Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko jednotlivci

31.7.2021| Chlum Svaté Maří - Vidle| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Trbušek Jan| Hráčů: 60| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
2.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
3.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
4.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
5.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
9.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov
13.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
13.David Pavel CZE058215DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
13.Fuchs Pavel 1964CZE010594BDC Žíla Chodov
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
17.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Popule Václav CZE019015BBakaláři z Aše
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
17.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
17.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
17.Vavřík Petr CZE057290DCobra Hazlov
25.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice
25.Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice
25.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
25.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
25.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
25.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
25.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
33.Andráši Radek CZE069082
33.Beran Stanislav CZE019506ABoční Vítr Lomnice
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Faltová Pavlína CZE067747BDC Drápalíci s.r.o.
33.Gubran Štěpán CZE017710BBobři Dasnice
33.Gyaraki Ladislav CZE069083Loket
33.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Jeřábek Tomáš CZE032435CBobři Dasnice
33.Krupička Miroslav CZE045909BDC Drápalíci s.r.o.
33.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
33.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
33.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice
33.Pravda Vladimír CZE061796BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Převrátilová Marie CZE068047Ostrov
33.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
49.Andráško Jan CZE032107Chlum Svaté Máří
49.Belblová Pavlína CZE066440Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 07:23:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement