Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 1. kolo

21.1.2023| N.Sedlo - Meteor| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 70| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
3.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
4.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
5.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
5.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
7.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
7.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
13.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
13.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
13.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
13.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Modrok Ladislav CZE066577Kynšperk
17.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
17.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
17.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
17.Szebesta Václav CZE033685AŠK Klokani Nejdek
17.Šťastný Jan CZE045954ACheb
25.Diviš Libor CZE058449A
25.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
25.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
25.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
25.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Machunka Milan CZE015711Loket
25.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Urban Luděk CZE066095CDC Žíla Chodov
33.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov
33.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Čech Jakub CZE073123CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Flender Pavel CZE066776A
33.Harušťák Martin CZE039612Chodov
33.Holub Miroslav CZE064756BŠK Drahomíra K.Vary
33.Ježek Michal CZE027078BDC Paštiky St.Chodovská
33.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
33.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
33.Kopetzký Karel CZE061792DVendetta Nová Role
33.Marčuk Michal CZE013146A
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
33.Redeker David CZE070435ASandokani Loket 2018
33.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
49.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
49.Bartl Petr CZE073124DSokolov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 09:58:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement