Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 60 | Turnajů: 269

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
43. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 1 1 1 210
25. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 10 10 29 800
28. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 12 12 35 740
39. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 5 5 5 350
6. Petrus Martin CZE053018 C Bakaláři Liberec 2 18 20 45 2 180
8. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 16 16 49 1 800
9. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 15 15 37 1 710
15. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 13 13 32 1 170
33. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 9 9 15 530
35. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 9 9 12 450
42. Stejskal Maritn CZE058698 C Bílý Kostel 4 4 4 220
39. Hlinka Jiří CZE058946 C Bohemia Hearts Poděbrady 3 3 3 350
44. Kolínský Jakub CZE054610 C Chotyně 6 6 7 200
49. Tajč Radek CZE014866 C DC XXL Mladá Boleslav 1 1 1 110
52. Tajč Vladislav CZE003403 C DC XXL Mladá Boleslav 1 1 1 70
46. Horák Michal CZE058503 C DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 130
55. Kozák Petr CZE022197 C DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 50
55. Hančar Jiří CZE026606 C DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 50
37. Ráž Lukáš CZE057723 C Frýdlant 9 9 11 390
1. Indra Petr CZE058702 C Gripeni Liberec 3 18 21 89 4 630
2. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec 1 18 19 108 3 450
16. Kubánek Jaroslav CZE062395 C Gripeni Liberec 10 10 24 1 120
22. Cícha Josef CZE053649 C Gripeni Liberec 13 13 25 870
52. Burda Anton CZE058500 C Gripeni Liberec 1 1 1 70
52. Gönnerth Miroslav CZE034331 C Jablonec nad Nisou 1 1 1 70
59. Beneš Jan CZE042513 C Jablonec nad Nisou 1 1 1 30
59. Šulák Dietr CZE017326 C Jablonecké Paseky 1 1 1 30
10. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 1 18 19 49 1 690
38. Hujer Zdeněk CZE021589 C Liberec 6 6 6 380
24. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 10 10 11 820
36. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 4 4 6 420
25. Havel Jan CZE033912 C Nové Město pod Smrkem 10 10 19 800
14. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 8 8 21 1 220
20. Toman Jaromír CZE058504 C Pandy Liberec 15 15 33 970
21. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 10 10 12 960
29. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 11 11 11 650
30. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 9 9 12 590
7. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 18 19 35 2 070
13. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 11 12 13 1 300
19. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 13 13 15 1 030
18. Regner Michal CZE054233 C Piráti z Ruprechtic 10 10 14 1 040
31. Kusebauch Roland CZE054232 C Piráti z Ruprechtic 8 8 14 560
32. Pokora Michael CZE054230 C Piráti z Ruprechtic 6 6 6 540
41. Kočí Jaromír CZE014503 C Piráti z Ruprechtic 4 4 4 240
45. Luft Marek CZE054231 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 190
50. Klikar Karel CZE030988 C Piráti z Ruprechtic 2 2 2 100
50. Haas Petr CZE058978 C Piráti z Ruprechtic 2 2 2 100
47. Ondrašík Roman CZE003091 C Praha 9 2 2 2 120
55. Kolář Miroslav CZE002776 C Ryky Česká Lípa 1 1 1 50
17. Tvrdý Jiří CZE032922 C Studenec 1 6 7 8 1 070
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 11:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 11:12:49