Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 64 | Turnajů: 367

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 C Gripeni Liberec 4 24 28 116 6 180
2. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec 1 24 25 125 4 450
3. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov 3 17 20 31 4 060
3. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov 4 14 18 23 4 060
5. Srna Petr 1994 CZE048361 C U Péci Jablonec nad Nisou 3 24 27 46 3 650
6. Petrus Martin CZE053018 C Bakaláři Liberec 2 24 26 56 2 900
7. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov 3 13 16 21 2 880
8. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 22 22 56 2 640
9. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 24 25 45 2 590
10. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 16 16 38 2 460
11. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 22 22 61 2 240
12. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 21 21 46 1 830
13. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 1 20 21 53 1 790
14. Kubánek Jaroslav CZE062395 C Gripeni Liberec 14 14 34 1 620
15. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 14 14 20 1 480
16. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 13 14 16 1 440
17. Pokora Michael CZE054230 C Piráti z Ruprechtic 12 12 28 1 420
18. Regner Michal CZE054233 C Piráti z Ruprechtic 15 15 20 1 370
19. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 9 9 22 1 350
20. Cícha Josef CZE053649 C Gripeni Liberec 18 18 34 1 300
21. Toman Jaromír CZE058504 C Pandy Liberec 21 21 43 1 270
22. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 15 15 27 1 250
23. Kusebauch Roland CZE054232 C Piráti z Ruprechtic 16 16 28 1 220
24. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 15 15 17 1 170
25. Tvrdý Jiří CZE032922 C Studenec 1 6 7 8 1 070
26. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 15 15 36 1 010
26. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 17 17 19 1 010
28. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 15 15 26 970
29. Kotrbatý Milan CZE061417 C Šipkový klub Ludvíkov 1 8 9 14 950
30. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 16 16 45 900
31. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 10 10 11 820
32. Havel Jan CZE033912 C Nové Město pod Smrkem 10 10 19 800
33. Řehák Josef CZE060887 C Šipkový klub Ludvíkov 7 7 15 790
34. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 11 11 16 770
35. Zamazal Radek CZE021911 C Šipkový klub Ludvíkov 2 4 6 7 760
36. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 6 6 12 580
37. Hujer Zdeněk CZE021589 C Liberec 8 8 8 480
38. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 7 7 7 450
39. Kolínský Jakub CZE054610 C Chotyně 9 9 10 410
40. Ráž Lukáš CZE057723 C Frýdlant 9 9 11 390
41. Hlinka Jiří CZE058946 C Bohemia Hearts Poděbrady 3 3 3 350
42. Kočí Jaromír CZE014503 C Piráti z Ruprechtic 6 6 6 340
43. Stejskal Maritn CZE058698 C Bílý Kostel 6 6 6 300
44. Haas Petr CZE058978 C Piráti z Ruprechtic 5 5 5 250
44. Procházka Jaroslav CZE052188 C Šipkový klub Dobranov z.s. 3 3 3 250
46. Burda Anton CZE058500 C Gripeni Liberec 5 5 5 230
47. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 1 1 1 210
48. Železný Zdeněk CZE001373 C ŠK Nola Vilémov 3 3 3 190
48. Luft Marek CZE054231 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 190
50. Fišer Tomáš CZE054304 C Šipkový klub Dobranov z.s. 3 3 3 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2019 11:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.11.2019 11:54:11