Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 2. kolo

25.2.2023| Kaceřov - Zámecká restaurace| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 60| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
2.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
3.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
4.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
5.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
5.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
7.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
9.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
9.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
9.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
13.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
13.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
13.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
17.Beňuš Jaroslav CZE000659ASandokani Loket 2018
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
17.Čirč Imrich CZE068120DRakev Sokolov
17.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
17.Gitter František CZE047667DŠipkaři Oloví
17.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
17.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
25.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
25.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
25.Kalousek Vladimír CZE072978DDC Přístav Sokolov
25.Koutecký Jan CZE039169DLvi Karlovy Vary
25.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Sojka Jiří CZE002626
25.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Diviš Libor CZE058449A
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Fiala Michal CZE067522Sokolov
33.Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Himl Lukáš CZE074891Sokolov
33.Hofman Jiří CZE070641CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
33.Madaras Miroslav CZE009017DDC BarBar Sokolov
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Plzák Radek CZE019679DRakev Sokolov
33.Podlaha Jaromír CZE064924CDC Přístav Sokolov
33.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
33.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Šťastný Jan CZE045954ACheb
49.Čech Jakub CZE073123CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
49.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 5.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 5.3.2024 03:56:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement