Ligová skupina
UŠO > Liberecký kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. liga (C)
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Paďouři Liberec221920010267:131593:35361
2.Bakaláři Kejdaři Liberec221620040256:142580:39952
3.Klub 44 Smajlíci B Liberec221410340239:161556:42547
4.Asterix Mikiho Andílci Nový Bor221410250241:158549:40746
5.Cyclura Jablonec n/N.221210180207:191514:47239
6.Špílkaři Liberec228202100201:199494:48030
7.Dragonflies Liberec228101120182:216448:50327
8.Black Lucky Panthers A Liberec227102120168:231430:54325
9.Pandy Liberec226102130166:233408:54822
10.Křoupci Jablonec n/N.224401130173:228437:52921
11.Peckaři Kokonín224201150154:245412:56217
12.Avanti Šneci Frýdlant222003170140:259382:5829
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Přibyl JanPaďouři Liberec87,889,7488787081,92177145
2.Přibyl MilanPaďouři Liberec82,488,7388716380,61165133
3.Souček VladimírBakaláři Kejdaři Liberec71,483,5688736170,81185131
4.Černohub JosefBakaláři Kejdaři Liberec69,079,4988786270,27185130
5.Ptáček RadekKlub 44 Smajlíci B Liberec67,877,0388745767,21183123
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So19.2.202216:0015.Black Lucky Panthers A Liberec3:15Klub 44 Smajlíci B Liberec
Dvořák Jan16:31Kain Jakub
Ne20.2.202213:0021.Peckaři Kokonín7:11Klub 44 Smajlíci B Liberec
Schmidt Pavel19:28Kain Jakub
Ne20.2.202213:0021.Paďouři Liberec11:7Špílkaři Liberec
Pour Karel25:18Davídek Miloš
Ne20.2.202213:0021.Asterix Mikiho Andílci Nový Bor12:6Pandy Liberec
Hyneš Jan28:14Toman Jaromír ml.
Ne20.2.202216:0021.Dragonflies Liberec7:11Avanti Šneci Frýdlant
Samlerová Michaela17:24Vaníček Petr
Ne20.2.202216:0021.Cyclura Jablonec n/N.10:8Bakaláři Kejdaři Liberec
Červenka Jaromír23:20Černohub Josef
Ne20.2.202216:0021.Black Lucky Panthers A Liberec5:13Křoupci Jablonec n/N.
Čermák David17:28Hassa Tomáš
Ne27.2.202213:0022.Bakaláři Kejdaři Liberec8:10Klub 44 Smajlíci B Liberec
Černohub Josef23:25Kain Jakub
Ne27.2.202215:0022.Avanti Šneci Frýdlant7:11Paďouři Liberec
Vaníček Petr20:26Pour Karel
Ne27.2.202216:0022.Peckaři Kokonín10:9Dragonflies Liberec
Schmidt Pavel25:23Samlerová Michaela
Ne27.2.202216:0022.Pandy Liberec7:11Black Lucky Panthers A Liberec
Toman Jaromír ml.21:26Čermák David
Ne27.2.202216:0022.Špílkaři Liberec7:11Asterix Mikiho Andílci Nový Bor
Davídek Miloš21:25Bouška Daniel
Ne27.2.202217:0022.Křoupci Jablonec n/N.8:10Cyclura Jablonec n/N.
Hassa Tomáš23:27Žďárský Radim
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 28.5.2022 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 28.5.2022 00:38:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement