1. liga (B) | 6. kolo | Ne 20.10.2019 17:00 | Klub 44
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 7 | : | 11 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | |||||||||
Kain Roman | 22 | : | 24 | Bechný Libor | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Koch Tomáš | 8 | 5 | 1 | |||||
D2 | Kundra Lukáš | 13 | 3 | ||||||
D3 | Poner Petr | 11 | 1 | ||||||
D4 | Kain Aleš | 4 | 2 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Kain Roman | ||||||||
D6 | Kundra Šimon | D3 | 1 | ||||||
D7 | Kainová Michaela | D4 | 1 | 1 | |||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Suk Daniel | 10 | 3 | ||||||
H2 | Šindler Jan | 1 | |||||||
H3 | Bareš František | 7 | 1 | ||||||
H4 | Merva Jan | 5 | 2 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Bechný Libor | H2 | 2 | 1 | |||||
H6 | Karala Ernest | H4 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Koch Tomáš | H3: Bareš František | 2:1 | 1:0 |
2 | Single | D2: Kundra Lukáš | H4: Merva Jan | 1:2 | 1:1 |
3 | Single | D3: Poner Petr | H1: Suk Daniel | 1:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Kain Aleš | H2: Šindler Jan | 2:0 | 2:2 |
5 | Single | D1: Koch Tomáš | H4: Merva Jan | 1:2 | 2:3 |
6 | Single | D2: Kundra Lukáš | H3: Bareš František | 2:0 | 3:3 |
7 | Single | D3: Poner Petr | H2: Šindler Jan | 2:0 | 4:3 |
8 | Single | D4: Kain Aleš | H1: Suk Daniel | 0:2 | 4:4 |
9 | Double | D3: Poner Petr D4: Kain Aleš | H1: Suk Daniel H4: Merva Jan | 1:2 | 4:5 |
D1: Koch Tomáš D2: Kundra Lukáš | H5: Bechný Libor H6: Karala Ernest | ||||
10 | Cricket | D2: Kundra Lukáš D4: Kain Aleš | H1: Suk Daniel H3: Bareš František | 1:2 | 4:6 |
D1: Koch Tomáš D3: Poner Petr | H2: Šindler Jan H4: Merva Jan | ||||
11 | Single | D1: Koch Tomáš | H5: Bechný Libor | 2:0 | 5:6 |
12 | Single | D2: Kundra Lukáš | H1: Suk Daniel | 1:2 | 5:7 |
13 | Single | D3: Poner Petr | H4: Merva Jan | 0:2 | 5:8 |
14 | Single | D4: Kain Aleš | H3: Bareš František | 1:2 | 5:9 |
15 | Single | D1: Koch Tomáš | H1: Suk Daniel | 2:0 | 6:9 |
16 | Single | D2: Kundra Lukáš | H2: Šindler Jan | 1:2 | 6:10 |
17 | Single | D6: Kundra Šimon | H3: Bareš František | 2:1 | 7:10 |
18 | Single | D7: Kainová Michaela | H6: Karala Ernest | 0:2 | 7:11 |