Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/86)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Liberecký pohár - ŽENY kat. D+

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 86 | Turnajů: 386

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 4 18 22 64 3 520
2. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 4 3 7 8 3 410
3. Kalašová Jana CZE000183 Htádek nad Nisou 4 23 27 47 3 290
4. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 1 24 25 118 2 410
5. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 2 24 26 103 2 380
6. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 2 22 24 83 2 360
7. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 3 15 18 87 2 060
8. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 21 21 65 1 670
9. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 17 17 54 1 530
10. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 22 22 62 1 500
11. Kučerová Hana CZE017580 Jablonec nad Nisou 18 18 40 1 420
12. Hlaváčková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 24 24 49 1 240
13. Táborská Martina CZE061465 D Gripeni Liberec 19 19 35 1 210
14. Čechová Lucie CZE051935 Nový Bor 1 10 11 16 1 150
15. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 18 18 41 1 120
16. Loubková Martina CZE023754 D Asterix Nový Bor 13 13 18 950
17. Bičišťová Marcela CZE024748 D Gripeni Liberec 14 14 27 860
18. Hejtmanová Martina CZE063875 D Gripeni Liberec 11 11 17 830
19. Paříková Eliška CZE053731 D Asterix Nový Bor 13 13 16 770
20. Kopencová Monika CZE064037 D Bakaláři Liberec 9 9 26 610
21. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 10 10 11 520
22. Bechná Eliška CZE049432 Česká Lípa 11 11 21 450
23. Růžičková Petra CZE059251 Jablonec nad Nisou 10 10 12 400
24. Václavíková Milena CZE021706 Vsetín 8 8 10 380
25. Němcová Jindřiška CZE026701 Liberec 3 6 6 11 360
26. Táborská Karolína CZE061464 D Gripeni Liberec 5 5 6 350
27. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 5 5 9 330
28. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 5 5 11 310
29. Koníčková Marie CZE032243 Semily 8 8 10 280
30. Adámková Veronika CZE065211 KZP Jablonec n/N. 6 6 7 260
30. Pomeislová Gabriela CZE061470 D Losers Liberec 4 4 6 260
32. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 1 1 250
33. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 4 4 5 240
34. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 5 5 6 230
35. Zelinková Marta CZE065396 Nový Bor 4 4 13 220
36. Jírová Luisa CZE065649 Hrádek nad Nisou 4 4 11 200
36. Barthová Nikola CZE065888 Liberec 2 2 10 200
36. Mitrofanová Natálie CZE065492 Jablonec nad Nisou 4 4 4 200
39. Maternová Nikol CZE065322 Loučky 5 5 5 190
39. Kolínská Veronika CZE054461 Chotyně 3 3 3 190
39. Holoušová Martina CZE055782 Valdice 3 3 3 190
42. Mikešová Jaroslava CZE063735 Liberec 4 4 8 160
43. Malá Nicole CZE063343 Liberec 3 3 4 150
44. Malá Lucie CZE066064 Liberec 2 2 2 140
45. Rulcová Sabina CZE065352 D Gripeni Liberec 3 3 3 130
45. Osičková Petra CZE065707 Liberec 3 3 3 130
45. Babková Michaela CZE062645 Liberec 3 3 3 130
45. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 3 3 3 130
49. Gážiová Michaela CZE054530 Křižany 2 2 2 120
49. Wagnerová Kristýna CZE050988 D U Péci Jablonec nad Nisou 2 2 2 120
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 05:53:11