Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/194)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Libereckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 194 | Turnajů: 581

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec310137515 200
2.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou310136713 500
3.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou310134211 500
4.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec310134611 200
5.Samlerová Michaela CZE048405Liberec310134610 900
6.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka310134110 300
7.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou31013209 900
8.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka31013719 800
9.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka21012568 800
10.Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor1010328 600
10.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor1010228 600
12.Čechová Radka CZE052032CAsterix Nový Bor1010738 200
13.Jirásková Jaroslava CZE077146DVarnsdorfský Sedláci21012308 100
13.Širová Helena CZE078049DExcalibur Liberec31013138 100
13.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)34778 100
16.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant31013218 000
17.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec21012377 900
18.Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec21012377 600
19.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou11011297 300
20.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa1010337 100
20.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec21012647 100
22.Bergerová Irena CZE054529CŠipkový klub Dobranov z.s.1010417 000
23.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka31013176 900
24.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec21012426 800
25.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk21012476 700
26.Kulasová Zuzana CZE003493BAsterix Nový Bor1010476 600
26.Šupolová Michaela CZE078797Dragonflies Liberec21012576 600
26.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf21012456 600
29.Obdržálková Marta CZE063121CŠipkový klub Dobranov z.s.1010226 500
30.Hanušová Dagmar CZE071341BKlub 44 Liberec1010326 400
31.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec11011476 200
31.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 11011406 200
33.Čechová Lucie CZE051935Nový Bor1010246 000
33.Sláviková Blažena CZE060791Česká Lípa1010136 000
35.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf11011255 800
36.Gregorová Zuzana CZE072547BČeští lvi Mimoň11011165 700
37.Holštajnová Alena CZE074045CDragonflies Liberec11011145 500
38.Paříková Eliška CZE053731DAsterix Nový Bor1010205 400
38.Kolářová Jana CZE006422DRyky Česká Lípa1010225 400
38.Táborská Martina CZE061465Liberec11011225 400
38.Procházková Karolína 1994CZE061464Liberec 151010115 400
42.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci21012185 300
43.Pekařová Jana CZE055120BČeští lvi Mimoň1010405 200
43.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou1010275 200
43.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)34775 200
46.Gaubicová Štěpánka CZE068890DOpilý Hroty Liberec11011125 100
47.Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka21012214 900
47.Fajtlová Gabriela CZE032387CLas Vegas Jablonec n/N.24664 900
49.Bobková Jana CZE053015CBakaláři Liberec11011174 800
50.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň1010294 700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 03:40:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement