Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

4.9.2021| Vintířov U Kahanu| Jednotlivci muži| Hráčů: 55| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
2.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
3.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
4.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
7.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
7.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
9.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
13.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
13.Šuhajda Ladislav CZE064039CVintířov
13.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
13.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
17.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
17.Gadics Tomáš CZE009828CVendetta Nová Role
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Jecha Lukáš CZE054657CVeselý Obušky Cheb
17.Ježek Michal CZE027078BDC Paštiky St.Chodovská
17.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
17.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
17.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
25.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
25.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
25.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
25.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
25.Kopecký Jiří CZE015688Martiánské Lázně
25.Libý Lukáš CZE069034DVendetta Nová Role
25.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice
25.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
33.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Doležal Ladislav CZE063691ADC Žíla Chodov
33.Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice
33.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Machunka Milan CZE015711Loket
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
33.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice
33.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
33.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
33.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
33.Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
33.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
49.Feix Eda CZE061797DVendetta Nová Role
49.Grman Karel CZE057192AOtovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 00:35:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement