Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 65 | Turnajů: 382

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 C Gripeni Liberec 4 24 28 120 6 240
2. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec 1 24 25 131 4 490
3. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov 3 18 21 32 4 150
4. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov 4 14 18 23 4 060
5. Srna Petr 1994 CZE048361 C U Péci Jablonec nad Nisou 3 24 27 49 3 730
6. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov 3 14 17 22 3 030
7. Petrus Martin CZE053018 C Bakaláři Liberec 2 24 26 58 2 920
8. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 24 25 48 2 730
9. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 22 22 60 2 700
10. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 16 16 42 2 520
11. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 22 22 64 2 240
12. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 1 22 23 55 1 910
13. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 21 21 50 1 870
14. Kubánek Jaroslav CZE062395 C Gripeni Liberec 16 16 36 1 740
15. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 14 14 20 1 480
16. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 13 14 16 1 440
17. Pokora Michael CZE054230 C Piráti z Ruprechtic 12 12 30 1 420
18. Cícha Josef CZE053649 C Gripeni Liberec 18 18 39 1 380
19. Regner Michal CZE054233 C Piráti z Ruprechtic 15 15 20 1 370
20. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 9 9 22 1 350
21. Toman Jaromír ml. CZE058504 C Pandy Liberec 21 21 44 1 290
22. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 16 16 19 1 280
23. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 15 15 30 1 250
24. Kusebauch Roland CZE054232 C Piráti z Ruprechtic 16 16 28 1 220
25. Tvrdý Jiří CZE032922 C Studenec 1 6 7 8 1 070
26. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 16 16 39 1 060
27. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 17 17 20 1 050
28. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 16 16 28 1 020
28. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 18 18 50 1 020
30. Kotrbatý Milan CZE061417 C Šipkový klub Ludvíkov 1 8 9 14 950
31. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 12 12 17 880
32. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 10 10 11 820
33. Havel Jan CZE033912 C Nové Město pod Smrkem 10 10 19 800
34. Řehák Josef CZE060887 C Šipkový klub Ludvíkov 7 7 15 790
35. Zamazal Radek CZE021911 C Šipkový klub Ludvíkov 2 4 6 7 760
36. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 6 6 17 640
37. Hujer Zdeněk CZE021589 C Liberec 9 9 9 510
38. Kolínský Jakub CZE054610 C Chotyně 10 10 12 460
39. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 7 7 7 450
40. Ráž Lukáš CZE057723 C Frýdlant 9 9 11 390
41. Haas Petr CZE058978 C Piráti z Ruprechtic 6 6 6 360
42. Hlinka Jiří CZE058946 C Bohemia Hearts Poděbrady 3 3 3 350
43. Kočí Jaromír CZE014503 C Piráti z Ruprechtic 6 6 6 340
44. Stejskal Maritn CZE058698 C Bílý Kostel 7 7 7 330
45. Hampl Martin CZE034745 C Piráti z Ruprechtic 2 2 2 260
46. Procházka Jaroslav CZE052188 C Šipkový klub Dobranov z.s. 3 3 3 250
47. Burda Anton CZE058500 C Gripeni Liberec 5 5 5 230
48. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 1 1 1 210
49. Luft Marek CZE054231 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 190
49. Železný Zdeněk CZE001373 C ŠK Nola Vilémov 3 3 3 190
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 06:59:56