Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/57)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2020 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 57 | Turnajů: 185

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kopencová Monika CZE064037 D Bakaláři Liberec 10 10 33 5 500
2. Čechová Radka 1970 CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 10 10 22 5 300
3. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 10 10 30 5 200
3. Kučerová Hana CZE017580 Jablonec nad Nisou 10 10 16 5 200
5. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 1 10 11 26 5 000
6. Barthová Nikola CZE065888 Liberec 1 10 11 15 4 900
7. Jírová Luisa CZE065649 Hrádek nad Nisou 1 10 11 28 4 800
7. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 10 10 37 4 800
9. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 10 10 15 4 700
10. Bičišťová Marcela CZE024748 D Gripeni Liberec 1 10 11 18 4 600
10. Kalašová Jana CZE000183 Htádek nad Nisou 10 10 12 4 600
12. Paříková Eliška CZE053731 D Asterix Nový Bor 10 10 13 4 400
13. Suchá Kateřina CZE066320 Liberec 1 10 11 11 4 100
14. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 10 10 16 3 800
15. Václavíková Milena CZE021706 Vsetín 10 10 16 3 600
15. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 10 10 14 3 600
17. Adámková Veronika CZE065211 Jablonec nad Nisou 1 7 8 8 3 150
18. Zelinková Marta CZE065396 Nový Bor 10 10 20 3 100
19. Koníčková Marie CZE032243 Semily 10 10 11 3 000
19. Švehlová Dana CZE066167 Jablonec nad Nisou 1 6 7 7 3 000
21. Vundererová Martina CZE063813 Liberec 8 8 8 2 900
22. Donátová Olina CZE062071 Jablonec nad Nisou 8 8 8 2 500
23. Smrtková Miluše CZE013791 Liberec VI 7 7 7 2 350
23. Táborská Martina CZE061465 D Gripeni Liberec 5 5 5 2 350
25. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 2 2 4 4 2 100
26. Mitrofanová Natálie CZE065492 Jablonec nad Nisou 7 7 7 2 050
27. Růžičková Petra CZE059251 Jablonec nad Nisou 5 5 5 1 950
28. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 4 4 4 1 400
28. Čechová Lucie CZE051935 Nový Bor 2 2 2 1 400
30. Dubová Jana CZE066587 Liberec 4 4 4 1 300
30. Vundererová Eliška CZE066743 Liberec 4 4 4 1 300
32. Malá Lucie CZE066064 Liberec 4 4 4 1 200
33. Himmelová Adriana CZE051970 Nové Město p/S. 3 3 3 750
33. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 3 3 3 750
33. Vetrovska Klara CZE066302 Liberec 3 3 3 750
36. Vosecká Lenka CZE066235 Hrádek nad Nisou 2 2 2 700
37. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 2 2 2 600
37. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 2 2 2 600
39. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 2 2 2 500
40. Hejtmanová Martina CZE063875 D Gripeni Liberec 1 1 1 450
40. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 450
40. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 1 1 1 450
40. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 450
40. Presová Zdeňka CZE067036 Liberec 1 1 1 450
45. Horáková Denisa CZE066879 Rybniště 1 1 1 350
45. Horn Claudia CZE066988 Ebersbach 1 1 1 350
45. Němcová Jindřiška 1975 CZE026701 Liberec 3 1 1 1 350
45. Patzáková Nikol CZE062233 Liberec 1 1 1 350
45. Kašparová Magdaléna CZE066279 Liberec 1 1 1 350
45. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:42:25