Ligová skupina
UŠO > Liberecký kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. liga (D)
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Netovka Deers B Semily221810210268:131594:35858
2.Démoni C Chotyně221530040251:148570:39351
3.Horizont Losers Liberec221510330259:141584:37250
4.Bakaláři Raptor´s Liberec221510240246:153571:41349
5.Avanti Vidláci Minkovice221220080229:169546:42240
6.Žraloci Semily221120180204:195498:47338
7.Excalibur B R.U.M.áci Liberec221100380204:195490:47336
8.Piráti Chrousti Liberec228200120186:212450:51028
9.Gripeni B Liberec225200150161:237408:55519
10.Bakaláři Rychlá Rota Liberec225002150173:225460:53317
11.Bakaláři Jägřici Liberec223000190124:272346:6019
12.Asterix a Obelix Nový Bor22000121085:312269:6831
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Jech FilipNetovka Deers B Semily89,694,8388585586,82129112
2.Šipoš DominikNetovka Deers B Semily74,185,0088605174,66146109
3.Škaloud FrantišekHorizont Losers Liberec71,480,6588625071,62148106
4.Reisner MartinExcalibur B R.U.M.áci Liberec68,077,7888544270,0812789
5.Černý MiroslavAvanti Vidláci Minkovice64,474,5588554167,1813188
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne20.2.202213:0021.Horizont Losers Liberec11:7Bakaláři Rychlá Rota Liberec
Škaloud František26:18Kopencová Monika
Ne20.2.202215:0021.Avanti Vidláci Minkovice16:2Excalibur B R.U.M.áci Liberec
Šťastná Marcela34:4Tříska Jiří
Ne20.2.202216:0021.Piráti Chrousti Liberec8:10Žraloci Semily
Hampl Martin21:24Vodseďálek Tomáš
Ne20.2.202217:0021.Gripeni B Liberec10:8Bakaláři Jägřici Liberec
Bičišťová Marcela23:24Valnohová Nikola
Ne20.2.202217:0021.Bakaláři Raptor´s Liberec16:2Asterix a Obelix Nový Bor
Šlajch Vojtěch34:12Majstr Jiří
Ne20.2.202217:0021.Netovka Deers B Semily5:13Démoni C Chotyně
Kuča Jan15:28Engel Martin
Ne27.2.202213:0022.Bakaláři Rychlá Rota Liberec8:10Gripeni B Liberec
Kopencová Monika23:25Bičišťová Marcela
Ne27.2.202213:0022.Excalibur B R.U.M.áci Liberec9:10Bakaláři Raptor´s Liberec
Tříska Jiří22:26Šlajch Vojtěch
Ne27.2.202216:0022.Asterix a Obelix Nový Bor6:12Netovka Deers B Semily
Majstr Jiří17:30Kuča Jan
Ne27.2.202216:0022.Žraloci Semily4:14Horizont Losers Liberec
Havránek Lukáš13:29Škaloud František
Ne27.2.202216:0022.Démoni C Chotyně15:3Piráti Chrousti Liberec
Engel Martin30:13Hampl Martin
Ne27.2.202217:0022.Bakaláři Jägřici Liberec8:10Avanti Vidláci Minkovice
Valnohová Nikola19:25Šťastná Marcela
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 23:16:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement