Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/283)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Liberecký pohár - MUŽI kat. D+

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 283 | Turnajů: 681

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies 4 24 28 100 4 240
2. Klindera Ladislav CZE033021 D Dragonflies 4 20 24 60 3 460
3. Škaloud František CZE061476 D Losers Liberec 2 22 24 88 3 360
4. Vlk Luboš CZE062333 D Dragonflies 24 24 101 2 700
5. Vaněk Milan CZE061471 D Losers Liberec 1 19 20 71 2 560
6. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 24 24 59 2 160
7. Koníček Miloš CZE006547 Semily 13 13 19 1 910
8. Bělina Marek CZE059365 D Bakaláři Liberec 19 19 39 1 770
9. Kindermann René WRD009605 Zittau 2 20 22 38 1 660
10. Ciprián Martin CZE061469 D Losers Liberec 16 16 39 1 500
11. Baroň Jan CZE056587 D Gripeni Liberec 14 14 29 1 340
12. Novák Karel CZE056347 Liberec 21 21 32 1 270
13. Bičiště Miroslav CZE010447 D Gripeni Liberec 14 14 27 1 180
14. Mifka Lukáš CZE061729 D Žraloci Semily 15 15 47 1 150
15. Lachman Jaroslav CZE063249 D Bakaláři Liberec 16 16 28 1 120
16. Jech Filip CZE061540 D Netovka Deers Semily 1 6 7 26 1 090
17. Schwarz Jiří CZE048359 Jablonec nad Nisou 17 17 20 1 070
18. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 17 17 21 1 050
19. Toušek David CZE060357 D Dragonflies 14 14 44 1 020
20. Kučera Petr CZE017582 Jablonec nad Nisou 18 18 39 1 000
21. Belanský Josef CZE050111 D Asterix Nový Bor 13 13 22 990
22. Pour Karel CZE061463 D Paďouři Liberec 13 13 35 970
22. Pýcha Jakub CZE052371 D Bakaláři Liberec 9 9 14 970
24. Ledl Miroslav CZE051744 D Démoni Chotyně 13 13 17 950
24. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 13 13 15 950
26. Wunderlich Peter WRD999199 Zittau 7 7 7 910
27. Kozderka Zdeněk CZE063420 D Bakaláři Liberec 16 16 21 900
28. Šafra Patrik CZE038303 Liberec 1 6 7 7 890
29. Jureček Dominik CZE061614 D Bakaláři Liberec 16 16 31 880
30. Vodseďálek Tomáš CZE060899 D Žraloci Semily 11 11 16 870
31. Kohler Petr CZE060314 D Bakaláři Liberec 12 12 15 860
32. Neuman Jiří CZE060530 D Bakaláři Liberec 13 13 22 850
32. Brumlich Daniel CZE062372 Jablonec nad Nisou 17 17 29 850
34. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 15 15 28 810
35. Pohl Martin CZE005021 Rumburk 8 8 17 800
35. Havel Jan CZE033912 Nové Město pod Smrkem 10 10 19 800
37. Moravec Martin 1989 CZE059734 Chotyně 14 14 14 760
38. Mařatka Karel 1973 CZE062505 D Žraloci Semily 13 13 38 750
38. Topl Vojtěch CZE063247 Liberec 7 7 16 750
38. Kyloušek Michal CZE062504 Semily 13 13 17 750
41. Cirkl Jiří CZE050262 Liberec 11 11 12 730
42. Šikýř Jaroslav CZE013990 Liberec VI 12 12 17 720
43. Churavý Tomáš CZE061975 Liberec 13 13 16 710
43. Novák Marco CZE059489 Most 1 4 5 6 710
45. Procházka Martin CZE062642 Liberec 1 6 7 9 690
45. Vrána Tomáš CZE062562 Liberec 13 13 22 690
47. Dobrýk Rastislav CZE061868 Liberec 12 12 39 680
47. Hrnčár Lukáš CZE060898 D Netovka Deers Semily 6 6 18 680
49. Podlaha Vít CZE014643 Nový Bor 5 5 6 670
50. Piskáček Jan CZE060149 Praha 12 12 13 660
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 16:06:20