
23.Šikolová Šárka CZE055144BGripeni Liberec12122222 680
24.Kubín Milan CZE054528DŠipkový klub Dobranov z.s.2020202 560
25.Hanušová Dagmar CZE071341Liberec12122222 510
26.Oberreiter Tomáš CZE066449Liberec2121212 450
27.Pekařová Jana CZE055120DČeští lvi Mimoň2121212 420
28.Augustin Roland CZE008829 2020202 410
29.Merva Jan CZE001115BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem1919192 400
30.Šindler Jan CZE011435BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem2020202 360
31.Vajc Jiří CZE071768Liberec2121212 350
32.Flejberk David CZE053004BGripeni Liberec1515152 320
33.Pekař Zdeněk CZE055119DČeští lvi Mimoň1818182 300
34.Korec Jiří CZE017605BKZP Jablonec n/N.21719192 270
35.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily21214142 250
35.Kadera Jakub CZE051064AGoldstar Nové Město pod Smrkem1818182 250
37.Havle Roman CZE026886AKlub 44 Liberec1818182 200
37.Bergerová Irena CZE054529DŠipkový klub Dobranov z.s.1919192 200
39.Šaroun Josef CZE067826CAvanti Frýdlant1818182 150
40.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou11415152 090
41.Hodulík Kamil CZE031052DŠipkový klub Dobranov z.s.1515152 080
42.Paříková Eliška CZE053731CAsterix Nový Bor11819192 050
42.Kovář Michal CZE068836Čeští lvi Mimoň1717172 050
42.Valentová Věra CZE001053BDEXTEROUS Krásný Les1717172 050
45.Hrubeš Tadeáš CZE067327BLas Vegas Jablonec n/N.1616162 030
46.Valenta Radek CZE035793BNetovka Deers Semily1515152 000
46.Kalva Martin CZE063847DČeští lvi Mimoň1616162 000
48.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou21113131 970
48.Hach Dominik CZE067396DRumburská letka21214141 970
50.Pour Karel CZE061463CLiberec1818181 920
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.7.2022 10:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.7.2022 11:32:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement