Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

16.10.2021| Sokolov - MAD Music Hall| Jednotlivci muži| Hráčů: 62| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
2.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
4.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
5.Beňuš Jaroslav CZE000659ASandokani Loket 2018
5.Fiala Vaclav CZE069685Sokolov
7.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice
7.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Tunkiv Štěpán CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
13.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
13.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
13.Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
13.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Altšmíd Vladimír CZE017693CBobři Dasnice
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
17.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Krůta Radek CZE046042BŠK Klokani Nejdek
17.Stejskal Luboš CZE045446BStart Březová
17.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
25.Altšmíd Pavel CZE060377CBobři Dasnice
25.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
25.Eliáš Jan CZE060306BDC Žíla Chodov
25.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
25.Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
25.Máj Jiří CZE019642AJP Čechie Dalovice
25.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
25.Truhlář František CZE018274CBobři Dasnice
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
33.Beránek Petr CZE026863DSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov
33.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov
33.Jecha Lukáš CZE054657AAC Star-Arena Chodov
33.Konečný Luděk CZE019616DDC Gardner Loket
33.Kysilka Marek CZE058442BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
33.Machota Jiří CZE017550CDC Alex Sokolov
33.Machunka Milan CZE015711DDC Gardner Loket
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Hvězda Sokolov
33.Pikart Roman CZE068092DHobiti Krásno
33.Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
33.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov
33.Tomany Pavel CZE060168BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
33.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
33.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
49.Andrejch Jaroslav CZE069917Karlovy Vary
49.Bubla Jan CZE061249CNikola Kraslice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 18:37:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement