Extraliga (A) | 13. kolo | Ne 28.11.2021 17:00 | Horizont
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oštěpaři Liberec | 8 | : | 10 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | |||||||||
Hybner Jan | 21 | : | 24 | Gáži Martin | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Indra Petr | 7 | |||||||
D2 | Baroň Roman | 5 | 3 | ||||||
D3 | Krásný Jan | 8 | 3 | 1 | |||||
D4 | Hybner Jan | 18 | 4 | 1 | |||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Gáži Martin | 11 | 3 | 2 | |||||
H2 | Suk Daniel | 10 | 2 | 1 | |||||
H3 | Vondrák Petr | 11 | 3 | 1 | |||||
H4 | Polka Martin | 10 | 4 | 1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Indra Petr | H3: Vondrák Petr | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Baroň Roman | H4: Polka Martin | 2:0 | 1:1 |
3 | Single | D3: Krásný Jan | H1: Gáži Martin | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Hybner Jan | H2: Suk Daniel | 1:2 | 2:2 |
5 | Single | D1: Indra Petr | H4: Polka Martin | 0:2 | 2:3 |
6 | Single | D2: Baroň Roman | H3: Vondrák Petr | 0:2 | 2:4 |
7 | Single | D3: Krásný Jan | H2: Suk Daniel | 2:0 | 3:4 |
8 | Single | D4: Hybner Jan | H1: Gáži Martin | 2:1 | 4:4 |
9 | Double | D2: Baroň Roman D4: Hybner Jan | H1: Gáži Martin H4: Polka Martin | 1:2 | 4:5 |
D1: Indra Petr D3: Krásný Jan | H2: Suk Daniel H3: Vondrák Petr | ||||
10 | Cricket | D3: Krásný Jan D4: Hybner Jan | H1: Gáži Martin H3: Vondrák Petr | 2:1 | 5:5 |
D1: Indra Petr D2: Baroň Roman | H2: Suk Daniel H4: Polka Martin | ||||
11 | Single | D1: Indra Petr | H2: Suk Daniel | 2:1 | 6:5 |
12 | Single | D2: Baroň Roman | H1: Gáži Martin | 0:2 | 6:6 |
13 | Single | D3: Krásný Jan | H4: Polka Martin | 1:2 | 6:7 |
14 | Single | D4: Hybner Jan | H3: Vondrák Petr | 2:1 | 7:7 |
15 | Single | D1: Indra Petr | H1: Gáži Martin | 1:2 | 7:8 |
16 | Single | D2: Baroň Roman | H2: Suk Daniel | 0:2 | 7:9 |
17 | Single | D3: Krásný Jan | H3: Vondrák Petr | 1:2 | 7:10 |
18 | Single | D4: Hybner Jan | H4: Polka Martin | 2:0 | 8:10 |