Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/299)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 299 | Turnajů: 642

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Riedel Nils CZE004461 Tequila Hrádek nad Nisou 2 20 22 36 5 820
2. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies 4 22 26 89 3 820
3. Koch Tomáš CZE061675 D Klub 44 Liberec 2 20 22 43 3 500
4. Škaloud František CZE061476 D Losers Liberec 2 20 22 77 3 100
5. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 4 18 22 47 3 080
6. Kundra Lukáš CZE061542 D Klub 44 Liberec 21 21 60 2 870
7. Mauerman Robert CZE061478 D Netovka Deers Semily 3 15 18 38 2 700
8. Vlk Luboš CZE062333 Dragonflies 22 22 90 2 320
9. Vaněk Milan CZE061471 D Losers Liberec 1 17 18 63 2 300
10. Kočí Radek CZE014645 Gripeni Liberec 18 18 113 2 100
11. Richter Daniel 1998 CZE061482 D Klub 44 Liberec 16 16 40 2 000
12. Tomek Pavel CZE017315 Jablonec nad Nisou 20 20 28 1 960
13. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 22 22 50 1 820
14. Krchov Pavel CZE059771 Asterix Nový Bor 15 15 30 1 730
15. Koníček Miloš CZE006547 Semily 11 11 14 1 610
16. Kindermann René WRD009605 Zittau 2 18 20 30 1 520
17. Ciprián Martin CZE061469 D Losers Liberec 15 15 38 1 430
18. Gerhardt Petr CZE064127 Las Vegas Jablonec n/N. 1 9 10 17 1 400
19. Bělina Marek CZE059365 D Bakaláři Liberec 16 16 31 1 340
20. Dubec Jiří CZE012079 D Netovka Deers Semily 1 11 12 22 1 320
21. Valenta Radek CZE035793 Netovka Deers Semily 14 14 40 1 260
22. Novák Karel CZE056347 Liberec 19 19 29 1 190
23. Kuča Jan CZE060807 D Netovka Deers Semily 3 5 8 11 1 160
24. Schwarz Jiří CZE048359 Jablonec nad Nisou 17 17 20 1 070
25. Toušek David CZE060357 Dragonflies 14 14 44 1 020
26. Mifka Lukáš CZE061729 D Žraloci Semily 13 13 42 1 010
27. Míka Lukáš 1981 CZE064834 Tequila Hrádek nad Nisou 11 11 12 990
27. Kovář Jiří CZE056265 D U Péci Jablonec nad Nisou 19 19 26 990
29. Baroň Jan CZE056587 D Gripeni Liberec 12 12 16 980
29. Bičiště Miroslav CZE010447 Gripeni Liberec 12 12 22 980
31. Pýcha Jakub CZE052371 D Bakaláři Liberec 9 9 13 970
32. Kundra Šimon CZE064675 Klub 44 Liberec 10 10 36 960
33. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 15 15 19 950
34. Kučera Petr CZE017582 Jablonec nad Nisou 16 16 32 900
35. Plíva Miloš CZE060890 D Netovka Deers Semily 11 11 15 890
35. Šafra Patrik CZE038303 Liberec 1 6 7 7 890
37. Jureček Dominik CZE061614 Bakaláři Liberec 16 16 31 880
37. Lachman Jaroslav CZE063249 Bakaláři Liberec 14 14 21 880
39. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 11 11 13 850
40. Holoubek David 1998 CZE060792 D Klub 44 Liberec 13 13 16 830
41. Wunderlich Peter WRD999199 Zittau 6 6 6 800
41. Belanský Josef CZE050111 D Asterix Nový Bor 10 10 16 800
43. Jech Filip CZE061540 Netovka Deers Semily 1 4 5 14 790
44. Vodseďálek Tomáš CZE060899 D Žraloci Semily 10 10 14 780
45. Brumlich Daniel CZE062372 Jablonec nad Nisou 15 15 25 770
46. Burmeister René WRD063083 Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 5 6 11 760
47. Topl Vojtěch CZE063247 Liberec 7 7 16 750
47. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 13 13 26 750
49. Pour Karel CZE061463 D Paďouři Liberec 11 11 22 730
50. Valentko František CZE059103 Gripeni Liberec 11 11 16 710
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 18:08:13