Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/240)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 240 | Turnajů: 294

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jech Filip CZE061540 D Netovka Deers Semily 2 10 12 33 9 900
2. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies 2 10 12 23 9 500
3. Škaloud František CZE061476 D Losers Liberec 1 10 11 27 9 300
4. Bělina Marek CZE059365 D Bakaláři Liberec 10 10 21 8 800
5. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 1 10 11 21 8 300
5. Vlk Luboš CZE062333 D Dragonflies 1 10 11 26 8 300
7. Koníček Miloš CZE006547 Semily 10 10 18 8 100
8. Marek František CZE064475 D Démoni Chotyně 10 10 22 7 000
9. Kalenský Jan CZE065319 10 10 29 6 800
9. Vaněk Milan CZE061471 D Losers Liberec 1 10 11 26 6 800
11. Řípa Jakub CZE062635 Netovka Deers Semily 1 10 11 22 6 600
11. Přibyl Milan CZE062467 D Paďouři Liberec 8 8 8 6 600
13. Vunderer Milan CZE063637 Liberec 10 10 16 6 200
14. Pour Filip CZE064024 D Paďouři Liberec 10 10 13 6 100
15. Hrnčár Lukáš CZE060898 D Netovka Deers Semily 10 10 19 5 900
16. Šikýř Jaroslav CZE013990 Liberec VI 1 10 11 21 5 800
16. Belanský Josef CZE050111 D Asterix Nový Bor 10 10 14 5 800
18. Přibyl Jan CZE064026 D Paďouři Liberec 7 7 7 5 650
19. Jahn Robby WRD066339 Rennersdorf 10 10 10 5 500
19. Bičiště Miroslav CZE010447 D Gripeni Liberec 1 10 11 18 5 500
19. Horáček Jan CZE064920 Liberec 10 10 13 5 500
22. Rotek Jan CZE064354 D Losers Liberec 10 10 11 5 400
23. Hošek Jan CZE065321 Semily 10 10 17 5 300
23. Mifka Lukáš CZE061729 D Žraloci Semily 10 10 23 5 300
25. Malkovský Petr CZE066263 Liberec 10 10 11 5 200
26. Ledl Miroslav CZE051744 D Démoni Chotyně 10 10 12 5 000
26. Horák Robin CZE066261 Liberec 10 10 11 5 000
28. Pour Karel CZE061463 D Paďouři Liberec 10 10 26 4 900
28. Hybler Václav CZE066051 Semily 10 10 15 4 900
28. Plíva Petr CZE065404 Semily 10 10 17 4 900
31. Baroň Jan CZE056587 D Gripeni Liberec 9 9 9 4 850
32. Marek Matěj CZE064476 D Démoni Chotyně 10 10 21 4 800
32. Lachman Jaroslav CZE063249 D Bakaláři Liberec 10 10 16 4 800
34. Fečko Marek CZE065603 Semily 10 10 38 4 700
35. Kozderka Zdeněk CZE063420 D Bakaláři Liberec 10 10 16 4 600
36. Dlouhý Jiří CZE065324 D Démoni Chotyně 10 10 20 4 500
36. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 10 10 18 4 500
38. Mařatka Karel CZE062505 D Žraloci Semily 10 10 25 4 400
38. Kučera Petr CZE017582 Jablonec nad Nisou 10 10 16 4 400
40. Pour Roman CZE065950 Liberec 10 10 16 4 300
41. Kindermann René WRD009605 Zittau 1 10 11 15 4 200
41. Pohl Martin CZE005021 Rumburk 8 8 8 4 200
41. Ciprián Martin CZE061469 D Losers Liberec 10 10 10 4 200
44. Gregor Daniel CZE066176 Liberec 9 9 9 4 150
45. Svoboda Marek CZE064477 D Démoni Chotyně 10 10 14 4 100
46. Valerian Jaroslav CZE064823 Varnsdorf 7 7 7 4 050
47. Soudil Radek CZE062503 Semily 10 10 12 4 000
48. Neuman Jiří CZE060530 D Bakaláři Liberec 10 10 16 3 900
48. Částek Martin CZE065483 Nové město pod Smrkem 10 10 13 3 900
50. Havlíček David 1994 CZE059924 Jablonec nad Nisou 10 10 12 3 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 19:46:40