Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/125)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2019 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 125 | Turnajů: 589

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 24 28 100 5 500
2. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 24 28 94 4 900
3. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 19 22 79 4 840
4. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 4 24 28 147 4 500
5. Samlerová Michaela CZE048405 A Dragonflies 4 24 28 119 4 400
6. Kainová Michaela CZE053854 Klub 44 Liberec 4 24 28 184 4 320
7. Dubcová Lucie CZE060232 D Netovka Deers Semily 4 16 20 49 4 120
8. Nasková Dagmar CZE000326 B Klub 44 Liberec 3 24 27 94 3 910
9. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 4 3 7 8 3 830
10. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 4 18 22 64 3 520
11. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 4 3 7 8 3 410
12. Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N. 3 22 25 90 3 370
13. Kalašová Jana CZE000183 Htádek nad Nisou 4 23 27 46 3 290
14. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 3 11 14 32 2 940
15. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín 4 15 19 23 2 850
15. Kounková Romana CZE057953 B Klub 44 Liberec 3 24 27 161 2 850
17. Bergerová Patricie CZE061466 D Gripeni Liberec 1 24 25 117 2 410
18. Václavíková Zuzana CZE002931 B Las Vegas Jablonec n/N. 1 18 19 38 2 370
19. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 2 22 24 82 2 360
20. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec 2 19 21 26 2 350
21. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 2 24 26 96 2 320
22. Tomanová Daniela CZE058741 C Pandy Liberec 2 22 24 51 2 240
23. Srnová Barbora CZE048463 C U Péci Jablonec nad Nisou 1 24 25 48 2 150
24. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 3 15 18 84 2 040
25. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 1 18 19 48 1 910
26. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 21 21 65 1 670
27. Kolníková Krystyna CZE048912 A Smržovka 1 17 18 20 1 540
28. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 17 17 54 1 530
29. Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec 20 20 51 1 500
30. Valentová Věra CZE001053 B The Best Of Nové Město p/S. 14 14 24 1 420
30. Kučerová Hana CZE017580 Jablonec nad Nisou 18 18 40 1 420
32. Mangerová Zuzana CZE049974 Liberec 21 21 56 1 390
33. Škodová Klára CZE058078 B Démoni Chotyně 1 14 15 35 1 370
34. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín 1 13 14 17 1 340
35. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 1 11 12 29 1 320
35. Nováková Alena CZE056345 B Klub 44 Liberec 1 19 20 46 1 320
37. Bruská Iveta CZE002191 The Best Of Nové Město p/S. 9 9 15 1 310
38. Hlaváčková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 24 24 49 1 240
39. Táborská Martina CZE061465 D Gripeni Liberec 19 19 35 1 210
40. Čechová Lucie CZE051935 D Nový Bor 1 10 11 16 1 150
41. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 18 18 41 1 120
42. Engelová Hana CZE057393 A Pumáci Jablonec n/N. 3 2 5 5 1 010
43. Loubková Martina CZE023754 D Asterix Nový Bor 13 13 18 950
44. Horáčková Irena CZE033864 C Peckaři Kokonín 1 1 2 2 880
45. Bičišťová Marcela CZE024748 Gripeni Liberec 14 14 27 860
46. Hejtmanová Martina CZE063875 Gripeni Liberec 11 11 17 830
47. Paříková Eliška CZE053731 Asterix Nový Bor 13 13 16 770
48. Vasková Silvie CZE045770 B Las Vegas Jablonec n/N. 9 9 13 690
49. Morgensternová Aneta CZE046797 B Démoni Chotyně 13 13 29 670
50. Kopencová Monika CZE064037 Bakaláři Liberec 9 9 26 610
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.12.2019 02:53

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 7.12.2019 02:53:40