Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 68 | Turnajů: 272

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kainová Michaela CZE053854 Klub 44 Liberec 2 18 20 131 2 740
2. Kalašová Jana CZE000183 Htádek nad Nisou 3 16 19 34 2 370
3. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 3 12 15 35 2 270
4. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 3 3 6 6 2 260
5. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 1 18 19 80 1 830
6. Dubcová Lucie CZE060232 D Netovka Deers Semily 2 9 11 22 1 790
7. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 1 18 19 77 1 670
8. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 17 17 50 1 190
9. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 16 16 56 1 180
10. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 15 15 36 1 150
11. Táborská Martina CZE061465 D Gripeni Liberec 16 16 29 1 060
12. Kučerová Hana CZE017580 Jablonec nad Nisou 12 12 25 880
12. Loubková Martina CZE023754 D Asterix Nový Bor 12 12 16 880
14. Čechová Lucie CZE051935 D Nový Bor 1 7 8 13 860
15. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 11 11 29 850
16. Hlaváčková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 16 16 29 800
17. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 12 12 26 740
18. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 5 5 7 710
19. Hejtmanová Martina CZE063875 Gripeni Liberec 7 7 12 570
20. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 10 10 11 520
21. Bičišťová Marcela CZE024748 Gripeni Liberec 7 7 14 470
22. Paříková Eliška CZE053731 Asterix Nový Bor 8 8 9 420
23. Bohuslavová Eliška CZE049432 Česká Lípa 10 10 20 400
24. Růžičková Petra CZE059251 Jablonec nad Nisou 9 9 11 370
25. Němcová Jindřiška CZE026701 Liberec 3 6 6 11 360
26. Táborská Karolína CZE061464 D Gripeni Liberec 5 5 6 350
27. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 5 5 9 330
28. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 4 4 10 260
28. Pomeislová Gabriela CZE061470 D Losers Liberec 4 4 6 260
30. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 1 1 250
31. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 4 4 5 240
32. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 5 5 6 230
33. Holoušová Martina CZE055782 Valdice 3 3 3 190
33. Kolínská Veronika CZE054461 Chotyně 3 3 3 190
35. Mikešová Jaroslava CZE063735 Liberec 4 4 8 160
36. Malá Nicole CZE063343 Liberec 3 3 4 150
37. Koníčková Marie CZE032243 Semily 4 4 4 140
38. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 3 3 3 130
39. Kubešová Jana CZE063248 Liberec 4 4 4 120
40. Václavíková Milena CZE021706 Vsetín 2 2 2 100
40. Babukova Michaela CZE028379 Šipkový klub Ludvíkov 2 2 2 100
40. Smrtková Miluše CZE013791 Liberec VI 2 2 2 100
43. Chmátalová Kateřina CZE063812 Liberec 2 2 2 80
43. Kalašová Alexandra CZE043751 Nový Bor 2 2 2 80
45. Gážiová Michaela CZE054530 D Křižany 1 1 1 70
45. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 70
47. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 2 2 2 60
47. Kopencová Monika CZE064037 Bakaláři Liberec 2 2 2 60
49. Říhová Kateřina CZE061450 Nový Bor 1 1 1 50
49. Barthelmes Julia WRD064836 Potsdam 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 11:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 11:49:50