Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Libereckého kraje 2024 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 143 | Turnajů: 487

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Samlerová Michaela CZE048405Liberec310134610 900
2.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka310134010 300
3.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka31013709 800
4.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka21012558 800
5.Jirásková Jaroslava CZE077146DVarnsdorfský Sedláci21012308 100
5.Širová Helena CZE078049DExcalibur Liberec31013138 100
5.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)34778 100
8.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant31013218 000
9.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec21012367 900
10.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa1010337 100
10.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec21012637 100
12.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka31013176 900
13.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec21012426 800
14.Šupolová Michaela CZE078797Dragonflies Liberec21012566 600
14.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf21012446 600
16.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk21012466 500
17.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 11011406 200
18.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec11011466 100
19.Čechová Lucie CZE051935Nový Bor1010246 000
19.Sláviková Blažena CZE060791Česká Lípa1010136 000
21.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf11011255 800
22.Paříková Eliška CZE053731DAsterix Nový Bor1010205 400
22.Kolářová Jana CZE006422DRyky Česká Lípa1010225 400
22.Táborská Martina CZE061465Liberec11011225 400
22.Procházková Karolína 1994CZE061464Liberec 151010115 400
26.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci21012185 300
27.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou1010275 200
27.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)34775 200
29.Gaubicová Štěpánka CZE068890DOpilý Hroty Liberec11011125 100
30.Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka21012214 900
31.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň1010284 700
32.Vosecká Tereza CZE071820DSbH Česká Lípa9994 550
33.Majstrová Andrea CZE067188DAsterix Nový Bor1010174 500
33.Skočovská Anna CZE072429DBullíci Česká Lípa1010124 500
35.Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor1010634 300
35.Havelková Drahuška CZE068881Nový BOR1010224 300
35.Holubová Kristina CZE067593Turnov11011144 300
38.Audyová Iva CZE052191DČeští lvi Mimoň1010154 200
38.Vildová Radka CZE067751DGripeni Liberec1010274 200
40.Kocmanová Lucie CZE068753DAsterix Nový Bor1010154 100
40.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf1010224 100
40.Sojková Jana CZE080591Liberec1010104 100
43.Scholtz Katrin WRD009028Zittau1010124 000
43.Holečková Adéla CZE077342Varnsdorf1010154 000
45.Podoprigora Simona CZE075677DSbH Česká Lípa1010163 900
45.Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor1010163 900
45.Mottlová Martina CZE073127Tanvald1010163 900
45.Štětinová Vlasta CZE073378Liberec11011203 900
49.Hlobeňová Petra CZE080431Sosnová11011133 800
49.Hrdličková Lada CZE079755Nový Bor1010103 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 15:20:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement