Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 247

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kobr Petr CZE049646 B ŠK Nola Vilémov 2 10 12 19 11 100
2. Křapka Marek CZE058757 B ŠK Nola Vilémov 10 10 19 9 600
3. Indra Petr CZE058702 B Gripeni Liberec 10 10 21 9 100
4. Baroň Roman CZE056589 B Gripeni Liberec 10 10 17 8 700
5. Daňko Jakub CZE054588 B Démoni Chotyně 10 10 19 8 400
6. Kundra Lukáš CZE061542 B Klub 44 Liberec 10 10 28 8 300
7. Samko Robert CZE025166 B Las Vegas Jablonec n/N. 10 10 22 8 200
8. Poner Petr CZE014627 B Klub 44 Liberec 10 10 16 7 300
8. Nový Petr CZE032183 B Las Vegas Jablonec n/N. 2 10 12 38 7 300
8. Koch Tomáš CZE061675 B Klub 44 Liberec 10 10 11 7 300
11. Záruba Martin CZE001682 B ŠK Vítkov Jilemnice 10 10 11 7 000
12. Kočí Radek CZE014645 B Dragonflies 1 10 11 41 6 900
12. Kubánek Jaroslav CZE062395 B Gripeni Liberec 10 10 15 6 900
14. Pokora Michael CZE054230 B Piráti z Ruprechtic 10 10 16 6 800
14. Rajman Karel CZE047320 B KZP Jablonec n/N. 10 10 19 6 800
16. Jedinák Jan st. CZE057952 B Lucky Panthers Liberec 2 10 12 25 6 700
17. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 10 10 18 6 600
18. Vondrák Petr CZE046414 B Šipkový klub Ludvíkov 1 5 6 6 6 550
19. Nývlt Petr CZE053926 B Legendy Richmond Hrádek n/N. 10 10 16 6 400
20. Svoboda Jan CZE034282 B KZP Jablonec n/N. 9 9 9 6 250
21. Kundra Šimon CZE064675 B Klub 44 Liberec 10 10 24 6 100
21. Kusebauch Roland CZE054232 B Piráti z Ruprechtic 10 10 15 6 100
23. Merva Jan CZE001115 B The Best Of Nové Město p/S. 10 10 14 5 700
24. Brandejs Denis CZE046807 B KZP Jablonec n/N. 1 10 11 14 5 600
24. Bareš František CZE046794 B The Best Of Nové Město p/S. 10 10 13 5 600
24. Havlan Michal CZE015585 B Piráti z Ruprechtic 8 8 8 5 600
27. Berky Lukáš CZE061909 B Střelci ze zátiší 9 9 9 5 350
28. Kolář Miroslav CZE001752 B Legendy Richmond Hrádek n/N. 10 10 15 5 000
29. Hencl Miroslav CZE024173 B Peckaři Kokonín 10 10 15 4 900
30. Suk Daniel CZE059236 B The Best Of Nové Město p/S. 7 7 7 4 650
31. Mengr Jiří CZE011053 B Asterix Nový Bor 9 9 9 4 550
32. Šindler Jan CZE011435 B The Best Of Nové Město p/S. 10 10 13 4 500
32. Valentko František CZE059103 B Gripeni Liberec 10 10 12 4 500
34. Dostál Václav CZE053597 B KZP Jablonec n/N. 1 9 10 10 4 450
35. Fialka Jan CZE053925 B Legendy Richmond Hrádek n/N. 9 9 9 4 250
36. Kozák Lubor st. CZE046253 B Lucky Panthers Liberec 10 10 16 4 200
36. Špitál Oldřich CZE052066 B Křoupci Jablonec 10 10 10 4 200
38. Engel Martin CZE055155 B Démoni Chotyně 10 10 13 4 100
39. Gaži Martin CZE049428 B Šipkový klub Ludvíkov 6 6 6 3 700
39. Bielik Petr CZE025619 B Liberec 6 8 8 8 3 700
41. Valkoun Tomáš CZE045407 B KZP Jablonec n/N. 2 5 7 7 3 650
42. Moravec Tomáš CZE055188 B Démoni Chotyně 7 7 7 3 550
43. Matys Pavel CZE048402 B Střelci ze zátiší 8 8 8 3 500
44. Černohub Josef CZE054531 B Garáž Liberec 5 5 5 3 150
45. Sobotka Vojtěch CZE058393 B Netovka Deers Semily 1 4 5 5 3 100
45. Kočí Jaromír CZE014503 B Piráti z Ruprechtic 10 10 11 3 100
47. Polka Martin CZE058505 B Šipkový klub Ludvíkov 5 5 5 3 050
48. Vasko Petr CZE045408 B Las Vegas Jablonec n/N. 9 9 9 2 950
49. Karala Ernest CZE009378 B The Best Of Nové Město p/S. 7 7 7 2 850
49. Kadera Jakub CZE051064 B Šipkový klub Ludvíkov 9 9 9 2 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:05:44