Vyhodnocení LL po základních skupinách 11.8.2020 11:45 (aktualizováno 1.9.2020 12:15) | Baráková Markéta | Přečteno: 1237× |
VYHODNOCENÍ LETNÍ LIGY PO ODEHRÁNÍ ZÁKLADNÍCH KOL | ||||||||||||
Družstva postupující do finále z 1.místa | Družstva z druhých míst postupující do semifinále | |||||||||||
1 | Tequila Hrádek LL | 91 | : | 42 | 17 | 1 | Netovka Semily LL | 67 | : | 67 | 9 | |
2 | Pumáci Jablonec nad Nisou LL | 90 | : | 43 | 17 | 2 | KZP Jablonec nad Nisou LL | 54 | : | 79 | 7 | |
3 | Goldstár Ludvíkov pod Smrkem B LL | 93 | : | 40 | 16 | 3 | Démoni Chotyně LL | 64 | : | 68 | 6 | |
4 | Netovka Semily B LL | 82 | : | 51 | 14 | 4 | Mamlas Team Heřmanov LL | 66 | : | 67 | 10 | |
5 | Václavák Retro Černčice LL | 94 | : | 38 | 15 | 5 | Křováci Jílové LL | 53 | : | 79 | 9 | |
6 | Darts club mafie Pšov LL | 107 | : | 25 | 18 | 6 | Korbelníci Most LL | 58 | : | 74 | 9 | |
7 | Václavák Extra Černčice LL | 97 | : | 35 | 18 | 7 | Korbel II A Litvínov LL | 70 | : | 63 | 10 | |
8 | Eddie Team Žatec LL | 90 | : | 43 | 17 | 8 | Esa z Espressa N. M. pod Smrkem LL | 85 | : | 48 | 13 | |
9 | Vyprahlo Čáslavka C LL | 72 | : | 62 | 13 | 9 | Chmelaři Žatec LL | 67 | : | 65 | 9 | |
10 | Metro Darts Pub Most LL | 84 | : | 48 | 15 | 10 | Jahoda Žatec A LL | 58 | : | 74 | 9 | |
11 | Pijonýři Litvínov A LL | 115 | : | 17 | 18 | 11 | Cowhand Dušníky LL | 76 | : | 56 | 12 | |
12 | Bubáci A Benešov nad Ploučnicí LL | 79 | : | 53 | 15 | 12 | Odyssea Litvínov LL | 70 | : | 62 | 12 | |
13 | Dream Team Jirkov LL | 89 | : | 43 | 15 | 13 | Profi Tytan A Písty LL | 74 | : | 58 | 9 | |
14 | Ložisková Mafie Pšov "A1" LL | 81 | : | 51 | 15 | 14 | U Lípy Výškov LL | 66 | : | 69 | 7 | |
15 | Black Death Budyně n. O LL | 81 | : | 52 | 17 | 15 | Fénix Most LL | 77 | : | 55 | 9 | |
16 | Red Hornets Ploskovice LL | 96 | : | 36 | 18 | 16 | Dobrodruzi Litvínov LL | 66 | : | 68 | 10 | |
17 | Tigers Lenešice LL | 85 | : | 48 | 16 | 17 | Danielli Most LL | 73 | : | 59 | 9 | |
18 | The Best of Litoměřice LL | 93 | : | 39 | 18 | 18 | DC Supíci Slovan Kadaň LL | 60 | : | 72 | 9 | |
19 | Kanec Most LL | 87 | : | 45 | 12 | 19 | Pijonýři Litvínov B LL | 67 | : | 65 | 9 | |
20 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | 80 | : | 52 | 12 | 20 | Kopeček Děčín LL | 47 | : | 85 | 6 | |
21 | Mamuťáci Most LL | 101 | : | 32 | 17 | |||||||
Nejlepší družstvo z druhých míst postupijící do finále | ||||||||||||
1 | All stars team Klášterec nad Ohří LL | 94 | : | 39 | 13 | |||||||
Družstva ze třetích míst | ||||||||||||
1 | Norci z Centrálu Česká Lípa LL | 42 | : | 91 | 1 | |||||||
2 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | 56 | : | 78 | 3 | |||||||
3 | Sršni Dobranov LL | 42 | : | 91 | -1 | |||||||
4 | Démoni Chotyně B LL | 32 | : | 100 | -6 | |||||||
5 | Profi Tytan B Písty LL | 39 | : | 94 | 2 | |||||||
6 | Přátelé Litvínov LL | 38 | : | 94 | 0 | |||||||
7 | Renegades Most LL | 43 | : | 89 | 0 | |||||||
8 | Susedia Litvínov LL | 39 | : | 93 | 0 | |||||||
9 | Karma Darts Litvínov LL | 34 | : | 99 | 1 | |||||||
10 | Vydle Jirkov LL | 47 | : | 85 | 3 | |||||||
11 | Šenk Team Ludvíkovice LL | 25 | : | 107 | 0 | |||||||
12 | ÚPM - Shooters Sukorady LL | 43 | : | 89 | 0 | |||||||
13 | Frajeři Na pekárně Most LL | 39 | : | 93 | 0 | |||||||
14 | Gigant team Krásný Dvůr LL | 43 | : | 89 | 3 | |||||||
15 | Snaživý Hrobaři Písty LL | 54 | : | 80 | 3 | |||||||
16 | Cowhand B Dušníky LL | 25 | : | 107 | 0 | |||||||
17 | Darts Club Litoměřice LL | 49 | : | 84 | 1 | |||||||
18 | DPL Ročov LL | 32 | : | 100 | 0 | |||||||
19 | Jahoda Žatec B LL | 51 | : | 81 | 6 | |||||||
20 | Leopardi Nakléřov LL | 51 | : | 81 | 6 | |||||||
21 | Katapult Hvězda Krupka LL | 51 | : | 82 | 4 | |||||||
Družstva, která odehrála všechny zápasy Letní ligy a nepostoupila do finále, mají finanční odměnu 400,- Kč, | ||||||||||||
o kterou si můžou písemně zažádat na SČOŠS. |