Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 58 | Turnajů: 229

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 C Gripeni Liberec 3 15 18 74 4 180
2. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec 1 15 16 88 2 780
3. Srna Petr 1994 CZE048361 C Peckaři Kokonín 3 15 18 31 2 720
4. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov 3 8 11 14 2 710
5. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov 2 10 12 18 2 620
6. Petrus Martin CZE053018 C Pandy Liberec 2 14 16 36 1 900
7. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 15 16 29 1 780
8. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov 2 9 11 12 1 630
9. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 14 14 46 1 600
10. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 10 10 25 1 520
11. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 13 13 35 1 510
12. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 1 13 14 41 1 440
13. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 8 8 21 1 220
14. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 8 9 10 1 090
15. Tvrdý Jiří CZE032922 C ŠK Nola Vilémov 1 6 7 8 1 070
16. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 11 11 13 950
17. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 11 11 29 930
18. Regner Michal CZE054233 C Piráti z Ruprechtic 8 8 12 860
19. Kotrbatý Milan CZE061417 C Šipkový klub Ludvíkov 1 6 7 12 830
20. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 10 10 11 820
21. Toman Jaromír CZE058504 C Pandy Liberec 13 13 30 810
22. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 10 10 29 800
22. Havel Jan CZE033912 C Nové Město pod Smrkem 10 10 19 800
24. Řehák Josef CZE060887 C Šipkový klub Ludvíkov 7 7 15 790
25. Cícha Josef CZE053649 C Gripeni Liberec 11 11 21 770
26. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 8 8 8 740
27. Kubánek Jaroslav CZE062395 C Gripeni Liberec 6 6 14 700
28. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 10 10 31 620
29. Kusebauch Roland CZE054232 C Piráti z Ruprechtic 8 8 14 560
30. Zamazal Radek CZE021911 C Šipkový klub Ludvíkov 1 4 5 6 510
31. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 8 8 8 480
32. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 7 7 10 430
33. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 4 4 6 420
34. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 6 6 12 380
35. Hlinka Jiří CZE058946 C Bohemia Hearts Poděbrady 3 3 3 350
36. Pokora Michael CZE054230 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 310
37. Ráž Lukáš CZE057723 C Démoni Chotyně 6 6 8 280
38. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 5 5 6 250
39. Kočí Jaromír CZE014503 C Piráti z Ruprechtic 4 4 4 240
40. Hujer Zdeněk CZE021589 C Klub 44 Liberec 4 4 4 220
41. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 1 1 1 210
42. Kolínský Jakub CZE054610 C Démoni Chotyně 6 6 7 200
43. Luft Marek CZE054231 C Piráti z Ruprechtic 3 3 3 190
44. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 3 3 3 150
44. Stejskal Maritn CZE058698 C Démoni Chotyně 3 3 3 150
46. Horák Michal CZE058503 C DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 130
47. Hošek Jan CZE038145 C ŠK Klokani Nejdek 2 2 2 120
48. Tajč Radek CZE014866 C DC XXL Mladá Boleslav 1 1 1 110
49. Klikar Karel CZE030988 C Piráti z Ruprechtic 2 2 2 100
50. Ondrašík Roman CZE003091 C Nikater Praha 1 1 1 70
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2019 23:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.7.2019 23:24:10