Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2020 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 56 | Turnajů: 167

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mauerman Robert CZE061478 C Netovka Deers Semily 2 10 12 28 10 000
2. Dubec Jiří CZE012079 C Netovka Deers Semily 1 10 11 20 9 500
3. Valko Jaroslav CZE001043 C Asterix Nový Bor 10 10 14 7 800
4. Srna Petr 1994 CZE048361 C U Péci Jablonec nad Nisou 1 10 11 16 7 100
5. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 10 11 16 6 900
6. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 10 10 31 6 600
6. Petrus Martin CZE053018 C Bakaláři Liberec 10 10 17 6 600
8. Hartman Petr CZE009848 C Pandy Liberec 10 10 12 6 400
9. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 10 10 19 6 300
9. Zajac Jakub CZE061479 C Netovka Deers Semily 10 10 16 6 300
11. Valenta Radek CZE035793 C Netovka Deers Semily 10 10 26 6 200
12. Krchov Pavel CZE059771 C Asterix Nový Bor 10 10 20 6 100
12. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 10 10 24 6 100
14. Saksa Jaroslav CZE060436 C Netovka Deers Semily 2 10 12 12 6 000
15. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 10 10 20 5 700
16. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 9 9 9 5 650
17. Tomek Pavel CZE017315 C U Péci Jablonec nad Nisou 10 10 15 5 500
18. Richter Daniel CZE061482 C Klub 44 Liberec 8 8 8 5 000
19. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 7 7 7 4 750
20. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 10 10 16 4 700
21. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 9 9 9 4 050
22. Toman Jaromír ml. CZE058504 C Pandy Liberec 10 10 10 4 000
22. Kovář Jiří CZE056265 C U Péci Jablonec nad Nisou 10 10 10 4 000
22. Blažek Tomáš CZE052772 C Špílkaři Liberec 10 10 10 4 000
25. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 10 10 14 3 700
26. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 7 7 7 3 250
27. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 10 10 11 3 100
28. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 5 6 6 2 950
29. Kuča Jan CZE060807 C Netovka Deers Semily 7 7 7 2 850
30. Plíva Miloš CZE060890 C Netovka Deers Semily 5 5 5 2 050
31. Hujer Zdeněk CZE021589 C Liberec 4 4 4 2 000
32. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 5 5 5 1 850
33. Kolínský Jakub CZE054610 C Chotyně 6 6 6 1 600
33. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 4 4 4 1 600
35. Jalovecký Dušan CZE040615 C Šipkový klub Dobranov z.s. 2 2 2 1 500
36. Repčák Vladimír CZE001437 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 1 350
37. Stejskal Maritn CZE058698 C Bílý Kostel 3 3 3 1 150
38. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 1 1 1 950
39. Sukovatý Jan CZE063516 C Šipkový klub Dobranov z.s. 2 2 2 900
40. Holomucký Tomáš CZE032400 C Astra Česká Lípa 1 1 1 850
41. Jahoda Michal CZE054562 C Astra Česká Lípa 2 2 2 800
42. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 1 1 1 750
43. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 2 2 2 700
44. Kopecký Josef CZE017611 C Lucky Panthers Liberec 1 1 1 650
45. Hančar Jiří CZE026606 C DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 550
45. Klikar Karel CZE030988 C Piráti z Ruprechtic 1 1 1 550
47. Dostál Lukáš CZE063667 C Pomatenci Hranice 1 1 1 450
47. Fofoňka Jindřich CZE043550 C Excalibur Liberec 1 1 1 450
47. Holoubek David CZE060792 C Klub 44 Liberec 1 1 1 450
50. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:48:28